LİGMajor League Soccer
BU SEZON2G · 2A
Gol20.27 / 90
Asist20.27 / 90
Şut91.22 / 90
Kilit pas70.95 / 90
Başarılı dripling70.95 / 90
Kazanılan ikili162.17 / 90
Rating6.58
OYUNCU PROFİLİMajor League Soccer 2026 · 159 orta sahalar
- Kilit pas 0.95 %37
- Asist 0.27 %84
- Drible 0.95 %74
- Pas isabeti %74 %3
- Top kapma 1.35 %13
- İkili mücadele %24 %0
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 665 dakika oynadı.
KUPALAR
🏆
US Soccer Spring College Program2018 · United-States
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2026/27 · 4 G+A
GolAsist
2026/27
21
665
2
2
6.58
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut9%67 isabet
Kilit pas7
Drible7%37 başarı
İkili kazanılan16%24
Müdahale6
Faul102 kazanılan
Ofsayt3
İlk 11912 yedek
G+A / 900.54
Kart1
2025/26
8
66
0
2
6.72
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut2
Kilit pas3
İkili kazanılan2%15
Müdahale1
Faul4
G+A / 902.73
2024/25
31
826
1
1
6.58
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut15%67 isabet
Kilit pas16
Drible14%50 başarı
İkili kazanılan37%35
Müdahale5
Faul179 kazanılan
Ofsayt3
İlk 11625 yedek
G+A / 900.22
Kart6
2023/24
25
384
1
1
6.55
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut2%50 isabet
Kilit pas5
Drible10%53 başarı
İkili kazanılan20%43
Müdahale3
Faul55 kazanılan
Ofsayt3
İlk 11421 yedek
G+A / 900.47
Kart2
2022/23
29
105
1
0
6.66
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut1%100 isabet
Kilit pas3
Drible3%60 başarı
İkili kazanılan8%50
Faul33 kazanılan
G+A / 900.86
2021/22
30
265
0
0
6.63
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut6%17 isabet
Kilit pas4
Drible8%73 başarı
İkili kazanılan24%50
Müdahale11
Faul43 kazanılan
İlk 11228 yedek
2020/21
6
34
0
0
6.25
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
İkili kazanılan1%20
Müdahale1
Faul2
TOPLAM GOL1
İLK 11739 yedek girdi
KART6
FORMA16
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR1 gol
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 1 %100
- 76-90+' 0 %0
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-123%52
- 4-3-38%18
- 3-4-36%14
- 4-4-23%7
- 3-4-2-12%5
- 3-5-22%5
ASİST AĞI
Onun asist yaptıkları2verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 06.09.2026 | AustinA | 1-1 | 0 | 0 | – | ||
| 30.08.2026 | Houston DynamoA | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 20.08.2026 | Los Angeles GalaxyA | 1-0 | 45 | – | 6.5 | ||
| 16.08.2026 | St. Louis CityH | 1-3 | 19↑ | – | 6.7 | ||
| 26.07.2026 | Los Angeles GalaxyH | 1-1 | 73 | 1 | 6.0 | ||
| 23.07.2026 | Orlando City SCH | 0-4 | 44↑ | 1 | 6.2 | ||
| 24.05.2026 | Portland TimbersA | 1-3 | 70 | 2 | – | 6.9 | |
| 17.05.2026 | FC DallasH | 2-3 | 11↑ | – | 6.2 | ||
| 14.05.2026 | Seattle SoundersA | 3-2 | 68 | 2 | 6.5 | ||
| 10.05.2026 | Vancouver WhitecapsH | 1-1 | 18↑ | – | 6.5 | ||
| 02.05.2026 | Toronto FCA | 1-1 | 66 | 1 | 6.2 | ||
| 26.04.2026 | St. Louis CityA | 2-3 | 45 | – | 6.0 | ||
| 23.04.2026 | AustinH | 5-1 | –↑ | – | – | ||
| 19.04.2026 | Los Angeles FCA | 1-4 | 14↑ | – | 6.9 | ||
| 12.04.2026 | Sporting Kansas CityA | 1-3 | 69 | 2 | 2 | 8.3 | |
| 05.04.2026 | San DiegoH | 3-0 | 57 | – | 6.7 | ||
| 22.03.2026 | Vancouver WhitecapsA | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 15.03.2026 | Seattle SoundersH | 0-1 | 22↑ | – | 6.7 | ||
| 08.03.2026 | Philadelphia UnionA | 0-1 | 12↑ | – | 6.3 | ||
| 01.03.2026 | Atlanta United FCH | 2-0 | 13↑ | – | 7.0 | ||
| 22.02.2026 | Sporting Kansas CityH | 3-0 | 19↑ | 2 | 6.3 | ||
| 19.10.2025 | AustinH | 2-1 | 22↑ | 1 | – | 6.9 | |
| 05.10.2025 | Vancouver WhitecapsA | 4-1 | –↑ | – | – | ||
| 21.09.2025 | St. Louis CityH | 1-3 | 1↑ | – | – | ||
| 20.07.2025 | Seattle SoundersA | 3-2 | 17↑ | – | 6.5 | ||
| 17.07.2025 | FC DallasH | 2-2 | 13↑ | 1 | 1 | 6.9 | |
| 31.05.2025 | St. Louis CityA | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 30.03.2025 | Seattle SoundersH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 22.03.2025 | CharlotteA | 4-1 | 13↑ | 1 | 6.6 | ||
| 20.10.2024 | Los Angeles FCA | 3-1 | –↑ | – | – | ||
| 06.10.2024 | Real Salt LakeH | 0-1 | 27↑ | – | 6.2 | ||
| 03.10.2024 | FC DallasH | 3-2 | 62 | 1 | 6.7 | ||
| 28.09.2024 | CF MontrealA | 3-0 | 36↑ | – | 6.5 | ||
| 15.09.2024 | Vancouver WhitecapsA | 2-0 | 8↑ | – | 6.2 | ||
| 01.09.2024 | Minnesota United FCH | 1-2 | 18↑ | – | 6.2 | ||
| 25.08.2024 | Real Salt LakeA | 0-2 | 9↑ | – | 6.5 | ||
| 21.07.2024 | Minnesota United FCA | 2-0 | 28↑ | 1 | 6.2 | ||
| 18.07.2024 | Houston DynamoH | 0-1 | 22↑ | – | 6.3 | ||
| 14.07.2024 | Sporting Kansas CityH | 1-2 | 12↑ | – | 7.3 | ||
| 08.07.2024 | Chicago FireH | 1-0 | 8↑ | – | 6.5 | ||
| 04.07.2024 | St. Louis CityA | 2-0 | 90 | – | 6.3 | ||
| 30.06.2024 | Los Angeles GalaxyH | 0-3 | 17↑ | – | 6.3 | ||
| 23.06.2024 | Los Angeles FCA | 6-2 | 13↑ | – | 6.2 | ||
| 20.06.2024 | Portland TimbersH | 1-2 | 17↑ | – | 6.7 | ||
| 16.06.2024 | FC CincinnatiH | 2-4 | 26↑ | 1 | 6.2 | ||
| 31.05.2024 | New York City FCA | 5-1 | 9↑ | – | 6.2 | ||
| 26.05.2024 | AustinH | 1-1 | 13↑ | – | 6.9 | ||
| 19.05.2024 | Orlando City SCH | 0-1 | 13↑ | 1 | 6.3 | ||
| 16.05.2024 | Portland TimbersA | 4-2 | –↑ | – | – | ||
| 12.05.2024 | Colorado RapidsA | 2-3 | –↑ | – | – | ||
| 04.05.2024 | Los Angeles FCH | 3-1 | 45 | 1 | 6.7 | ||
| 28.04.2024 | Nashville SCA | 1-1 | 45↑ | 1 | 2 | 7.3 | |
| 22.04.2024 | Los Angeles GalaxyA | 4-3 | 33↑ | 2 | 7.0 | ||
| 14.04.2024 | Colorado RapidsH | 0-3 | 28↑ | 3 | 6.9 | ||
| 07.04.2024 | AustinA | 4-3 | 21↑ | 2 | 7.5 | ||
| 24.03.2024 | Seattle SoundersH | 3-2 | 26↑ | 1 | – | 6.9 | |
| 17.03.2024 | Sporting Kansas CityA | 2-1 | 27↑ | – | 6.6 | ||
| 10.03.2024 | Vancouver WhitecapsH | 0-2 | 45 | – | 6.3 | ||
| 03.03.2024 | Los Angeles GalaxyH | 1-3 | 55 | – | 6.3 | ||
| 25.02.2024 | FC DallasA | 2-1 | 73 | 1 | 7.0 |
ŞUT11
GOL2
xG3.1
xG FARKI-1.1under performing
DÖNÜŞÜM%18.2
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Kontra atak5%45
- Asist sonrası5%45
- Korner1%9
Vücut bölgesine göre
- Sağ ayak9%82
- Sol ayak2%18
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR11 şut
- 1-15' 1 %9
- 16-30' 2 %18
- 31-45' 2 %18
- 46-60' 3 %27
- 61-75' 1 %9
- 76-90+' 2 %18
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2020–2026 · 150 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2020-11-30
Reno FC
→
SJ Earthquakes
End of loan
Reno FC
→
SJ Earthquakes
End of loan
2020-03-06
SJ Earthquakes
→
Reno FC
loan transfer
SJ Earthquakes
→
Reno FC
loan transfer
2020-01-09
North Carolina
→
SJ Earthquakes
draft
North Carolina
→
SJ Earthquakes
draft
2019-08-01
NCFC U23
→
North Carolina
End of loan
NCFC U23
→
North Carolina
End of loan
2019-05-01
North Carolina
→
NCFC U23
loan transfer
North Carolina
→
NCFC U23
loan transfer
2018-08-01
SF City FC
→
North Carolina
End of loan
SF City FC
→
North Carolina
End of loan
2018-05-01
North Carolina
→
SF City FC
loan transfer
North Carolina
→
SF City FC
loan transfer
2017-08-01
Wilmington
→
North Carolina
End of loan
Wilmington
→
North Carolina
End of loan
2017-05-01
North Carolina
→
Wilmington
loan transfer
North Carolina
→
Wilmington
loan transfer
2016-08-01
Ph. Union Acad.
→
North Carolina
free transfer
Ph. Union Acad.
→
North Carolina
free transfer
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 484 dk
İzlemede: Dengeli orta saha profili
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Şut kalitesiŞut haritası ve xG, ceza sahasındaki tehdidi doğruluyor.
Yaratıcı üretimAsist, kilit pas ve top taşıma katkısı güçlü.
Soru işaretleri
Savunma profili zayıfSavunma aksiyonları ve ikili mücadele etkisi takip edilmeli.
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Veri kapsamı uyarısıShot sample dusuk; xG/90 siralamasi dikkatli okunmali.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU48.6Major League Soccer 2026
PERFORMANS55.3484 dk
KARARVeri yetersiz55/100
FORM TRENDİYükselişte+12.7
ROL UYUMU2026
İleri sekiz
58.4
Numara 10
55.2
Box-to-box orta saha
52.5
Role fit sinyali var ama confidence 80/100 ve risk 22/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 356 oyuncu
Scout skoru
%59
Performans
%78
Dakika
%57
Değer / getiri
%2
Tüm ligler · 1512 oyuncu
Scout skoru
%67
Performans
%82
Dakika
%61
Değer / getiri
%1
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Asist / 90
0.37
0.28
100
Performans skoru
55.3
76
73
Kilit pas / 90
1.3
1.8
72
Ortalama rating
6.65
7.2
92
Gol / 90
0.37
0.22
100
Başarılı drible / 90
0.93
1.5
62
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
FORM
Son form sezon icinde yukari gidiyor; trend skoru +12.7.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
ShaylonMirassol · 28
%95
1gol
1asist
44scout
Serie A
DuduAtletico Paranaense · 19
%75
1gol
1asist
53scout
Serie A
Gonzalo RíosIndepend. Rivadavia · 26
%75
1gol
2asist
57scout
Liga Profesional Argentina
Pep BielCharlotte · 29
%66
7gol
4asist
62scout
Major League Soccer
Danilo OliveiraBotafogo · 24
%65
7gol
2asist
57scout
€35.00M
Serie A
Telasco SegoviaInter Miami · 22
%64
2gol
6asist
74scout
Major League Soccer
Markus KarlsbakkLillestrom · 25
%64
4gol
0asist
53scout
Eliteserien
Jorge RuvalcabaNew York Red Bulls · 24
%60
7gol
0asist
52scout
Major League Soccer
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum