LİGUEFA Champions League
BU SEZON0G · 0A
Kilit pas31.07 / 90
Başarılı dripling31.07 / 90
Kazanılan ikili227.86 / 90
Rating6.65
OYUNCU PROFİLİUEFA Champions League 2026 · 58 defanslar
- Müdahale 2.50 %75
- Pas arası 1.07 %51
- Blok 0.00 %0
- İkili mücadele %69 %77
- Pas isabeti %85 %33
- Faul (az iyi) 1.79 %12
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 252 dakika oynadı.
KUPALAR
🥈
KNVB Beker2023/2024 · Holland · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2024/25 · 5 G+A
GolAsist
2026/27
8
436
0
0
6.59
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut2
Kilit pas4
Drible4%80 başarı
İkili kazanılan31%61
Müdahale10
Faul87 kazanılan
İlk 1153 yedek
Kart3
2025/26
30
1.165
0
1
6.70
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut3%33 isabet
Kilit pas9
Drible9%47 başarı
İkili kazanılan91%57
Müdahale39
Faul2130 kazanılan
Ofsayt1
İlk 111317 yedek
G+A / 900.08
Kart1
2024/25
35
2.231
3
2
6.92
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut8%62 isabet
Kilit pas18
Drible26%46 başarı
İkili kazanılan174%54
Müdahale76
Faul3450 kazanılan
İlk 11269 yedek
G+A / 900.2
Kart3
2023/24
20
886
0
1
6.77
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut1
Kilit pas6
Drible6%38 başarı
İkili kazanılan76%58
Müdahale39
Faul1220 kazanılan
İlk 11119 yedek
G+A / 900.1
Kart1
2022/23
9
180
0
0
5.80
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Drible6%55 başarı
İkili kazanılan19%66
Müdahale6
Faul14 kazanılan
İlk 1127 yedek
2021/22
8
21
0
0
6.90
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Kilit pas1
İkili kazanılan1%33
Müdahale1
TOPLAM GOL3
İLK 114545 yedek girdi
KART7
FORMA2
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR3 gol
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 1 %33
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 2 %67
- 76-90+' 0 %0
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-129%37
- 3-4-2-122%28
- 3-4-1-211%14
- 4-1-4-17%9
- 3-1-4-26%8
- 3-4-34%5
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar2aldığı asist
Onun asist yaptıkları3verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 05.09.2026 | WatfordH | 1-0 | 0 | 0 | – | ||
| 29.08.2026 | PEC ZwolleA | 1-3 | 11↑ | – | 6.7 | ||
| 25.08.2026 | Bodo/GlimtA | 3-0 | 89 | – | 6.5 | ||
| 19.08.2026 | Bodo/GlimtH | 1-3 | 68 | – | 6.5 | ||
| 15.08.2026 | Willem IIA | 1-4 | 86 | – | 6.3 | ||
| 11.08.2026 | Olympiakos PiraeusH | 2-1 | 79↑ | – | 6.9 | ||
| 08.08.2026 | TelstarH | 1-2 | 87 | 2 | 6.5 | ||
| 04.08.2026 | Olympiakos PiraeusA | 0-0 | 16↑ | – | 6.7 | ||
| 17.05.2026 | GO Ahead EaglesH | 2-1 | 86 | – | 7.2 | ||
| 10.05.2026 | GroningenA | 2-1 | 32↑ | 1 | 6.5 | ||
| 02.05.2026 | TelstarH | 1-1 | 28↑ | – | 7.2 | ||
| 25.04.2026 | TwenteA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 12.04.2026 | FeyenoordH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 04.04.2026 | ExcelsiorA | 0-2 | 1↑ | – | – | ||
| 08.03.2026 | FC VolendamH | 3-0 | 30 | – | 7.0 | ||
| 28.02.2026 | Fortuna SittardH | 2-3 | 93 | – | 6.3 | ||
| 21.02.2026 | AjaxA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 17.02.2026 | Sparta RotterdamA | 1-1 | 84 | – | 6.7 | ||
| 11.02.2026 | UtrechtH | 1-3 | –↑ | – | – | ||
| 07.02.2026 | HeraclesH | 4-1 | 80 | – | 7.0 | ||
| 31.01.2026 | AZ AlkmaarA | 1-3 | 18↑ | – | 6.7 | ||
| 24.01.2026 | PEC ZwolleH | 2-1 | 15↑ | 1 | – | 6.9 | |
| 17.01.2026 | NAC BredaA | 3-4 | 27↑ | – | 5.6 | ||
| 20.12.2025 | AjaxH | 2-2 | 15↑ | – | 6.9 | ||
| 13.12.2025 | TelstarA | 2-2 | 21↑ | 1 | 6.6 | ||
| 23.11.2025 | FeyenoordA | 2-4 | 10↑ | – | 6.3 | ||
| 09.11.2025 | GroningenH | 2-0 | 19↑ | 1 | 6.6 | ||
| 02.11.2025 | UtrechtA | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 25.10.2025 | PEC ZwolleA | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 18.10.2025 | TwenteH | 3-3 | –↑ | – | – | ||
| 05.10.2025 | GO Ahead EaglesA | 1-1 | 90 | – | 6.7 | ||
| 28.09.2025 | AZ AlkmaarH | 2-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 21.09.2025 | HeerenveenA | 3-2 | 58 | – | 6.6 | ||
| 13.09.2025 | PSV EindhovenH | 3-5 | 75 | – | 5.5 | ||
| 31.08.2025 | Fortuna SittardA | 3-2 | 90 | – | 6.3 | ||
| 24.08.2025 | NAC BredaH | 3-0 | 84 | – | 7.5 | ||
| 16.08.2025 | HeraclesA | 1-4 | 29 | – | 6.3 | ||
| 09.08.2025 | ExcelsiorH | 5-0 | 90 | – | 8.2 | ||
| 22.05.2025 | TwenteA | 3-2 | 105 | 1 | 6.9 | ||
| 18.05.2025 | HeraclesA | 1-2 | 81 | 1 | 6.9 | ||
| 14.05.2025 | NAC BredaH | 3-0 | 90 | 1 | 1 | 8.0 | |
| 11.05.2025 | AjaxA | 0-3 | 80 | 1 | 1 | 7.5 | |
| 03.05.2025 | Willem IIH | 1-1 | 12↑ | – | 6.6 | ||
| 27.04.2025 | HeerenveenA | 1-0 | 9↑ | – | 6.7 | ||
| 11.04.2025 | WaalwijkH | 2-1 | 30↑ | – | 6.7 | ||
| 06.04.2025 | Sparta RotterdamA | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 29.03.2025 | AZ AlkmaarH | 3-3 | 12↑ | – | 6.3 | ||
| 15.03.2025 | UtrechtA | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 09.03.2025 | GO Ahead EaglesH | 2-3 | 90 | 1 | 1 | 7.2 | |
| 01.03.2025 | FeyenoordA | 0-0 | 90 | – | 7.0 | ||
| 23.02.2025 | TwenteA | 2-0 | 90 | – | 6.2 | ||
| 16.02.2025 | Almere City FCH | 2-2 | 90 | – | 7.5 | ||
| 08.02.2025 | GroningenA | 2-1 | 83 | – | 6.5 | ||
| 01.02.2025 | PSV EindhovenH | 3-3 | 90 | – | 6.5 | ||
| 19.01.2025 | Fortuna SittardH | 4-1 | 90 | 1 | 6.7 | ||
| 11.01.2025 | PEC ZwolleA | 0-1 | 90 | – | 7.0 | ||
| 22.12.2024 | Willem IIA | 4-1 | 8↑ | – | 6.9 | ||
| 15.12.2024 | Sparta RotterdamH | 1-1 | 67 | – | 7.0 | ||
| 07.12.2024 | GO Ahead EaglesA | 5-0 | 34 | – | 6.3 | ||
| 01.12.2024 | AjaxH | 1-2 | 90 | 1 | 7.3 |
ŞUT9
GOL0
xG0.8
xG FARKI-0.8under performing
DÖNÜŞÜM%0.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası3%33
- Korner3%33
- Açık oyun2%22
- Kontra atak1%11
Vücut bölgesine göre
- Sağ ayak7%78
- Sol ayak2%22
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR9 şut
- 1-15' 1 %11
- 16-30' 1 %11
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 1 %11
- 61-75' 1 %11
- 76-90+' 5 %56
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2020–2026 · 110 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2021-07-01
RC Lens U19
→
RC Lens B
-
RC Lens U19
→
RC Lens B
-
2020-07-01
RC Lens U17
→
RC Lens U19
-
RC Lens U17
→
RC Lens U19
-
2018-07-01
Lens Yth.
→
RC Lens U17
-
Lens Yth.
→
RC Lens U17
-
2017-07-01
St. Quentin Jgd
→
Lens Yth.
free transfer
St. Quentin Jgd
→
Lens Yth.
free transfer
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
03.2026
SakatlıkŞüpheli
14 maç
12.2025
SakatlıkKadroda yok
7 maç
11.2025
Kadro dışıKadroda yok
1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟨
Eredivisie2026 · NEC Nijmegen
1sarı · 1 maç
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 1165 dk
İzlemede: Agresif savunma profili
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Keşfedilmemiş profilYaş, oynadığı dakika ve skor dengesi olumlu.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Veri kapsamı uyarısıShot sample dusuk; xG/90 siralamasi dikkatli okunmali.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU73.0Eredivisie 2025
PERFORMANS65.91165 dk
KARARİzlemeye değer70/100
◆ KeşfedilmemişPerformansı piyasa değerinin üstünde.
ROL UYUMU2025
Defansif bek
81.7
Agresif stoper
78.1
Klasik stoper
74.9
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 233 oyuncu
Scout skoru
%86
Performans
%75
Dakika
%62
Değer / getiri
%18
Tüm ligler · 8422 oyuncu
Scout skoru
%94
Performans
%78
Dakika
%75
Değer / getiri
%18
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Müdahale / 90
3.01
3
100
Dakika güvenliği
95.3
80
100
Performans skoru
65.9
74
89
Pas hacmi / 90
41.56
42
99
İkili mücadele kazanma
57.23
58
99
Pas arası / 90
0.77
1.9
40
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Ezequiel CannavoDefensa Y Justicia · 23
%95
1gol
1asist
74scout
Liga Profesional Argentina
Lushendry Edward MartesSparta Rotterdam · 17
%89
0gol
0asist
72scout
Eredivisie
Danilo VeigaLecce · 23
%88
0gol
1asist
76scout
€2.00M
Serie A
Martim FernandesFC Porto · 19
%78
1gol
1asist
72scout
€12.00M
Primeira Liga
Alberto CostaFC Porto · 22
%72
0gol
0asist
62scout
UEFA Europa League
Oliver OlsenVfL Bochum · 25
%72
0gol
1asist
68scout
€1.80M
2. Bundesliga
Rafael FernándezClub Tijuana · 25
%63
1gol
3asist
71scout
Liga MX
Guille RosasSporting Gijon · 25
%60
2gol
7asist
74scout
€1.50M
Segunda División
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum



NEC Nijmegen
Bourg-en-Bresse