Steeve Beusnard
France · Midfielder

Steeve Beusnard

YAŞ34
BOY170
KİLO62
KULÜPPAU
DOĞUM YERİLattes
BU SEZON2G · 1A
Gol20.08 / 90
Asist10.04 / 90
Şut120.51 / 90
Kilit pas220.93 / 90
Başarılı dripling200.85 / 90
Kazanılan ikili1144.82 / 90
Rating6.94
OYUNCU PROFİLİLigue 2 2025 · 97 orta sahalar
Kilit pas — %47 (0.93) Asist — %21 (0.04) Drible — %60 (0.85) Pas isabeti — %98 (%90) Top kapma — %53 (2.70) İkili mücadele — %73 (%52) 59 ORT. % 47 21 60 98 53 73
  • Kilit pas 0.93 %47
  • Asist 0.04 %21
  • Drible 0.85 %60
  • Pas isabeti %90 %98
  • Top kapma 2.70 %53
  • İkili mücadele %52 %73
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 2130 dakika oynadı.
2025/26 27 2.130 2 1 6.94
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Ligue 2PAU 27 2.130 2 1 6.94
Şut12%50 isabet
Kilit pas22
Drible20%49 başarı
İkili kazanılan114%52
Müdahale36
Faul3339 kazanılan
İlk 11252 yedek
G+A / 900.13
Kart41
Kaptan3maçta
TOPLAM GOL0
İLK 1110 yedek girdi
MAÇ GEÇMİŞİ27 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
02.05.2026 NancyH 1-3 66 7.2
24.04.2026 AnnecyA 5-1 90 6.6
17.04.2026 GuingampH 2-1 90 7.2
10.04.2026 AmiensA 0-1 90 1 7.3
06.04.2026 Le MansA 4-0 90 6.7
20.03.2026 MontpellierH 0-0 90 7.2
13.03.2026 Clermont FootA 0-1 90 6.6
06.03.2026 BastiaH 2-2 90 6.7
28.02.2026 Saint EtienneH 0-3 90 1 7.2
13.02.2026 BoulogneH 1-2 42 5.9
06.02.2026 RED Star FC 93A 0-3 90 7.2
30.01.2026 LavalA 0-1 90 7.3
23.01.2026 GrenobleH 2-2 90 1 1 8.3
16.01.2026 DunkerqueA 3-1 90 2 7.2
03.01.2026 RodezH 3-3 90 6.3
12.12.2025 AmiensH 1-2 90 2 6.2
06.12.2025 MontpellierAC 0-1 90 7.5
21.11.2025 Le MansH 1-2 90 7.0
08.11.2025 GuingampAC 2-2 90 6.7
03.11.2025 Estac TroyesHC 1-1 81 6.3
03.10.2025 Clermont FootH 3-1 43 1 6.9
26.09.2025 RodezA 1-2 90 3 6.9
23.09.2025 LavalH 1-0 25 1 6.9
12.09.2025 RED Star FC 93H 0-3 74 6.9
29.08.2025 NancyA 2-2 90 1 1 7.6
25.08.2025 ReimsH 2-0 66 6.9
15.08.2025 BastiaA 1-1 23 6.7
PİYASA DEĞERİ€250K
DİSİPLİN1kart krallığı tablolarında
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2025–2025 · 27 maç
PAU 27maç 2025
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2026-07-20 PAU Turan
2020-01-01 G. Ajaccio Pau FC free transfer
2020-01-01 Gazelec FC Ajaccio PAU
2019-07-01 AS Béziers G. Ajaccio free transfer
2019-07-01 Beziers Gazelec FC Ajaccio
2016-07-02 AS Fabrègues AS Béziers free transfer
2012-07-01 AS Lattes AS Fabrègues free transfer
2010-07-01 Canet U19 AS Lattes free transfer
2009-07-01 AS Lattes U17 Canet U19 free transfer
2008-07-01 Montpellier For AS Lattes U17 free transfer
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟥 Ligue 22025 · PAU 1kırmızı · 27 maç
SCOUT RAPORUAggregated only · 2130 dk

İzlemede: Dengeli orta saha profili

Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.

Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Veri kapsamı uyarısıEvent/shotmap proxy yok; rapor aggregate istatistiklerle sinirli.
Bir scout sırada neye bakar
  • Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
  • Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
  • Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU61.9Ligue 2 2025
PERFORMANS45.82130 dk
KARARVeri yetersiz57/100
Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
Top kapan ön libero 76.5
Derinden oyun kurucu 75.5
Box-to-box orta saha 72.6
Role fit sinyali var ama confidence 56/100 ve risk 28/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 330 oyuncu
Scout skoru %79
Performans %73
Dakika %88
Değer / getiri %86
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru %87
Performans %69
Dakika %91
Değer / getiri %92
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği 100 82 100
Ortalama rating 6.94 7.1 98
Performans skoru 45.8 75 61
İkili mücadele kazanma 52.29 58 90
Müdahale / 90 1.52 3.2 48
Pas arası / 90 1.18 2.3 51
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam