LİGCopa del Rey
BU SEZON0G · 0A
Asist00.00 / 90
Şut150.47 / 90
Kilit pas40.13 / 90
Başarılı dripling40.13 / 90
Kazanılan ikili1374.29 / 90
Rating6.76
OYUNCU PROFİLİSegunda División 2025 · 122 defanslar
- Müdahale 1.69 %64
- Pas arası 1.13 %49
- Blok 1.03 %96
- İkili mücadele %56 %57
- Pas isabeti %88 %85
- Faul (az iyi) 1.32 %27
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 2873 dakika oynadı.
2025/26
36
2.873
0
0
6.76
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut15%47 isabet
Kilit pas4
Drible4%57 başarı
İkili kazanılan137%56
Müdahale54
Faul4230 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11324 yedek
Kart5
Kaptan32maçta
TOPLAM GOL0
İLK 1121 yedek girdi
FORMA4
MAÇ GEÇMİŞİ36 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 09.05.2026 | AlbaceteAC | 2-1 | 90 | – | 7.0 | ||
| 02.05.2026 | CadizHC | 2-2 | 90 | 1 | 6.2 | ||
| 26.04.2026 | MirandesAC | 2-1 | 90 | – | 6.6 | ||
| 18.04.2026 | CordobaHC | 1-2 | 90 | – | 7.0 | ||
| 12.04.2026 | Granada CFAC | 1-0 | 90 | – | 6.5 | ||
| 04.04.2026 | ValladolidHC | 1-0 | 90 | 1 | 7.6 | ||
| 01.04.2026 | HuescaAC | 1-1 | 90 | 3 | 7.2 | ||
| 23.03.2026 | CastellónAC | 1-1 | 90 | – | 7.2 | ||
| 14.03.2026 | Racing SantanderHC | 1-2 | 90 | 4 | 6.5 | ||
| 09.03.2026 | AlmeriaAC | 3-0 | 90 | – | 6.5 | ||
| 01.03.2026 | Las PalmasH | 0-3 | –↑ | – | – | ||
| 21.02.2026 | LeganesAC | 1-1 | 90 | – | 6.2 | ||
| 14.02.2026 | ZaragozaHC | 0-0 | 90 | 1 | 8.0 | ||
| 08.02.2026 | MalagaAC | 2-1 | 90 | – | 6.2 | ||
| 31.01.2026 | Deportivo La CorunaHC | 0-1 | 90 | – | 6.2 | ||
| 26.01.2026 | AD Ceuta FCAC | 3-1 | 90 | – | 6.3 | ||
| 17.01.2026 | Sporting GijonHC | 2-4 | 90 | – | 6.6 | ||
| 10.01.2026 | FC AndorraAC | 1-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 03.01.2026 | Real Sociedad IIHC | 1-1 | 90 | – | 7.0 | ||
| 20.12.2025 | Las PalmasA | 4-0 | –↑ | – | – | ||
| 29.11.2025 | Granada CFHC | 0-1 | 80 | – | 6.5 | ||
| 23.11.2025 | CadizAC | 1-2 | 90 | – | 6.6 | ||
| 17.11.2025 | MalagaHC | 1-0 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 08.11.2025 | Deportivo La CorunaAC | 3-0 | 90 | – | 6.0 | ||
| 01.11.2025 | MirandesHC | 3-2 | 90 | – | 6.3 | ||
| 25.10.2025 | AD Ceuta FCHC | 0-1 | 90 | 1 | 6.5 | ||
| 18.10.2025 | ZaragozaAC | 0-5 | 84 | – | 6.9 | ||
| 13.10.2025 | CordobaAC | 1-0 | 90 | 1 | 7.3 | ||
| 06.10.2025 | AlbaceteHC | 0-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 28.09.2025 | ValladolidAC | 0-1 | 90 | – | 7.0 | ||
| 20.09.2025 | CastellónHC | 1-3 | 90 | 1 | 6.0 | ||
| 14.09.2025 | Racing SantanderAC | 2-4 | 90 | – | 6.9 | ||
| 07.09.2025 | LeganesHC | 0-0 | 90 | – | 7.5 | ||
| 29.08.2025 | Sporting GijonA | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 24.08.2025 | AlmeriaHC | 0-1 | 90 | 1 | 7.3 | ||
| 15.08.2025 | BurgosA | 5-1 | 9↑ | – | 6.6 |
ŞUT17
GOL0
xG0.0
xG FARKI+0.0over performing
DÖNÜŞÜM%0.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Korner8%47
- Duran top5%29
- Taç sonrası3%18
- Asist sonrası1%6
Vücut bölgesine göre
- Kafa14%82
- Sağ ayak3%18
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR17 şut
- 1-15' 2 %12
- 16-30' 3 %18
- 31-45' 3 %18
- 46-60' 2 %12
- 61-75' 1 %6
- 76-90+' 6 %35
PİYASA DEĞERİ€500K
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2025–2025 · 36 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2023-06-30
Real Avilés
→
CyD Leonesa
End of loan
Real Avilés
→
CyD Leonesa
End of loan
2023-01-16
CyD Leonesa
→
Real Avilés
loan transfer
CyD Leonesa
→
Real Avilés
loan transfer
2021-07-01
Júpiter Leonés
→
CyD Leonesa
-
Júpiter Leonés
→
CyD Leonesa
-
2021-01-01
CyD Leonesa U19
→
Júpiter Leonés
-
CyD Leonesa U19
→
Júpiter Leonés
-
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 2873 dk
Takip listesi: Dengeli orta saha profili
Değer sinyali olumlu; performans ve oynadığı bağlam ikinci bir kontrolü hak ediyor.
Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Soru işaretleri
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Bir scout sırada neye bakar
- Aynı mevkideki alternatiflerle karşılaştırma.
- Son beş maçtaki form eğrisi ve forma şansının istikrarı.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU51.8Segunda División 2025
PERFORMANS25.62873 dk
KARARVeri yetersiz56/100
◆ Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
Top kapan ön libero
75.5
Derinden oyun kurucu
64.6
Box-to-box orta saha
57.1
Role fit sinyali var ama confidence 88/100 ve risk 0/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 465 oyuncu
Scout skoru
%62
Performans
%44
Dakika
%94
Değer / getiri
%83
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru
%68
Performans
%34
Dakika
%98
Değer / getiri
%89
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği
100
82
100
Ortalama rating
6.76
7.1
95
İkili mücadele kazanma
56.15
58
97
Müdahale / 90
1.69
3.2
53
Pas arası / 90
1.13
2.3
49
Pas hacmi / 90
39.72
50
79
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Ibrahim KaramokoStandard Liege · 24
%95
1gol
0asist
50scout
Jupiler Pro League
Joaquín FernándezSporting Kansas City · 29
%81
0gol
0asist
51scout
€500K
Major League Soccer
Gustav SvenssonIFK Goteborg · 38
%79
0gol
0asist
45scout
Allsvenskan
Elias EgouliFortuna Düsseldorf
%65
1gol
0asist
51scout
€700K
2. Bundesliga
Jaydee CanvotCrystal Palace · 19
%64
0gol
0asist
61scout
€2.00M
UEFA Europa Conference League
Filip MilojevicSCR Altach
%63
1gol
0asist
53scout
€1.00M
Bundesliga
Salomon Patrick Amougou NkoaEintracht Braunschweig
%62
1gol
1asist
54scout
€800K
2. Bundesliga
Jesper GustavssonMjallby AIF · 31
%60
0gol
0asist
46scout
Allsvenskan
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum