BU SEZON0G · 0A
Asist00.00 / 90
Kazanılan ikili70.33 / 90
Rating6.97
OYUNCU PROFİLİPrimeira Liga 2023 · 20 kaleciler
- Kurtarış 2.90 %37
- Yenen gol (az iyi) 1.90 %21
- Pas isabeti %63 %16
- Pas hacmi 24.2 %21
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 1890 dakika oynadı.
KUPALAR
🏆
J2 League2019 · Japan
🏆
J.League Cup / Copa Sudamericana Championship2014 · World
🏆
J-League Cup2013 · Japan
🏆
Emperor Cup2012 · Japan
🥈
J-League Cup2020 · Japan · 2nd Place
🥈
EAFF E-1 Football Championship2019 Korea Republic · Asia · 2nd Place
🥈
EAFF E-1 Football Championship2017 Japan · Asia · 2nd Place
🥈
Super Cup2013 · Japan · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2020/21 · 0 G+A
GolAsist
2023/24
29
1.890
0
0
6.97
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
İkili kazanılan7%88
İlk 11218 yedek
Kart1
2022/23
22
1.620
0
0
7.27
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Drible1%100 başarı
İkili kazanılan8%80
Müdahale1
Faul14 kazanılan
İlk 11184 yedek
Kart3
2021/22
15
180
0
0
7.50
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
İlk 11213 yedek
TOPLAM GOL0
İLK 1100 yedek girdi
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 02.06.2024 | AVSA | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 25.05.2024 | AVSH | 1-2 | 90 | – | 6.5 | ||
| 18.05.2024 | FarenseA | 1-3 | 90 | – | 6.5 | ||
| 11.05.2024 | Rio AveH | 2-2 | 90 | – | 6.6 | ||
| 04.05.2024 | Sporting CPA | 3-0 | 90 | – | 7.9 | ||
| 28.04.2024 | MoreirenseH | 0-2 | 90 | – | 6.9 | ||
| 21.04.2024 | FamalicaoA | 2-2 | 90 | – | 6.7 | ||
| 14.04.2024 | Casa PiaH | 2-2 | 90 | – | 6.6 | ||
| 07.04.2024 | ChavesA | 2-3 | 90 | – | 6.7 | ||
| 01.04.2024 | SC BragaH | 3-5 | 90 | – | 6.9 | ||
| 15.03.2024 | EstorilA | 1-0 | 90 | – | 7.5 | ||
| 08.03.2024 | FC PortoH | 0-3 | 90 | – | 6.3 | ||
| 03.03.2024 | VizelaH | 0-0 | 90 | – | 8.0 | ||
| 25.02.2024 | BenficaA | 4-0 | 90 | – | 8.3 | ||
| 17.02.2024 | GuimaraesH | 1-1 | 90 | – | 6.3 | ||
| 09.02.2024 | EstrelaA | 3-0 | 90 | – | 5.7 | ||
| 03.02.2024 | AroucaH | 1-2 | 90 | – | 6.3 | ||
| 28.01.2024 | BoavistaA | 1-4 | 90 | – | 7.6 | ||
| 21.01.2024 | GIL VicenteH | 0-2 | 90 | – | 7.9 | ||
| 12.01.2024 | FarenseH | 1-0 | 90 | – | 7.5 | ||
| 07.01.2024 | Rio AveA | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 30.12.2023 | Sporting CPH | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 17.12.2023 | MoreirenseA | 5-2 | –↑ | – | – | ||
| 09.12.2023 | FamalicaoH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 02.12.2023 | Casa PiaA | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 02.09.2023 | EstrelaH | 1-1 | 90 | – | 6.5 | ||
| 26.08.2023 | AroucaA | 1-1 | 90 | – | 7.2 | ||
| 19.08.2023 | BoavistaH | 1-4 | –↑ | – | – | ||
| 12.08.2023 | GIL VicenteA | 5-0 | –↑ | – | – | ||
| 24.02.2023 | FamalicaoA | 1-0 | 90 | – | 7.7 | ||
| 18.02.2023 | MaritimoH | 2-1 | 90 | – | 6.3 | ||
| 11.02.2023 | GuimaraesA | 1-0 | 90 | – | 6.6 | ||
| 06.02.2023 | Pacos FerreiraH | 1-0 | 90 | – | 7.9 | ||
| 29.01.2023 | BoavistaA | 4-2 | 90 | – | 6.9 | ||
| 20.01.2023 | AroucaA | 4-0 | 90 | – | 6.6 | ||
| 13.01.2023 | Santa ClaraH | 0-0 | 90 | – | 7.7 | ||
| 06.01.2023 | BenficaA | 1-0 | 90 | – | 9.2 | ||
| 28.12.2022 | Casa PiaH | 1-2 | 90 | – | 7.0 | ||
| 13.11.2022 | SC BragaH | 1-2 | 90 | – | 7.6 | ||
| 04.11.2022 | GIL VicenteA | 1-2 | 90 | – | 7.3 | ||
| 30.10.2022 | EstorilH | 1-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 24.10.2022 | Rio AveA | 1-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 08.10.2022 | FC PortoH | 0-2 | 90 | – | 7.3 | ||
| 01.10.2022 | VizelaA | 1-0 | 90 | – | 7.7 | ||
| 16.09.2022 | ChavesH | 1-0 | 90 | – | 8.2 | ||
| 10.09.2022 | Sporting CPA | 4-0 | 90 | – | 5.9 | ||
| 04.09.2022 | FamalicaoH | 1-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 27.08.2022 | MaritimoA | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 21.08.2022 | GuimaraesH | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 15.08.2022 | Pacos FerreiraA | 0-3 | –↑ | – | – | ||
| 07.08.2022 | BoavistaH | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 14.05.2022 | MaritimoA | 0-1 | 90 | – | 8.5 | ||
| 30.04.2022 | AroucaA | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 16.04.2022 | FC PortoA | 7-0 | –↑ | – | – | ||
| 10.04.2022 | FamalicaoH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 02.04.2022 | BelenensesA | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 05.03.2022 | BenficaH | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 27.02.2022 | VizelaA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 05.02.2022 | Pacos FerreiraA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 30.01.2022 | TondelaH | 1-2 | 90 | – | 6.5 |
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2020–2023 · 73 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum