BU SEZON0G · 2A
Asist20.07 / 90
Kilit pas140.48 / 90
Başarılı dripling100.34 / 90
Kazanılan ikili1083.70 / 90
Rating6.69
OYUNCU PROFİLİLigue 2 2025 · 117 defanslar
- Müdahale 1.57 %54
- Pas arası 0.92 %27
- Blok 0.14 %11
- İkili mücadele %64 %84
- Pas isabeti %78 %21
- Faul (az iyi) 0.58 %93
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 2629 dakika oynadı.
2025/26
32
2.629
0
2
6.69
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Kilit pas14
Drible10%50 başarı
İkili kazanılan108%64
Müdahale46
Faul1731 kazanılan
İlk 11302 yedek
G+A / 900.07
Kart41
TOPLAM GOL0
İLK 1130 yedek girdi
FORMA5
MAÇ GEÇMİŞİ32 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 27.04.2026 | DunkerqueH | 2-6 | 67 | – | 5.7 | ||
| 18.04.2026 | Estac TroyesA | 1-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 11.04.2026 | Le MansH | 0-0 | 90 | – | 7.3 | ||
| 04.04.2026 | ReimsA | 0-0 | 90 | – | 7.5 | ||
| 20.03.2026 | NancyH | 0-0 | 90 | – | 7.3 | ||
| 13.03.2026 | BastiaA | 0-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 06.03.2026 | AmiensH | 4-2 | 90 | 1 | – | 6.6 | |
| 27.02.2026 | GrenobleA | 0-0 | 10↑ | – | 6.7 | ||
| 20.02.2026 | Clermont FootH | 0-2 | 90 | – | 5.9 | ||
| 13.02.2026 | PAUA | 1-2 | 90 | – | 6.7 | ||
| 06.02.2026 | RodezH | 1-2 | 75 | – | 7.0 | ||
| 31.01.2026 | Saint EtienneA | 0-1 | 90 | – | 7.2 | ||
| 24.01.2026 | RED Star FC 93A | 2-2 | 79 | 1 | – | 6.9 | |
| 16.01.2026 | MontpellierH | 1-0 | 89 | – | 7.0 | ||
| 03.01.2026 | GuingampA | 3-0 | 90 | – | 5.9 | ||
| 15.12.2025 | Estac TroyesH | 1-2 | 87 | – | 6.2 | ||
| 05.12.2025 | Clermont FootA | 1-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 21.11.2025 | GrenobleH | 3-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 07.11.2025 | DunkerqueA | 1-1 | 90 | – | 7.0 | ||
| 31.10.2025 | AnnecyA | 1-1 | 90 | – | 6.2 | ||
| 28.10.2025 | ReimsH | 2-6 | 90 | – | 5.2 | ||
| 24.10.2025 | Le MansA | 1-0 | 81 | – | 6.9 | ||
| 17.10.2025 | GuingampH | 2-2 | 90 | – | 6.9 | ||
| 03.10.2025 | AmiensA | 0-1 | 90 | – | 7.6 | ||
| 29.09.2025 | RED Star FC 93H | 1-2 | 90 | – | 6.2 | ||
| 23.09.2025 | MontpellierA | 1-3 | 90 | – | 6.3 | ||
| 19.09.2025 | PAUH | 0-3 | 15↑ | – | 6.9 | ||
| 16.09.2025 | BastiaH | 1-0 | 90 | – | 7.0 | ||
| 12.09.2025 | LavalH | 1-2 | 70 | – | 6.2 | ||
| 29.08.2025 | RodezA | 1-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 23.08.2025 | Saint EtienneH | 0-1 | 76 | – | 6.2 | ||
| 15.08.2025 | NancyA | 1-0 | 90 | – | 6.9 |
PİYASA DEĞERİ€100K
DİSİPLİN1kart krallığı tablolarında
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2025–2025 · 32 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2024-08-18
USL Dunkerque
→
US Boulogne
free transfer
USL Dunkerque
→
US Boulogne
free transfer
2018-07-01
CS Sedan
→
USL Dunkerque
?
CS Sedan
→
USL Dunkerque
?
2017-01-04
White Star
→
CS Sedan
?
White Star
→
CS Sedan
?
2016-11-15
Without Club
→
White Star
-
Without Club
→
White Star
-
2016-07-01
RE Virton
→
Without Club
-
RE Virton
→
Without Club
-
2013-07-01
RE Bertrix
→
RE Virton
free transfer
RE Bertrix
→
RE Virton
free transfer
2012-07-01
FC Bleid-Gaume
→
RE Bertrix
free transfer
FC Bleid-Gaume
→
RE Bertrix
free transfer
2012-01-01
AS Beauvais
→
FC Bleid-Gaume
free transfer
AS Beauvais
→
FC Bleid-Gaume
free transfer
2009-07-01
AS Beauvais B
→
AS Beauvais
-
AS Beauvais B
→
AS Beauvais
-
TRANSFER SÖYLENTİLERİ
Söylentiler üçüncü taraf haberleridir, gerçekleşmiş transfer değildir.
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟥
Ligue 22025 · Boulogne
1kırmızı · 32 maç
SCOUT RAPORUHeatmap proxy · 2629 dk
Takip listesi: Dengeli orta saha profili
Değer sinyali olumlu; performans ve oynadığı bağlam ikinci bir kontrolü hak ediyor.
Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Bir scout sırada neye bakar
- Aynı mevkideki alternatiflerle karşılaştırma.
- Son beş maçtaki form eğrisi ve forma şansının istikrarı.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU55.8Ligue 2 2025
PERFORMANS33.62629 dk
KARARVeri yetersiz59/100
◆ Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
Top kapan ön libero
72.4
Derinden oyun kurucu
65.6
Box-to-box orta saha
60.7
Role fit sinyali var ama confidence 70/100 ve risk 18/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 330 oyuncu
Scout skoru
%65
Performans
%48
Dakika
%96
Değer / getiri
%96
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru
%76
Performans
%46
Dakika
%96
Değer / getiri
%97
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği
100
82
100
Ortalama rating
6.69
7.1
94
İkili mücadele kazanma
63.91
58
100
Müdahale / 90
1.57
3.2
49
Performans skoru
33.6
75
45
Pas arası / 90
0.92
2.3
40
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Nosa Edward ObaretinEmpoli
%95
0gol
1asist
50scout
Serie B
Joran GerbetOrlando City SC · 24
%82
0gol
1asist
56scout
Major League Soccer
August ErlingmarkIFK Goteborg · 27
%69
0gol
1asist
53scout
Allsvenskan
Tom Dele-BashiruGençlerbirliği S.K. · 26
%66
0gol
1asist
50scout
Süper Lig
Sebastian JarlValerenga · 25
%65
0gol
0asist
53scout
Eliteserien
ShowKocaelispor · 26
%62
0gol
0asist
54scout
€1.50M
Süper Lig
Atakan KarazorVfB Stuttgart · 29
%61
0gol
0asist
49scout
€8.00M
Bundesliga
Daylam MeddahPAU · 23
%60
1gol
2asist
66scout
€1.50M
Ligue 2
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum