Balázs Tóth
Hungary · Goalkeeper

Balázs Tóth

YAŞ28
BOY182
KİLO79
KULÜPBlackburn
DOĞUM YERİKazincbarcika
LİGFriendlies
BU SEZON0G · 0A
Gol00.00 / 90
Asist00.00 / 90
Şut00.00 / 90
Kilit pas00.00 / 90
Başarılı dripling00.00 / 90
Kazanılan ikili10.41 / 90
Rating6.63
OYUNCU PROFİLİChampionship 2026 · 25 kaleciler
Kurtarış — %25 (2.03) Yenen gol (az iyi) — %21 (0.81) Pas isabeti — %54 (%66) Pas hacmi — %46 (34.5) 36 ORT. % 25 21 54 46
  • Kurtarış 2.03 %25
  • Yenen gol (az iyi) 0.81 %21
  • Pas isabeti %66 %54
  • Pas hacmi 34.5 %46
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 222 dakika oynadı.
KUPALAR
🏆 U19 LeagueNone · Hungary
🏆 NB IINone · Hungary
🏆 NB II2016/2017 · Hungary
🏆 U19 League2015/2016 · Hungary
🥈 NB INone · Hungary · 2nd Place
🥈 Magyar KupaNone · Hungary · 2nd Place
🥈 NB I2020/2021 · Hungary · 2nd Place
🥈 Magyar Kupa2017/2018 · Hungary · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2024/25 · 0 G+A
2024 0 2025 0 2026 0
GolAsist
2026/27 3 222 0 0 6.63
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
ChampionshipBlackburn 3 222 0 0 6.63
İkili kazanılan1%100
İlk 113
2025/26 38 3.021 0 0 6.79
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
League CupBlackburn 1 0 0 0
ChampionshipBlackburn 37 3.021 0 0 6.79
Kilit pas1
İkili kazanılan10%67
Müdahale2
İlk 11344 yedek
2024/25 43 1.080 0 0 7.38
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
ChampionshipBlackburn 37 540 0 0 7.10
UEFA Europa Conference LeagueFehérvár FC 4 360 0 0 7.60
World Cup - Qualification EuropeHungary 2 180 0 0 7.75
İkili kazanılan5%83
Müdahale1
İlk 111231 yedek
Kart1
TOPLAM GOL0
İLK 114939 yedek girdi
KART1
FORMA22
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
4-2-3-1 — 50 3-4-2-1 — 16 3-4-1-2 — 10 4-5-1 — 3 3-4-3 — 2 3-5-2 — 2 83 maç
  • 4-2-3-150%60
  • 3-4-2-116%19
  • 3-4-1-210%12
  • 4-5-13%4
  • 3-4-32%2
  • 3-5-22%2
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
29.08.2026 QPRH 1-2 90 0 7.0
22.08.2026 MiddlesbroughH 2-1 48 6.7
14.08.2026 WolvesA 2-2 84 6.2
02.05.2026 LeicesterH 0-1 80 8.7
22.04.2026 Sheffield UtdA 1-3 83 7.2
17.04.2026 CoventryH 1-1 89 6.2
14.04.2026 SouthamptonA 3-0 82 8.3
11.04.2026 Stoke CityA 1-1 89 6.3
06.04.2026 West BromH 0-0 88 7.0
03.04.2026 BirminghamA 0-1 90 8.2
21.03.2026 MiddlesbroughH 0-0 78 7.6
14.03.2026 MillwallA 1-2 85 6.7
11.03.2026 Oxford UnitedA 1-0 93 7.3
07.03.2026 PortsmouthH 1-1 87 6.3
28.02.2026 DerbyA 3-1 92 5.9
24.02.2026 Bristol CityH 1-2 88 6.0
20.02.2026 PrestonH 1-0 89 6.9
14.02.2026 QPRA 1-3 93 7.3
07.02.2026 NorwichA 2-0 90 6.2
03.02.2026 Sheffield WednesdayH 1-0 90 6.7
31.01.2026 Hull CityH 0-1 81 6.9
24.01.2026 WatfordH 1-1 80 6.2
20.01.2026 SwanseaA 3-1 87 5.9
17.01.2026 IpswichA 3-0 96 7.2
04.01.2026 CharltonH 2-2
01.01.2026 WrexhamH 0-2
29.12.2025 Sheffield WednesdayA 0-0
04.11.2025 Bristol CityA 0-1 89 6.7
01.11.2025 LeicesterA 0-2 90 7.0
25.10.2025 SouthamptonH 2-1 100 7.3
21.10.2025 Sheffield UtdH 1-3 90 6.5
18.10.2025 CoventryA 2-0 96 6.0
14.10.2025 PortugalA 2-2 90 8.5
04.10.2025 Stoke CityH 1-1 90 6.2
30.09.2025 SwanseaH 1-2 90 6.2
27.09.2025 CharltonA 3-0 90 6.0
13.09.2025 WatfordA 0-1 90 6.3
09.09.2025 PortugalH 2-3 90 7.0
30.08.2025 NorwichH 0-2 90 7.2
23.08.2025 Hull CityA 0-3 96 6.9
16.08.2025 BirminghamH 1-2 90 6.3
12.08.2025 BradfordH 1-2
09.08.2025 West BromA 1-0 90 7.2
03.05.2025 Sheffield UtdA 1-1 90 7.2
26.04.2025 WatfordH 2-1 90 6.7
21.04.2025 SunderlandA 0-1 90 7.2
18.04.2025 MillwallH 4-1 90 7.6
12.04.2025 LutonA 0-1 90 6.9
08.04.2025 Sheffield WednesdayH 2-2
04.04.2025 MiddlesbroughH 0-2
29.03.2025 PortsmouthA 1-0
15.03.2025 CardiffH 1-2
12.03.2025 Stoke CityA 1-0
08.03.2025 DerbyA 2-1
01.03.2025 NorwichH 1-1
22.02.2025 SwanseaA 3-0
15.02.2025 PlymouthH 2-0
12.02.2025 West BromA 0-2
04.02.2025 QPRA 2-1
31.01.2025 PrestonH 2-1
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2024–2026 · 84 maç
Blackburn 78maç 2024–2026
Fehérvár FC 4maç 2024
Hungary 2maç 2024
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2024-08-30 Fehérvár Blackburn €1.20m
2024-07-01 Puskás AFC Fehérvár €500k
2024-06-30 Fehérvár Puskás AFC End of loan
2024-06-15 Puskas Academy Fehérvár FC
2023-08-09 Puskas Academy Fehérvár FC
2019-07-01 Csakvar Puskas Academy
2019-06-30 Csákvár Puskás AFC End of loan
2018-07-19 Puskas Academy Csakvar
2016-01-01 Puskás AFC U19 Puskás AFC -
2014-07-01 Puskás AFC U17 Puskás AFC U19 -
2013-08-12 Videoton U17 Puskás AFC U17 free transfer
2012-08-01 Puskás AFC Yth. Videoton U17 free transfer
2008-04-01 KBSC Yth. Puskás AFC Yth. free transfer
TRANSFER SÖYLENTİLERİ
Udinese Calcio %50 2026-08-18
Hamburger SV %3 2026-08-16
Celtic Glasgow %50 2026-08-15
Söylentiler üçüncü taraf haberleridir, gerçekleşmiş transfer değildir.
SCOUT RAPORUHeatmap proxy · 3021 dk

İzlemede: Dengeli kaleci profili

Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.

Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Yaratıcı üretimAsist, kilit pas ve top taşıma katkısı güçlü.
Soru işaretleri
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Bir scout sırada neye bakar
  • Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
  • Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
  • Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
  • Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU62.0Championship 2025
PERFORMANS60.23021 dk
KARARVeri yetersiz59/100
Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
Libero kaleci 80.1
Kurtarıcı kaleci 75.3
Role fit sinyali var ama confidence 70/100 ve risk 26/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 91 oyuncu
Scout skoru %73
Performans %74
Dakika %83
Değer / getiri %6
Tüm ligler · 2899 oyuncu
Scout skoru %83
Performans %73
Dakika %96
Değer / getiri %18
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği 100 80 100
Pas hacmi / 90 27.23 38 72
Ortalama rating 6.79 7.2 94
Performans skoru 60.2 76 79
Kurtarış / 90 2.77 3.2 87
Yenen gol / 90 1.25 1.3 4
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam