Paraguay · Goalkeeper
Juan Espínola
LİGWorld Cup - Qualification South America
BU SEZON0G · 0A
Asist00.00 / 90
Kazanılan ikili20.38 / 90
Rating7.22
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Asist
0.000.00
Kazanılan ikili
0.380.98
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
KUPALAR
🥈
Supercopa2022 · Paraguay · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2021/22 · 1 G+A
GolAsist
2026/27
23
470
0
0
7.22
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
İkili kazanılan2%67
İlk 11518 yedek
2025/26
24
2.127
0
0
7.00
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
İkili kazanılan21%88
Müdahale2
İlk 11231 yedek
Kart3
2024/25
16
1.353
0
1
7.27
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Kilit pas1
İkili kazanılan13%81
Müdahale1
İlk 11151 yedek
G+A / 900.07
Kart1
2022/23
38
1.380
0
0
6.61
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Kilit pas3
İkili kazanılan8%100
Müdahale1
İlk 111523 yedek
2021/22
36
3.095
0
1
6.90
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Kilit pas6
Drible6%100 başarı
İkili kazanılan36%97
Müdahale1
Faul19 kazanılan
İlk 11342 yedek
G+A / 900.03
Kart2
TOPLAM GOL0
İLK 11389 yedek girdi
KART4
FORMA25
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-4-211%26
- 5-3-211%26
- 4-2-3-16%14
- 3-4-1-25%12
- 3-5-25%12
- 5-4-14%10
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 01.09.2026 | TigreA | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 23.08.2026 | PlatenseH | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 16.08.2026 | Rosario CentralH | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 09.08.2026 | Gimnasia L.P.A | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 02.08.2026 | Deportivo RiestraA | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 29.07.2026 | AldosiviH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 25.07.2026 | River PlateA | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 02.05.2026 | BanfieldH | 1-2 | 90 | – | 8.0 | ||
| 25.04.2026 | Racing ClubA | 1-1 | 94 | – | 5.9 | ||
| 20.04.2026 | Belgrano CordobaH | 0-0 | 90 | – | 7.5 | ||
| 12.04.2026 | Estudiantes de Rio CuartoA | 1-2 | 96 | – | 7.9 | ||
| 02.04.2026 | Sarmiento JuninH | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 24.03.2026 | HuracanA | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 16.03.2026 | Atletico TucumanH | 2-1 | 90 | – | 7.5 | ||
| 12.03.2026 | Independ. RivadaviaA | 1-2 | 10↑ | – | 6.5 | ||
| 01.03.2026 | Argentinos JRSA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 25.02.2026 | TigreH | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 21.02.2026 | PlatenseA | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 16.02.2026 | Rosario CentralA | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 09.02.2026 | Gimnasia L.P.H | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 01.02.2026 | Deportivo RiestraH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 28.01.2026 | AldosiviA | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 24.01.2026 | River PlateH | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 16.11.2025 | Racing ClubH | 0-1 | 94 | – | 7.0 | ||
| 08.11.2025 | HuracanA | 0-2 | 90 | – | 8.2 | ||
| 01.11.2025 | Union Santa FeH | 0-1 | 90 | – | 6.6 | ||
| 18.10.2025 | Argentinos JRSA | 3-1 | 90 | – | 7.0 | ||
| 05.10.2025 | Boca JuniorsA | 5-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 30.09.2025 | Estudiantes L.P.H | 1-1 | 97 | – | 7.3 | ||
| 23.09.2025 | Belgrano CordobaA | 3-0 | 90 | – | 5.3 | ||
| 13.09.2025 | Atletico TucumanH | 2-0 | 95 | – | 7.7 | ||
| 29.08.2025 | Barracas CentralH | 1-2 | 90 | – | 6.2 | ||
| 23.08.2025 | Rosario CentralA | 1-0 | 95 | – | 6.9 | ||
| 17.08.2025 | Defensa Y JusticiaA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 09.08.2025 | Central Cordoba de SantiagoH | 1-1 | 90 | – | 7.7 | ||
| 26.07.2025 | AldosiviA | 0-0 | 95 | – | 8.7 | ||
| 30.03.2025 | Talleres CordobaH | 1-1 | 90 | – | 6.5 | ||
| 17.03.2025 | Barracas CentralH | 1-1 | 104 | – | 6.6 | ||
| 10.03.2025 | Newells Old BoysA | 0-0 | 90 | – | 8.0 | ||
| 01.03.2025 | San Martin S.J.A | 3-1 | 96 | – | 5.9 | ||
| 24.02.2025 | Defensa Y JusticiaH | 2-0 | 94 | – | 7.6 | ||
| 15.02.2025 | Central Cordoba de SantiagoA | 4-0 | 90 | – | 7.3 | ||
| 12.02.2025 | AldosiviH | 2-0 | 90 | – | 7.3 | ||
| 07.02.2025 | BanfieldA | 1-1 | 90 | – | 6.5 | ||
| 04.02.2025 | Independ. RivadaviaH | 0-3 | 90 | – | 6.3 | ||
| 30.01.2025 | Racing ClubA | 4-0 | 90 | – | 6.7 | ||
| 25.01.2025 | HuracanH | 1-1 | 97 | – | 6.9 | ||
| 09.12.2024 | Estudiantes L.P.H | 2-2 | 65 | – | 5.6 | ||
| 29.11.2024 | San LorenzoA | 0-2 | 96 | 1 | – | 8.2 | |
| 26.11.2024 | Independ. RivadaviaH | 0-2 | 98 | – | 6.6 | ||
| 21.11.2024 | Barracas CentralA | 1-1 | 95 | – | 6.9 | ||
| 06.11.2024 | BanfieldA | 1-1 | 90 | – | 7.0 | ||
| 02.11.2024 | Defensa Y JusticiaH | 1-2 | 90 | – | 7.5 | ||
| 27.10.2024 | Velez SarsfieldA | 1-1 | 90 | – | 8.3 | ||
| 19.10.2024 | PlatenseH | 0-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 06.10.2024 | Talleres CordobaA | 0-0 | 90 | – | 7.3 | ||
| 28.09.2024 | Boca JuniorsH | 2-0 | 90 | – | 7.3 | ||
| 22.09.2024 | Atletico TucumanA | 2-4 | 95 | – | 6.6 | ||
| 14.09.2024 | IndependienteH | 1-1 | 90 | – | 7.9 | ||
| 31.08.2024 | Newells Old BoysA | 0-0 | 90 | – | 8.3 |
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2015–2026 · 137 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
SCOUT RAPORUAggregated only · 1106 dk
İzlemede: Kurtarış ağırlıklı kaleci
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Yaratıcı üretimAsist, kilit pas ve top taşıma katkısı güçlü.
Soru işaretleri
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Veri kapsamı uyarısıEvent/shotmap proxy yok; rapor aggregate istatistiklerle sinirli.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU60.7Liga Profesional Argentina 2025
PERFORMANS67.01106 dk
KARARUygun değil46/100
FORM TRENDİStabil+5.0
ROL UYUMU2025
Libero kaleci
51.8
Kurtarıcı kaleci
46.0
Role fit veya performans sinyali aktif liste icin yeterli degil.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 112 oyuncu
Scout skoru
%68
Performans
%80
Dakika
%70
Değer / getiri
%0
Tüm ligler · 2899 oyuncu
Scout skoru
%80
Performans
%88
Dakika
%83
Değer / getiri
%18
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Ortalama rating
7.22
7.2
100
Pas hacmi / 90
25.28
38
66
Performans skoru
62.3
76
82
Kurtarış / 90
2.68
3.2
84
Yenen gol / 90
1.15
1.3
12
Dakika güvenliği
2.7
80
3
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
FORM
Son form stabil. Rating delta +0.14. Dakika delta +13.7.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Aynsley PearsBlackburn · 27
%95
0gol
0asist
59scout
Championship
Sam JohnstoneWolves · 32
%94
0gol
0asist
53scout
Premier League
Paulo GazzanigaGirona · 33
%80
0gol
0asist
65scout
€2.00M
La Liga
Dean HendersonCrystal Palace · 28
%63
0gol
0asist
57scout
€28.00M
Premier League
Chris BradyChicago Fire · 21
%61
0gol
0asist
71scout
Major League Soccer
Emil AuderoCremonese · 28
%60
0gol
0asist
71scout
€175K
Serie A
André GomesAlverca · 21
%60
0gol
0asist
69scout
Primeira Liga
Justin BijlowGenoa · 27
%60
0gol
0asist
68scout
€4.00M
Serie A
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum





