LİG1. Division
BU SEZON0G · 0A
Şut10.03 / 90
Kilit pas30.08 / 90
Başarılı dripling10.03 / 90
Kazanılan ikili200.53 / 90
Rating6.89
OYUNCU PROFİLİLigue 1 2020 · 23 kaleciler
- Kurtarış 3.32 %95
- Yenen gol (az iyi) 1.87 %9
- Pas isabeti %71 %36
- Pas hacmi 37.1 %100
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 3420 dakika oynadı.
KUPALAR
🥈
Ligue 22015/2016 · France · 2nd Place
2020/21
38
3.420
0
0
6.89
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut1%100 isabet
Kilit pas3
Drible1%100 başarı
İkili kazanılan20%87
Müdahale2
Faul18 kazanılan
İlk 1138
Kart3
TOPLAM GOL0
İLK 11140 yedek girdi
KART3
FORMA30
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-1-4-111%79
- 4-2-3-13%21
MAÇ GEÇMİŞİ38 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 23.05.2021 | RennesA | 2-0 | 90 | – | 6.6 | ||
| 16.05.2021 | LyonH | 2-5 | 90 | – | 7.2 | ||
| 09.05.2021 | MetzA | 0-3 | 90 | – | 7.2 | ||
| 02.05.2021 | ReimsH | 2-2 | 90 | – | 7.2 | ||
| 25.04.2021 | LensA | 2-1 | 90 | – | 6.7 | ||
| 18.04.2021 | StrasbourgH | 1-1 | 90 | – | 7.0 | ||
| 11.04.2021 | Stade Brestois 29A | 1-1 | 90 | – | 6.3 | ||
| 04.04.2021 | Saint EtienneH | 0-2 | 90 | – | 6.9 | ||
| 21.03.2021 | LilleA | 1-2 | 90 | – | 6.9 | ||
| 14.03.2021 | MontpellierH | 1-1 | 90 | – | 7.0 | ||
| 03.03.2021 | NiceA | 2-1 | 90 | – | 6.2 | ||
| 28.02.2021 | NantesH | 1-1 | 90 | – | 6.5 | ||
| 24.02.2021 | LorientH | 1-0 | 90 | – | 7.3 | ||
| 21.02.2021 | BordeauxH | 2-0 | 90 | – | 7.9 | ||
| 14.02.2021 | DijonA | 0-2 | 90 | – | 7.7 | ||
| 07.02.2021 | MonacoH | 3-4 | 90 | – | 5.6 | ||
| 03.02.2021 | Paris Saint GermainA | 3-0 | 90 | – | 6.3 | ||
| 31.01.2021 | AngersA | 3-1 | 90 | – | 6.0 | ||
| 16.01.2021 | MarseilleA | 1-2 | 90 | – | 7.9 | ||
| 09.01.2021 | LilleH | 0-1 | 90 | – | 6.7 | ||
| 06.01.2021 | StrasbourgA | 5-0 | 90 | – | 7.3 | ||
| 23.12.2020 | DijonH | 1-3 | 90 | – | 6.0 | ||
| 20.12.2020 | Saint EtienneA | 2-2 | 90 | – | 7.7 | ||
| 16.12.2020 | NiceH | 0-2 | 90 | – | 6.9 | ||
| 13.12.2020 | LorientA | 3-0 | 90 | – | 6.3 | ||
| 04.12.2020 | MarseilleH | 0-2 | 90 | – | 6.7 | ||
| 29.11.2020 | MonacoA | 3-0 | 90 | – | 5.6 | ||
| 22.11.2020 | ReimsA | 0-1 | 90 | – | 8.3 | ||
| 08.11.2020 | AngersH | 1-5 | 90 | – | 5.3 | ||
| 01.11.2020 | MetzH | 0-1 | 90 | – | 7.2 | ||
| 25.10.2020 | BordeauxA | 2-0 | 90 | – | 7.3 | ||
| 16.10.2020 | Paris Saint GermainH | 0-4 | 90 | – | 7.5 | ||
| 04.10.2020 | MontpellierA | 0-1 | 90 | – | 7.2 | ||
| 27.09.2020 | LensH | 1-1 | 90 | – | 7.0 | ||
| 18.09.2020 | LyonA | 0-0 | 90 | – | 7.6 | ||
| 13.09.2020 | RennesH | 2-4 | 90 | – | 6.3 | ||
| 30.08.2020 | NantesA | 2-1 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 23.08.2020 | Stade Brestois 29H | 4-0 | 90 | 0 | 7.5 |
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2010–2024 · 38 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum




