Lukas Jäger
Austria · Midfielder

Lukas Jäger

YAŞ31
BOY184
KİLO76
DOĞUM YERİAlberschwende
BU SEZON0G · 0A
Asist00.00 / 90
Şut40.17 / 90
Kilit pas50.22 / 90
Başarılı dripling40.17 / 90
Kazanılan ikili1084.70 / 90
Rating6.57
OYUNCU PROFİLİBundesliga 2025 · 56 defanslar
Müdahale — %82 (2.22) Pas arası — %85 (1.52) Blok — %40 (0.52) İkili mücadele — %20 (%54) Pas isabeti — %24 (%77) Faul (az iyi) — %27 (1.18) 46 ORT. % 82 85 40 20 24 27
  • Müdahale 2.22 %82
  • Pas arası 1.52 %85
  • Blok 0.52 %40
  • İkili mücadele %54 %20
  • Pas isabeti %77 %24
  • Faul (az iyi) 1.18 %27
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 2067 dakika oynadı.
KUPALAR
🏆 2. LigaNone · Austria
🏆 2. Liga2013/2014 · Austria
🥈 BundesligaNone · Austria · 2nd Place
🥈 2. BundesligaNone · Germany · 2nd Place
🥈 2. LigaNone · Austria · 2nd Place
🥈 Bundesliga2021/2022 · Austria · 2nd Place
🥈 2. Bundesliga2017/2018 · Germany · 2nd Place
🥈 2. Liga2012/2013 · Austria · 2nd Place
🥈 2. Liga2011/2012 · Austria · 2nd Place
2025/26 28 2.067 0 0 6.57
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
BundesligaSCR Altach 28 2.067 0 0 6.57
Şut4
Kilit pas5
Drible4%44 başarı
İkili kazanılan108%54
Müdahale51
Faul2712 kazanılan
Ofsayt2
İlk 11235 yedek
Kart61
Kaptan23maçta
2021/22 6 225 0 0 6.40
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
UEFA Europa LeagueSturm Graz 6 225 0 0 6.40
Şut1
Drible1%100 başarı
İkili kazanılan7%29
Müdahale3
Faul3
İlk 1124 yedek
TOPLAM GOL0
İLK 1100 yedek girdi
MAÇ GEÇMİŞİ34 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
16.05.2026 RiedHC 2-0 90 6.9
09.05.2026 Grazer AKAC 2-2 90 6.0
04.05.2026 Wolfsberger ACHC 1-4 90 6.3
24.04.2026 FC BW LinzAC 3-0 89 6.3
18.04.2026 WSG WattensAC 2-2 90 5.3
11.04.2026 Grazer AKHC 1-0 90 7.2
03.04.2026 RiedAC 3-2 101 6.2
21.03.2026 Wolfsberger ACAC 1-1 90 1 6.3
14.03.2026 FC BW LinzHC 3-1 90 6.5
08.03.2026 Sturm GrazAC 2-0 90 1 5.9
01.03.2026 Rapid ViennaHC 1-1 90 6.3
21.02.2026 Austria ViennaHC 2-1 90 6.6
14.02.2026 TSV HartbergAC 0-0 90 1 7.2
08.02.2026 FC BW LinzHC 1-0 90 1 7.9
13.12.2025 RiedA 3-0 11 6.7
07.12.2025 WSG WattensA 0-3 4
30.11.2025 Red Bull SalzburgH 1-1 30 6.9
22.11.2025 Wolfsberger ACHC 3-1 90 6.3
09.11.2025 Lask LinzA 1-0
01.11.2025 Grazer AKAC 3-1 83 6.6
25.10.2025 TSV HartbergHC 2-2 59 6.7
05.10.2025 Sturm GrazHC 0-2 89 6.9
27.09.2025 FC BW LinzAC 1-0 90 6.7
21.09.2025 WSG WattensHC 1-1 71 6.3
13.09.2025 Lask LinzHC 1-0 90 6.6
31.08.2025 Austria ViennaAC 1-0 90 6.7
24.08.2025 Grazer AKH 1-1
02.08.2025 Wolfsberger ACAC 0-2 90 6.9
09.12.2021 MonacoH 1-1 9 6.2
25.11.2021 PSV EindhovenA 2-0 90 1 6.3
04.11.2021 Real SociedadA 1-1 90 6.3
21.10.2021 Real SociedadH 0-1 17 6.7
30.09.2021 PSV EindhovenH 1-4
16.09.2021 MonacoA 1-0 19 6.5
ŞUT7
GOL0
xG0.6
xG FARKI-0.6under performing
DÖNÜŞÜM%0.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
34' · xG 0.036 43' · xG 0.065 66' · xG 0.042 60' · xG 0.093 11' · xG 0.17 45' · xG 0.104 15' · xG 0.043
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Korner — 5 (%71) Duran top — 1 (%14) Taç sonrası — 1 (%14) 7 şut
  • Korner5%71
  • Duran top1%14
  • Taç sonrası1%14
Vücut bölgesine göre
Kafa — 4 (%57) Sağ ayak — 2 (%29) Sol ayak — 1 (%14) 7 şut
  • Kafa4%57
  • Sağ ayak2%29
  • Sol ayak1%14
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR7 şut
1-15' — 2 16-30' — 0 31-45' — 3 46-60' — 1 61-75' — 1 76-90+' — 0 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 3 31-45'
  • 1-15' 2 %29
  • 16-30' 0 %0
  • 31-45' 3 %43
  • 46-60' 1 %14
  • 61-75' 1 %14
  • 76-90+' 0 %0
PİYASA DEĞERİ€200K
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2021–2025 · 34 maç
SCR Altach 28maç 2025
Sturm Graz 6maç 2021
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2022-07-01 Sturm Graz SCR Altach free transfer
2020-01-29 1.FC Nuremberg Sturm Graz €125k
2017-07-01 SCR Altach 1.FC Nuremberg free transfer
2011-07-01 Altach Juniors SCR Altach -
2011-01-01 Vorarlberg U18 Altach Juniors ?
2010-07-01 Vorarlberg U16 Vorarlberg U18 -
2009-07-01 Vorarlberg U15 Vgb. U17 -
2008-07-01 Alberschw. Jgd Vorarlberg U15 ?
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 2067 dk

Veri yetersiz: İki yönlü orta saha

Mevcut skor ve veri kalitesi aktif shortlist icin zayif.

Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Savunma etkisiMüdahale, pas arası ve ikili mücadele etkisi olumlu.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Veri kapsamı uyarısıShot sample dusuk; xG/90 siralamasi dikkatli okunmali.
Bir scout sırada neye bakar
  • Şimdilik beklemede; veri veya performans güçlenirse tekrar değerlendirilmeli.
  • Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU50.2Bundesliga 2025
PERFORMANS30.92067 dk
KARARVeri yetersiz57/100
Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
Top kapan ön libero 80.5
Derinden oyun kurucu 68.4
Box-to-box orta saha 60.6
Role fit sinyali var ama confidence 88/100 ve risk 0/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 231 oyuncu
Scout skoru %54
Performans %42
Dakika %85
Değer / getiri %79
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru %64
Performans %42
Dakika %90
Değer / getiri %90
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği 100 82 100
Ortalama rating 6.57 7.1 92
Müdahale / 90 2.22 3.2 69
Pas arası / 90 1.52 2.3 66
İkili mücadele kazanma 53.73 58 93
Performans skoru 30.9 75 41
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam