Hilmir Rafn Mikaelsson
Iceland · Attacker

Hilmir Rafn Mikaelsson

YAŞ21
KULÜPViking
LİGEliteserien
BU SEZON0G · 0A
Asist00.00 / 90
Şut22.07 / 90
Kazanılan ikili1010.34 / 90
Rating6.40
LİG SIRALAMALARINDA
10. Coppa Italia2022 · Venezia · 1 maç 2gol10.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2024/25 · 3 G+A
2021 0 2023 1 2024 3 2025 2 2026 0
GolAsist
2026/27 9 87 0 0 6.40
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
EliteserienViking 9 87 0 0 6.40
Şut2
İkili kazanılan10%50
Müdahale1
Faul12 kazanılan
Ofsayt1
İlk 1118 yedek
2025/26 25 278 2 0 6.62
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
UEFA Europa Conference LeagueViking 2 0 0 0
EliteserienViking 23 278 2 0 6.62
Şut8%75 isabet
Kilit pas1
Drible1%14 başarı
İkili kazanılan21%34
Müdahale4
Faul95 kazanılan
Penaltı1
İlk 11223 yedek
G+A / 900.65
Kart2
2024/25 30 1.580 3 0 6.69
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
EliteserienKristiansund BK 30 1.580 3 0 6.69
Şut31%55 isabet
Kilit pas16
Drible9%53 başarı
İkili kazanılan85%49
Müdahale8
Faul2318 kazanılan
Ofsayt2
Penaltı1
İlk 111812 yedek
G+A / 900.17
Kart3
2023/24 5 245 0 1 6.93
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
EliteserienTromso 5 245 0 1 6.93
Şut2%100 isabet
Kilit pas2
İkili kazanılan14%39
Müdahale2
Faul54 kazanılan
Ofsayt1
İlk 1132 yedek
G+A / 900.37
2021/22 1 17 0 0 6.60
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Serie AVenezia 1 17 0 0 6.60
İkili kazanılan3%60
Müdahale2
TOPLAM GOL73 penaltı
İLK 112137 yedek girdi
KART5
FORMA28
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR7 gol
1-15' — 1 16-30' — 1 31-45' — 0 46-60' — 0 61-75' — 2 76-90+' — 3 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 3 76-90+'
  • 1-15' 1 %14
  • 16-30' 1 %14
  • 31-45' 0 %0
  • 46-60' 0 %0
  • 61-75' 2 %29
  • 76-90+' 3 %43
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
4-1-4-1 — 26 4-3-3 — 16 5-3-2 — 7 4-5-1 — 3 5-4-1 — 3 3-4-3 — 1 56 maç
  • 4-1-4-126%46
  • 4-3-316%29
  • 5-3-27%12
  • 4-5-13%5
  • 5-4-13%5
  • 3-4-31%2
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
24.05.2026 Kristiansund BKA 1-2
10.05.2026 KFUM OsloA 0-2
01.05.2026 RosenborgH 3-0
25.04.2026 FredrikstadA 1-2
18.04.2026 BrannH 3-2
11.04.2026 Bodo/GlimtH 5-0 1
06.04.2026 ValerengaA 0-1
21.03.2026 MoldeH 4-1 16 6.6
14.03.2026 Ham-KamA 2-1 70 2 6.2
30.11.2025 ValerengaH 5-1
19.10.2025 TromsoA 1-3
05.10.2025 BrannH 3-0
27.09.2025 Sarpsborg 08 FFA 3-3
31.08.2025 RosenborgH 2-1 11 6.3
13.08.2025 Istanbul BasaksehirA 1-1
10.08.2025 SandefjordA 1-2 45 2 6.5
07.08.2025 Istanbul BasaksehirH 1-3
27.07.2025 BryneA 1-3
19.07.2025 Bodo/GlimtH 2-4 10 6.5
13.07.2025 BrannA 3-1 19 6.5
28.06.2025 RosenborgA 1-1 30 6.7
22.06.2025 FredrikstadH 3-0
01.06.2025 MoldeA 0-1 13 6.5
28.05.2025 Bodo/GlimtA 2-4
25.05.2025 Kristiansund BKA 0-1
16.05.2025 SandefjordH 3-1
11.05.2025 HaugesundA 1-4 13 1 2 7.6
04.05.2025 Sarpsborg 08 FFH 0-0 12 1 6.6
30.04.2025 HaugesundH 5-1
27.04.2025 TromsoH 4-4 13 6.3
21.04.2025 Ham-KamA 2-5 26 6.5
10.04.2025 Kristiansund BKH 3-1 12 6.3
06.04.2025 KFUM OsloH 3-1
30.03.2025 ValerengaA 3-1 74 1 3 7.2
01.12.2024 RosenborgH 0-4 90 6.3
23.11.2024 KFUM OsloA 1-2 82 1 3 7.5
10.11.2024 VikingH 0-1 34 1 6.2
03.11.2024 FredrikstadA 1-1
27.10.2024 Ham-KamA 1-0 11 6.3
20.10.2024 StromsgodsetH 0-0
05.10.2024 SandefjordH 2-1 9 6.6
29.09.2024 Bodo/GlimtA 4-0 90 1 7.0
22.09.2024 ODD BallklubbH 0-0 1
18.09.2024 MoldeH 0-4
15.09.2024 Sarpsborg 08 FFA 0-2 12 6.3
01.09.2024 HaugesundH 2-2 18 6.7
25.08.2024 SandefjordA 1-0 89 3 6.9
04.08.2024 LillestromH 2-1 12 6.3
28.07.2024 TromsoA 0-0 75 2 6.9
13.07.2024 VikingA 2-0 63 6.3
08.07.2024 FredrikstadH 3-1 94 4 6.5
28.06.2024 ODD BallklubbA 1-1 89 2 6.3
02.06.2024 Sarpsborg 08 FFH 3-1 90 1 3 8.2
29.05.2024 BrannA 2-1 86 1 6.6
26.05.2024 RosenborgA 2-1 72 1 6.6
20.05.2024 BrannH 2-2 65 1 6.9
16.05.2024 HaugesundA 1-0 61 1 6.2
12.05.2024 Bodo/GlimtH 2-4 80 1 7.2
05.05.2024 Ham-KamH 1-1 79 1 2 7.2
28.04.2024 StromsgodsetA 2-2 81 1 6.9
ŞUT2
GOL0
xG0.3
xG FARKI-0.3under performing
DÖNÜŞÜM%0.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
63' · xG 0.262 6' · xG 0.079
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Kontra atak — 1 (%50) Asist sonrası — 1 (%50) 2 şut
  • Kontra atak1%50
  • Asist sonrası1%50
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR2 şut
1-15' — 1 16-30' — 0 31-45' — 0 46-60' — 0 61-75' — 1 76-90+' — 0 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 1 1-15'
  • 1-15' 1 %50
  • 16-30' 0 %0
  • 31-45' 0 %0
  • 46-60' 0 %0
  • 61-75' 1 %50
  • 76-90+' 0 %0
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2020–2026 · 70 maç
Viking 34maç 2025–2026
Iceland U21 2023–2025
Kristiansund BK 30maç 2024
Iceland U19 2022–2024
Tromso 5maç 2023
Venezia 1maç 2021
Fjolnir 2020
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2026-06-30 Viking Sigma Olomouc
2025-01-31 Venezia Viking FK €500k
2024-12-31 Kristiansund BK Venezia End of loan
2024-02-14 Venezia Kristiansund BK loan transfer
2023-09-01 Venezia U19 Venezia -
2023-08-28 Tromsø IL Venezia U19 End of loan
2023-01-17 Venezia U19 Tromsø IL loan transfer
2022-07-01 Fjölnir Venezia U19 ?
2022-06-30 Venezia U19 Fjölnir End of loan
2021-08-16 Fjölnir Venezia U19 loan transfer
2020-02-07 Fjölnir U19 Fjölnir -
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 87 dk

Veri yetersiz: Dengeli hücum profili

Örneklem ya da veri kapsamı bir yargıya varmak için yetersiz.

Güçlü yönler
Şut kalitesiŞut haritası ve xG, ceza sahasındaki tehdidi doğruluyor.
Takip listesi adayıProfilde net bir zirve eksen yok; lig ve rol baglaminda izlenmeli.
Soru işaretleri
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Veri kapsamı uyarısıShot sample dusuk; xG/90 siralamasi dikkatli okunmali.
Veri kapsamı uyarısıOynadığı dakika, kesin bir yorum için henüz sınırlı.
Bir scout sırada neye bakar
  • Şimdilik beklemede; veri veya performans güçlenirse tekrar değerlendirilmeli.
  • Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
  • Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU34.0Eliteserien 2026
PERFORMANS12.687 dk
KARARVeri yetersiz42/100
FORM TRENDİInsufficient_Sample+0.0
ROL UYUMU2026
Baskıcı forvet 32.0
Pivot forvet 29.1
Bitirici 21.8
Role fit sinyali var ama confidence 71/100 ve risk 36/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 78 oyuncu
Scout skoru %18
Performans %14
Dakika %22
Değer / getiri %1
Tüm ligler · 219 oyuncu
Scout skoru %26
Performans %16
Dakika %21
Değer / getiri %3
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Ortalama rating 6.4 7.15 90
İkili mücadele kazanma 50 50 100
Müdahale / 90 1.03 1.4 74
Şut / 90 2.07 3 69
Performans skoru 12.6 76 17
Gol / 90 0 0.42 0
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
FORM

Trend icin son mac orneklemi sinirli; karar seviyesi dusuk confidence ile okunmali.

BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam