LİGMajor League Soccer
BU SEZON0G · 0A
Asist00.00 / 90
Şut20.33 / 90
Kilit pas20.33 / 90
Başarılı dripling40.66 / 90
Kazanılan ikili477.73 / 90
Rating7.23
OYUNCU PROFİLİCONMEBOL Libertadores 2025 · 156 defanslar
- Müdahale 3.62 %97
- Pas arası 1.97 %91
- Blok 0.66 %77
- İkili mücadele %67 %88
- Pas isabeti %86 %68
- Faul (az iyi) 1.32 %19
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 547 dakika oynadı.
KUPALAR
🏆
Concacaf Champions Cup2022 · Nc-America
🏆
MLS2019 · United-States
🏆
Liga Pro2016 · Ecuador
🥈
Leagues Cup 2019-20222021 · Nc-America · 2nd Place
🥈
MLS2020 · United-States · 2nd Place
🥈
Florida Cup2018 · World · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2021/22 · 2 G+A
GolAsist
2025/26
6
547
0
0
7.23
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut2
Kilit pas2
Drible4%100 başarı
İkili kazanılan47%67
Müdahale22
Faul85 kazanılan
İlk 116
Kart1
Kaptan6maçta
2024/25
32
2.211
0
0
6.76
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut11%27 isabet
Kilit pas12
Drible10%77 başarı
İkili kazanılan99%58
Müdahale47
Faul2814 kazanılan
Ofsayt2
İlk 11257 yedek
Kart7
2023/24
31
369
0
0
6.50
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut2
Drible2%100 başarı
İkili kazanılan22%56
Müdahale6
Faul64 kazanılan
İlk 11328 yedek
2022/23
31
2.218
1
0
6.87
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut7%43 isabet
Kilit pas4
Drible3%100 başarı
İkili kazanılan69%53
Müdahale27
Faul189 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11265 yedek
G+A / 900.04
Kart4
2021/22
29
2.300
2
0
7.08
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut11%55 isabet
Kilit pas1
Drible19%86 başarı
İkili kazanılan123%60
Müdahale36
Faul3221 kazanılan
Ofsayt3
İlk 11263 yedek
G+A / 900.08
Kart6
2020/21
20
1.249
0
1
6.81
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut3%33 isabet
Kilit pas1
Drible5%83 başarı
İkili kazanılan60%62
Müdahale28
Faul1615 kazanılan
İlk 11146 yedek
G+A / 900.07
Kart4
TOPLAM GOL0
İLK 11339 yedek girdi
KART8
FORMA3
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-133%80
- 4-4-25%12
- 4-3-32%5
- 3-4-31%2
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 28.05.2025 | Independiente del ValleAC | 2-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 15.05.2025 | UniversitarioAC | 1-0 | 90 | – | 7.3 | ||
| 09.05.2025 | River PlateHC | 2-3 | 90 | – | 7.0 | ||
| 23.04.2025 | UniversitarioHC | 0-1 | 90 | 1 | 7.7 | ||
| 09.04.2025 | River PlateAC | 0-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 02.04.2025 | Independiente del ValleHC | 1-0 | 97 | 1 | 7.3 | ||
| 20.10.2024 | Inter MiamiA | 6-2 | 90 | – | 6.2 | ||
| 05.10.2024 | DC UnitedH | 1-2 | 90 | – | 6.2 | ||
| 03.10.2024 | Houston DynamoA | 2-1 | 83 | – | 6.6 | ||
| 28.09.2024 | Nashville SCH | 1-0 | 90 | 1 | 7.7 | ||
| 21.09.2024 | CharlotteA | 4-0 | 90 | 1 | 6.3 | ||
| 18.09.2024 | CF MontrealH | 2-2 | 90 | – | 6.9 | ||
| 14.09.2024 | Orlando City SCA | 3-0 | 10↑ | – | 6.6 | ||
| 01.09.2024 | Real Salt LakeA | 2-0 | 90 | 1 | 6.2 | ||
| 24.08.2024 | CF MontrealA | 0-5 | 93 | – | 7.3 | ||
| 20.07.2024 | FC DallasH | 1-1 | 90 | 1 | 7.0 | ||
| 17.07.2024 | Philadelphia UnionA | 5-1 | 57 | – | 6.2 | ||
| 07.07.2024 | Seattle SoundersA | 2-0 | 87 | 1 | 6.7 | ||
| 03.07.2024 | Atlanta United FCH | 2-1 | 81 | – | 7.2 | ||
| 29.06.2024 | Columbus CrewH | 1-5 | 90 | – | 6.3 | ||
| 22.06.2024 | FC CincinnatiA | 1-2 | 90 | – | 6.9 | ||
| 15.06.2024 | Vancouver WhitecapsH | 3-2 | 90 | – | 6.5 | ||
| 08.06.2024 | New York Red BullsH | 1-0 | 90 | – | 7.9 | ||
| 02.06.2024 | Nashville SCA | 1-2 | 102 | – | 6.7 | ||
| 25.05.2024 | New York City FCH | 0-1 | 90 | 1 | 7.3 | ||
| 18.05.2024 | Philadelphia UnionH | 0-3 | 90 | 1 | 6.3 | ||
| 11.05.2024 | New York Red BullsA | 4-2 | 90 | 1 | 6.7 | ||
| 05.05.2024 | Chicago FireA | 0-1 | 89 | 2 | 7.3 | ||
| 01.05.2024 | Philadelphia UnionA | 2-3 | 6 | – | – | ||
| 27.04.2024 | Inter MiamiH | 1-4 | 90 | – | 6.3 | ||
| 21.04.2024 | Vancouver WhitecapsH | 0-2 | 45↑ | – | 6.2 | ||
| 14.04.2024 | FC DallasA | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 07.04.2024 | CF MontrealH | 5-0 | 11↑ | – | 6.7 | ||
| 31.03.2024 | Los Angeles GalaxyA | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 24.03.2024 | San Jose EarthquakesA | 3-2 | –↑ | – | – | ||
| 16.03.2024 | Colorado RapidsH | 1-1 | 81 | 1 | 7.5 | ||
| 03.03.2024 | AustinH | 0-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 24.02.2024 | Los Angeles FCA | 2-1 | 26↑ | – | 7.0 | ||
| 27.11.2023 | Los Angeles FCH | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 11.11.2023 | FC DallasH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 05.11.2023 | FC DallasA | 3-1 | –↑ | – | – | ||
| 31.10.2023 | FC DallasH | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 22.10.2023 | St. Louis CityA | 0-2 | 10↑ | – | 6.3 | ||
| 08.10.2023 | Vancouver WhitecapsH | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 05.10.2023 | Los Angeles GalaxyH | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 01.10.2023 | Nashville SCA | 0-0 | 1↑ | – | – | ||
| 21.09.2023 | Colorado RapidsA | 1-2 | 9↑ | – | 6.3 | ||
| 17.09.2023 | FC DallasA | 1-1 | 9↑ | – | 6.3 | ||
| 03.09.2023 | Portland TimbersH | 2-2 | 19↑ | – | 6.9 | ||
| 31.08.2023 | AustinA | 1-2 | 90 | – | 6.9 | ||
| 27.08.2023 | Minnesota United FCA | 1-1 | 1↑ | – | – | ||
| 21.08.2023 | Atlanta United FCH | 0-2 | –↑ | – | – | ||
| 10.06.2023 | CharlotteA | 3-3 | –↑ | – | – | ||
| 03.06.2023 | Portland TimbersH | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 01.06.2023 | San Jose EarthquakesH | 0-1 | 90 | – | 6.6 | ||
| 28.05.2023 | New York Red BullsH | 1-0 | 12↑ | – | 6.6 | ||
| 21.05.2023 | Vancouver WhitecapsA | 2-0 | 90 | 1 | 6.3 | ||
| 18.05.2023 | AustinH | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 14.05.2023 | Houston DynamoA | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 07.05.2023 | Sporting Kansas CityH | 1-2 | –↑ | – | – |
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2014–2025 · 149 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
SCOUT RAPORUAggregated only · 547 dk
İzlemede: Agresif savunma profili
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Savunma etkisiMüdahale, pas arası ve ikili mücadele etkisi olumlu.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Veri kapsamı uyarısıEvent/shotmap proxy yok; rapor aggregate istatistiklerle sinirli.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU59.2CONMEBOL Libertadores 2025
PERFORMANS86.3547 dk
◆ Yüksek üretimGol ve asist katkısı emsallerinin üstünde.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 316 oyuncu
Scout skoru
%93
Performans
%99
Dakika
%88
Değer / getiri
%1
Tüm ligler · 8422 oyuncu
Scout skoru
%65
Performans
%99
Dakika
%60
Değer / getiri
%18
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Giorgio CittadiniFrosinone · 23
%95
0gol
0asist
89scout
€900K
Serie B
Sampson DwehPlzen · 24
%79
0gol
1asist
73scout
UEFA Europa League
Christ-Owen KouassiLaval · 22
%74
1gol
0asist
78scout
€2.00M
Ligue 2
Moussa N'DiayeAnderlecht · 23
%68
0gol
0asist
78scout
Jupiler Pro League
RodriguesSan Jose Earthquakes · 28
%68
1gol
1asist
77scout
Major League Soccer
Eric CurbeloSporting Gijon · 31
%62
0gol
0asist
78scout
€400K
Segunda División
Lucas AhijadoOviedo · 30
%60
0gol
1asist
67scout
La Liga
Lucas RosaAjax · 25
%60
0gol
0asist
79scout
€4.00M
Eredivisie
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum


