LİGUEFA Europa Conference League
BU SEZON0G · 0A
Asist00.00 / 90
Kazanılan ikili20.12 / 90
Rating6.62
OYUNCU PROFİLİSegunda División 2025 · 27 kaleciler
- Kurtarış 3.45 %92
- Yenen gol (az iyi) 1.82 %0
- Pas isabeti %51 %8
- Pas hacmi 32.1 %62
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 1485 dakika oynadı.
KUPALAR
🏆
CupNone · Montenegro
🏆
First LeagueNone · Montenegro
🏆
Cup2024/2025 · Montenegro
🏆
First League2023/2024 · Montenegro
🥈
CupNone · Montenegro · 2nd Place
🥈
Cup2022/2023 · Montenegro · 2nd Place
2025/26
35
1.669
0
0
6.57
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
İkili kazanılan6%86
İlk 111916 yedek
2024/25
2
180
0
0
7.15
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
İkili kazanılan1%100
İlk 112
TOPLAM GOL0
İLK 11194 yedek girdi
KART1
FORMA13
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-111%58
- 4-3-33%16
- 4-5-12%11
- 3-4-2-11%5
- 3-5-21%5
- 4-3-1-21%5
MAÇ GEÇMİŞİ37 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 31.05.2026 | LeganesA | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 24.05.2026 | Granada CFH | 3-1 | –↑ | – | – | ||
| 16.05.2026 | Real Sociedad IIA | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 10.05.2026 | EibarH | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 04.05.2026 | AlmeriaA | 4-2 | –↑ | – | – | ||
| 26.04.2026 | Cultural LeonesaH | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 20.04.2026 | Deportivo La CorunaA | 3-1 | –↑ | – | – | ||
| 12.04.2026 | CastellónH | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 05.04.2026 | ZaragozaA | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 22.03.2026 | ValladolidH | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 13.03.2026 | CadizH | 0-2 | –↑ | – | – | ||
| 07.03.2026 | BurgosA | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 01.03.2026 | AD Ceuta FCH | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 15.02.2026 | Las PalmasH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 24.01.2026 | Sporting GijonA | 3-0 | –↑ | – | – | ||
| 18.01.2026 | FC AndorraH | 1-2 | 90 | – | 6.0 | ||
| 10.01.2026 | AlmeriaH | 2-2 | 90 | – | 6.7 | ||
| 02.01.2026 | EibarA | 2-1 | 90 | – | 6.3 | ||
| 21.12.2025 | CordobaH | 1-2 | 90 | – | 5.3 | ||
| 15.12.2025 | CastellónA | 3-1 | 90 | – | 5.6 | ||
| 08.12.2025 | Las PalmasA | 0-0 | 90 | – | 7.6 | ||
| 30.11.2025 | Real Sociedad IIH | 1-0 | 90 | – | 8.3 | ||
| 23.11.2025 | MalagaA | 3-2 | 90 | – | 7.3 | ||
| 17.11.2025 | CroatiaH | 2-3 | 90 | – | 7.0 | ||
| 07.11.2025 | Sporting GijonH | 2-1 | 90 | – | 6.3 | ||
| 01.11.2025 | Cultural LeonesaA | 3-2 | 90 | – | 6.6 | ||
| 25.10.2025 | Racing SantanderH | 1-3 | 90 | – | 6.2 | ||
| 18.10.2025 | AD Ceuta FCA | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 05.10.2025 | ValladolidA | 1-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 26.09.2025 | ZaragozaH | 0-1 | 90 | – | 6.3 | ||
| 20.09.2025 | FC AndorraA | 1-1 | 90 | – | 7.3 | ||
| 13.09.2025 | Deportivo La CorunaH | 1-5 | 90 | – | 5.9 | ||
| 31.08.2025 | Granada CFA | 1-2 | 45 | – | 7.3 | ||
| 23.08.2025 | HuescaH | 0-1 | 90 | – | 6.6 | ||
| 31.07.2025 | Rapid ViennaA | 4-2 | 94 | – | 5.2 | ||
| 24.07.2025 | Rapid ViennaH | 0-2 | 90 | – | 7.2 | ||
| 06.06.2025 | Czech RepublicA | 2-0 | 90 | – | 7.3 |
PİYASA DEĞERİ€500K
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2024–2025 · 37 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2025-08-12
FK Decic Tuzi
→
CD Mirandés
?
FK Decic Tuzi
→
CD Mirandés
?
2023-07-01
Arsenal Tivat
→
FK Decic Tuzi
?
Arsenal Tivat
→
FK Decic Tuzi
?
2022-07-01
FK Podgorica
→
Arsenal Tivat
free transfer
FK Podgorica
→
Arsenal Tivat
free transfer
2022-02-01
Mladost DG
→
FK Podgorica
free transfer
Mladost DG
→
FK Podgorica
free transfer
SCOUT RAPORUHeatmap proxy · 1485 dk
Takip listesi: Kurtarış ağırlıklı kaleci
Değer sinyali olumlu; performans ve oynadığı bağlam ikinci bir kontrolü hak ediyor.
Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Yaratıcı üretimAsist, kilit pas ve top taşıma katkısı güçlü.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Soru işaretleri
Belirgin bir kırmızı bayrak yokMVP metrikleriyle belirgin risk cikmadi; coverage sinirlari yine kontrol edilmeli.
Bir scout sırada neye bakar
- Aynı mevkideki alternatiflerle karşılaştırma.
- Son beş maçtaki form eğrisi ve forma şansının istikrarı.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU72.0Segunda División 2025
PERFORMANS56.71485 dk
KARARİzlemeye değer64/100
ROL UYUMU2025
Libero kaleci
81.6
Kurtarıcı kaleci
75.8
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 40 oyuncu
Scout skoru
%85
Performans
%46
Dakika
%59
Değer / getiri
%51
Tüm ligler · 2899 oyuncu
Scout skoru
%96
Performans
%66
Dakika
%86
Değer / getiri
%18
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği
100
80
100
Pas hacmi / 90
32.06
38
84
Ortalama rating
6.62
7.2
92
Performans skoru
56.7
76
75
Kurtarış / 90
3.45
3.2
100
Yenen gol / 90
1.82
1.3
0
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Pelle BoevinkSpVgg Greuther Fürth · 27
%95
0gol
0asist
61scout
€300K
2. Bundesliga
Rocco Ríos NovoInter Miami · 23
%95
0gol
0asist
74scout
Major League Soccer
Carljohan ErikssonSandefjord · 30
%95
0gol
0asist
56scout
Eliteserien
Lukas JungwirthLask Linz · 21
%95
0gol
0asist
75scout
€3.00M
Bundesliga
Steven BendaMillwall · 27
%95
0gol
0asist
52scout
Championship
Erdem CanpolatRizespor · 24
%95
0gol
0asist
63scout
€500K
Süper Lig
Gautier LarsonneurSaint Etienne · 28
%64
0gol
0asist
65scout
€3.00M
Ligue 2
Rafael CabralReal Salt Lake · 35
%60
0gol
0asist
58scout
Major League Soccer
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum

