Nicolas Pallois
France · Defender

Nicolas Pallois

YAŞ38
BOY190
KİLO89
KULÜPReims
DOĞUM YERİElbeuf
LİGLigue 2
BU SEZON1G · 0A
Gol10.07 / 90
Asist00.00 / 90
Şut50.34 / 90
Kilit pas10.07 / 90
Başarılı dripling20.14 / 90
Kazanılan ikili533.61 / 90
Rating7.27
OYUNCU PROFİLİLigue 2 2025 · 117 defanslar
Müdahale — %48 (1.50) Pas arası — %7 (0.68) Blok — %99 (1.23) İkili mücadele — %78 (%62) Pas isabeti — %59 (%85) Faul (az iyi) — %97 (0.48) 65 ORT. % 48 7 99 78 59 97
  • Müdahale 1.50 %48
  • Pas arası 0.68 %7
  • Blok 1.23 %99
  • İkili mücadele %62 %78
  • Pas isabeti %85 %59
  • Faul (az iyi) 0.48 %97
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 1320 dakika oynadı.
LİG SIRALAMALARINDA
🥉 Coupe de France2021 · Nantes · 6 maç 1asist3.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆 Coupe de France2021/2022 · France
🥈 Coupe de France2022/2023 · France · 2nd Place
🥈 Trophée des Champions2022/2023 · France · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2020/21 · 2 G+A
2020 2 2021 1 2022 1 2023 1 2024 2 2025 1
GolAsist
2025/26 25 1.320 1 0 7.27
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Ligue 2Reims 25 1.320 1 0 7.27
Şut5%60 isabet
Kilit pas1
Drible2%40 başarı
İkili kazanılan53%62
Müdahale22
Faul72 kazanılan
İlk 111510 yedek
G+A / 900.07
Kart2
Kaptan15maçta
2024/25 32 2.020 0 2 6.83
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Ligue 1Nantes 32 2.020 0 2 6.83
Şut3%33 isabet
Kilit pas3
Drible3%43 başarı
İkili kazanılan94%57
Müdahale60
Faul2211 kazanılan
İlk 11239 yedek
G+A / 900.09
Kart9
Kaptan5maçta
2023/24 34 1.591 0 1 6.97
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Ligue 1Nantes 34 1.591 0 1 6.97
Şut2%50 isabet
Kilit pas3
Drible9%75 başarı
İkili kazanılan81%57
Müdahale34
Faul208 kazanılan
Ofsayt1
İlk 111717 yedek
G+A / 900.06
Kart5
2022/23 37 2.757 1 0 6.74
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Ligue 1Nantes 29 2.217 1 0 6.83
UEFA Europa LeagueNantes 8 540 0 0 6.34
Şut11%27 isabet
Kilit pas5
Drible8%73 başarı
İkili kazanılan141%58
Müdahale86
Faul247 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11334 yedek
G+A / 900.03
Kart52
2021/22 31 2.454 1 0 6.83
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Ligue 1Nantes 31 2.454 1 0 6.83
Şut7%43 isabet
Kilit pas4
Drible9%100 başarı
İkili kazanılan113%63
Müdahale51
Faul178 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11292 yedek
G+A / 900.04
Kart81
2020/21 36 2.963 2 0 6.81
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Ligue 1Nantes 36 2.963 2 0 6.81
Şut13%31 isabet
Kilit pas5
Drible19%66 başarı
İkili kazanılan163%57
Müdahale65
Faul2213 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11333 yedek
G+A / 900.06
Kart71
Kaptan20maçta
TOPLAM GOL7
İLK 1111334 yedek girdi
KART39
FORMA4
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR7 gol
1-15' — 0 16-30' — 2 31-45' — 1 46-60' — 2 61-75' — 1 76-90+' — 1 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 2 16-30'
  • 1-15' 0 %0
  • 16-30' 2 %29
  • 31-45' 1 %14
  • 46-60' 2 %29
  • 61-75' 1 %14
  • 76-90+' 1 %14
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
4-2-3-1 — 44 5-3-2 — 19 4-3-3 — 18 4-4-2 — 14 4-1-4-1 — 11 3-4-3 — 10 116 maç
  • 4-2-3-144%38
  • 5-3-219%16
  • 4-3-318%16
  • 4-4-214%12
  • 4-1-4-111%9
  • 3-4-310%9
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar3aldığı asist
2 L. BlasL. Blas 1 I. LouzaI. Louza Pallois 3
Onun asist yaptıkları5verdiği asist
2 M. SimonM. Simon 2 H. GuirassyH. Guirassy 1 S. SowS. Sow Pallois 5
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
21.03.2026 GuingampA 0-2
14.03.2026 RodezH 1-2
09.03.2026 DunkerqueA 1-1
27.02.2026 MontpellierA 0-0
21.02.2026 AmiensH 0-0
14.02.2026 GrenobleA 0-0
06.02.2026 BastiaH 0-0
30.01.2026 Clermont FootA 0-1
24.01.2026 Saint EtienneH 1-0
17.01.2026 Estac TroyesAC 2-1 60 6.2
03.01.2026 AnnecyHC 2-1 90 7.2
13.12.2025 RED Star FC 93AC 0-0 90 6.9
08.12.2025 LavalHC 4-0 90 1 1 9.0
24.11.2025 MontpellierHC 2-0 90 7.3
07.11.2025 BastiaAC 1-3 90 7.2
01.11.2025 DunkerqueH 1-2
28.10.2025 BoulogneAC 2-6 90 1 6.9
24.10.2025 Estac TroyesHC 0-0 90 7.7
17.10.2025 RodezAC 2-2 90 6.7
04.10.2025 GrenobleHC 2-4 90 6.2
26.09.2025 NancyAC 0-1 90 1 8.3
23.09.2025 Clermont FootHC 4-1 90 1 7.5
20.09.2025 Saint EtienneAC 3-2 90 1 6.9
16.08.2025 GuingampHC 1-0 90 8.2
11.08.2025 AmiensAC 2-2 90 6.9
17.05.2025 MontpellierH 3-0 72 6.9
10.05.2025 AuxerreA 1-1 84 6.3
04.05.2025 AngersH 0-1
27.04.2025 ToulouseH 0-0 66 7.7
22.04.2025 Paris Saint GermainH 1-1 73 7.0
18.04.2025 RennesA 2-1
04.04.2025 NiceAC 1-2 90 7.2
30.03.2025 Le HavreA 3-2 90 1 6.9
15.03.2025 LilleH 1-0 13 6.3
09.03.2025 StrasbourgHC 0-1 90 6.9
02.03.2025 MarseilleA 2-0 90 5.9
23.02.2025 LensHC 3-1 90 1 7.6
15.02.2025 MonacoA 7-1 90 5.6
02.02.2025 ReimsA 1-2 90 7.0
26.01.2025 LyonH 1-1 90 6.9
19.01.2025 Saint EtienneA 1-1 90 7.3
10.01.2025 MonacoHC 2-2 90 7.7
04.01.2025 LilleA 1-1 1
15.12.2024 Stade Brestois 29A 4-1 90 1 6.2
08.12.2024 RennesH 1-0 90 1 7.2
30.11.2024 Paris Saint GermainA 1-1 90 7.2
09.11.2024 LensA 3-2 90 1 6.5
03.11.2024 MarseilleHC 1-2 90 6.5
27.10.2024 StrasbourgA 3-1
20.10.2024 NiceH 1-1
06.10.2024 LyonA 2-0 90 6.5
29.09.2024 Saint EtienneH 2-2
22.09.2024 AngersA 1-1 90 6.9
15.09.2024 ReimsH 1-2 90 6.6
31.08.2024 MontpellierA 1-3 90 7.0
25.08.2024 AuxerreH 2-0
18.08.2024 ToulouseA 0-0 1
19.05.2024 MonacoA 4-0 28 5.2
12.05.2024 LilleH 1-2 90 6.6
04.05.2024 Stade Brestois 29A 0-0 90 7.3
ŞUT7
GOL1
xG0.0
xG FARKI+1.0over performing
DÖNÜŞÜM%14.3
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
17' · xG 0.0 · GOL 90' · xG 0.0 65' · xG 0.0 60' · xG 0.0 47' · xG 0.0 22' · xG 0.0 53' · xG 0.0
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Korner — 4 (%57) Asist sonrası — 1 (%14) Açık oyun — 1 (%14) Duran top — 1 (%14) 7 şut
  • Korner4%57
  • Asist sonrası1%14
  • Açık oyun1%14
  • Duran top1%14
Vücut bölgesine göre
Sol ayak — 5 (%71) Kafa — 2 (%29) 7 şut
  • Sol ayak5%71
  • Kafa2%29
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR7 şut
1-15' — 0 16-30' — 2 31-45' — 0 46-60' — 3 61-75' — 1 76-90+' — 1 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 3 46-60'
  • 1-15' 0 %0
  • 16-30' 2 %29
  • 31-45' 0 %0
  • 46-60' 3 %43
  • 61-75' 1 %14
  • 76-90+' 1 %14
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2009–2025 · 195 maç
Reims 25maç 2025
Nantes 170maç 2020–2024
Bordeaux 2014–2016
Niort 2012–2013
Laval 2011
Quevilly 2009
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2026-06-29 Reims Pallois Nicolas
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
02.2025 Sarı kart cezasıKadroda yok 3 maç
04.2023 SakatlıkKadroda yok 2 maç
02.2023 Diz sakatlığıKadroda yok 8 maç
11.2022 Kırmızı kart cezasıKadroda yok 2 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟨 Ligue 12024 · Nantes 9sarı · 26 maç
🟥 UEFA Europa League2022 · Nantes 1kırmızı · 7 maç
🟥 Ligue 12020 · Nantes 1kırmızı · 32 maç
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 1320 dk

İzlemede: Pas hacmi yüksek savunmacı

Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.

Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Soru işaretleri
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Veri kapsamı uyarısıShot sample dusuk; xG/90 siralamasi dikkatli okunmali.
Bir scout sırada neye bakar
  • Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
  • Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
  • Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
  • Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU62.9Ligue 2 2025
PERFORMANS67.61320 dk
KARARİzlemeye değer63/100
ROL UYUMU2025
Ayağı iyi stoper 85.1
Klasik stoper 81.3
Defansif bek 79.6
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 152 oyuncu
Scout skoru %34
Performans %83
Dakika %54
Değer / getiri %40
Tüm ligler · 8422 oyuncu
Scout skoru %74
Performans %82
Dakika %77
Değer / getiri %18
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Pas hacmi / 90 67.5 62 100
Dakika güvenliği 100 82 100
Performans skoru 67.6 76 89
İkili mücadele kazanma 61.63 64 96
Blok / 90 1.23 1.5 82
Ortalama rating 7.27 7.2 100
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam