Reo Hatate
Japan · Defender

Reo Hatate

YAŞ23
BOY177
KİLO75
DOĞUM YERİTokyo
LİGJupiler Pro League
BU SEZON0G · 0A
Gol00.00 / 90
Asist00.00 / 90
Şut10.27 / 90
Kilit pas20.54 / 90
Başarılı dripling00.00 / 90
Kazanılan ikili102.70 / 90
Rating6.55
OYUNCU PROFİLİJupiler Pro League 2026 · 69 defanslar
Müdahale — %56 (1.89) Pas arası — %3 (0.27) Blok — %26 (0.27) İkili mücadele — %87 (%67) Pas isabeti — %21 (%79) Faul (az iyi) — %93 (0.00) 48 ORT. % 56 3 26 87 21 93
  • Müdahale 1.89 %56
  • Pas arası 0.27 %3
  • Blok 0.27 %26
  • İkili mücadele %67 %87
  • Pas isabeti %79 %21
  • Faul (az iyi) 0.00 %93
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 333 dakika oynadı.
LİG SIRALAMALARINDA
51. Jupiler Pro League2025 · St. Truiden · 3 maç 1asist51.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
2026/27 5 333 0 0 6.55
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Jupiler Pro LeagueSt. Truiden 5 333 0 0 6.55
Şut1
Kilit pas2
İkili kazanılan10%67
Müdahale7
İlk 115
2025/26 35 2.459 1 3 6.64
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Jupiler Pro LeagueSt. Truiden 35 2.459 1 3 6.64
Şut6%50 isabet
Kilit pas17
Drible9%43 başarı
İkili kazanılan83%51
Müdahale41
Faul159 kazanılan
Ofsayt5
İlk 11287 yedek
G+A / 900.15
TOPLAM GOL1
İLK 113210 yedek girdi
VAR1onu ilgilendiren karar
FORMA3
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR1 gol
1-15' — 0 16-30' — 0 31-45' — 1 46-60' — 0 61-75' — 0 76-90+' — 0 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 1 31-45'
  • 1-15' 0 %0
  • 16-30' 0 %0
  • 31-45' 1 %100
  • 46-60' 0 %0
  • 61-75' 0 %0
  • 76-90+' 0 %0
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
4-2-3-1 — 31 4-3-3 — 7 3-5-2 — 1 4-4-2 — 1 40 maç
  • 4-2-3-131%78
  • 4-3-37%18
  • 3-5-21%2
  • 4-4-21%2
ASİST AĞI
Onun asist yaptıkları2verdiği asist
1 A. BertacciniA. Bertaccini 1 A. MujaA. Muja Hatate 2
MAÇ GEÇMİŞİ40 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
05.09.2026 RAAL La LouvièreH 4-0 89 1 7.2
02.09.2026 Union St. GilloiseH 0-3 11 0 5.9
30.08.2026 AntwerpA 1-4 82 6.2
14.08.2026 Cercle BruggeA 3-3 61 6.2
08.08.2026 Lommel UnitedH 1-1 90 7.2
24.05.2026 KV MechelenH 3-0 80 1 1 7.3
16.05.2026 GentH 1-1 5
09.05.2026 Club Brugge KVA 2-0 64 6.5
02.05.2026 Union St. GilloiseH 2-1
26.04.2026 KV MechelenA 1-4
19.04.2026 GentA 0-0 86 6.2
11.04.2026 Club Brugge KVH 1-2 86 6.9
04.04.2026 Union St. GilloiseA 1-0 96 6.3
22.03.2026 Union St. GilloiseH 1-3 85 6.0
15.03.2026 GenkA 1-0 89 6.5
08.03.2026 Cercle BruggeH 2-1 90 1 7.3
28.02.2026 AntwerpA 1-0 33 6.3
21.02.2026 DenderA 1-4 88 6.2
15.02.2026 Zulte WaregemH 3-2 94 6.2
06.02.2026 KVC WesterloA 0-4 90 7.0
31.01.2026 CharleroiH 0-2 92 6.9
24.01.2026 RAAL La LouvièreA 1-2 92 6.6
18.01.2026 OH LeuvenH 1-0 14 7.0
26.12.2025 Standard LiegeA 1-2 29 1 6.6
21.12.2025 KV MechelenH 1-0
23.11.2025 OH LeuvenA 1-2 28 6.3
09.11.2025 Standard LiegeH 1-0 90 1 7.0
02.11.2025 AntwerpH 1-0 90 8.2
26.10.2025 Union St. GilloiseA 2-0 90 6.2
19.10.2025 AnderlechtH 2-2 68 1 6.5
04.10.2025 KV MechelenA 1-3 71 6.2
28.09.2025 GenkH 1-2 90 6.2
21.09.2025 Club Brugge KVA 2-0 90 6.3
14.09.2025 KVC WesterloH 0-3 69 5.9
29.08.2025 Cercle BruggeA 1-1 95 1 6.3
23.08.2025 Zulte WaregemA 0-2 90 1 6.7
17.08.2025 RAAL La LouvièreH 2-1 90 7.0
08.08.2025 DenderH 2-0 90 7.2
03.08.2025 CharleroiA 1-1 98 6.2
27.07.2025 GentH 3-1 97 1 1 7.7
ŞUT8
GOL1
xG2.0
xG FARKI-1.0under performing
DÖNÜŞÜM%12.5
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
45' · xG 0.561 · GOL 24' · xG 0.068 40' · xG 0.151 20' · xG 0.045 17' · xG 0.881 14' · xG 0.083 66' · xG 0.18 33' · xG 0.028
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Asist sonrası — 3 (%38) Açık oyun — 3 (%38) Korner — 2 (%25) 8 şut
  • Asist sonrası3%38
  • Açık oyun3%38
  • Korner2%25
Vücut bölgesine göre
Sağ ayak — 4 (%50) Sol ayak — 3 (%38) Kafa — 1 (%12) 8 şut
  • Sağ ayak4%50
  • Sol ayak3%38
  • Kafa1%12
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR8 şut
1-15' — 1 16-30' — 3 31-45' — 3 46-60' — 0 61-75' — 1 76-90+' — 0 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 3 16-30'
  • 1-15' 1 %12
  • 16-30' 3 %38
  • 31-45' 3 %38
  • 46-60' 0 %0
  • 61-75' 1 %12
  • 76-90+' 0 %0
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2019–2026 · 40 maç
St. Truiden 40maç 2025–2026
Shonan Bellmare 2020–2024
Japan U23 2022
Japan U17 2019
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2020-02-01 Ichifuna HS Shonan Bellmare free transfer
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 2459 dk

İzlemede: Dengeli savunmacı

Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.

Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Veri kapsamı uyarısıShot sample dusuk; xG/90 siralamasi dikkatli okunmali.
Bir scout sırada neye bakar
  • Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
  • Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
  • Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
  • Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU65.3Jupiler Pro League 2025
PERFORMANS49.12459 dk
KARARİzlemeye değer65/100
Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
Klasik stoper 73.8
Defansif bek 73.2
Ayağı iyi stoper 72.6
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 195 oyuncu
Scout skoru %58
Performans %30
Dakika %84
Değer / getiri %3
Tüm ligler · 8422 oyuncu
Scout skoru %80
Performans %37
Dakika %92
Değer / getiri %18
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği 100 85 100
Ortalama rating 6.64 7.2 92
Pas hacmi / 90 41.07 45 91
İkili mücadele kazanma 50.61 68 74
Müdahale / 90 1.5 2.4 62
Pas arası / 90 0.62 1.8 34
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam