Asist20.23 / 90
Şut20.23 / 90
Kilit pas40.46 / 90
Başarılı dripling40.46 / 90
Kazanılan ikili445.01 / 90
Rating7.01
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Şut
0.230.38
Kilit pas
0.460.41
Başarılı dripling
0.460.64
Kazanılan ikili
5.015.80
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2021/22 · 2 G+A
GolAsist
2023/24
11
790
0
2
7.01
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut2
Kilit pas4
Drible4%50 başarı
İkili kazanılan44%48
Müdahale18
Faul109 kazanılan
Ofsayt1
İlk 1192 yedek
G+A / 900.23
Kart3
2021/22
31
2.388
2
0
6.98
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut10%20 isabet
Kilit pas11
Drible17%81 başarı
İkili kazanılan154%65
Müdahale75
Faul3122 kazanılan
İlk 11283 yedek
G+A / 900.08
Kart3
2020/21
6
451
1
0
6.73
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut2%50 isabet
Kilit pas2
Drible2%40 başarı
İkili kazanılan24%44
Müdahale10
Faul116 kazanılan
İlk 1151 yedek
G+A / 900.2
Kart3
TOPLAM GOL0
İLK 1100 yedek girdi
MAÇ GEÇMİŞİ48 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 02.12.2023 | CharleroiH | 0-0 | 87 | – | 6.7 | ||
| 26.11.2023 | AnderlechtA | 2-1 | 90 | – | 7.0 | ||
| 11.11.2023 | AS EupenA | 1-3 | 68 | 1 | 1 | 6.9 | |
| 04.11.2023 | KortrijkH | 1-1 | 68 | – | 6.9 | ||
| 27.10.2023 | St. TruidenA | 2-1 | 90 | – | 6.7 | ||
| 21.10.2023 | KVC WesterloH | 1-1 | 90 | 1 | 7.3 | ||
| 06.10.2023 | CharleroiA | 2-1 | 20↑ | – | 6.7 | ||
| 01.10.2023 | GentH | 1-1 | 90 | 1 | – | 8.5 | |
| 28.09.2023 | Union St. GilloiseH | 2-3 | –↑ | – | – | ||
| 05.08.2023 | OH LeuvenA | 1-2 | 97 | – | 7.2 | ||
| 29.07.2023 | GenkH | 0-4 | 90 | – | 6.2 | ||
| 09.04.2022 | OostendeH | 0-2 | –↑ | – | – | ||
| 03.04.2022 | GenkA | 5-0 | 90 | – | 5.6 | ||
| 19.03.2022 | KV MechelenH | 1-1 | 90 | – | 6.7 | ||
| 12.03.2022 | Zulte WaregemA | 3-0 | 72 | 1 | 6.6 | ||
| 06.03.2022 | OH LeuvenH | 3-1 | 90 | – | 7.5 | ||
| 26.02.2022 | Union St. GilloiseA | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 06.02.2022 | AnderlechtA | 4-1 | 71 | – | 5.9 | ||
| 29.01.2022 | Seraing UnitedA | 0-0 | 45 | – | 6.7 | ||
| 26.01.2022 | Standard LiegeH | 0-2 | 90 | 1 | 6.5 | ||
| 22.01.2022 | KortrijkA | 1-1 | 90 | – | 6.6 | ||
| 27.12.2021 | St. TruidenA | 2-0 | 90 | – | 6.6 | ||
| 19.12.2021 | CharleroiH | 0-4 | 90 | – | 6.9 | ||
| 16.12.2021 | AntwerpA | 4-2 | 90 | – | 6.6 | ||
| 11.12.2021 | Beerschot WilrijkH | 1-0 | 90 | – | 7.0 | ||
| 04.12.2021 | OostendeA | 2-1 | 90 | – | 7.9 | ||
| 27.11.2021 | KortrijkH | 2-2 | 73 | – | 6.5 | ||
| 20.11.2021 | Standard LiegeA | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 06.11.2021 | Zulte WaregemH | 1-1 | 90 | – | 7.0 | ||
| 30.10.2021 | CharleroiA | 3-0 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 23.10.2021 | Union St. GilloiseH | 2-3 | 90 | – | 7.0 | ||
| 17.10.2021 | GentA | 2-0 | 90 | – | 6.6 | ||
| 03.10.2021 | GenkH | 3-2 | 90 | 1 | 1 | 7.9 | |
| 25.09.2021 | Beerschot WilrijkA | 0-3 | 90 | – | 7.2 | ||
| 17.09.2021 | Cercle BruggeA | 1-2 | 90 | – | 8.3 | ||
| 11.09.2021 | AntwerpH | 0-1 | 90 | 2 | 7.3 | ||
| 28.08.2021 | Seraing UnitedH | 1-2 | 90 | 1 | 8.2 | ||
| 21.08.2021 | OH LeuvenA | 1-4 | 90 | 1 | 7.3 | ||
| 14.08.2021 | St. TruidenH | 2-1 | 90 | 1 | 1 | 7.2 | |
| 07.08.2021 | KV MechelenA | 1-3 | 90 | – | 6.9 | ||
| 31.07.2021 | AnderlechtH | 1-1 | 90 | – | 7.2 | ||
| 25.07.2021 | Club Brugge KVA | 2-2 | 57 | 1 | 6.9 | ||
| 17.04.2021 | CharleroiA | 2-3 | 14↑ | – | 6.3 | ||
| 09.04.2021 | Standard LiegeH | 0-4 | 77 | – | 6.3 | ||
| 20.03.2021 | KortrijkH | 2-0 | 90 | – | 7.0 | ||
| 06.03.2021 | OH LeuvenH | 3-3 | 90 | 1 | 1 | 7.2 | |
| 17.02.2021 | Waasland-beverenA | 1-0 | 90 | 1 | 7.3 | ||
| 07.02.2021 | GentA | 2-2 | 90 | – | 6.3 |
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2020–2023 · 48 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2013-01-31
—
→
—
—
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟥
Jupiler Pro League2020 · AS Eupen
1kırmızı · 26 maç
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum

