Bosnia and Herzegovina · Midfielder
S. Prcić
LİGLigue 1
BU SEZON0G · 0A
Şut10.94 / 90
Kilit pas32.81 / 90
Kazanılan ikili10.94 / 90
Rating6.90
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Şut
0.941.21
Kilit pas
2.810.66
Kazanılan ikili
0.944.23
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
KUPALAR
🏆
Coupe de la Ligue2018/2019 · France
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2022/23 · 2 G+A
GolAsist
2023/24
7
96
0
0
6.90
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut1
Kilit pas3
İkili kazanılan1%50
İlk 1116 yedek
2022/23
36
1.639
1
1
6.93
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut22%32 isabet
Kilit pas12
Drible14%74 başarı
İkili kazanılan77%63
Müdahale28
Faul1619 kazanılan
Ofsayt1
İlk 111719 yedek
G+A / 900.11
Kart31
2021/22
36
2.196
1
0
7.10
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut35%31 isabet
Kilit pas23
Drible8%53 başarı
İkili kazanılan79%54
Müdahale47
Faul249 kazanılan
İlk 11279 yedek
G+A / 900.04
Kart4
2020/21
35
355
0
1
6.72
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut5%40 isabet
Kilit pas7
Drible1%100 başarı
İkili kazanılan11%50
Müdahale3
Faul83 kazanılan
İlk 11332 yedek
G+A / 900.25
Kart1
TOPLAM GOL2
İLK 114547 yedek girdi
KART9
FORMA14
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR2 gol
- 1-15' 1 %50
- 16-30' 1 %50
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 0 %0
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 5-3-231%38
- 3-5-228%35
- 4-3-1-28%10
- 3-4-36%7
- 3-4-2-15%6
- 4-4-23%4
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar2aldığı asist
Onun asist yaptıkları2verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 29.10.2023 | RennesA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 21.10.2023 | Paris Saint GermainA | 3-0 | –↑ | – | – | ||
| 24.09.2023 | MetzA | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 03.09.2023 | NiceA | 2-0 | 14↑ | – | 6.6 | ||
| 27.08.2023 | ToulouseH | 2-0 | 1↑ | – | – | ||
| 20.08.2023 | MonacoA | 3-0 | –↑ | – | – | ||
| 13.08.2023 | LyonH | 2-1 | 81 | 1 | 7.2 | ||
| 03.06.2023 | LorientA | 2-1 | 45↑ | – | 7.0 | ||
| 27.05.2023 | Paris Saint GermainH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 21.05.2023 | Estac TroyesA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 13.05.2023 | NiceH | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 07.05.2023 | NantesA | 0-2 | 9↑ | – | 6.7 | ||
| 28.04.2023 | LyonH | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 23.04.2023 | ReimsA | 0-2 | –↑ | – | – | ||
| 16.04.2023 | AjaccioH | 3-1 | 33↑ | – | 6.9 | ||
| 07.04.2023 | LensA | 2-1 | 29↑ | – | 6.9 | ||
| 02.04.2023 | MonacoA | 4-3 | 8↑ | 1 | 7.2 | ||
| 19.03.2023 | AuxerreH | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 12.03.2023 | MarseilleA | 2-2 | 29↑ | 1 | 6.9 | ||
| 05.03.2023 | Stade Brestois 29H | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 26.02.2023 | Clermont FootA | 1-1 | 21↑ | – | 6.5 | ||
| 18.02.2023 | AngersH | 2-1 | 23↑ | 1 | 6.6 | ||
| 12.02.2023 | LilleA | 2-0 | 63 | – | 6.3 | ||
| 05.02.2023 | MontpellierH | 2-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 01.02.2023 | RennesA | 3-0 | 83 | – | 6.7 | ||
| 29.01.2023 | ToulouseH | 1-2 | 89 | 1 | 6.9 | ||
| 14.01.2023 | LyonA | 1-2 | 90 | 2 | 7.3 | ||
| 11.01.2023 | LensH | 2-2 | 84 | 1 | 1 | 7.7 | |
| 02.01.2023 | Estac TroyesH | 2-3 | 83 | 2 | 7.3 | ||
| 28.12.2022 | Paris Saint GermainA | 2-1 | 65 | 1 | 7.0 | ||
| 13.11.2022 | LorientH | 1-1 | 13↑ | – | 7.0 | ||
| 05.11.2022 | AjaccioA | 4-2 | 72 | 2 | 6.6 | ||
| 29.10.2022 | MarseilleH | 2-2 | 24↑ | – | 6.9 | ||
| 23.10.2022 | ToulouseA | 2-2 | 60 | – | 6.9 | ||
| 14.10.2022 | LilleH | 0-3 | 78 | 2 | 7.5 | ||
| 09.10.2022 | AngersA | 2-3 | 90 | 2 | 7.3 | ||
| 01.10.2022 | RennesH | 1-3 | 63 | 1 | 6.9 | ||
| 04.09.2022 | Stade Brestois 29A | 1-1 | 31 | – | 5.5 | ||
| 31.08.2022 | NantesH | 1-1 | 66↑ | 1 | 1 | 7.3 | |
| 27.08.2022 | AuxerreA | 1-0 | 90 | 2 | 7.5 | ||
| 21.08.2022 | ReimsH | 1-1 | 90 | 1 | 6.6 | ||
| 14.08.2022 | NiceA | 1-1 | 28↑ | – | 6.9 | ||
| 06.08.2022 | MonacoH | 1-2 | 90 | 1 | 7.3 | ||
| 21.05.2022 | MarseilleA | 4-0 | 72 | – | 6.6 | ||
| 14.05.2022 | Clermont FootH | 1-0 | 90 | 1 | 7.7 | ||
| 07.05.2022 | Stade Brestois 29A | 0-1 | 90 | 2 | 7.5 | ||
| 29.04.2022 | Paris Saint GermainH | 3-3 | 77 | 1 | 6.7 | ||
| 24.04.2022 | LilleA | 1-0 | 70 | – | 7.3 | ||
| 20.04.2022 | RennesH | 2-1 | 23↑ | – | 6.9 | ||
| 17.04.2022 | Estac TroyesA | 1-1 | 26↑ | 1 | 6.6 | ||
| 20.03.2022 | LorientA | 0-0 | 20 | – | 6.6 | ||
| 13.03.2022 | MonacoH | 1-0 | 90 | 4 | 7.3 | ||
| 06.03.2022 | ReimsA | 1-1 | 90 | 2 | 7.3 | ||
| 26.02.2022 | NiceH | 0-0 | 66 | 2 | 7.3 | ||
| 20.02.2022 | Saint EtienneA | 2-2 | 90 | – | 7.2 | ||
| 13.02.2022 | AngersA | 0-1 | 90 | 2 | 7.2 | ||
| 06.02.2022 | NantesH | 1-0 | 75 | 2 | 6.7 | ||
| 23.01.2022 | BordeauxA | 4-3 | 64 | 2 | 7.2 | ||
| 19.01.2022 | Clermont FootA | 0-2 | 90 | 2 | 7.6 | ||
| 16.01.2022 | MontpellierH | 3-1 | 90 | 3 | 8.2 |
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2010–2023 · 114 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
09.2022
Kırmızı kart cezasıKadroda yok
2 maç
04.2022
SakatlıkKadroda yok
2 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum


