LİGUEFA Europa League
BU SEZON1G · 0A
Gol10.40 / 90
Asist00.00 / 90
Şut20.80 / 90
Başarılı dripling10.40 / 90
Kazanılan ikili114.40 / 90
Rating6.80
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Asist
0.000.00
Başarılı dripling
0.400.73
Kazanılan ikili
4.404.86
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
KUPALAR
🏆
Cup2020/2021 · Ukraine
🏆
Super Cup2020/2021 · Ukraine
🏆
Premier League2020/2021 · Ukraine
🏆
FIFA U20 World Cup2019 Poland · World
🏆
Cup2019/2020 · Ukraine
🏆
Super Cup2019/2020 · Ukraine
🏆
Super Cup2018/2019 · Ukraine
🏆
U19 League2017/2018 · Ukraine
🏆
U19 League2016/2017 · Ukraine
🏆
U19 League2015/2016 · Ukraine
🥈
Premier League2023/2024 · Ukraine · 2nd Place
🥈
Super Cup2021/2022 · Ukraine · 2nd Place
🥈
Premier League2019/2020 · Ukraine · 2nd Place
🥈
Premier League2018/2019 · Ukraine · 2nd Place
🥈
Premier League2017/2018 · Ukraine · 2nd Place
🥈
Cup2017/2018 · Ukraine · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2020/21 · 1 G+A
GolAsist
2025/26
3
225
1
0
6.80
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut2%50 isabet
Drible1%100 başarı
İkili kazanılan11%52
Müdahale5
Faul6
İlk 113
G+A / 900.4
Kart1
2024/25
8
543
0
0
6.74
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut2
Kilit pas2
Drible3%75 başarı
İkili kazanılan24%49
Müdahale10
Faul73 kazanılan
İlk 1162 yedek
Kart1
2023/24
2
180
0
0
6.80
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut1
İkili kazanılan11%73
Müdahale3
Faul21 kazanılan
İlk 112
Kart1
2022/23
6
349
0
0
6.79
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Kilit pas1
İkili kazanılan23%68
Müdahale9
Faul53 kazanılan
İlk 1142 yedek
Kart1
2020/21
8
509
1
0
6.75
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut1%100 isabet
Kilit pas1
Drible3%100 başarı
İkili kazanılan23%62
Müdahale7
Faul61 kazanılan
İlk 1153 yedek
G+A / 900.18
Kart1
TOPLAM GOL3
İLK 114713 yedek girdi
KART10
FORMA4
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR3 gol
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 1 %33
- 31-45' 1 %33
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 1 %33
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-3-324%43
- 4-2-3-112%21
- 4-1-4-111%20
- 4-4-25%9
- 3-4-32%4
- 4-5-12%4
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar3aldığı asist
MAÇ GEÇMİŞİ27 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 27.11.2025 | Omonia NicosiaA | 2-0 | 45 | 1 | 5.6 | ||
| 06.11.2025 | ZrinjskiH | 6-0 | 90 | 1 | 1 | 8.2 | |
| 23.10.2025 | SamsunsporA | 3-0 | 90 | – | 6.6 | ||
| 12.12.2024 | Real SociedadA | 3-0 | 90 | – | 6.7 | ||
| 28.11.2024 | PlzenH | 1-2 | 90 | – | 6.9 | ||
| 07.11.2024 | Ferencvarosi TCH | 0-4 | 10↑ | – | 6.3 | ||
| 24.10.2024 | AS RomaA | 1-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 03.10.2024 | 1899 HoffenheimA | 2-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 25.09.2024 | LazioH | 0-3 | –↑ | – | – | ||
| 27.08.2024 | Red Bull SalzburgA | 1-1 | 83 | 1 | 6.9 | ||
| 21.08.2024 | Red Bull SalzburgH | 0-2 | 90 | 1 | 6.6 | ||
| 31.08.2023 | BesiktasA | 1-0 | 90 | 1 | 7.3 | ||
| 24.08.2023 | BesiktasH | 2-3 | 90 | – | 6.3 | ||
| 03.11.2022 | FenerbahceH | 0-2 | 90 | – | 7.0 | ||
| 27.10.2022 | AEK LarnacaA | 3-3 | –↑ | – | – | ||
| 13.10.2022 | RennesH | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 06.10.2022 | RennesA | 2-1 | 89 | – | 5.9 | ||
| 17.08.2022 | BenficaH | 0-2 | 80 | – | 7.0 | ||
| 03.08.2022 | Sturm GrazH | 1-0 | 90 | – | 7.3 | ||
| 18.03.2021 | VillarrealA | 2-0 | 9↑ | – | 6.7 | ||
| 18.02.2021 | Club Brugge KVH | 1-1 | 90 | – | 7.2 | ||
| 08.12.2020 | Ferencvarosi TCH | 1-0 | 90 | 1 | 1 | 7.9 | |
| 02.12.2020 | JuventusA | 3-0 | 90 | – | 7.0 | ||
| 24.11.2020 | BarcelonaH | 0-4 | 30↑ | – | 6.2 | ||
| 04.11.2020 | BarcelonaA | 2-1 | 90 | – | 6.3 | ||
| 28.10.2020 | Ferencvarosi TCA | 2-2 | 90 | – | 6.3 | ||
| 20.10.2020 | JuventusH | 0-2 | 20↑ | – | 6.5 |
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2015–2025 · 27 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
01.2025
SakatlıkKadroda yok
3 maç
09.2024
Sırt sakatlığıŞüpheli
1 maç
09.2022
Omuz sakatlığıKadroda yok
2 maç
12.2021
Diz sakatlığıKadroda yok
4 maç
09.2021
SakatlıkŞüpheli
1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟨
Premier League2024 · Dynamo Kyiv
6sarı · 20 maç
🟥
Premier League2024 · Dynamo Kyiv
1kırmızı · 20 maç
SCOUT RAPORUAggregated only · 225 dk
Veri yetersiz: Pas hacmi yüksek savunmacı
Örneklem ya da veri kapsamı bir yargıya varmak için yetersiz.
Güçlü yönler
Takip listesi adayıProfilde net bir zirve eksen yok; lig ve rol baglaminda izlenmeli.
Soru işaretleri
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Veri kapsamı uyarısıEvent/shotmap proxy yok; rapor aggregate istatistiklerle sinirli.
Veri kapsamı uyarısıOynadığı dakika, kesin bir yorum için henüz sınırlı.
Bir scout sırada neye bakar
- Şimdilik beklemede; veri veya performans güçlenirse tekrar değerlendirilmeli.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU53.1UEFA Europa Conference League 2025
PERFORMANS65.5225 dk
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 603 oyuncu
Scout skoru
%66
Performans
%74
Dakika
%64
Değer / getiri
%11
Tüm ligler · 8422 oyuncu
Scout skoru
%49
Performans
%77
Dakika
%45
Değer / getiri
%18
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Daniel SvenssonBorussia Dortmund · 23
%95
2gol
0asist
52scout
€22.00M
UEFA Champions League
Enzo MartínezGimnasia L.P. · 27
%89
1gol
0asist
55scout
Liga Profesional Argentina
Arthur ChavesFC Augsburg · 24
%83
2gol
0asist
62scout
€5.00M
Bundesliga
Jaïro RiedewaldSheffield Utd · 29
%75
3gol
0asist
63scout
Championship
Wenderson TsunamiIğdır FK · 29
%71
2gol
0asist
62scout
1. Lig
Salih DursunSakaryaspor · 34
%70
2gol
0asist
60scout
1. Lig
Xavier MbuyambaFC Volendam · 24
%68
1gol
0asist
68scout
€1.50M
Eredivisie
Gustavo MartinsGremio · 23
%60
2gol
0asist
70scout
Serie A
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum
