Julien Ponceau
France · Midfielder

Julien Ponceau

YAŞ25
BOY170 cm
KİLO62 kg
DOĞUM YERİCatumbela
LİGSegunda División
BU SEZON1G · 3A
Gol10.04 / 90
Asist30.11 / 90
Şut140.51 / 90
Kilit pas301.10 / 90
Başarılı dripling180.66 / 90
Kazanılan ikili1144.17 / 90
Rating6.91
OYUNCU PROFİLİSegunda División 2025 · 109 orta sahalar
Kilit pas — %54 (1.10) Asist — %57 (0.11) Drible — %44 (0.66) Pas isabeti — %89 (%88) Top kapma — %83 (3.51) İkili mücadele — %32 (%46) 60 ORT. % 54 57 44 89 83 32
  • Kilit pas 1.10 %54
  • Asist 0.11 %57
  • Drible 0.66 %44
  • Pas isabeti %88 %89
  • Top kapma 3.51 %83
  • İkili mücadele %46 %32
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 2461 dakika oynadı.
KUPALAR
🏆 Ligue 22024/2025 · France
🏆 Ligue 22019/2020 · France
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2022/23 · 5 G+A
2022 5 2023 5 2025 4
GolAsist
2025/26 39 2.461 1 3 6.91
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Segunda DivisiónValladolid 39 2.461 1 3 6.91
Şut14%57 isabet
Kilit pas30
Drible18%60 başarı
İkili kazanılan114%46
Müdahale61
Faul4123 kazanılan
Ofsayt2
İlk 112910 yedek
G+A / 900.15
Kart8
2023/24 34 2.259 3 2 6.91
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Ligue 1Lorient 34 2.259 3 2 6.91
Şut20%65 isabet
Kilit pas35
Drible42%52 başarı
İkili kazanılan118%43
Müdahale32
Faul3034 kazanılan
Ofsayt5
İlk 11277 yedek
G+A / 900.2
Kart5
2022/23 37 1.678 1 4 6.60
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Ligue 1Lorient 37 1.678 1 4 6.60
Şut10%40 isabet
Kilit pas26
Drible10%37 başarı
İkili kazanılan71%41
Müdahale28
Faul2125 kazanılan
Ofsayt4
İlk 112017 yedek
G+A / 900.27
Kart1
TOPLAM GOL4
İLK 114925 yedek girdi
KART6
FORMA21
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR4 gol
1-15' — 1 16-30' — 1 31-45' — 0 46-60' — 2 61-75' — 0 76-90+' — 0 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 2 46-60'
  • 1-15' 1 %25
  • 16-30' 1 %25
  • 31-45' 0 %0
  • 46-60' 2 %50
  • 61-75' 0 %0
  • 76-90+' 0 %0
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
3-4-2-1 — 33 4-2-3-1 — 20 4-1-4-1 — 9 4-3-3 — 3 4-4-2 — 3 3-4-3 — 2 70 maç
  • 3-4-2-133%47
  • 4-2-3-120%29
  • 4-1-4-19%13
  • 4-3-33%4
  • 4-4-23%4
  • 3-4-32%3
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
31.05.2026 AlmeriaA 1-0 81 1 7.2
24.05.2026 Deportivo La CorunaH 0-2 90 6.9
16.05.2026 Racing SantanderA 4-1 69 6.9
09.05.2026 ZaragozaH 2-0 71 7.0
03.05.2026 Las PalmasA 2-1 74 6.6
25.04.2026 Real Sociedad IIH 1-0 90 7.3
19.04.2026 FC AndorraA 1-0 78 7.2
13.04.2026 EibarH 0-0 90 2 7.0
04.04.2026 Cultural LeonesaA 1-0 90 7.9
31.03.2026 CadizH 3-0 87 7.3
28.03.2026 BurgosH 0-1 90 2 7.5
22.03.2026 MirandesA 2-1 85 1 6.7
14.03.2026 LeganesH 3-2 82 1 7.9
07.03.2026 MalagaA 3-3 64 6.2
28.02.2026 HuescaH 1-0 82 2 8.3
22.02.2026 Sporting GijonA 2-2 70 6.7
14.02.2026 Granada CFA 5-1 36 6.9
08.02.2026 CastellónH 0-4 15 1 7.0
31.01.2026 CordobaA 3-1 45 6.0
24.01.2026 AlbaceteH 0-1
17.01.2026 AD Ceuta FCA 0-3
11.01.2026 LeganesA 3-0 45 6.5
19.12.2025 EibarA 3-0 67 6.3
13.12.2025 FC AndorraH 0-1 52 1 6.5
06.12.2025 HuescaA 1-4 84 6.9
29.11.2025 MalagaH 1-1 81 6.9
24.11.2025 Real Sociedad IIA 1-0 90 1 7.2
14.11.2025 Las PalmasH 0-1 82 6.9
09.11.2025 CadizA 0-0 90 7.3
03.11.2025 Granada CFH 2-1 90 1 6.6
26.10.2025 Deportivo La CorunaA 1-1 81 6.7
19.10.2025 Sporting GijonH 2-3 30 1 6.9
12.10.2025 BurgosA 0-1 15 6.7
05.10.2025 MirandesH 1-1 23 1 2 7.5
28.09.2025 Cultural LeonesaH 0-1 59 1 6.2
21.09.2025 AlbaceteA 2-0 64 6.7
13.09.2025 AlmeriaH 3-1 84 6.2
06.09.2025 ZaragozaA 1-1 15 6.7
30.08.2025 CordobaH 0-0 20 6.5
19.05.2024 Clermont FootH 5-0 78 1 7.2
12.05.2024 MarseilleA 3-1 15 7.2
03.05.2024 LensA 2-0 90 6.6
28.04.2024 ToulouseH 1-2 90 1 2 7.6
24.04.2024 Paris Saint GermainH 1-4 90 1 6.9
19.04.2024 NiceA 3-0 90 6.9
07.04.2024 MontpellierA 2-0 21 1 6.9
31.03.2024 Stade Brestois 29H 0-1 68 1 7.3
17.03.2024 MonacoA 2-2 69 1 7.3
09.03.2024 LyonH 0-2 73 6.3
03.03.2024 RennesA 1-2 90 1 7.2
24.02.2024 NantesH 0-1 90 7.3
18.02.2024 StrasbourgA 1-3 90 1 1 7.9
11.02.2024 ReimsH 2-0 90 7.3
04.02.2024 MetzA 1-2 90 1 7.3
28.01.2024 Le HavreH 3-3 90 2 7.2
14.01.2024 LilleA 3-0 90 6.5
20.12.2023 Stade Brestois 29A 4-0 90 6.2
17.12.2023 StrasbourgH 1-2 79 6.6
10.12.2023 MarseilleH 2-4 66 6.3
03.12.2023 ToulouseA 1-1 35 6.2
ŞUT20
GOL1
xG0.0
xG FARKI+1.0over performing
DÖNÜŞÜM%5.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
57' · xG 0.0 24' · xG 0.0 84' · xG 0.0 21' · xG 0.0 64' · xG 0.0 42' · xG 0.0 72' · xG 0.0 34' · xG 0.0 70' · xG 0.0 21' · xG 0.0 78' · xG 0.0 27' · xG 0.0 50' · xG 0.0 29' · xG 0.0 50' · xG 0.0 39' · xG 0.0 30' · xG 0.0 90' · xG 0.0 75' · xG 0.0 · GOL 2' · xG 0.0
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Asist sonrası — 12 (%60) Kontra atak — 3 (%15) Açık oyun — 3 (%15) Taç sonrası — 2 (%10) 20 şut
  • Asist sonrası12%60
  • Kontra atak3%15
  • Açık oyun3%15
  • Taç sonrası2%10
Vücut bölgesine göre
Sağ ayak — 12 (%60) Sol ayak — 7 (%35) Kafa — 1 (%5) 20 şut
  • Sağ ayak12%60
  • Sol ayak7%35
  • Kafa1%5
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR20 şut
1-15' — 1 16-30' — 6 31-45' — 3 46-60' — 3 61-75' — 4 76-90+' — 3 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 6 16-30'
  • 1-15' 1 %5
  • 16-30' 6 %30
  • 31-45' 3 %15
  • 46-60' 3 %15
  • 61-75' 4 %20
  • 76-90+' 3 %15
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2016–2025 · 110 maç
Valladolid 39maç 2025
Lorient 71maç 2022–2023
Nimes 2021
France U19 2019
Lorient II 2016–2017
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2025-07-19 Lorient Valladolid
2022-07-01 Nimes Lorient
2021-07-15 Lorient Nimes
2020-10-05 Lorient Rodez
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 2461 dk

İzlemede: İki yönlü orta saha

Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.

Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Savunma etkisiMüdahale, pas arası ve ikili mücadele etkisi olumlu.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Bir scout sırada neye bakar
  • Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
  • Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
  • Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
  • Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU65.9Segunda División 2025
PERFORMANS56.12461 dk
KARARİzlemeye değer67/100
Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
Derinden oyun kurucu 84.3
Top kapan ön libero 83.2
Box-to-box orta saha 79.1
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 465 oyuncu
Scout skoru %86
Performans %84
Dakika %87
Değer / getiri %27
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru %93
Performans %84
Dakika %94
Değer / getiri %18
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Pas hacmi / 90 52.99 72 74
Dakika güvenliği 100 82 100
Performans skoru 56.1 76 74
Ortalama rating 6.91 7.2 96
Kilit pas / 90 1.1 1.4 79
Müdahale / 90 2.23 2 100
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam