LİGCoppa Italia
BU SEZON0G · 0A
Gol00.00 / 90
Asist00.00 / 90
Şut00.00 / 90
Kilit pas00.00 / 90
Başarılı dripling00.00 / 90
Kazanılan ikili20.74 / 90
Rating6.88
OYUNCU PROFİLİSerie A 2026 · 9 kaleciler
- Kurtarış 2.96 %38
- Yenen gol (az iyi) 0.37 %75
- Pas isabeti %81 %75
- Pas hacmi 55.9 %100
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 243 dakika oynadı.
KUPALAR
🏆
KNVB BekerNone · Netherlands
🏆
EredivisieNone · Netherlands
🏆
Super CupNone · Netherlands
🏆
Super Cup2024 · Netherlands
🏆
KNVB Beker2023/2024 · Netherlands
🏆
Eredivisie2022/2023 · Netherlands
🏆
Super Cup2018 · Netherlands
🏆
KNVB Beker2017/2018 · Netherlands
🏆
Super Cup2017 · Netherlands
🏆
Eredivisie2016/2017 · Netherlands
🏆
KNVB Beker2015/2016 · Netherlands
🥈
UEFA Conference LeagueNone · Europe · 2nd Place
🥈
Super CupNone · Netherlands · 2nd Place
🥈
EredivisieNone · Netherlands · 2nd Place
🥈
UEFA U17 ChampionshipNone · Europe · 2nd Place
🥈
Eredivisie2023/2024 · Netherlands · 2nd Place
🥈
Super Cup2023 · Netherlands · 2nd Place
🥈
UEFA Conference League2021/2022 · Europe · 2nd Place
🥈
Super Cup2016 · Netherlands · 2nd Place
🥈
UEFA U17 Championship2013/2014 · Europe · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2020/21 · 0 G+A
GolAsist
2026/27
3
243
0
0
6.88
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
İkili kazanılan2%100
Müdahale1
İlk 113
2025/26
41
1.368
0
0
6.94
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
İkili kazanılan4%80
Faul1
İlk 111625 yedek
Kart1
2024/25
24
486
0
0
6.95
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Kilit pas1
İkili kazanılan5%100
İlk 11618 yedek
2023/24
22
1.824
0
0
6.90
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Drible2%100 başarı
İkili kazanılan11%79
İlk 11211 yedek
Kart1
2022/23
30
2.460
0
0
7.07
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Kilit pas1
İkili kazanılan7%100
Müdahale1
İlk 11273 yedek
Kart1
2021/22
29
2.610
0
0
6.84
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Kilit pas2
Drible1%100 başarı
İkili kazanılan8%80
İlk 1129
Kaptan10maçta
2020/21
23
1.709
0
0
7.06
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Kilit pas1
Drible1%100 başarı
İkili kazanılan13%76
Müdahale1
Faul21 kazanılan
İlk 11194 yedek
Kart1
TOPLAM GOL0
İLK 112649 yedek girdi
KART1
FORMA1
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-3-325%35
- 4-2-3-124%33
- 3-4-2-19%12
- 3-5-27%10
- 4-1-4-14%6
- 3-4-1-23%4
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 04.09.2026 | ComoH | 1-4 | 90 | 0 | 7.0 | ||
| 30.08.2026 | LazioA | 1-0 | 89 | – | 6.7 | ||
| 22.08.2026 | NapoliH | 0-2 | 64 | – | 7.0 | ||
| 24.05.2026 | LecceA | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 17.05.2026 | AC MilanH | 1-2 | 93 | – | 6.2 | ||
| 10.05.2026 | FiorentinaA | 0-0 | 83 | – | 6.7 | ||
| 02.05.2026 | AtalantaA | 0-0 | 89 | – | 8.2 | ||
| 26.04.2026 | ComoH | 0-2 | 45 | – | 6.3 | ||
| 19.04.2026 | PisaA | 1-2 | 81 | – | 7.9 | ||
| 12.04.2026 | SassuoloH | 2-1 | 87 | – | 7.2 | ||
| 06.04.2026 | JuventusA | 2-0 | 88 | – | 6.2 | ||
| 20.03.2026 | UdineseH | 0-2 | 87 | – | 6.2 | ||
| 15.03.2026 | VeronaA | 0-2 | 88 | – | 6.9 | ||
| 08.03.2026 | AS RomaH | 2-1 | 84 | – | 6.3 | ||
| 28.02.2026 | InterA | 2-0 | 89 | – | 6.9 | ||
| 22.02.2026 | TorinoH | 3-0 | 88 | – | 6.6 | ||
| 15.02.2026 | CremoneseA | 0-0 | 92 | – | 10.0 | ||
| 07.02.2026 | NapoliH | 2-3 | 90 | – | 6.5 | ||
| 30.01.2026 | LazioA | 3-2 | 95 | – | 6.9 | ||
| 25.01.2026 | BolognaH | 3-2 | 89 | – | 6.0 | ||
| 18.01.2026 | Sparta RotterdamH | 3-4 | –↑ | – | – | ||
| 11.01.2026 | HeerenveenA | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 21.12.2025 | TwenteH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 14.12.2025 | AjaxA | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 11.12.2025 | FCSBA | 4-3 | –↑ | – | – | ||
| 06.12.2025 | PEC ZwolleH | 6-1 | –↑ | – | – | ||
| 30.11.2025 | TelstarA | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 27.11.2025 | CelticH | 1-3 | –↑ | – | – | ||
| 23.11.2025 | NEC NijmegenH | 2-4 | –↑ | – | – | ||
| 26.10.2025 | PSV EindhovenH | 2-3 | –↑ | – | – | ||
| 23.10.2025 | PanathinaikosH | 3-1 | –↑ | – | – | ||
| 19.10.2025 | HeraclesA | 0-7 | –↑ | – | – | ||
| 05.10.2025 | UtrechtH | 3-2 | –↑ | – | – | ||
| 02.10.2025 | Aston VillaH | 0-2 | –↑ | – | – | ||
| 28.09.2025 | GroningenA | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 24.09.2025 | SC BragaA | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 21.09.2025 | AZ AlkmaarA | 3-3 | –↑ | – | – | ||
| 17.09.2025 | Fortuna SittardH | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 13.09.2025 | HeerenveenH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 31.08.2025 | Sparta RotterdamA | 0-4 | –↑ | – | – | ||
| 16.08.2025 | ExcelsiorA | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 12.08.2025 | FenerbahceA | 5-2 | –↑ | – | – | ||
| 09.08.2025 | NAC BredaH | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 06.08.2025 | FenerbahceH | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 29.01.2025 | LilleA | 6-1 | 36 | – | 6.7 | ||
| 22.01.2025 | Bayern MünchenH | 3-0 | 90 | – | 9.2 | ||
| 18.01.2025 | Willem IIA | 1-1 | 90 | – | 6.2 | ||
| 12.01.2025 | UtrechtH | 1-2 | 90 | – | 6.3 | ||
| 22.12.2024 | PSV EindhovenA | 3-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 14.12.2024 | HeraclesH | 5-2 | –↑ | – | – | ||
| 11.12.2024 | Sparta PrahaH | 4-2 | –↑ | – | – | ||
| 07.12.2024 | WaalwijkA | 2-3 | –↑ | – | – | ||
| 30.11.2024 | Fortuna SittardH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 26.11.2024 | Manchester CityA | 3-3 | –↑ | – | – | ||
| 02.11.2024 | AZ AlkmaarH | 3-2 | 90 | – | 7.0 | ||
| 30.10.2024 | AjaxH | 0-2 | –↑ | – | – | ||
| 27.10.2024 | UtrechtA | 0-2 | –↑ | – | – | ||
| 23.10.2024 | BenficaA | 1-3 | –↑ | – | – | ||
| 19.10.2024 | GO Ahead EaglesA | 1-5 | –↑ | – | – | ||
| 06.10.2024 | TwenteH | 2-1 | –↑ | – | – |
AKSİYON HARİTASI1729 aksiyon
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %12
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %14
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %14
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %7
Rakip kale →
EN SIK YAPTIĞI AKSİYONLAR1729
- Pas1293%76
- Kaleci topu aldı135%8
- Kurtarış113%7
- Top kazanma52%3
- Yumruklama23%1
- Korner kazandırma21%1
- Claim19%1
- Penaltyfaced14%1
- Uzaklaştırma12%1
- Ofsayt pası12%1
PİYASA DEĞERİ€4.00M-20.0%
KAÇIRDIĞI MAÇ65
DİSİPLİN1kart krallığı tablolarında
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2020–2026 · 172 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2015-07-01
Feyenoord U17
→
Feyenoord U19
-
Feyenoord U17
→
Feyenoord U19
-
2014-07-01
Feyenoord Youth
→
Feyenoord U17
-
Feyenoord Youth
→
Feyenoord U17
-
2006-07-01
SC Fey. Yth.
→
Feyenoord Youth
free transfer
SC Fey. Yth.
→
Feyenoord Youth
free transfer
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
11.2025
SakatlıkKadroda yok
8 maç
05.2025
Diz sakatlığıKadroda yok
17 maç
11.2024
DarbeŞüpheli
1 maç
11.2024
HastalıkKadroda yok
4 maç
04.2024
Kaval kemiği sakatlığıŞüpheli
4 maç
03.2024
Kaval kemiği sakatlığıKadroda yok
7 maç
10.2023
Bilek sakatlığıŞüpheli
4 maç
09.2023
Bilek sakatlığıKadroda yok
11 maç
05.2022
Ayak sakatlığıKadroda yok
8 maç
12.2021
HastalıkŞüpheli
1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟥
UEFA Europa Conference League2021 · Feyenoord
1kırmızı · 12 maç
SCOUT RAPORUAyrıntılı olay verisi · 1368 dk
Takip listesi: Dengeli kaleci profili
Profil takip listesine girecek kadar güçlü; maç izleme ve rol kontrolü gerekiyor.
Güçlü yönler
Topla aksiyon değeriTopla yaptığı aksiyonların kalitesi, ayrıntılı olay verisinde olumlu ayrışıyor.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Yaratıcı üretimAsist, kilit pas ve top taşıma katkısı güçlü.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Soru işaretleri
Belirgin bir kırmızı bayrak yokMVP metrikleriyle belirgin risk cikmadi; coverage sinirlari yine kontrol edilmeli.
Model primi riskiModelin beklediği değer, güncel piyasa değerinin altında kalıyor.
Bir scout sırada neye bakar
- Aynı mevkideki alternatiflerle karşılaştırma.
- Son beş maçtaki form eğrisi ve forma şansının istikrarı.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU67.7Serie A 2025
PERFORMANS61.81368 dk
KARARVeri yetersiz60/100
ROL UYUMU2025
Libero kaleci
83.2
Kurtarıcı kaleci
73.4
Kurtarıcı kaleci
14.6
Libero kaleci
10.4
Role fit sinyali var ama confidence 94/100 ve risk 0/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 106 oyuncu
Scout skoru
%92
Performans
%83
Dakika
%79
Değer / getiri
%16
Tüm ligler · 2899 oyuncu
Scout skoru
%92
Performans
%76
Dakika
%85
Değer / getiri
%10
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği
100
80
100
Pas hacmi / 90
36.18
38
95
Ortalama rating
6.94
7.2
96
Performans skoru
61.8
76
81
Kurtarış / 90
2.76
3.2
86
Yenen gol / 90
1.18
1.3
9
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Thiago CoutoVitoria · 26
%95
0gol
0asist
71scout
€3.00M
Serie A
Emil AuderoCremonese · 28
%95
0gol
0asist
71scout
€175K
Serie A
Aleksandar JovanovićKocaelispor · 32
%95
0gol
0asist
48scout
Süper Lig
Matt TurnerNew England Revolution · 31
%95
0gol
0asist
51scout
€30.00M
Major League Soccer
Okan KoçukSamsunspor · 30
%95
0gol
0asist
57scout
€2.20M
UEFA Europa Conference League
André GomesAlverca · 21
%95
0gol
0asist
69scout
Primeira Liga
Paulo GazzanigaGirona · 33
%78
0gol
0asist
65scout
€2.00M
La Liga
David SoriaGetafe · 32
%60
0gol
0asist
66scout
€3.00M
La Liga
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum

