BU SEZON3G · 3A
Gol30.12 / 90
Asist30.12 / 90
Şut130.51 / 90
Kilit pas160.62 / 90
Başarılı dripling170.66 / 90
Kazanılan ikili1064.13 / 90
Rating6.73
OYUNCU PROFİLİSegunda División 2025 · 122 defanslar
- Müdahale 1.64 %55
- Pas arası 1.09 %43
- Blok 0.55 %60
- İkili mücadele %55 %43
- Pas isabeti %76 %11
- Faul (az iyi) 0.97 %65
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 2309 dakika oynadı.
KUPALAR
🏆
La Liga2023/2024 · Spain
🏆
Super Cup2023/2024 · Spain
🏆
UEFA Champions League2023/2024 · Europe
🏆
Copa del Rey Juvenil2021/2022 · Spain
🏆
UEFA Youth League2019/2020 · Europe
2025/26
40
2.309
3
3
6.73
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut13%23 isabet
Kilit pas16
Drible17%57 başarı
İkili kazanılan106%55
Müdahale42
Faul2519 kazanılan
Ofsayt3
İlk 112515 yedek
G+A / 900.23
Kart61
2023/24
5
0
0
0
–
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
TOPLAM GOL0
İLK 1124 yedek girdi
FORMA34
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-3-1-22%50
- 4-2-2-21%25
- 4-3-31%25
MAÇ GEÇMİŞİ45 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 31.05.2026 | CordobaA | 1-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 24.05.2026 | CastellónH | 0-1 | 90 | – | 7.5 | ||
| 18.05.2026 | LeganesA | 0-0 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 03.05.2026 | Racing SantanderA | 4-2 | 87 | 1 | 1 | 6.3 | |
| 26.04.2026 | ZaragozaH | 1-0 | 19↑ | – | 6.9 | ||
| 19.04.2026 | EibarA | 2-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 12.04.2026 | Deportivo La CorunaH | 1-1 | 25↑ | 1 | 1 | 7.2 | |
| 05.04.2026 | Las PalmasA | 2-1 | 90 | – | 6.2 | ||
| 01.04.2026 | Cultural LeonesaH | 1-1 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 28.03.2026 | Granada CFA | 4-2 | 90 | – | 6.7 | ||
| 20.03.2026 | AlmeriaH | 1-3 | 71 | – | 6.3 | ||
| 15.03.2026 | MalagaA | 5-3 | 90 | 1 | 1 | 6.5 | |
| 28.02.2026 | ValladolidA | 1-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 21.02.2026 | MirandesH | 1-2 | 90 | 1 | 7.0 | ||
| 15.02.2026 | AD Ceuta FCH | 2-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 08.02.2026 | Sporting GijonA | 2-1 | 90 | – | 6.2 | ||
| 01.02.2026 | CadizH | 1-0 | 90 | 1 | 1 | 7.2 | |
| 25.01.2026 | FC AndorraA | 1-1 | 73 | – | 7.0 | ||
| 18.01.2026 | BurgosA | 1-0 | 90 | 1 | 7.3 | ||
| 12.01.2026 | CordobaH | 1-2 | 85 | – | 6.0 | ||
| 03.01.2026 | CastellónA | 4-1 | 45↑ | – | 6.9 | ||
| 20.12.2025 | Racing SantanderH | 1-1 | 60 | 1 | 6.2 | ||
| 12.12.2025 | Cultural LeonesaA | 0-2 | 87 | – | 6.3 | ||
| 06.12.2025 | ValladolidH | 1-4 | –↑ | – | – | ||
| 29.11.2025 | AlmeriaA | 0-0 | 28↑ | – | 7.2 | ||
| 23.11.2025 | Sporting GijonH | 2-0 | 83 | – | 6.9 | ||
| 16.11.2025 | ZaragozaA | 1-0 | 83 | – | 6.3 | ||
| 08.11.2025 | FC AndorraH | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 05.11.2025 | Real Sociedad IIA | 2-0 | 53 | – | 6.6 | ||
| 01.11.2025 | AlbaceteA | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 24.10.2025 | Las PalmasH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 12.10.2025 | CadizA | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 04.10.2025 | BurgosH | 2-1 | 28↑ | – | 6.5 | ||
| 28.09.2025 | Granada CFH | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 19.09.2025 | Deportivo La CorunaA | 4-0 | 45 | – | 4.9 | ||
| 13.09.2025 | MalagaH | 1-0 | 23↑ | – | 6.9 | ||
| 07.09.2025 | AD Ceuta FCA | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 01.09.2025 | EibarH | 2-1 | 90 | 1 | 2 | 7.9 | |
| 23.08.2025 | MirandesA | 0-1 | 19↑ | 1 | 6.6 | ||
| 17.08.2025 | LeganesH | 1-1 | 45↑ | 1 | 1 | 6.5 | |
| 13.02.2024 | RB LeipzigA | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 03.01.2024 | MallorcaH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 07.10.2023 | OsasunaH | 4-0 | –↑ | – | – | ||
| 03.10.2023 | NapoliA | 2-3 | –↑ | – | – | ||
| 30.09.2023 | GironaA | 0-3 | –↑ | – | – |
ŞUT20
GOL4
xG0.0
xG FARKI+4.0over performing
DÖNÜŞÜM%20.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Korner8%40
- Açık oyun5%25
- Duran top4%20
- Taç sonrası3%15
Vücut bölgesine göre
- Sağ ayak11%55
- Kafa7%35
- Sol ayak2%10
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR20 şut
- 1-15' 1 %5
- 16-30' 3 %15
- 31-45' 4 %20
- 46-60' 1 %5
- 61-75' 5 %25
- 76-90+' 6 %30
PİYASA DEĞERİ€600K
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2023–2025 · 45 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2025-08-06
SD Eibar
→
SD Huesca
free transfer
SD Eibar
→
SD Huesca
free transfer
2024-07-12
RM Castilla
→
SD Eibar
free transfer
RM Castilla
→
SD Eibar
free transfer
2020-10-01
Real Madrid U19
→
RM Castilla
-
Real Madrid U19
→
RM Castilla
-
2020-07-01
Real Madrid U18
→
Real Madrid U19
-
Real Madrid U18
→
Real Madrid U19
-
2019-07-01
Real Madrid U17
→
Real Madrid U18
-
Real Madrid U17
→
Real Madrid U18
-
2018-07-01
R.Madrid Yth.
→
Real Madrid U17
-
R.Madrid Yth.
→
Real Madrid U17
-
2015-07-01
Real Murcia You
→
R.Madrid Yth.
?
Real Murcia You
→
R.Madrid Yth.
?
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 2309 dk
Takip listesi: Dengeli savunmacı
Profil takip listesine girecek kadar güçlü; maç izleme ve rol kontrolü gerekiyor.
Güçlü yönler
Keşfedilmemiş profilYaş, oynadığı dakika ve skor dengesi olumlu.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Bir scout sırada neye bakar
- Aynı mevkideki alternatiflerle karşılaştırma.
- Son beş maçtaki form eğrisi ve forma şansının istikrarı.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU75.6Segunda División 2025
PERFORMANS58.52309 dk
KARARİzlemeye değer72/100
◆ KeşfedilmemişPerformansı piyasa değerinin üstünde.
◆ Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
Defansif bek
79.9
Klasik stoper
78.9
Agresif stoper
78.1
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 198 oyuncu
Scout skoru
%89
Performans
%46
Dakika
%72
Değer / getiri
%83
Tüm ligler · 8422 oyuncu
Scout skoru
%97
Performans
%58
Dakika
%91
Değer / getiri
%91
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği
100
80
100
Performans skoru
58.5
74
79
Pas hacmi / 90
34.26
42
82
İkili mücadele kazanma
54.64
58
94
Müdahale / 90
1.64
3
55
Pas arası / 90
1.09
1.9
57
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Giovanni BonfantiSpezia · 22
%95
1gol
2asist
66scout
€4.00M
Serie B
Shaq MooreFC Dallas · 29
%85
3gol
2asist
59scout
Major League Soccer
Callum DoyleWrexham · 22
%81
2gol
2asist
72scout
Championship
Lasse RosenboomHolstein Kiel · 23
%65
1gol
1asist
73scout
€1.20M
2. Bundesliga
Melvin BardNice · 25
%65
2gol
1asist
70scout
€10.00M
Ligue 1
Geoffrey KondoDunkerque · 23
%64
1gol
4asist
70scout
Ligue 2
Nouhou ToloSeattle Sounders · 28
%64
1gol
2asist
60scout
Major League Soccer
George CampbellWest Brom · 24
%60
4gol
2asist
66scout
Championship
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum
