LİGMajor League Soccer
BU SEZON3G · 1A
Gol30.39 / 90
Asist10.13 / 90
Şut101.29 / 90
Kilit pas60.77 / 90
Başarılı dripling60.77 / 90
Kazanılan ikili253.22 / 90
Rating6.79
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Asist
0.130.00
Başarılı dripling
0.771.09
Kazanılan ikili
3.225.47
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
KUPALAR
🏆
Ligue 22020/2021 · France
🥈
CAF African Nations Championship2016 Rwanda · Africa · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2025/26 · 4 G+A
GolAsist
2025/26
35
945
3
1
6.75
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut10%70 isabet
Kilit pas6
Drible9%50 başarı
İkili kazanılan40%45
Müdahale10
Faul1815 kazanılan
İlk 111124 yedek
G+A / 900.38
Kart4
2023/24
21
829
0
0
6.79
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut3
Kilit pas4
Drible7%88 başarı
İkili kazanılan50%60
Müdahale15
Faul119 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11912 yedek
Kart2
2022/23
37
2.669
1
1
6.94
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut18%33 isabet
Kilit pas23
Drible49%77 başarı
İkili kazanılan162%55
Müdahale44
Faul5248 kazanılan
İlk 11316 yedek
G+A / 900.07
Kart9
2021/22
35
2.975
1
2
6.94
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut30%37 isabet
Kilit pas20
Drible64%70 başarı
İkili kazanılan193%54
Müdahale47
Faul4365 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11341 yedek
G+A / 900.09
Kart5
TOPLAM GOL5
İLK 118234 yedek girdi
KART17
VAR1onu ilgilendiren karar
FORMA6
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR5 gol
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 3 %60
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 2 %40
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 5-4-128%29
- 4-4-220%20
- 3-4-2-118%18
- 4-3-313%13
- 3-4-312%12
- 4-2-3-17%7
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar4aldığı asist
Onun asist yaptıkları3verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 24.05.2026 | LeganesH | 3-0 | 37 | – | 6.6 | ||
| 15.05.2026 | CastellónA | 1-1 | 90 | – | 6.5 | ||
| 08.05.2026 | Deportivo La CorunaH | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 27.04.2026 | Las PalmasH | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 19.04.2026 | Sporting GijonA | 3-0 | –↑ | – | – | ||
| 12.04.2026 | FC AndorraH | 0-1 | 45 | – | 6.3 | ||
| 04.04.2026 | CordobaH | 1-3 | –↑ | – | – | ||
| 31.03.2026 | ValladolidA | 3-0 | 45↑ | – | 6.7 | ||
| 28.03.2026 | AD Ceuta FCA | 2-1 | 21↑ | – | 6.9 | ||
| 21.03.2026 | MalagaH | 0-3 | –↑ | – | – | ||
| 13.03.2026 | MirandesA | 0-2 | –↑ | – | – | ||
| 06.03.2026 | ZaragozaH | 0-1 | 9↑ | – | 6.9 | ||
| 01.03.2026 | EibarA | 3-1 | –↑ | – | – | ||
| 01.11.2025 | Philadelphia UnionH | 0-3 | 26 | – | 6.5 | ||
| 26.10.2025 | Philadelphia UnionA | 2-2 | 73 | – | 6.3 | ||
| 23.10.2025 | Orlando City SCH | 3-1 | 15↑ | 2 | 6.6 | ||
| 18.10.2025 | New England RevolutionA | 2-2 | 45 | – | 6.3 | ||
| 05.10.2025 | Toronto FCH | 2-2 | 29↑ | 1 | 6.7 | ||
| 30.09.2025 | Inter MiamiA | 3-5 | 45 | 1 | 1 | 1 | 7.9 |
| 28.09.2025 | Columbus CrewH | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 21.09.2025 | Minnesota United FCA | 0-3 | 1↑ | – | – | ||
| 27.07.2025 | New York Red BullsH | 1-0 | 34↑ | – | 6.7 | ||
| 19.07.2025 | CF MontrealA | 0-2 | 80 | – | 6.7 | ||
| 16.07.2025 | Atlanta United FCA | 2-2 | 23↑ | – | 6.6 | ||
| 13.07.2025 | San DiegoH | 1-2 | 45↑ | – | 7.0 | ||
| 07.06.2025 | DC UnitedA | 1-7 | 12 | – | 6.9 | ||
| 31.05.2025 | Orlando City SCA | 1-3 | 76 | 1 | 6.6 | ||
| 25.05.2025 | New York City FCA | 3-1 | 45↑ | 1 | 6.5 | ||
| 17.05.2025 | CharlotteA | 1-4 | 16↑ | 1 | 6.7 | ||
| 10.05.2025 | Atlanta United FCH | 2-1 | 9↑ | 1 | 1 | 7.6 | |
| 04.05.2025 | Orlando City SCH | 0-0 | 10↑ | – | 6.7 | ||
| 13.04.2025 | Inter MiamiH | 0-0 | 10↑ | – | 6.3 | ||
| 05.04.2025 | New York Red BullsA | 2-1 | 62 | – | 6.3 | ||
| 30.03.2025 | CF MontrealH | 1-1 | 33↑ | – | 6.9 | ||
| 23.03.2025 | Vancouver WhitecapsA | 1-3 | 9↑ | 1 | 2 | 7.9 | |
| 29.03.2024 | Granada CFH | 1-0 | 45 | – | 6.9 | ||
| 15.03.2024 | Real SociedadA | 2-0 | 90 | 2 | 7.3 | ||
| 09.03.2024 | Atletico MadridH | 2-0 | 68 | – | 6.9 | ||
| 02.03.2024 | Rayo VallecanoA | 1-1 | 76 | – | 7.0 | ||
| 25.02.2024 | Celta VigoH | 2-2 | 25↑ | – | 7.3 | ||
| 17.02.2024 | OsasunaA | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 09.02.2024 | Real BetisH | 0-2 | –↑ | – | – | ||
| 04.02.2024 | VillarrealA | 0-0 | 1↑ | – | – | ||
| 28.01.2024 | Athletic ClubH | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 19.01.2024 | AlavesA | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 14.01.2024 | ValenciaH | 1-4 | 54 | – | 6.3 | ||
| 03.01.2024 | Granada CFA | 2-0 | 45↑ | – | 6.6 | ||
| 21.12.2023 | Real SociedadH | 0-0 | 25↑ | – | 6.6 | ||
| 17.12.2023 | Las PalmasA | 1-1 | 28↑ | – | 6.6 | ||
| 06.11.2023 | GetafeA | 1-0 | 84 | – | 7.0 | ||
| 28.10.2023 | SevillaH | 2-2 | 74 | 1 | 6.3 | ||
| 23.10.2023 | ValenciaA | 2-0 | 90 | – | 7.3 | ||
| 07.10.2023 | GironaH | 0-1 | 24↑ | – | 6.9 | ||
| 01.10.2023 | Atletico MadridA | 3-2 | 90 | – | 6.5 | ||
| 27.09.2023 | Rayo VallecanoH | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 24.09.2023 | Real BetisA | 1-1 | 10↑ | – | 6.3 | ||
| 03.06.2023 | LilleH | 1-1 | 75 | 1 | 7.5 | ||
| 27.05.2023 | AngersA | 2-1 | 90 | – | 7.0 | ||
| 21.05.2023 | StrasbourgH | 1-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 14.05.2023 | RennesA | 4-0 | 90 | – | 5.9 |
PİYASA DEĞERİ€1.00M
KAÇIRDIĞI MAÇ17
DİSİPLİN11kart krallığı tablolarında
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2015–2025 · 128 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2023-09-01
Troyes
→
Cádiz CF
€2.50m
Troyes
→
Cádiz CF
€2.50m
2021-07-01
Lille
→
Troyes
€2.50m
Lille
→
Troyes
€2.50m
2021-06-30
Troyes
→
Lille
End of loan
Troyes
→
Lille
End of loan
2020-07-10
Lille
→
Troyes
loan transfer
Lille
→
Troyes
loan transfer
2020-06-30
Troyes
→
Lille
End of loan
Troyes
→
Lille
End of loan
2020-01-08
Lille
→
Troyes
loan transfer
Lille
→
Troyes
loan transfer
2020-01-07
Cercle Brugge
→
Lille
End of loan
Cercle Brugge
→
Lille
End of loan
2019-06-30
Paris FC
→
Lille
End of loan
Paris FC
→
Lille
End of loan
2018-07-30
Lille
→
Paris FC
loan transfer
Lille
→
Paris FC
loan transfer
2017-07-01
LOSC Lille B
→
Lille
-
LOSC Lille B
→
Lille
-
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
05.2024
SakatlıkKadroda yok
8 maç
12.2023
Kas sakatlığıKadroda yok
4 maç
09.2023
Kırmızı kart cezasıKadroda yok
1 maç
04.2023
Sarı kart cezasıKadroda yok
1 maç
01.2022
Milli takımKadroda yok
3 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟨
Segunda División2026 · Cadiz
2sarı · 2 maç
🟨
Ligue 12022 · Estac Troyes
9sarı · 32 maç
SCOUT RAPORUAggregated only · 698 dk
Veri yetersiz: Dengeli orta saha profili
Mevcut skor ve veri kalitesi aktif shortlist icin zayif.
Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Soru işaretleri
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Veri kapsamı uyarısıEvent/shotmap proxy yok; rapor aggregate istatistiklerle sinirli.
Bir scout sırada neye bakar
- Şimdilik beklemede; veri veya performans güçlenirse tekrar değerlendirilmeli.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU48.4Major League Soccer 2025
PERFORMANS41.6698 dk
KARARVeri yetersiz28/100
ROL UYUMU2025
Top kapan ön libero
43.9
Derinden oyun kurucu
35.6
Box-to-box orta saha
35.0
Role fit sinyali var ama confidence 48/100 ve risk 62/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 359 oyuncu
Scout skoru
%36
Performans
%40
Dakika
%46
Değer / getiri
%1
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru
%61
Performans
%61
Dakika
%71
Değer / getiri
%5
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Ortalama rating
6.65
7.1
94
Müdahale / 90
1.82
3.2
57
İkili mücadele kazanma
55.56
58
96
Performans skoru
37
75
49
Pas hacmi / 90
51.74
50
100
Pas arası / 90
0.73
2.3
32
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Burak ÇobanYeni Çorumspor · 31
%95
5gol
1asist
46scout
1. Lig
Ryan YatesNottingham Forest · 28
%92
2gol
1asist
41scout
€8.00M
UEFA Europa League
Nathan Butler-OyedejiLausanne · 22
%87
2gol
0asist
42scout
UEFA Europa Conference League
Luca Di MaggioPadova
%75
3gol
0asist
51scout
€600K
Serie B
Muhammed Berat LuşEsenler Erokspor · 18
%66
5gol
2asist
65scout
1. Lig
Felix TomiBastia · 25
%65
4gol
2asist
59scout
€600K
Ligue 2
Brandon Thomas-AsanteCoventry · 27
%61
13gol
4asist
55scout
Championship
Bismark AmpofoInter Turku · 23
%60
2gol
0asist
52scout
Veikkausliiga
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum




