LİGCoupe de France
BU SEZON0G · 0A
Asist00.00 / 90
Şut30.12 / 90
Kilit pas20.08 / 90
Başarılı dripling40.16 / 90
Kazanılan ikili1074.31 / 90
Rating6.75
OYUNCU PROFİLİLigue 2 2025 · 117 defanslar
- Müdahale 1.45 %45
- Pas arası 1.17 %60
- Blok 0.56 %66
- İkili mücadele %60 %72
- Pas isabeti %77 %16
- Faul (az iyi) 1.29 %33
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 2235 dakika oynadı.
2025/26
27
2.235
0
0
6.75
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut3
Kilit pas2
Drible4%29 başarı
İkili kazanılan107%60
Müdahale36
Faul3230 kazanılan
İlk 11252 yedek
Kart5
TOPLAM GOL0
İLK 1130 yedek girdi
FORMA4
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-5-12%67
- 5-4-11%33
MAÇ GEÇMİŞİ27 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 24.05.2026 | RouenH | 1-0 | 90 | – | 7.3 | ||
| 19.05.2026 | RouenA | 1-1 | 90 | – | 5.9 | ||
| 09.05.2026 | BoulogneH | 2-1 | 90 | – | 6.0 | ||
| 02.05.2026 | Estac TroyesA | 4-0 | 62 | – | 5.6 | ||
| 24.04.2026 | RodezH | 0-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 20.04.2026 | DunkerqueA | 0-2 | 90 | – | 6.9 | ||
| 10.04.2026 | ReimsH | 2-2 | 90 | – | 6.7 | ||
| 03.04.2026 | RED Star FC 93A | 0-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 20.03.2026 | GrenobleH | 3-2 | 13↑ | – | 6.7 | ||
| 13.03.2026 | MontpellierA | 2-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 06.03.2026 | GuingampH | 2-2 | 90 | – | 8.2 | ||
| 27.02.2026 | NancyH | 1-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 21.02.2026 | Saint EtienneA | 2-1 | 90 | – | 6.3 | ||
| 13.02.2026 | AnnecyH | 2-2 | 90 | 2 | 6.9 | ||
| 30.01.2026 | PAUH | 0-1 | 90 | – | 7.9 | ||
| 23.01.2026 | AmiensA | 0-0 | 90 | – | 7.5 | ||
| 16.01.2026 | BastiaH | 0-2 | 90 | – | 6.6 | ||
| 03.01.2026 | Clermont FootA | 4-1 | 90 | – | 6.7 | ||
| 12.12.2025 | DunkerqueH | 1-2 | 90 | – | 6.2 | ||
| 08.12.2025 | ReimsA | 4-0 | 90 | – | 5.6 | ||
| 25.11.2025 | BastiaA | 0-2 | 90 | – | 6.7 | ||
| 21.11.2025 | Estac TroyesH | 0-1 | 90 | 1 | 7.0 | ||
| 07.11.2025 | NancyA | 0-2 | 90 | – | 7.2 | ||
| 31.10.2025 | GuingampA | 2-0 | 90 | – | 6.6 | ||
| 28.10.2025 | Le MansH | 1-1 | 90 | – | 6.7 | ||
| 18.10.2025 | RED Star FC 93H | 0-1 | 90 | – | 6.2 | ||
| 23.09.2025 | PAUA | 1-0 | –↑ | – | – |
PİYASA DEĞERİ€600K
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2025–2025 · 27 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2023-07-01
LB Châteauroux
→
Stade Lavallois
free transfer
LB Châteauroux
→
Stade Lavallois
free transfer
2021-07-01
Concarneau
→
LB Châteauroux
?
Concarneau
→
LB Châteauroux
?
2020-07-01
FC Lorient
→
Concarneau
?
FC Lorient
→
Concarneau
?
2020-06-30
Le Puy Foot
→
FC Lorient
End of loan
Le Puy Foot
→
FC Lorient
End of loan
2018-07-01
Lorient B
→
FC Lorient
-
Lorient B
→
FC Lorient
-
2017-07-01
FC Lorient U19
→
Lorient B
-
FC Lorient U19
→
Lorient B
-
2015-07-01
FC Lorient U17
→
FC Lorient U19
-
FC Lorient U17
→
FC Lorient U19
-
2014-07-01
Bréquigny U17
→
FC Lorient U17
free transfer
Bréquigny U17
→
FC Lorient U17
free transfer
2013-07-01
Rennes Jugend
→
Bréquigny U17
free transfer
Rennes Jugend
→
Bréquigny U17
free transfer
2011-07-01
Bréquigny Jgd
→
Rennes Jugend
free transfer
Bréquigny Jgd
→
Rennes Jugend
free transfer
SCOUT RAPORUAggregated only · 2235 dk
Veri yetersiz: Dengeli orta saha profili
Mevcut skor ve veri kalitesi aktif shortlist icin zayif.
Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Veri kapsamı uyarısıEvent/shotmap proxy yok; rapor aggregate istatistiklerle sinirli.
Model primi riskiModelin beklediği değer, güncel piyasa değerinin altında kalıyor.
Bir scout sırada neye bakar
- Şimdilik beklemede; veri veya performans güçlenirse tekrar değerlendirilmeli.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU51.2Ligue 2 2025
PERFORMANS24.52235 dk
KARARVeri yetersiz43/100
◆ Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
Top kapan ön libero
72.2
Derinden oyun kurucu
61.6
Box-to-box orta saha
53.5
Role fit sinyali var ama confidence 56/100 ve risk 28/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 330 oyuncu
Scout skoru
%55
Performans
%36
Dakika
%90
Değer / getiri
%17
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru
%66
Performans
%33
Dakika
%92
Değer / getiri
%11
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği
100
82
100
Ortalama rating
6.75
7.1
95
İkili mücadele kazanma
60.45
58
100
Müdahale / 90
1.45
3.2
45
Pas arası / 90
1.17
2.3
51
Pas hacmi / 90
43.05
50
86
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Franck FomeyemCordoba
%95
0gol
0asist
51scout
€600K
Segunda División
Friedrich MüllerDynamo Dresden
%91
0gol
0asist
51scout
€500K
2. Bundesliga
Siaka BakayokoAmiens
%84
1gol
0asist
44scout
Ligue 2
Žan JevšenakVan Spor Kulübü · 22
%76
0gol
0asist
54scout
1. Lig
Rodri SuárezCultural Leonesa
%73
0gol
0asist
52scout
€500K
Segunda División
Théo EyoumLe Mans
%68
1gol
0asist
51scout
€900K
Ligue 2
Pavle VagićHammarby FF · 25
%67
0gol
0asist
53scout
Allsvenskan
Elias EgouliFortuna Düsseldorf
%60
1gol
0asist
51scout
€700K
2. Bundesliga
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum