LİGLigue 1
BU SEZON0G · 1A
Asist10.04 / 90
Şut110.47 / 90
Kilit pas10.04 / 90
Başarılı dripling10.04 / 90
Kazanılan ikili763.24 / 90
Rating6.72
OYUNCU PROFİLİLigue 1 2020 · 120 defanslar
- Müdahale 0.64 %0
- Pas arası 1.62 %51
- Blok 0.47 %93
- İkili mücadele %57 %55
- Pas isabeti %82 %15
- Faul (az iyi) 0.77 %78
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 2114 dakika oynadı.
KUPALAR
🏆
Ligue 12011/2012 · France
🏆
Trophée des Champions2011/2012 · France
🏆
Trophée des Champions2010/2011 · France
🏆
Coupe de la Ligue2010/2011 · France
🏆
Coupe de la Ligue2009/2010 · France
🏆
Ligue 12009/2010 · France
🏆
Serie B2000 · Brazil
🥈
Trophée des Champions2012/2013 · France · 2nd Place
🥈
Ligue 12010/2011 · France · 2nd Place
🥈
Ligue 12008/2009 · France · 2nd Place
🥈
Coupe de la Ligue2007/2008 · France · 2nd Place
🥈
Paranaense 12001 · Brazil · 2nd Place
🥈
Paranaense 12000 · Brazil · 2nd Place
2020/21
32
2.114
0
1
6.72
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut11%27 isabet
Kilit pas1
Drible1%100 başarı
İkili kazanılan76%57
Müdahale15
Faul1816 kazanılan
İlk 11248 yedek
G+A / 900.04
Kart42
Kaptan24maçta
TOPLAM GOL0
İLK 11101 yedek girdi
KART6
FORMA4
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-3-35%45
- 4-1-4-14%36
- 4-2-3-12%18
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ32 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 23.05.2021 | NantesAC | 1-2 | 90 | – | 6.6 | ||
| 16.05.2021 | Stade Brestois 29HC | 0-0 | 90 | – | 7.9 | ||
| 09.05.2021 | StrasbourgAC | 2-3 | 90 | 1 | – | 7.5 | |
| 16.04.2021 | LilleA | 1-1 | 37↑ | – | 6.9 | ||
| 10.04.2021 | MarseilleHC | 3-3 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 04.04.2021 | AngersAC | 1-1 | 90 | – | 6.5 | ||
| 21.03.2021 | BordeauxHC | 3-1 | 90 | – | 7.2 | ||
| 14.03.2021 | NimesAC | 1-1 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 03.03.2021 | LorientHC | 1-1 | 90 | – | 6.2 | ||
| 28.02.2021 | ReimsAC | 0-0 | 90 | – | 7.0 | ||
| 21.02.2021 | RennesHC | 2-1 | 90 | – | 6.2 | ||
| 13.02.2021 | LyonAC | 1-2 | 90 | – | 7.2 | ||
| 07.02.2021 | DijonHC | 4-2 | 90 | 3 | 7.3 | ||
| 03.02.2021 | MetzAC | 1-1 | 90 | – | 7.2 | ||
| 30.01.2021 | LensHC | 1-2 | 90 | 2 | 6.9 | ||
| 22.01.2021 | Paris Saint GermainAC | 4-0 | 90 | – | 6.3 | ||
| 15.01.2021 | MonacoH | 2-3 | –↑ | – | – | ||
| 09.01.2021 | NantesHC | 1-1 | 90 | 1 | 6.5 | ||
| 06.01.2021 | MarseilleA | 3-1 | 5↑ | – | – | ||
| 23.12.2020 | LilleHC | 2-3 | 90 | 2 | 6.7 | ||
| 20.12.2020 | Stade Brestois 29AC | 2-2 | 90 | – | 6.6 | ||
| 16.12.2020 | MetzH | 0-2 | –↑ | – | – | ||
| 12.12.2020 | LensA | 2-3 | 1↑ | – | – | ||
| 05.12.2020 | Paris Saint GermainH | 1-3 | –↑ | – | – | ||
| 29.11.2020 | LorientA | 0-1 | 2↑ | – | – | ||
| 22.11.2020 | StrasbourgH | 4-3 | 1↑ | – | – | ||
| 25.10.2020 | ReimsHC | 0-4 | 7 | – | 3.0 | ||
| 18.10.2020 | MonacoAC | 1-1 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 04.10.2020 | NimesHC | 0-1 | 90 | – | 7.0 | ||
| 27.09.2020 | DijonAC | 2-2 | 90 | – | 6.9 | ||
| 15.09.2020 | LyonHC | 2-1 | 81 | – | 6.7 | ||
| 12.09.2020 | NiceHC | 3-1 | 90 | – | 6.3 |
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2001–2020 · 32 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
05.2021
CezalıKadroda yok
2 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟥
Coupe de France2020 · Montpellier
1kırmızı · 4 maç
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum


