Pontus Jansson
Luxembourg · Defender

Pontus Jansson

YAŞ33
BOY175
KİLO72
DOĞUM YERİLëtzebuerg
LİGFriendlies
BU SEZON0G · 0A
Kilit pas20.69 / 90
Kazanılan ikili103.45 / 90
Rating6.50
OYUNCU PROFİLİJupiler Pro League 2026 · 70 defanslar
Müdahale — %72 (2.41) Pas arası — %20 (0.69) Blok — %68 (0.69) İkili mücadele — %74 (%62) Pas isabeti — %28 (%81) Faul (az iyi) — %93 (0.00) 59 ORT. % 72 20 68 74 28 93
  • Müdahale 2.41 %72
  • Pas arası 0.69 %20
  • Blok 0.69 %68
  • İkili mücadele %62 %74
  • Pas isabeti %81 %28
  • Faul (az iyi) 0.00 %93
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 261 dakika oynadı.
KUPALAR
🏆 National DivisionNone · Luxembourg
🏆 Ligue 2None · France
🏆 Ligue 22018/2019 · France
🏆 National Division2014/2015 · Luxembourg
🏆 National Division2012/2013 · Luxembourg
🥈 CupNone · Belgium · 2nd Place
🥈 National DivisionNone · Luxembourg · 2nd Place
🥈 Cup2020/2021 · Belgium · 2nd Place
🥈 National Division2013/2014 · Luxembourg · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2020/21 · 2 G+A
2020 2 2021 0 2024 0 2026 0
GolAsist
2026/27 4 261 0 0 6.50
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Jupiler Pro LeagueSK Beveren 4 261 0 0 6.50
Kilit pas2
İkili kazanılan10%62
Müdahale7
İlk 114
Kaptan4maçta
2024/25 2 180 0 0 6.25
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
World Cup - Qualification EuropeLuxembourg 2 180 0 0 6.25
Drible2%67 başarı
İkili kazanılan7%88
Müdahale3
İlk 112
Kaptan2maçta
2021/22 33 771 0 0 6.67
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
EredivisieSparta Rotterdam 33 771 0 0 6.67
Şut3%33 isabet
Kilit pas5
Drible8%67 başarı
İkili kazanılan39%59
Müdahale15
Faul69 kazanılan
İlk 11528 yedek
2020/21 15 537 0 2 6.71
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Ligue 1Metz 3 0 0 0
UEFA Europa LeagueStandard Liege 6 292 0 2 6.54
Jupiler Pro LeagueStandard Liege 6 245 0 0 6.92
Şut4
Kilit pas8
Drible8%100 başarı
İkili kazanılan31%50
Müdahale14
Faul84 kazanılan
İlk 11510 yedek
G+A / 900.34
TOPLAM GOL0
İLK 11180 yedek girdi
KART3
FORMA18
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
4-2-3-1 — 7 4-1-4-1 — 4 3-1-4-2 — 1 3-4-1-2 — 1 3-4-2-1 — 1 4-4-2 — 1 15 maç
  • 4-2-3-17%47
  • 4-1-4-14%27
  • 3-1-4-21%7
  • 3-4-1-21%7
  • 3-4-2-11%7
  • 4-4-21%7
MAÇ GEÇMİŞİ54 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
28.08.2026 GenkAC 4-0 77 5.9
22.08.2026 Zulte WaregemAC 4-0 14 6.3
16.08.2026 AnderlechtHC 1-0 85 7.2
09.08.2026 AntwerpAC 2-1 85 6.6
14.11.2025 GermanyHC 0-2 90 6.3
10.10.2025 GermanyAC 4-0 90 6.2
15.05.2022 HeraclesA 1-3
11.05.2022 PEC ZwolleH 2-0
07.05.2022 GroningenA 1-2
30.04.2022 AZ AlkmaarH 1-1 12 6.7
22.04.2022 TwenteA 2-0 90 2 6.9
19.04.2022 VitesseA 0-1 31 6.3
16.04.2022 Fortuna SittardA 3-0 45 6.6
09.04.2022 AjaxA 2-1 90 6.9
03.04.2022 HeerenveenH 1-1
19.03.2022 NEC NijmegenA 0-0
12.03.2022 GO Ahead EaglesH 1-0 8 1 6.5
27.02.2022 PSV EindhovenH 1-2 21 6.5
13.02.2022 Willem IIH 1-0
06.02.2022 FeyenoordA 4-0
23.01.2022 UtrechtH 0-3
16.01.2022 CambuurA 1-1 45 7.2
23.12.2021 WaalwijkH 1-1
18.12.2021 VitesseH 2-2
11.12.2021 HeerenveenA 0-0 17 6.6
05.12.2021 AZ AlkmaarA 3-1 45 6.6
28.11.2021 AjaxH 0-1
20.11.2021 TwenteH 0-1
31.10.2021 FeyenoordH 0-1
23.10.2021 WaalwijkA 1-0 90 7.0
17.10.2021 GroningenH 1-1 90 6.3
03.10.2021 PSV EindhovenA 2-1 87 7.2
26.09.2021 CambuurH 0-4 15 6.2
22.09.2021 PEC ZwolleA 1-1
17.09.2021 NEC NijmegenH 1-1 10 6.3
12.09.2021 Fortuna SittardH 3-1 15 6.3
28.08.2021 GO Ahead EaglesA 2-0 26 6.9
21.08.2021 HeraclesH 1-1 20 7.5
15.08.2021 UtrechtA 4-0 14 6.3
22.05.2021 OostendeH 1-3 8 6.9
13.05.2021 KV MechelenH 1-2 45 2 7.3
08.05.2021 GentH 2-1 90 7.2
07.03.2021 Royal Excel MouscronA 1-0 12 6.6
14.02.2021 AntwerpH 1-1
06.02.2021 OH LeuvenH 1-1 90 1 6.6
10.12.2020 BenficaH 2-2 90 1 1 6.2
03.12.2020 RangersA 3-2 86 7.0
26.11.2020 Lech PoznanH 2-1 14 1 7.0
05.11.2020 Lech PoznanA 3-1 90 6.0
29.10.2020 BenficaA 3-0
22.10.2020 RangersH 0-2 12 6.5
04.10.2020 LorientH 3-1
26.09.2020 MarseilleA 1-1
16.09.2020 Paris Saint GermainA 1-0
ŞUT1
GOL0
xG0.0
xG FARKI-0.0over performing
DÖNÜŞÜM%0.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
16' · xG 0.028
GolŞutKale yukarıda
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR1 şut
1-15' — 0 16-30' — 1 31-45' — 0 46-60' — 0 61-75' — 0 76-90+' — 0 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 1 16-30'
  • 1-15' 0 %0
  • 16-30' 1 %100
  • 31-45' 0 %0
  • 46-60' 0 %0
  • 61-75' 0 %0
  • 76-90+' 0 %0
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2020–2026 · 54 maç
SK Beveren 4maç 2026
Luxembourg 2maç 2024
Sparta Rotterdam 33maç 2021
Standard Liege 12maç 2020
Metz 3maç 2020
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2024-07-04 Waldhof Mannheim Waasland-beveren
2022-08-19 Sparta Rotterdam Waldhof Mannheim
2020-10-05 Metz Standard Liege
2020-07-01 SC Paderborn 07 Metz
2019-07-11 Metz SC Paderborn 07
2018-07-01 Waasland-beveren Metz € 400K
2015-07-01 Fola Esch Waasland-beveren
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
08.2022 SakatlıkKadroda yok 3 maç
05.2021 Sırt sakatlığıKadroda yok 1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam