Germany · Attacker
F. Niederlechner
BU SEZON5G · 1A
Gol40.39 / 90
Asist10.10 / 90
Şut222.17 / 90
Kilit pas50.49 / 90
Başarılı dripling40.39 / 90
Kazanılan ikili555.43 / 90
Rating6.84
OYUNCU PROFİLİBundesliga 2022 · 55 forvetler
- Gol 0.26 %30
- Şut 2.0 %65
- Asist 0.05 %13
- Kilit pas 0.47 %2
- Drible 0.79 %43
- İkili mücadele %44 %48
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 1706 dakika oynadı.
KUPALAR
🏆
2. Bundesliga2015/2016 · Germany
🏆
3. Liga2013/2014 · Germany
🏆
Reg. Cup Württemberg2013/2014 · Germany
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2020/21 · 9 G+A
GolAsist
2022/23
32
1.706
5
1
6.74
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut38%58 isabet
Kilit pas9
Drible15%42 başarı
İkili kazanılan110%44
Müdahale19
Faul2128 kazanılan
Ofsayt18
İlk 112111 yedek
G+A / 900.32
Kart3
2021/22
27
1.152
5
3
6.68
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut24%54 isabet
Kilit pas14
Drible8%30 başarı
İkili kazanılan59%37
Müdahale6
Faul1425 kazanılan
Ofsayt8
İlk 111314 yedek
G+A / 900.62
Kart1
2020/21
31
1.746
5
4
6.84
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut34%53 isabet
Kilit pas13
Drible16%67 başarı
İkili kazanılan93%44
Müdahale7
Faul2443 kazanılan
Ofsayt7
İlk 112110 yedek
G+A / 900.46
Kart41
TOPLAM GOL19
İLK 114331 yedek girdi
KART10
FORMA7
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR19 gol
- 1-15' 5 %26
- 16-30' 3 %16
- 31-45' 2 %11
- 46-60' 2 %11
- 61-75' 4 %21
- 76-90+' 3 %16
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-4-217%29
- 4-2-3-113%22
- 3-5-211%19
- 3-4-2-18%14
- 4-2-2-27%12
- 3-1-4-23%5
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar8aldığı asist
Onun asist yaptıkları8verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 27.05.2023 | VfL WolfsburgA | 1-2 | 71 | 2 | 6.7 | ||
| 20.05.2023 | Vfl BochumH | 1-1 | 12↑ | – | 6.5 | ||
| 12.05.2023 | 1.FC KölnA | 5-2 | 61 | – | 6.3 | ||
| 06.05.2023 | VfB StuttgartH | 2-1 | 64 | 1 | 1 | 7.0 | |
| 30.04.2023 | Bayern MunichA | 2-0 | 55 | – | 6.6 | ||
| 22.04.2023 | Werder BremenH | 2-4 | 18↑ | 1 | 6.9 | ||
| 14.04.2023 | FC Schalke 04A | 5-2 | –↑ | – | – | ||
| 08.04.2023 | RB LeipzigH | 0-1 | 16↑ | – | 6.5 | ||
| 01.04.2023 | SC FreiburgA | 1-1 | 14↑ | – | 6.6 | ||
| 18.03.2023 | 1899 HoffenheimA | 3-1 | 45 | 1 | 6.6 | ||
| 11.03.2023 | FSV Mainz 05H | 1-1 | 64 | 1 | 6.5 | ||
| 05.03.2023 | Bayer LeverkusenA | 4-1 | 58 | – | 6.5 | ||
| 25.02.2023 | FC AugsburgH | 2-0 | 79 | 1 | 6.3 | ||
| 19.02.2023 | Borussia DortmundA | 4-1 | 68 | 3 | 7.0 | ||
| 12.02.2023 | Borussia MonchengladbachH | 4-1 | 72 | 2 | 6.6 | ||
| 04.02.2023 | Eintracht FrankfurtA | 3-0 | 76 | 3 | 6.6 | ||
| 28.01.2023 | Union BerlinH | 0-2 | 21↑ | 1 | 6.6 | ||
| 12.11.2022 | Vfl BochumH | 0-1 | 90 | 4 | 6.2 | ||
| 09.11.2022 | Union BerlinA | 2-2 | 90 | 2 | 2 | 7.6 | |
| 05.11.2022 | Eintracht FrankfurtH | 1-2 | 60 | 1 | 7.2 | ||
| 29.10.2022 | VfB StuttgartA | 2-1 | 90 | 1 | 3 | 8.0 | |
| 22.10.2022 | RB LeipzigH | 3-3 | 87 | 1 | 6.6 | ||
| 16.10.2022 | 1.FC KölnA | 3-2 | 74 | 1 | 1 | 1 | 7.7 |
| 08.10.2022 | VfL WolfsburgH | 1-1 | 90 | 1 | 6.3 | ||
| 02.10.2022 | FC Schalke 04A | 2-3 | 72 | 1 | 6.9 | ||
| 17.09.2022 | Bayern MunichH | 1-0 | 75 | 3 | 6.2 | ||
| 09.09.2022 | Werder BremenA | 0-1 | 78 | 3 | 7.3 | ||
| 04.09.2022 | Hertha BerlinH | 0-2 | 16↑ | – | 6.3 | ||
| 27.08.2022 | 1899 HoffenheimA | 1-0 | 34↑ | 2 | 6.6 | ||
| 20.08.2022 | FSV Mainz 05H | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 13.08.2022 | Bayer LeverkusenA | 1-2 | 25↑ | – | 6.7 | ||
| 06.08.2022 | SC FreiburgH | 0-4 | 31↑ | – | 6.2 | ||
| 14.05.2022 | SpVgg Greuther FurthH | 2-1 | 69 | 1 | 6.3 | ||
| 08.05.2022 | RB LeipzigA | 4-0 | 58 | – | 6.3 | ||
| 30.04.2022 | 1.FC KölnH | 1-4 | 29↑ | 1 | 2 | 6.9 | |
| 24.04.2022 | Vfl BochumA | 0-2 | 31↑ | 1 | 6.0 | ||
| 09.04.2022 | Bayern MunichA | 1-0 | 56 | – | 6.9 | ||
| 06.04.2022 | FSV Mainz 05H | 2-1 | 71 | 1 | 6.7 | ||
| 03.04.2022 | VfL WolfsburgH | 3-0 | 81 | 1 | 1 | 1 | 7.9 |
| 19.03.2022 | VfB StuttgartA | 3-2 | 16↑ | – | 6.3 | ||
| 04.03.2022 | Arminia BielefeldA | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 27.02.2022 | Borussia DortmundH | 1-1 | 31↑ | – | 6.5 | ||
| 19.02.2022 | SC FreiburgH | 1-2 | 60 | 1 | 2 | 6.3 | |
| 12.02.2022 | Borussia MonchengladbachA | 3-2 | 63 | 1 | 6.9 | ||
| 05.02.2022 | Union BerlinH | 2-0 | 74 | 1 | 3 | 6.9 | |
| 22.01.2022 | Bayer LeverkusenA | 5-1 | 33↑ | – | 6.3 | ||
| 16.01.2022 | Eintracht FrankfurtH | 1-1 | 22↑ | 1 | 6.3 | ||
| 08.01.2022 | 1899 HoffenheimA | 3-1 | 30↑ | 1 | 6.7 | ||
| 04.12.2021 | Vfl BochumH | 2-3 | 10↑ | – | 6.9 | ||
| 27.11.2021 | Hertha BerlinA | 1-1 | 13↑ | – | 6.5 | ||
| 06.11.2021 | VfL WolfsburgA | 1-0 | 30↑ | 1 | 6.3 | ||
| 31.10.2021 | VfB StuttgartH | 4-1 | 21↑ | 1 | 1 | 7.3 | |
| 02.10.2021 | Borussia DortmundA | 2-1 | 12↑ | – | 6.3 | ||
| 26.09.2021 | SC FreiburgA | 3-0 | 72 | 1 | 6.9 | ||
| 18.09.2021 | Borussia MonchengladbachH | 1-0 | 24↑ | 1 | 1 | 7.0 | |
| 11.09.2021 | Union BerlinA | 0-0 | 63 | 3 | 7.0 | ||
| 28.08.2021 | Bayer LeverkusenH | 1-4 | 76 | 1 | 3 | 7.3 | |
| 21.08.2021 | Eintracht FrankfurtA | 0-0 | 17 | – | 6.7 | ||
| 14.08.2021 | 1899 HoffenheimH | 0-4 | 90 | – | 6.3 | ||
| 22.05.2021 | Bayern MunichA | 5-2 | 76 | 1 | 2 | 7.6 |
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2011–2022 · 90 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
01.2023
Uyluk sakatlığıKadroda yok
2 maç
04.2022
SakatlıkŞüpheli
1 maç
12.2021
Ayak bileği sakatlığıKadroda yok
3 maç
10.2021
Kasık sakatlığıKadroda yok
2 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum



