LİGWorld Cup - Qualification South America
BU SEZON0G · 0A
Gol00.00 / 90
Asist00.00 / 90
Şut50.60 / 90
Kilit pas20.24 / 90
Başarılı dripling40.48 / 90
Kazanılan ikili485.77 / 90
Rating7.02
OYUNCU PROFİLİSerie A 2026 · 111 defanslar
- Müdahale 2.52 %95
- Pas arası 0.60 %8
- Blok 0.36 %37
- İkili mücadele %66 %92
- Pas isabeti %88 %74
- Faul (az iyi) 0.84 %68
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 749 dakika oynadı.
KUPALAR
🏆
Supercopa do Brasil2024 · Brazil
🏆
Copa do Brasil2023 · Brazil
🏆
Paulista A12021 · Brazil
🥈
Paulista A12022 · Brazil · 2nd Place
🥈
CONMEBOL Sudamericana2022 · South-America · 2nd Place
🥈
Paulista A12019 · Brazil · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2025/26 · 3 G+A
GolAsist
2026/27
13
749
0
0
7.02
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut5%60 isabet
Kilit pas2
Drible4%100 başarı
İkili kazanılan48%66
Müdahale21
Faul73 kazanılan
Ofsayt1
İlk 1185 yedek
2025/26
31
2.407
3
0
7.14
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut14%43 isabet
Kilit pas3
Drible2%100 başarı
İkili kazanılan110%64
Müdahale35
Faul2418 kazanılan
Ofsayt4
İlk 11256 yedek
G+A / 900.11
Kart5
2024/25
31
2.264
2
0
7.03
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut12%42 isabet
Kilit pas5
İkili kazanılan106%65
Müdahale32
Faul2011 kazanılan
Ofsayt2
İlk 11256 yedek
G+A / 900.08
Kart3
Kaptan1maçta
2023/24
23
1.778
0
0
7.21
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut9%44 isabet
Kilit pas2
Drible4%100 başarı
İkili kazanılan104%71
Müdahale32
Faul714 kazanılan
Ofsayt5
İlk 11194 yedek
Kart11
Kaptan1maçta
2022/23
13
734
0
0
7.22
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut8%25 isabet
Kilit pas1
İkili kazanılan48%66
Müdahale9
Faul93 kazanılan
İlk 1185 yedek
Kart1
Kaptan1maçta
2021/22
18
1.639
1
0
7.16
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut11%27 isabet
Kilit pas3
Drible1%50 başarı
İkili kazanılan104%62
Müdahale26
Faul2618 kazanılan
Ofsayt4
İlk 1118
G+A / 900.05
Kart3
2020/21
30
1.752
1
0
7.01
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut14%57 isabet
Kilit pas2
Drible2%40 başarı
İkili kazanılan111%63
Müdahale18
Faul2319 kazanılan
İlk 111911 yedek
G+A / 900.05
Kart4
TOPLAM GOL5
İLK 116712 yedek girdi
KART12
FORMA5
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR5 gol
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 1 %20
- 31-45' 1 %20
- 46-60' 1 %20
- 61-75' 1 %20
- 76-90+' 1 %20
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-140%54
- 3-4-1-213%18
- 3-4-2-19%12
- 3-5-27%9
- 4-3-33%4
- 4-4-1-12%3
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar4aldığı asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 05.09.2026 | Atletico-MGH | 2-0 | 90 | 1 | 7.8 | ||
| 29.08.2026 | RB BragantinoH | 2-1 | 92 | 1 | 6.5 | ||
| 08.08.2026 | GremioA | 2-1 | 94 | 1 | 6.3 | ||
| 26.07.2026 | FlamengoA | 1-1 | 48 | – | 6.7 | ||
| 23.07.2026 | Atletico ParanaenseH | 1-2 | 91 | 1 | 7.9 | ||
| 01.04.2026 | InternacionalA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 22.03.2026 | PalmeirasH | 0-1 | 55↑ | – | 6.9 | ||
| 18.03.2026 | Atletico-MGA | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 15.03.2026 | RB BragantinoA | 1-2 | 8↑ | – | 6.5 | ||
| 12.03.2026 | Chapecoense-scH | 2-0 | 1↑ | – | – | ||
| 25.02.2026 | CoritibaA | 0-1 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 04.02.2026 | SantosA | 1-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 29.01.2026 | FlamengoH | 2-1 | 90 | – | 7.5 | ||
| 07.12.2025 | VitoriaA | 1-0 | 95 | – | 6.9 | ||
| 03.12.2025 | InternacionalH | 3-0 | 57↑ | – | 7.5 | ||
| 09.11.2025 | RB BragantinoH | 0-1 | 98 | – | 7.2 | ||
| 06.11.2025 | FlamengoH | 2-2 | 90 | – | 6.9 | ||
| 02.11.2025 | Vasco DA GamaA | 0-2 | 90 | – | 7.9 | ||
| 26.10.2025 | BahiaH | 2-0 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 19.10.2025 | MirassolA | 3-0 | 95 | – | 6.2 | ||
| 16.10.2025 | GremioA | 2-0 | 90 | 1 | 7.3 | ||
| 05.10.2025 | PalmeirasH | 2-3 | 90 | 1 | 7.3 | ||
| 29.09.2025 | CearaH | 0-1 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 21.09.2025 | SantosA | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 14.09.2025 | BotafogoH | 1-0 | 18↑ | – | 6.3 | ||
| 03.08.2025 | InternacionalA | 1-2 | 97 | 1 | 1 | 7.9 | |
| 27.07.2025 | FluminenseH | 3-1 | 90 | 1 | 2 | 7.9 | |
| 24.07.2025 | JuventudeA | 0-1 | 96 | – | 7.2 | ||
| 20.07.2025 | CorinthiansH | 2-0 | 90 | 1 | 7.5 | ||
| 17.07.2025 | RB BragantinoA | 2-2 | 90 | – | 7.5 | ||
| 12.07.2025 | FlamengoA | 2-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 13.06.2025 | Vasco DA GamaH | 1-3 | 90 | – | 6.5 | ||
| 31.05.2025 | BahiaA | 2-1 | 90 | 2 | 7.2 | ||
| 27.05.2025 | Talleres CordobaH | 2-1 | 90 | – | 7.2 | ||
| 24.05.2025 | MirassolH | 0-2 | 96 | 1 | 7.0 | ||
| 18.05.2025 | GremioH | 2-1 | 100 | 1 | 1 | 7.5 | |
| 15.05.2025 | Libertad AsuncionH | 1-1 | 50↑ | 1 | 6.6 | ||
| 11.05.2025 | PalmeirasA | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 06.05.2025 | Alianza LimaA | 0-2 | –↑ | – | – | ||
| 16.04.2025 | BotafogoA | 2-2 | 97 | – | 7.0 | ||
| 11.04.2025 | Alianza LimaH | 2-2 | 45 | – | 6.9 | ||
| 06.04.2025 | Atletico-MGA | 0-0 | 100 | – | 7.6 | ||
| 03.04.2025 | Talleres CordobaA | 0-1 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 29.03.2025 | Sport RecifeH | 0-0 | 103 | – | 6.6 | ||
| 04.12.2024 | JuventudeH | 1-2 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 01.12.2024 | GremioA | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 24.11.2024 | Atletico-MGH | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 06.11.2024 | BahiaA | 0-3 | 31↑ | – | 7.2 | ||
| 27.10.2024 | CriciumaA | 1-1 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 05.10.2024 | CuiabaA | 2-0 | 90 | 1 | 6.7 | ||
| 29.09.2024 | CorinthiansH | 3-1 | 100 | 1 | 1 | 7.3 | |
| 15.09.2024 | CruzeiroA | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 01.09.2024 | FluminenseA | 2-0 | 90 | – | 7.3 | ||
| 25.08.2024 | VitoriaH | 2-1 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 18.08.2024 | PalmeirasAC | 2-1 | 90 | 1 | 6.7 | ||
| 11.08.2024 | Atletico GoianienseH | 1-0 | 18↑ | – | 6.9 | ||
| 04.08.2024 | FlamengoH | 1-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 28.07.2024 | Fortaleza ECA | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 24.07.2024 | BotafogoH | 2-2 | 90 | – | 6.9 | ||
| 21.07.2024 | JuventudeA | 0-0 | 90 | 1 | 7.2 |
ŞUT6
GOL0
xG0.3
xG FARKI-0.3under performing
DÖNÜŞÜM%0.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Vücut bölgesine göre
- Kafa5%83
- Sağ ayak1%17
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR6 şut
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 1 %17
- 46-60' 1 %17
- 61-75' 1 %17
- 76-90+' 3 %50
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2010–2026 · 159 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2017-07-05
Uni. Católica
→
São Paulo
€1.80m
Uni. Católica
→
São Paulo
€1.80m
2014-12-31
LDU de Loja
→
Uni. Católica
End of loan
LDU de Loja
→
Uni. Católica
End of loan
2014-01-21
Uni. Católica
→
LDU de Loja
loan transfer
Uni. Católica
→
LDU de Loja
loan transfer
2014-01-07
LDU de Loja
→
Uni. Católica
free transfer
LDU de Loja
→
Uni. Católica
free transfer
2013-01-22
CD Olmedo
→
LDU de Loja
?
CD Olmedo
→
LDU de Loja
?
2012-12-31
CSCD Grecia
→
CD Olmedo
End of loan
CSCD Grecia
→
CD Olmedo
End of loan
2012-02-22
CD Olmedo
→
CSCD Grecia
loan transfer
CD Olmedo
→
CSCD Grecia
loan transfer
2011-12-31
CSCD Grecia
→
CD Olmedo
End of loan
CSCD Grecia
→
CD Olmedo
End of loan
2011-10-11
CD Olmedo
→
CSCD Grecia
loan transfer
CD Olmedo
→
CSCD Grecia
loan transfer
2011-10-09
Cañar
→
CD Olmedo
End of loan
Cañar
→
CD Olmedo
End of loan
2011-05-17
CD Olmedo
→
Cañar
loan transfer
CD Olmedo
→
Cañar
loan transfer
2010-01-01
CD Olmedo U20
→
CD Olmedo
-
CD Olmedo U20
→
CD Olmedo
-
SCOUT RAPORUAggregated only · 2132 dk
İzlemede: Dengeli savunmacı
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Soru işaretleri
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Veri kapsamı uyarısıEvent/shotmap proxy yok; rapor aggregate istatistiklerle sinirli.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU62.2Serie A 2025
PERFORMANS66.22132 dk
KARARVeri yetersiz46/100
FORM TRENDİStabil+0.5
◆ Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
Defansif bek
50.5
Agresif stoper
49.5
Ayağı iyi stoper
49.4
Role fit sinyali var ama confidence 66/100 ve risk 36/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 288 oyuncu
Scout skoru
%68
Performans
%84
Dakika
%86
Değer / getiri
%3
Tüm ligler · 8422 oyuncu
Scout skoru
%72
Performans
%79
Dakika
%88
Değer / getiri
%18
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Müdahale / 90
3.23
3
100
Pas hacmi / 90
48.5
42
100
Performans skoru
60.4
74
82
İkili mücadele kazanma
66.67
58
100
Blok / 90
0.27
1
27
Pas arası / 90
0
1.9
0
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
FORM
Son form stabil. Rating delta -0.17. Dakika delta +20.2.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Fabrício BrunoCruzeiro · 29
%95
3gol
0asist
62scout
Serie A
Lars BünningDynamo Dresden · 27
%81
1gol
0asist
64scout
€350K
2. Bundesliga
Seiji KimuraKVC Westerlo · 24
%73
1gol
0asist
67scout
Jupiler Pro League
John EganHull City · 33
%68
3gol
0asist
61scout
Championship
Noah EileBristol City · 23
%62
1gol
0asist
72scout
Championship
Malick ThiawNewcastle · 24
%61
4gol
0asist
70scout
Premier League
Aleksandar VukotićSV Darmstadt 98 · 30
%61
1gol
1asist
71scout
€900K
2. Bundesliga
Gabriel MagalhãesArsenal · 28
%60
1gol
1asist
52scout
€75.00M
UEFA Champions League
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum

