Chile · Midfielder
Victor Meneses Gil
LİGCONMEBOL Sudamericana
BU SEZON0G · 0A
Kazanılan ikili112.86 / 90
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Kazanılan ikili
12.863.09
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
LİG SIRALAMALARINDA
8.
Liga MX2020 · Leon · 39 maç
7asist8.
9.
Liga MX2023 · Toluca · 34 maç
8asist9.
10.
Liga MX2022 · Toluca · 42 maç
8asist10.
11.
Liga MX2021 · Leon · 36 maç
5asist11.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆
Leagues Cup 2019-20222021 · Nc-America
🏆
Liga MX2020/2021 Apertura · Mexico
🏆
Primera B2014/2015 · Chile
🏆
Primera B2013/2014 Apertura · Chile
🥈
Liga MX2022/2023 Apertura · Mexico · 2nd Place
🥈
Liga MX2021/2022 Apertura · Mexico · 2nd Place
🥈
Liga MX2018/2019 Clausura · Mexico · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2022/23 · 17 G+A
GolAsist
2025/26
3
7
0
0
–
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
İkili kazanılan1%33
Müdahale1
2024/25
18
542
0
0
6.63
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut2%50 isabet
Kilit pas10
Drible3%23 başarı
İkili kazanılan23%33
Müdahale9
Faul38 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11513 yedek
2023/24
34
2.364
6
8
7.15
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut37%32 isabet
Kilit pas55
Drible45%58 başarı
İkili kazanılan130%48
Müdahale39
Faul2535 kazanılan
Ofsayt11
İlk 11286 yedek
G+A / 900.53
Kart32
2022/23
42
3.441
9
8
6.95
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut55%55 isabet
Kilit pas67
Drible61%54 başarı
İkili kazanılan197%44
Müdahale64
Faul4359 kazanılan
Ofsayt21
İlk 11411 yedek
G+A / 900.44
Kart101
2021/22
38
2.403
2
5
6.74
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut34%47 isabet
Kilit pas32
Drible47%52 başarı
İkili kazanılan148%45
Müdahale40
Faul2846 kazanılan
Ofsayt14
İlk 112612 yedek
G+A / 900.26
Kart21
2020/21
39
3.106
7
7
6.89
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut51%57 isabet
Kilit pas49
Drible50%60 başarı
İkili kazanılan131%43
Müdahale31
Faul2836 kazanılan
Ofsayt7
İlk 11336 yedek
G+A / 900.41
Kart3
TOPLAM GOL0
İLK 11516 yedek girdi
FORMA16
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-118%86
- 4-3-1-21%5
- 4-3-31%5
- 4-4-21%5
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 24.05.2025 | FluminenseA | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 04.05.2025 | PalmeirasH | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 16.04.2025 | CearaA | 2-1 | 7↑ | – | – | ||
| 08.12.2024 | CuiabaA | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 01.12.2024 | Atletico GoianienseH | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 24.11.2024 | CorinthiansA | 3-1 | –↑ | – | – | ||
| 21.11.2024 | InternacionalH | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 09.11.2024 | Fortaleza ECA | 3-0 | –↑ | – | – | ||
| 06.11.2024 | BotafogoA | 3-0 | 45 | – | 6.5 | ||
| 29.10.2024 | BahiaH | 3-2 | –↑ | – | – | ||
| 25.10.2024 | CuiabaH | 1-0 | 55↑ | – | 6.3 | ||
| 17.10.2024 | Sao PauloA | 3-0 | 14↑ | – | 6.5 | ||
| 06.10.2024 | JuventudeH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 29.09.2024 | CruzeiroA | 1-1 | 69↑ | 1 | 6.3 | ||
| 22.09.2024 | PalmeirasH | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 15.09.2024 | FlamengoA | 1-1 | 63 | – | 6.3 | ||
| 01.09.2024 | VitoriaA | 0-1 | 45↑ | – | 6.7 | ||
| 21.07.2024 | Cruz AzulA | 1-1 | 27↑ | – | 6.9 | ||
| 18.07.2024 | MazatlánH | 3-0 | 62 | 1 | 7.0 | ||
| 14.07.2024 | FC JuarezH | 3-2 | 78 | – | 7.0 | ||
| 07.07.2024 | Guadalajara ChivasA | 0-0 | 84 | – | 6.5 | ||
| 12.05.2024 | Guadalajara ChivasH | 0-0 | 66 | 2 | 6.6 | ||
| 09.05.2024 | Guadalajara ChivasA | 1-0 | 90 | – | 7.0 | ||
| 28.04.2024 | Cruz AzulH | 0-1 | 85 | 3 | 6.7 | ||
| 20.04.2024 | Atletico San LuisA | 1-5 | 63 | 2 | 2 | 8.6 | |
| 14.04.2024 | Club AmericaA | 5-1 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 07.04.2024 | AtlasH | 4-1 | 62 | 1 | – | 7.2 | |
| 31.03.2024 | PachucaA | 2-3 | 89 | – | 7.2 | ||
| 18.03.2024 | U.N.A.M. - PumasH | 3-0 | 90 | 1 | – | 7.5 | |
| 09.03.2024 | FC JuarezA | 1-1 | 90 | 2 | 7.2 | ||
| 02.03.2024 | Tigres UANLH | 2-1 | 90 | – | 7.0 | ||
| 25.02.2024 | Club TijuanaH | 2-0 | 65 | 1 | 3 | 7.6 | |
| 22.02.2024 | Santos LagunaH | 1-0 | 45 | – | 6.7 | ||
| 19.02.2024 | MonterreyA | 0-0 | 89 | 3 | 7.3 | ||
| 10.02.2024 | NecaxaA | 3-3 | 82 | 1 | 1 | 3 | 8.5 |
| 03.02.2024 | LeonH | 4-1 | 60 | 1 | – | 7.0 | |
| 31.01.2024 | Guadalajara ChivasA | 3-2 | 83 | 2 | 6.9 | ||
| 27.01.2024 | PueblaA | 1-1 | 81 | 1 | 1 | 7.0 | |
| 20.01.2024 | MazatlánH | 4-1 | 30↑ | 2 | 2 | 8.9 | |
| 13.01.2024 | Club QueretaroA | 2-2 | 60 | 1 | 7.0 | ||
| 11.11.2023 | MazatlánA | 1-0 | 75 | – | 6.6 | ||
| 06.11.2023 | Santos LagunaA | 3-1 | 32↑ | – | 7.0 | ||
| 01.11.2023 | PueblaH | 0-1 | 90 | 1 | 7.3 | ||
| 29.10.2023 | Atletico San LuisH | 3-1 | 75 | 1 | – | 7.6 | |
| 21.10.2023 | LeonA | 1-0 | 45↑ | – | 7.3 | ||
| 05.10.2023 | Tigres UANLA | 2-2 | 47 | – | 5.3 | ||
| 02.10.2023 | Guadalajara ChivasH | 1-1 | 90 | 4 | 7.7 | ||
| 16.09.2023 | Club TijuanaA | 2-1 | 86 | 1 | 6.7 | ||
| 03.09.2023 | PachucaH | 5-0 | 79 | 1 | – | 8.3 | |
| 31.08.2023 | MonterreyH | 1-0 | 90 | 3 | 6.6 | ||
| 26.08.2023 | AtlasA | 0-0 | 52↑ | – | 6.9 | ||
| 19.08.2023 | U.N.A.M. - PumasA | 1-1 | 58 | 1 | 6.3 | ||
| 16.07.2023 | FC JuarezH | 2-4 | 28↑ | 1 | 6.3 | ||
| 08.07.2023 | Cruz AzulA | 0-2 | 17↑ | 1 | – | 7.5 | |
| 02.07.2023 | NecaxaH | 0-0 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 14.05.2023 | Tigres UANLH | 3-1 | 98 | – | 6.9 | ||
| 12.05.2023 | Tigres UANLA | 4-1 | 57 | – | 6.3 | ||
| 30.04.2023 | NecaxaH | 3-0 | 94 | 1 | 7.3 | ||
| 16.04.2023 | U.N.A.M. - PumasA | 3-1 | 60 | 1 | 6.3 | ||
| 08.04.2023 | PueblaA | 1-2 | 88 | 1 | 6.3 |
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2012–2025 · 174 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟥
Liga MX2023 · Toluca
1kırmızı · 34 maç
🟨
Liga MX2022 · Toluca
10sarı · 42 maç
🟥
Liga MX2022 · Toluca
1kırmızı · 42 maç
SCOUT RAPORUAggregated only · 7 dk
Veri yetersiz: İki yönlü orta saha
Örneklem ya da veri kapsamı bir yargıya varmak için yetersiz.
Güçlü yönler
Takip listesi adayıProfilde net bir zirve eksen yok; lig ve rol baglaminda izlenmeli.
Soru işaretleri
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Veri kapsamı uyarısıEvent/shotmap proxy yok; rapor aggregate istatistiklerle sinirli.
Veri kapsamı uyarısıOynadığı dakika, kesin bir yorum için henüz sınırlı.
Bir scout sırada neye bakar
- Şimdilik beklemede; veri veya performans güçlenirse tekrar değerlendirilmeli.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU29.1Serie A 2025
PERFORMANS29.97 dk
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 341 oyuncu
Scout skoru
%15
Performans
%32
Dakika
%18
Değer / getiri
%2
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru
%20
Performans
%40
Dakika
%20
Değer / getiri
%18
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Mateo ChávezAZ Alkmaar · 21
%95
1gol
2asist
67scout
Eredivisie
Nicolás GarayaldeGimnasia L.P. · 26
%83
1gol
0asist
46scout
Liga Profesional Argentina
Nick FichtingerPEC Zwolle · 21
%73
0gol
1asist
60scout
€1.00M
Eredivisie
Franco IbarraRosario Central · 24
%72
1gol
1asist
60scout
Liga Profesional Argentina
Philippe Ndinga OssibadjouoDegerfors IF · 20
%65
1gol
0asist
58scout
Allsvenskan
Marc LeonardBirmingham · 24
%62
0gol
0asist
54scout
€2.00M
Championship
GregoreBotafogo · 31
%60
0gol
0asist
50scout
Serie A
CharlesCorinthians · 29
%60
1gol
0asist
38scout
Serie A
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum


