Venezuela · Midfielder
Kevin Orlando Andrade Murillo
BU SEZON2G · 2A
Gol20.14 / 90
Asist20.14 / 90
Şut120.82 / 90
Kilit pas151.03 / 90
Başarılı dripling90.62 / 90
Kazanılan ikili483.29 / 90
Rating6.76
OYUNCU PROFİLİLiga MX 2024 · 104 orta sahalar
- Kilit pas 0.86 %32
- Asist 0.11 %58
- Drible 0.65 %42
- Pas isabeti %84 %47
- Top kapma 1.45 %13
- İkili mücadele %39 %7
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 1671 dakika oynadı.
KUPALAR
🏆
Primera DivisiónNone · Venezuela
🏆
Primera División2013/2014 · Venezuela
🏆
Primera División2012/2013 · Venezuela
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2021/22 · 12 G+A
GolAsist
2024/25
31
1.671
2
2
6.69
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut13%38 isabet
Kilit pas16
Drible12%27 başarı
İkili kazanılan62%39
Müdahale15
Faul2024 kazanılan
Ofsayt5
İlk 111714 yedek
G+A / 900.22
Kart2
2023/24
36
2.485
2
3
6.86
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut36%39 isabet
Kilit pas34
Drible43%54 başarı
İkili kazanılan134%49
Müdahale30
Faul2639 kazanılan
Ofsayt8
İlk 11315 yedek
G+A / 900.18
Kart5
2022/23
37
2.589
2
2
6.73
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut26%35 isabet
Kilit pas23
Drible46%60 başarı
İkili kazanılan137%51
Müdahale31
Faul3343 kazanılan
Ofsayt7
İlk 11307 yedek
G+A / 900.14
Kart7
2021/22
34
2.443
6
6
6.84
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut30%47 isabet
Kilit pas31
Drible24%47 başarı
İkili kazanılan123%47
Müdahale30
Faul2755 kazanılan
Ofsayt14
İlk 11295 yedek
G+A / 900.44
Kart3
2020/21
28
1.943
4
4
6.79
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut17%76 isabet
Kilit pas24
Drible23%57 başarı
İkili kazanılan93%44
Müdahale17
Faul2042 kazanılan
Ofsayt8
İlk 11226 yedek
G+A / 900.37
Kart4
TOPLAM GOL2
İLK 111814 yedek girdi
KART3
FORMA16
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR2 gol
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 1 %50
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 1 %50
- 76-90+' 0 %0
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-116%55
- 5-4-15%17
- 3-4-2-12%7
- 3-4-32%7
- 4-3-32%7
- 5-3-22%7
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar2aldığı asist
Onun asist yaptıkları2verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 11.04.2025 | Club TijuanaA | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 06.04.2025 | MazatlánH | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 30.03.2025 | Santos LagunaA | 2-3 | –↑ | – | – | ||
| 16.03.2025 | Cruz AzulA | 3-0 | 45 | – | 6.5 | ||
| 03.03.2025 | AtlasA | 3-1 | 16↑ | – | 6.9 | ||
| 27.02.2025 | Guadalajara ChivasH | 3-1 | 12↑ | – | 6.6 | ||
| 23.02.2025 | MonterreyA | 3-1 | 24↑ | – | 6.3 | ||
| 17.02.2025 | LeonH | 1-2 | 9↑ | – | 6.5 | ||
| 08.02.2025 | Club QueretaroA | 1-0 | 82 | – | 6.7 | ||
| 29.01.2025 | Club AmericaA | 3-0 | 12↑ | – | 6.3 | ||
| 25.01.2025 | NecaxaH | 0-3 | 45 | 1 | 6.0 | ||
| 18.01.2025 | PueblaA | 1-2 | 83 | – | 6.0 | ||
| 11.01.2025 | Tigres UANLH | 1-3 | 31↑ | – | 6.5 | ||
| 25.11.2024 | Club TijuanaA | 3-0 | 86 | – | 6.0 | ||
| 22.11.2024 | Guadalajara ChivasA | 1-2 | 45↑ | – | 6.6 | ||
| 10.11.2024 | NecaxaA | 0-0 | 32↑ | – | 6.9 | ||
| 07.11.2024 | Cruz AzulH | 2-2 | 83 | – | 6.5 | ||
| 03.11.2024 | MonterreyA | 4-0 | 30↑ | 1 | 6.7 | ||
| 27.10.2024 | Club TijuanaH | 0-0 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 24.10.2024 | LeonA | 0-0 | 84 | – | 6.2 | ||
| 19.10.2024 | MazatlánH | 0-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 06.10.2024 | Guadalajara ChivasA | 2-3 | 90 | 1 | 1 | 2 | 8.2 |
| 28.09.2024 | TolucaA | 4-1 | 98 | – | 6.5 | ||
| 21.09.2024 | Club QueretaroH | 0-1 | 45↑ | – | 7.3 | ||
| 18.09.2024 | Club AmericaA | 3-0 | 90 | 1 | 6.5 | ||
| 14.09.2024 | PachucaH | 2-0 | 31↑ | – | 6.3 | ||
| 31.08.2024 | Atletico San LuisA | 2-1 | 90 | 2 | 6.5 | ||
| 25.08.2024 | U.N.A.M. - PumasH | 2-1 | 77 | 1 | 3 | 7.3 | |
| 20.07.2024 | PueblaA | 1-2 | 87 | – | 6.2 | ||
| 17.07.2024 | Santos LagunaH | 1-0 | 89 | 1 | 7.2 | ||
| 13.07.2024 | Tigres UANLH | 1-1 | 75 | 1 | 1 | 6.7 | |
| 28.04.2024 | Guadalajara ChivasH | 0-1 | 69 | 2 | 7.0 | ||
| 22.04.2024 | Cruz AzulA | 2-2 | 72 | 4 | 7.0 | ||
| 15.04.2024 | Atletico San LuisH | 2-1 | 90 | 2 | 6.7 | ||
| 07.04.2024 | TolucaA | 4-1 | 83 | – | 6.6 | ||
| 31.03.2024 | Club QueretaroH | 2-3 | 90 | 1 | 1 | 2 | 7.7 |
| 17.03.2024 | MonterreyH | 1-2 | 68 | 2 | 6.3 | ||
| 09.03.2024 | PueblaA | 2-2 | 82 | – | 6.9 | ||
| 03.03.2024 | Club AmericaH | 1-5 | 90 | – | 6.2 | ||
| 25.02.2024 | Tigres UANLA | 1-1 | 85 | – | 6.9 | ||
| 18.02.2024 | LeonH | 0-1 | 90 | 2 | 7.3 | ||
| 15.02.2024 | U.N.A.M. - PumasH | 0-0 | 32↑ | – | 6.3 | ||
| 29.01.2024 | FC JuarezH | 2-1 | 13 | 1 | 6.9 | ||
| 21.01.2024 | Club TijuanaH | 0-0 | 90 | 2 | 7.5 | ||
| 15.01.2024 | NecaxaA | 2-1 | 67 | – | 6.3 | ||
| 10.12.2023 | Club AmericaA | 0-2 | –↑ | – | – | ||
| 07.12.2023 | Club AmericaH | 0-5 | 45 | 1 | 6.2 | ||
| 03.12.2023 | MonterreyA | 1-1 | 45↑ | – | 6.3 | ||
| 30.11.2023 | MonterreyH | 1-0 | 20↑ | 1 | 6.9 | ||
| 24.11.2023 | LeonH | 3-2 | 22↑ | – | 6.3 | ||
| 11.11.2023 | Santos LagunaH | 0-2 | 82 | – | 6.3 | ||
| 04.11.2023 | Tigres UANLA | 2-2 | 59 | – | 7.5 | ||
| 02.11.2023 | Club AmericaH | 0-1 | 64 | – | 6.7 | ||
| 29.10.2023 | TolucaA | 3-1 | 72 | 1 | 6.7 | ||
| 26.10.2023 | FC JuarezA | 3-2 | 79 | 1 | 6.9 | ||
| 23.10.2023 | NecaxaH | 4-0 | 80 | 1 | 6.7 | ||
| 09.10.2023 | Club TijuanaA | 2-1 | 62 | – | 6.3 | ||
| 30.09.2023 | Cruz AzulH | 1-2 | 90 | 2 | 7.0 | ||
| 23.09.2023 | MazatlánH | 3-2 | 85 | 1 | 2 | 7.0 | |
| 17.09.2023 | U.N.A.M. - PumasA | 3-2 | 90 | 1 | 2 | 7.3 |
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2020–2024 · 166 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
05.2021
Ayak sakatlığıKadroda yok
1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum

