Marcelino Ignacio Nuñez Espinoza
France · Defender

Marcelino Ignacio Nuñez Espinoza

YAŞ25
BOY197
KİLO82
DOĞUM YERİLe Port
LİGCup
BU SEZON0G · 0A
KUPALAR
🥈 State CupNone · Israel · 2nd Place
🥈 State Cup2024/2025 · Israel · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2022/23 · 1 G+A
2020 0 2022 1 2025 0
GolAsist
2025/26 7 114 0 0 6.20
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
UEFA Europa Conference LeagueRapid Vienna 4 0 0 0
BundesligaRapid Vienna 3 114 0 0 6.20
Drible1%100 başarı
İkili kazanılan3%30
Müdahale2
Faul3
İlk 1125 yedek
Kart1
2022/23 17 735 0 1 6.64
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Jupiler Pro LeagueCercle Brugge 17 735 0 1 6.64
Şut6%17 isabet
Kilit pas3
Drible2%33 başarı
İkili kazanılan68%68
Müdahale21
Faul126 kazanılan
Ofsayt3
İlk 1198 yedek
G+A / 900.12
Kart4
2020/21 4 274 0 0 6.95
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Jupiler Pro LeagueCercle Brugge 4 274 0 0 6.95
Şut1
Drible3%75 başarı
İkili kazanılan19%63
Müdahale7
Faul46 kazanılan
İlk 114
Kart2
TOPLAM GOL0
İLK 1104 yedek girdi
FORMA24
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
4-3-3 — 2 4-4-2 — 2 4 maç
  • 4-3-32%50
  • 4-4-22%50
MAÇ GEÇMİŞİ28 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
17.08.2025 SCR AltachH 0-0 24 6.9
14.08.2025 Dundee UtdA 2-2
10.08.2025 Sturm GrazA 1-2 90 5.5
07.08.2025 Dundee UtdH 2-2
03.08.2025 FC BW LinzH 1-0
31.07.2025 DečićH 4-2
24.07.2025 DečićA 0-2
25.02.2023 AS EupenA 2-2 45 1 6.3
19.02.2023 Club Brugge KVH 2-2
10.02.2023 OH LeuvenA 0-0 90 1 7.3
04.02.2023 Standard LiegeH 1-1 9 6.2
29.01.2023 GentH 3-2 1
21.01.2023 OostendeA 1-2
18.01.2023 Union St. GilloiseH 1-1 61 1 7.2
15.01.2023 CharleroiA 2-1 2
07.01.2023 KVC WesterloH 0-1
21.10.2022 CharleroiH 4-1 86 1 1 6.9
15.10.2022 AS EupenH 5-1 90 6.3
09.10.2022 Union St. GilloiseA 2-1 73 1 6.7
02.10.2022 GentA 3-4 90 7.0
17.09.2022 OostendeH 2-2 71 1 6.6
11.09.2022 AntwerpH 0-2 45 6.2
02.09.2022 Club Brugge KVA 4-0 72 6.3
27.08.2022 Zulte WaregemH 1-1
21.03.2021 GentA 1-0 15 6.9
07.03.2021 GenkA 2-0 79 6.7
14.02.2021 AnderlechtH 0-0 90 1 7.0
06.02.2021 KV MechelenH 0-1 90 7.2
PİYASA DEĞERİ€700K
KAÇIRDIĞI MAÇ4
DİSİPLİN8kart krallığı tablolarında
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2020–2025 · 28 maç
Rapid Vienna 7maç 2025
Cercle Brugge 21maç 2020–2022
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2025-07-09 B. Jerusalem Rapid Vienna €100k
2025-07-09 Beitar Jerusalem Rapid Vienna
2024-07-15 G. Bordeaux B. Jerusalem free transfer
2024-07-15 Bordeaux Beitar Jerusalem
2023-07-14 Monaco Bordeaux
2023-07-13 Monaco G. Bordeaux free transfer
2023-07-01 Cercle Brugge Monaco
2023-06-30 Cercle Brugge Monaco End of loan
2022-08-23 Monaco Cercle Brugge
2021-07-01 Cercle Brugge Monaco
2021-06-30 Cercle Brugge Monaco End of loan
2020-09-11 Monaco Cercle Brugge loan transfer
2020-01-30 Auxerre Monaco
2018-07-01 AJ Auxerre B AJ Auxerre -
2017-07-01 AJ Auxerre U19 AJ Auxerre B -
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
11.2021 SakatlıkKadroda yok 2 maç
04.2021 Kas sakatlığıŞüpheli 1 maç
04.2021 Kas sakatlığıKadroda yok 1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟨 Jupiler Pro League2020 · Cercle Brugge 8sarı · 20 maç
SCOUT RAPORUHeatmap proxy · 114 dk

Veri yetersiz: Dengeli savunmacı

Örneklem ya da veri kapsamı bir yargıya varmak için yetersiz.

Güçlü yönler
Takip listesi adayıProfilde net bir zirve eksen yok; lig ve rol baglaminda izlenmeli.
Soru işaretleri
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Veri kapsamı uyarısıOynadığı dakika, kesin bir yorum için henüz sınırlı.
Model primi riskiModelin beklediği değer, güncel piyasa değerinin altında kalıyor.
Bir scout sırada neye bakar
  • Şimdilik beklemede; veri veya performans güçlenirse tekrar değerlendirilmeli.
  • Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU47.7Bundesliga 2025
PERFORMANS38.3114 dk
KARARVeri yetersiz32/100
ROL UYUMU2025
Agresif stoper 30.0
Klasik stoper 28.2
Ayağı iyi stoper 28.1
Role fit sinyali var ama confidence 38/100 ve risk 62/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 75 oyuncu
Scout skoru %3
Performans %4
Dakika %11
Değer / getiri %27
Tüm ligler · 8422 oyuncu
Scout skoru %38
Performans %26
Dakika %37
Değer / getiri %13
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Ortalama rating 6.2 7.1 87
Müdahale / 90 1.58 3 53
Performans skoru 38.3 74 52
Pas arası / 90 0.79 2.2 36
İkili mücadele kazanma 30 62 48
Blok / 90 0 1.2 0
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam