LİGLiga Profesional Argentina
BU SEZON3G · 3A
Gol30.21 / 90
Asist30.21 / 90
Şut241.70 / 90
Kilit pas251.77 / 90
Başarılı dripling231.63 / 90
Kazanılan ikili765.39 / 90
Rating6.84
OYUNCU PROFİLİLiga Profesional Argentina 2026 · 156 orta sahalar
- Kilit pas 1.77 %86
- Asist 0.21 %89
- Drible 1.63 %85
- Pas isabeti %70 %12
- Top kapma 1.99 %21
- İkili mücadele %50 %52
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 1269 dakika oynadı.
KUPALAR
🥈
CONMEBOL Libertadores U202020 Paraguay · South-America · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2024/25 · 8 G+A
GolAsist
2026/27
20
1.269
3
3
6.85
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut24%54 isabet
Kilit pas25
Drible23%46 başarı
İkili kazanılan76%50
Müdahale20
Faul1028 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11164 yedek
G+A / 900.43
Kart31
2025/26
26
1.905
3
3
7.03
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut47%40 isabet
Kilit pas37
Drible33%42 başarı
İkili kazanılan122%47
Müdahale38
Faul1743 kazanılan
Ofsayt1
Penaltı1
İlk 11215 yedek
G+A / 900.28
Kart81
2024/25
21
1.106
4
4
7.37
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut22%41 isabet
Kilit pas28
Drible23%56 başarı
İkili kazanılan78%57
Müdahale21
Faul428 kazanılan
Ofsayt1
Penaltı1
İlk 11138 yedek
G+A / 900.65
Kart4
2023/24
24
1.651
2
2
6.80
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut19%47 isabet
Kilit pas14
Drible25%56 başarı
İkili kazanılan110%53
Müdahale35
Faul1334 kazanılan
Ofsayt1
Penaltı1
İlk 11177 yedek
G+A / 900.22
Kart42
TOPLAM GOL93 penaltı
İLK 114113 yedek girdi
KART15
VAR1onu ilgilendiren karar
FORMA7
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR9 gol
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 3 %33
- 31-45' 1 %11
- 46-60' 2 %22
- 61-75' 1 %11
- 76-90+' 2 %22
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-130%58
- 4-3-316%31
- 4-1-4-13%6
- 3-4-2-11%2
- 4-2-2-21%2
- 4-3-1-21%2
ASİST AĞI
Onun asist yaptıkları8verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 06.09.2026 | Central Cordoba de SantiagoA | 0-0 | 35 | 0 | 7.0 | ||
| 30.08.2026 | Gimnasia M.H | 0-3 | 58 | – | 6.9 | ||
| 22.08.2026 | Independ. RivadaviaH | 0-0 | 71 | 1 | 6.7 | ||
| 17.08.2026 | LanusA | 1-3 | 77 | 1 | – | 7.0 | |
| 09.08.2026 | PlatenseH | 0-1 | 93 | 2 | 7.3 | ||
| 03.08.2026 | Velez SarsfieldA | 1-0 | 89 | 2 | 6.6 | ||
| 31.07.2026 | Newells Old BoysH | 1-0 | 87 | 1 | 2 | 8.2 | |
| 26.07.2026 | Estudiantes L.P.A | 0-2 | 93 | 1 | 1 | 1 | 8.2 |
| 10.05.2026 | Rosario CentralA | 3-1 | 15↑ | – | 6.2 | ||
| 02.05.2026 | San LorenzoA | 1-2 | 65 | – | 6.3 | ||
| 24.04.2026 | Deportivo RiestraA | 2-0 | 66 | 1 | 5.9 | ||
| 18.04.2026 | Defensa Y JusticiaH | 3-1 | 15↑ | 1 | 6.7 | ||
| 04.04.2026 | Racing ClubH | 1-0 | 86 | 1 | 1 | 7.5 | |
| 21.03.2026 | Talleres CordobaH | 1-2 | 76 | 1 | 7.2 | ||
| 10.03.2026 | Union Santa FeH | 4-4 | 38↑ | 2 | 6.3 | ||
| 28.02.2026 | Central Cordoba de SantiagoH | 2-0 | 26↑ | – | 6.3 | ||
| 13.02.2026 | LanusH | 2-0 | 52 | – | 6.7 | ||
| 08.02.2026 | PlatenseA | 0-1 | 88 | 1 | 4 | 7.7 | |
| 31.01.2026 | Velez SarsfieldH | 1-1 | 90 | 4 | 6.6 | ||
| 23.01.2026 | Estudiantes L.P.H | 1-1 | 49 | 2 | 5.6 | ||
| 16.11.2025 | Rosario CentralH | 1-0 | 90 | 3 | 7.2 | ||
| 10.11.2025 | Deportivo RiestraA | 0-1 | 90 | 1 | 2 | 8.3 | |
| 01.11.2025 | Atletico TucumanH | 3-0 | 85 | 1 | 3 | 7.7 | |
| 24.10.2025 | PlatenseH | 3-0 | 78 | 1 | – | 7.9 | |
| 13.10.2025 | LanusH | 0-2 | 83 | 6 | 6.6 | ||
| 05.10.2025 | Godoy CruzA | 1-1 | 63 | 1 | 2 | 6.9 | |
| 28.09.2025 | Racing ClubA | 0-0 | 90 | 2 | 5.7 | ||
| 21.09.2025 | San LorenzoH | 1-1 | 90 | – | 6.6 | ||
| 13.09.2025 | BanfieldH | 0-1 | 96 | 2 | 6.7 | ||
| 16.08.2025 | Velez SarsfieldA | 2-1 | 11↑ | – | 6.5 | ||
| 09.08.2025 | River PlateH | 0-0 | 90 | 1 | 7.5 | ||
| 27.07.2025 | Gimnasia L.P.A | 1-0 | 72 | 2 | 6.2 | ||
| 21.07.2025 | Talleres CordobaH | 1-2 | 90 | 1 | 2 | 7.2 | |
| 13.07.2025 | Sarmiento JuninA | 2-2 | 90 | 1 | 7.3 | ||
| 24.05.2025 | HuracanH | 0-0 | 95 | 1 | 6.7 | ||
| 20.05.2025 | Boca JuniorsA | 0-1 | 82 | 1 | 6.7 | ||
| 11.05.2025 | Independ. RivadaviaH | 1-0 | 90 | 1 | 6 | 8.7 | |
| 03.05.2025 | Rosario CentralA | 1-0 | 31↑ | – | 6.7 | ||
| 13.04.2025 | San Martin S.J.H | 2-0 | 30↑ | 1 | 6.7 | ||
| 29.03.2025 | Godoy CruzH | 4-0 | 85 | 1 | 7.0 | ||
| 16.03.2025 | Racing ClubH | 1-1 | 77 | 3 | 7.3 | ||
| 22.02.2025 | Instituto CordobaH | 2-0 | 90 | 4 | 7.9 | ||
| 17.02.2025 | PlatenseA | 1-1 | 90 | – | 6.5 | ||
| 12.02.2025 | Velez SarsfieldH | 3-0 | 66↑ | 2 | 7.2 | ||
| 08.02.2025 | River PlateA | 2-0 | 19↑ | 2 | 6.9 | ||
| 24.01.2025 | Sarmiento JuninH | 2-1 | 32 | – | 6.3 | ||
| 10.12.2024 | Atletico TucumanH | 2-1 | 45 | 1 | 6.5 | ||
| 21.11.2024 | Gimnasia L.P.H | 1-0 | 45 | 1 | 2 | 7.3 | |
| 10.11.2024 | HuracanA | 1-0 | 90 | 2 | 6.9 | ||
| 06.11.2024 | Union Santa FeH | 3-0 | 90 | 1 | 1 | 2 | 8.3 |
| 31.10.2024 | Sarmiento JuninA | 0-0 | 80 | – | 7.5 | ||
| 26.10.2024 | Godoy CruzH | 1-1 | 90 | 2 | 7.7 | ||
| 18.10.2024 | LanusA | 0-2 | 86 | 1 | 4 | 7.5 | |
| 06.10.2024 | Deportivo RiestraH | 3-1 | 90 | 2 | 1 | 2 | 9.2 |
| 01.10.2024 | TigreA | 1-1 | 94 | 2 | 7.7 | ||
| 22.09.2024 | Argentinos JRSH | 0-0 | 59 | – | 6.3 | ||
| 14.09.2024 | Belgrano CordobaA | 1-1 | 90 | 1 | 2 | 8.9 | |
| 01.09.2024 | River PlateH | 0-0 | 87 | 1 | 6.9 | ||
| 25.08.2024 | Racing ClubA | 0-0 | 17↑ | – | 6.5 | ||
| 17.08.2024 | Rosario CentralH | 1-0 | 30↑ | – | 6.6 |
ŞUT35
GOL3
xG0.8
xG FARKI+2.2over performing
DÖNÜŞÜM%8.6
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası17%49
- Açık oyun7%20
- Taç sonrası4%11
- Serbest vuruş3%9
- Kontra atak2%6
- Korner2%6
Vücut bölgesine göre
- Sol ayak31%89
- Sağ ayak3%9
- Kafa1%3
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR35 şut
- 1-15' 6 %17
- 16-30' 6 %17
- 31-45' 8 %23
- 46-60' 6 %17
- 61-75' 4 %11
- 76-90+' 5 %14
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 666 dk
İzlemede: Dengeli savunmacı
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Soru işaretleri
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Veri kapsamı uyarısıOynadığı dakika, kesin bir yorum için henüz sınırlı.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU45.0Liga Profesional Argentina 2026
PERFORMANS35.5666 dk
KARARVeri yetersiz50/100
FORM TRENDİStabil-6.1
ROL UYUMU2026
Ofansif bek
47.9
Klasik stoper
42.9
Agresif stoper
42.8
Role fit sinyali var ama confidence 76/100 ve risk 22/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 269 oyuncu
Scout skoru
%23
Performans
%14
Dakika
%54
Değer / getiri
%1
Tüm ligler · 912 oyuncu
Scout skoru
%24
Performans
%14
Dakika
%56
Değer / getiri
%1
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Başarılı drible / 90
1.08
1.1
98
Asist / 90
0.14
0.22
64
Kilit pas / 90
0.68
1.4
49
Performans skoru
35.5
74
48
Pas hacmi / 90
20.54
48
43
Müdahale / 90
0.95
2.5
38
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
FORM
Son form stabil. Rating delta -0.06. Dakika delta +12.4.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
José Andrés HurtadoRB Bragantino · 24
%95
1gol
0asist
57scout
Serie A
Wayne FrederickColorado Rapids · 21
%85
2gol
2asist
62scout
Major League Soccer
Fredrik André BjørkanBodo/Glimt · 27
%79
1gol
0asist
51scout
Eliteserien
Ignacio CampoHuracan · 20
%67
1gol
1asist
59scout
Liga Profesional Argentina
NatanaelAtletico-MG · 23
%63
0gol
1asist
63scout
Serie A
Ian FrayInter Miami · 23
%62
1gol
1asist
57scout
Major League Soccer
Tobías OstchegaEstudiantes de Rio Cuarto · 27
%62
0gol
0asist
50scout
Liga Profesional Argentina
Steven MoreiraColumbus Crew · 31
%60
0gol
0asist
50scout
Major League Soccer
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum