David Møller Wolfe
Norway · Midfielder

David Møller Wolfe

YAŞ30
BOY172 cm
KİLO70 kg
KULÜPMolde
DOĞUM YERİOslo
LİGEliteserien
BU SEZON0G · 0A
Asist00.00 / 90
Şut10.14 / 90
Kilit pas30.43 / 90
Başarılı dripling40.57 / 90
Kazanılan ikili324.54 / 90
Rating7.08
OYUNCU PROFİLİEliteserien 2026 · 90 orta sahalar
Kilit pas — %9 (0.43) Asist — %0 (0.00) Drible — %46 (0.57) Pas isabeti — %100 (%91) Top kapma — %91 (4.12) İkili mücadele — %91 (%60) 56 ORT. % 9 0 46 100 91 91
  • Kilit pas 0.43 %9
  • Asist 0.00 %0
  • Drible 0.57 %46
  • Pas isabeti %91 %100
  • Top kapma 4.12 %91
  • İkili mücadele %60 %91
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 634 dakika oynadı.
KUPALAR
🏆 NM CupenNone · Norway
🏆 2. BundesligaNone · Germany
🏆 2. Bundesliga2015/2016 · Germany
🏆 NM Cupen2013 · Norway
🥈 NM CupenNone · Norway · 2nd Place
🥈 NM Cupen2024 · Norway · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2024/25 · 4 G+A
2023 0 2024 4 2025 2 2026 0
GolAsist
2026/27 11 634 0 0 7.08
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
EliteserienMolde 11 634 0 0 7.08
Şut1
Kilit pas3
Drible4%50 başarı
İkili kazanılan32%60
Müdahale18
Faul18 kazanılan
İlk 1174 yedek
Kart1
2025/26 24 1.830 0 2 7.20
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
EliteserienMolde 24 1.830 0 2 7.20
Şut4%25 isabet
Kilit pas23
Drible8%62 başarı
İkili kazanılan84%59
Müdahale51
Faul1119 kazanılan
İlk 11222 yedek
G+A / 900.1
Kaptan1maçta
2024/25 31 2.367 1 3 7.17
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
EliteserienMolde 23 1.782 0 3 7.29
UEFA Europa Conference LeagueMolde 8 585 1 0 6.80
Şut15%67 isabet
Kilit pas27
Drible19%63 başarı
İkili kazanılan123%57
Müdahale65
Faul2332 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11292 yedek
G+A / 900.15
Kart3
2023/24 4 352 0 0 7.12
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
UEFA Europa Conference LeagueMolde 4 352 0 0 7.12
Şut2
Kilit pas2
Drible5%71 başarı
İkili kazanılan26%59
Müdahale12
Faul37 kazanılan
İlk 114
TOPLAM GOL1
İLK 11577 yedek girdi
KART4
FORMA17
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR1 gol
1-15' — 0 16-30' — 0 31-45' — 0 46-60' — 0 61-75' — 0 76-90+' — 1 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 1 76-90+'
  • 1-15' 0 %0
  • 16-30' 0 %0
  • 31-45' 0 %0
  • 46-60' 0 %0
  • 61-75' 0 %0
  • 76-90+' 1 %100
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
3-5-2 — 16 4-4-2 — 13 3-1-4-2 — 12 4-2-3-1 — 11 4-1-4-1 — 6 5-3-2 — 4 62 maç
  • 3-5-216%26
  • 4-4-213%21
  • 3-1-4-212%19
  • 4-2-3-111%18
  • 4-1-4-16%10
  • 5-3-24%6
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
30.08.2026 ValerengaA 3-4 28 6.6
16.08.2026 TromsoH 3-2
09.08.2026 Kristiansund BKA 2-1
11.07.2026 AalesundA 2-2 90 6.9
30.05.2026 SandefjordH 2-1 90 7.2
25.05.2026 Sarpsborg 08 FFA 2-1 90 1 7.3
16.05.2026 Kristiansund BKH 1-0 70 7.6
10.05.2026 TromsoA 2-0 90 6.6
04.05.2026 Bodo/GlimtA 0-1 85 7.2
26.04.2026 ValerengaH 5-1 63 7.3
19.04.2026 StartA 1-1 28 7.0
30.11.2025 Sarpsborg 08 FFA 1-0 90 8.0
22.11.2025 BrannH 4-0 82 7.3
09.11.2025 HaugesundA 0-2 86 7.5
01.11.2025 RosenborgH 4-2 90 6.7
26.10.2025 Bodo/GlimtA 4-1 73 1 6.2
19.10.2025 SandefjordH 1-3 90 7.2
04.10.2025 Kristiansund BKA 2-1 76 6.6
28.09.2025 ValerengaH 4-1 62 1 7.5
24.08.2025 TromsoH 2-0 10 6.6
17.08.2025 KFUM OsloA 0-0 90 6.6
09.08.2025 Ham-KamH 1-0 90 7.9
03.08.2025 BryneH 2-0 90 7.3
19.07.2025 StromsgodsetH 4-1 72 7.7
12.07.2025 FredrikstadA 4-2 90 6.7
05.07.2025 TromsoAC 1-0 90 7.0
29.06.2025 KFUM OsloH 2-3 55 6.7
25.05.2025 Ham-KamA 2-1 90 1 7.9
16.05.2025 Kristiansund BKH 0-1 90 7.5
11.05.2025 BryneA 0-3 90 7.3
04.05.2025 HaugesundH 2-1 90 1 1 8.3
27.04.2025 RosenborgA 0-0 69 6.9
21.04.2025 Bodo/GlimtH 2-2 90 1 7.3
06.04.2025 SandefjordA 3-0 30 6.7
30.03.2025 Sarpsborg 08 FFH 0-2 45 7.3
13.03.2025 Legia WarszawaA 2-0 72 1 6.6
06.03.2025 Legia WarszawaH 3-2 90 2 6.7
20.02.2025 Shamrock RoversA 0-1 82 7.0
13.02.2025 Shamrock RoversH 0-1 90 6.3
01.12.2024 StromsgodsetA 1-0 90 7.7
28.11.2024 Apoel NicosiaH 0-1 60 6.6
23.11.2024 BrannH 2-1 90 7.5
10.11.2024 Sarpsborg 08 FFA 2-2 90 1 7.0
07.11.2024 JagielloniaA 3-0 77 6.9
03.11.2024 Bodo/GlimtH 3-3 90 7.2
27.10.2024 HaugesundA 0-3 64 6.9
24.10.2024 GentA 2-1 90 1 1 7.3
19.10.2024 SandefjordH 0-1 86 7.3
03.10.2024 LarneH 3-0 24 7.0
28.09.2024 TromsoH 5-3 78 1 1 7.3
23.09.2024 KFUM OsloA 1-1 76 7.3
14.09.2024 FredrikstadH 6-1 90 6.9
25.08.2024 Ham-KamH 3-0 90 1 7.3
11.08.2024 LillestromA 1-2 90 6.6
28.07.2024 VikingA 1-0 90 7.3
20.07.2024 KFUM OsloH 2-3 90 6.2
13.07.2024 FredrikstadA 0-0 45 6.6
07.07.2024 LillestromH 3-0 90 1 7.7
28.06.2024 TromsoA 0-2 90 7.6
02.06.2024 VikingH 2-2 90 7.7
ŞUT2
GOL0
xG0.0
xG FARKI-0.0over performing
DÖNÜŞÜM%0.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
90' · xG 0.014 12' · xG 0.023
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Korner — 1 (%50) Asist sonrası — 1 (%50) 2 şut
  • Korner1%50
  • Asist sonrası1%50
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR2 şut
1-15' — 1 16-30' — 0 31-45' — 0 46-60' — 0 61-75' — 0 76-90+' — 1 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 1 1-15'
  • 1-15' 1 %50
  • 16-30' 0 %0
  • 31-45' 0 %0
  • 46-60' 0 %0
  • 61-75' 0 %0
  • 76-90+' 1 %50
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2023–2026 · 70 maç
Molde 70maç 2023–2026
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2024-01-31 1. FC Nürnberg Molde
2021-07-01 Genk 1. FC Nürnberg € 1.5M
2021-01-25 Genk 1. FC Nürnberg
2020-01-04 FC St. Pauli Genk
2018-07-01 SC Freiburg FC St. Pauli
2017-01-18 SC Freiburg FC St. Pauli
2015-03-01 Cardiff Freiburg II
2015-01-01 Cardiff SC Freiburg
2014-01-11 Molde Cardiff
SCOUT RAPORUAggregated only · 1830 dk

İzlemede: İki yönlü orta saha

Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.

Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Savunma etkisiMüdahale, pas arası ve ikili mücadele etkisi olumlu.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Veri kapsamı uyarısıEvent/shotmap proxy yok; rapor aggregate istatistiklerle sinirli.
Bir scout sırada neye bakar
  • Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
  • Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
  • Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
  • Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU61.8Eliteserien 2025
PERFORMANS59.81830 dk
KARARVeri yetersiz52/100
FORM TRENDİStabil+1.0
Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
Top kapan ön libero 61.7
Derinden oyun kurucu 56.7
Box-to-box orta saha 45.0
Role fit sinyali var ama confidence 80/100 ve risk 22/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 192 oyuncu
Scout skoru %77
Performans %83
Dakika %81
Değer / getiri %0
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru %87
Performans %88
Dakika %88
Değer / getiri %18
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Müdahale / 90 2.79 3.2 87
Ortalama rating 7.17 7.1 100
Performans skoru 46.5 75 62
Pas arası / 90 1.57 2.3 68
İkili mücadele kazanma 64.29 58 100
Pas hacmi / 90 76.92 50 100
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
FORM

Son form stabil. Rating delta +0.09. Dakika delta +7.1.

BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam