Ibrahima Konaté
Burkina Faso · Goalkeeper

Ibrahima Konaté

YAŞ31
BOY182
KİLO77
DOĞUM YERİPoitiers
BU SEZON0G · 0A
Gol0
Asist0
Şut0
Kilit pas0
Başarılı dripling0
Kazanılan ikili0
OYUNCU PROFİLİLigue 2 2025 · 21 kaleciler
Kurtarış — %20 (1.99) Yenen gol (az iyi) — %95 (0.89) Pas isabeti — %25 (%60) Pas hacmi — %5 (26.2) 36 ORT. % 20 95 25 5
  • Kurtarış 1.99 %20
  • Yenen gol (az iyi) 0.89 %95
  • Pas isabeti %60 %25
  • Pas hacmi 26.2 %5
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 2032 dakika oynadı.
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2023/24 · 0 G+A
2023 0 2025 0 2026 0
GolAsist
2026/27 2 0 0 0
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Ligue 1Estac Troyes 2 0 0 0
İlk 1111 yedek
2025/26 33 2.032 0 0 6.83
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Ligue 2Estac Troyes 33 2.032 0 0 6.83
İkili kazanılan13%93
Müdahale1
Faul16 kazanılan
İlk 112211 yedek
Kart2
2023/24 1 0 0 0
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Africa Cup of NationsBurkina Faso 1 0 0 0
TOPLAM GOL0
İLK 1132 yedek girdi
FORMA1
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
4-2-3-1 — 3 4-3-3 — 2 5 maç
  • 4-2-3-13%60
  • 4-3-32%40
MAÇ GEÇMİŞİ36 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
29.08.2026 LorientA 1-2 0 0
22.08.2026 Paris FCH 0-0
09.05.2026 GrenobleA 1-0 90 6.3
02.05.2026 LavalH 4-0 90 6.9
25.04.2026 Saint EtienneA 0-3 90 7.0
18.04.2026 BoulogneH 1-0 90 6.9
13.04.2026 RodezA 2-1 90 7.3
04.04.2026 MontpellierA 2-2 90 7.2
21.03.2026 DunkerqueH 5-1 90 6.5
16.03.2026 AnnecyA 1-2 90 6.3
07.03.2026 Clermont FootH 2-1 90 6.2
02.03.2026 AmiensA 0-2 90 7.0
21.02.2026 PAUH 4-3
07.02.2026 NancyA 2-1 90 6.2
31.01.2026 Le MansH 0-2 90 6.7
24.01.2026 GuingampA 1-0 90 6.2
17.01.2026 ReimsH 2-1 90 7.0
03.01.2026 RED Star FC 93H 1-0 90 6.5
15.12.2025 BoulogneA 1-2 90 7.7
06.12.2025 RodezH 1-1 90 6.3
21.11.2025 LavalA 0-1 90 7.2
08.11.2025 Saint EtienneH 2-3 90 6.6
03.11.2025 PAUA 1-1 90 7.7
28.10.2025 AmiensH 3-1 90 6.5
24.10.2025 ReimsA 0-0 90 7.9
17.10.2025 BastiaH 1-0 52 6.9
03.10.2025 Le MansA 2-2
26.09.2025 AnnecyH 3-1
23.09.2025 RED Star FC 93A 1-3
20.09.2025 GuingampH 5-2
12.09.2025 NancyH 3-0
29.08.2025 DunkerqueA 2-0
23.08.2025 MontpellierH 1-0
15.08.2025 Clermont FootA 0-0
09.08.2025 GrenobleH 2-1
20.01.2024 AlgeriaA 2-2
PİYASA DEĞERİ€400K
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2023–2026 · 36 maç
Estac Troyes 35maç 2025–2026
Burkina Faso 1maç 2023
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2025-07-07 LB Châteauroux Troyes free transfer
2025-07-07 Chateauroux Estac Troyes
2023-07-24 Valenciennes FC LB Châteauroux ?
2023-07-24 Valenciennes Chateauroux
2018-07-01 US Boulogne Valenciennes FC free transfer
2016-07-21 Without Club US Boulogne -
2015-07-01 FC Sochaux Without Club -
2014-07-01 FC Sochaux B FC Sochaux -
2011-07-01 FC Sochaux U19 FC Sochaux B -
SCOUT RAPORUAggregated only · 2032 dk

Veri yetersiz: Dengeli orta saha profili

Mevcut skor ve veri kalitesi aktif shortlist icin zayif.

Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Veri kapsamı uyarısıEvent/shotmap proxy yok; rapor aggregate istatistiklerle sinirli.
Model primi riskiModelin beklediği değer, güncel piyasa değerinin altında kalıyor.
Bir scout sırada neye bakar
  • Şimdilik beklemede; veri veya performans güçlenirse tekrar değerlendirilmeli.
  • Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU42.5Ligue 2 2025
PERFORMANS7.12032 dk
KARARVeri yetersiz32/100
Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
Top kapan ön libero 51.8
Derinden oyun kurucu 42.6
Numara 10 41.8
Role fit sinyali var ama confidence 52/100 ve risk 44/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 330 oyuncu
Scout skoru %42
Performans %20
Dakika %86
Değer / getiri %21
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru %48
Performans %22
Dakika %90
Değer / getiri %12
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği 100 82 100
Ortalama rating 6.83 7.1 96
İkili mücadele kazanma 92.86 58 100
Pas hacmi / 90 26.18 50 52
Performans skoru 7.1 75 10
Müdahale / 90 0.04 3.2 1
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam