LİGFriendlies
BU SEZON0G · 0A
Gol00.00 / 90
Asist00.00 / 90
Şut00.00 / 90
Kilit pas00.00 / 90
Başarılı dripling00.00 / 90
Kazanılan ikili10.38 / 90
Rating6.74
OYUNCU PROFİLİLigue 1 2026 · 14 kaleciler
- Kurtarış 3.78 %62
- Yenen gol (az iyi) 1.89 %0
- Pas isabeti %65 %15
- Pas hacmi 20.4 %0
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 238 dakika oynadı.
2026/27
3
238
0
0
6.74
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
İkili kazanılan1%50
İlk 113
2025/26
31
2.684
0
0
7.17
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Kilit pas1
Drible2%100 başarı
İkili kazanılan16%94
İlk 1131
Kart2
TOPLAM GOL0
İLK 1132 yedek girdi
FORMA23
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-3-32%67
- 4-2-3-11%33
MAÇ GEÇMİŞİ34 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 04.09.2026 | LyonA | 3-1 | 90 | 0 | 6.7 | ||
| 29.08.2026 | AngersH | 1-3 | 96 | – | 7.0 | ||
| 22.08.2026 | LensA | 5-2 | 52 | – | 6.5 | ||
| 09.05.2026 | Estac TroyesH | 1-0 | 90 | – | 8.5 | ||
| 02.05.2026 | DunkerqueA | 0-1 | 90 | – | 9.2 | ||
| 25.04.2026 | Le MansH | 1-1 | 90 | – | 7.5 | ||
| 17.04.2026 | MontpellierA | 2-1 | 90 | – | 7.0 | ||
| 10.04.2026 | GuingampA | 1-1 | 90 | – | 6.2 | ||
| 03.04.2026 | Clermont FootH | 2-2 | 90 | – | 7.3 | ||
| 20.03.2026 | LavalA | 3-2 | 90 | – | 7.2 | ||
| 14.03.2026 | Saint EtienneH | 0-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 06.03.2026 | RodezA | 1-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 27.02.2026 | BoulogneH | 0-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 14.02.2026 | ReimsH | 0-0 | 90 | – | 10.0 | ||
| 06.02.2026 | AnnecyA | 1-1 | 90 | – | 6.2 | ||
| 30.01.2026 | AmiensH | 2-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 23.01.2026 | PAUA | 2-2 | 90 | – | 7.3 | ||
| 17.01.2026 | RED Star FC 93H | 0-3 | 90 | – | 6.3 | ||
| 05.12.2025 | NancyH | 1-0 | 31 | – | 6.7 | ||
| 21.11.2025 | BoulogneA | 3-1 | 90 | – | 6.2 | ||
| 07.11.2025 | RodezH | 2-1 | 90 | – | 7.0 | ||
| 01.11.2025 | AmiensA | 2-3 | 90 | – | 7.3 | ||
| 28.10.2025 | GuingampH | 0-0 | 90 | – | 7.0 | ||
| 24.10.2025 | RED Star FC 93A | 1-0 | 90 | – | 6.3 | ||
| 17.10.2025 | PAUH | 1-1 | 90 | – | 8.2 | ||
| 04.10.2025 | ReimsA | 2-4 | 90 | – | 6.9 | ||
| 26.09.2025 | BastiaH | 0-0 | 43 | – | 6.7 | ||
| 23.09.2025 | Le MansA | 1-0 | 90 | – | 6.3 | ||
| 19.09.2025 | AnnecyH | 1-3 | 90 | – | 7.0 | ||
| 13.09.2025 | DunkerqueH | 1-0 | 90 | – | 7.9 | ||
| 30.08.2025 | Saint EtienneA | 1-1 | 90 | – | 6.2 | ||
| 22.08.2025 | Clermont FootA | 2-1 | 90 | – | 7.7 | ||
| 15.08.2025 | LavalH | 1-1 | 90 | – | 7.5 | ||
| 09.08.2025 | Estac TroyesA | 2-1 | 90 | – | 6.6 |
PİYASA DEĞERİ€1.50M
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2025–2026 · 34 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2022-07-19
FC Chambly Oise
→
Grenoble
free transfer
FC Chambly Oise
→
Grenoble
free transfer
2021-07-01
FC Gueugnon
→
FC Chambly Oise
free transfer
FC Gueugnon
→
FC Chambly Oise
free transfer
2019-07-01
Istres FC U19
→
FC Gueugnon
free transfer
Istres FC U19
→
FC Gueugnon
free transfer
SCOUT RAPORUHeatmap proxy · 2684 dk
Veri yetersiz: Dengeli orta saha profili
Mevcut skor ve veri kalitesi aktif shortlist icin zayif.
Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Model primi riskiModelin beklediği değer, güncel piyasa değerinin altında kalıyor.
Bir scout sırada neye bakar
- Şimdilik beklemede; veri veya performans güçlenirse tekrar değerlendirilmeli.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU41.3Ligue 2 2025
PERFORMANS8.22684 dk
KARARUygun değil33/100
◆ Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
Top kapan ön libero
55.1
Derinden oyun kurucu
46.4
Numara 10
45.8
Role fit veya performans sinyali aktif liste icin yeterli degil.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 330 oyuncu
Scout skoru
%40
Performans
%22
Dakika
%97
Değer / getiri
%4
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru
%46
Performans
%23
Dakika
%97
Değer / getiri
%3
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği
100
82
100
Ortalama rating
7.17
7.1
100
İkili mücadele kazanma
94.12
58
100
Pas hacmi / 90
28.13
50
56
Performans skoru
8.2
75
11
Müdahale / 90
0
3.2
0
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Dani JiménezHuesca
%95
0gol
0asist
43scout
€200K
Segunda División
Hillel KonatéEstac Troyes
%92
0gol
0asist
42scout
€400K
Ligue 2
Jakob MeierhoferGrazer AK
%89
0gol
0asist
43scout
€200K
Bundesliga
Silas PrüfrockSpVgg Greuther Fürth
%89
0gol
0asist
44scout
€300K
2. Bundesliga
Nicolas KocikLe Mans
%76
0gol
0asist
41scout
€1.50M
Ligue 2
Florian EscalesAnnecy
%61
0gol
0asist
43scout
€500K
Ligue 2
Théo GuivarchClermont Foot
%60
0gol
0asist
44scout
€500K
Ligue 2
Nicolas LemaitreEstac Troyes
%60
0gol
0asist
35scout
€500K
Ligue 2
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum
