LİGLeague Cup
BU SEZON0G · 0A
KUPALAR
🏆
FA CupNone · England
🏆
Emirates CupNone · World
🏆
Premier League Asia TrophyNone · World
🏆
League OneNone · England
🏆
Community ShieldNone · England
🏆
League One2024/2025 · England
🏆
Community Shield2017 · England
🏆
Emirates Cup2017 · World
🏆
Premier League Asia Trophy2015 · World
🏆
Emirates Cup2015 · World
🏆
Community Shield2015 · England
🏆
FA Cup2014/2015 · England
🥈
Super CupNone · Poland · 2nd Place
🥈
EFL TrophyNone · England · 2nd Place
🥈
Premier LeagueNone · England · 2nd Place
🥈
EFL Trophy2024/2025 · England · 2nd Place
🥈
Premier League2015/2016 · England · 2nd Place
🥈
Super Cup2014 · Poland · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2020/21 · 2 G+A
GolAsist
2026/27
4
170
0
0
6.55
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut2%50 isabet
Kilit pas2
Drible2%100 başarı
İkili kazanılan16%64
Müdahale3
Faul32 kazanılan
İlk 1122 yedek
Kart1
2025/26
29
958
0
1
6.92
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut6%67 isabet
Kilit pas3
Drible2%67 başarı
İkili kazanılan81%61
Müdahale23
Faul168 kazanılan
İlk 111118 yedek
G+A / 900.09
Kart1
Kaptan3maçta
2023/24
36
2.987
0
0
6.97
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut17%41 isabet
Kilit pas20
Drible15%54 başarı
İkili kazanılan191%52
Müdahale55
Faul6228 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11351 yedek
Kart121
2022/23
37
3.063
1
1
6.89
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut14%36 isabet
Kilit pas15
Drible27%75 başarı
İkili kazanılan206%54
Müdahale67
Faul5141 kazanılan
İlk 11361 yedek
G+A / 900.06
Kart12
2021/22
16
1.009
1
0
6.89
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut6%50 isabet
Kilit pas5
Drible10%83 başarı
İkili kazanılan68%65
Müdahale16
Faul1414 kazanılan
İlk 11124 yedek
G+A / 900.09
Kart1
2020/21
15
1.100
2
0
7.39
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut7%71 isabet
Kilit pas14
Drible16%94 başarı
İkili kazanılan114%61
Müdahale27
Faul2125 kazanılan
İlk 11132 yedek
G+A / 900.16
Kart4
TOPLAM GOL0
İLK 111320 yedek girdi
KART2
FORMA5
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-121%64
- 4-4-28%24
- 5-4-13%9
- 3-4-2-11%3
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 05.09.2026 | PortsmouthA | 2-0 | 90 | 1 | 6.6 | ||
| 29.08.2026 | Sheffield UtdH | 2-2 | 80 | 1 | 6.5 | ||
| 23.08.2026 | BurnleyH | 3-1 | –↑ | – | – | ||
| 15.08.2026 | NorwichA | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 07.03.2026 | Sheffield UtdA | 1-1 | 45 | – | 6.9 | ||
| 28.02.2026 | Oxford UnitedA | 2-1 | 95 | 1 | 1 | 7.3 | |
| 24.02.2026 | CharltonH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 21.02.2026 | CoventryH | 0-2 | 87 | – | 6.3 | ||
| 10.02.2026 | BirminghamA | 0-0 | 5↑ | – | – | ||
| 23.01.2026 | DerbyAC | 1-1 | 74 | – | 6.5 | ||
| 20.01.2026 | NorwichHC | 0-5 | 80 | 1 | 6.9 | ||
| 16.01.2026 | MiddlesbroughHC | 2-3 | 64 | – | 6.7 | ||
| 05.01.2026 | LeicesterA | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 01.01.2026 | SwanseaA | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 29.12.2025 | QPRH | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 20.12.2025 | Hull CityA | 1-0 | 47 | – | 7.2 | ||
| 12.12.2025 | Sheffield UtdH | 2-0 | 90 | 1 | 7.3 | ||
| 09.12.2025 | SouthamptonA | 3-2 | 90 | 1 | 6.6 | ||
| 06.12.2025 | QPRA | 3-1 | 90 | 1 | 6.6 | ||
| 29.11.2025 | SwanseaH | 3-2 | 45↑ | 1 | 7.2 | ||
| 26.11.2025 | BirminghamH | 1-1 | 11↑ | – | 6.9 | ||
| 22.11.2025 | CoventryA | 3-2 | –↑ | – | – | ||
| 08.11.2025 | Oxford UnitedH | 2-1 | 11↑ | – | 6.9 | ||
| 04.11.2025 | CharltonA | 1-0 | 89 | – | 7.3 | ||
| 01.11.2025 | Sheffield WednesdayH | 0-0 | 20↑ | – | 7.0 | ||
| 25.10.2025 | IpswichA | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 18.10.2025 | PrestonH | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 04.10.2025 | MillwallA | 3-0 | –↑ | – | – | ||
| 01.10.2025 | NorwichA | 0-1 | 15↑ | – | 7.2 | ||
| 26.09.2025 | LeicesterH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 19.09.2025 | MiddlesbroughA | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 16.08.2025 | WrexhamA | 2-3 | –↑ | – | – | ||
| 08.08.2025 | IpswichH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 04.05.2024 | NorwichH | 1-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 27.04.2024 | HuddersfieldA | 1-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 20.04.2024 | RotherhamA | 0-0 | 90 | – | 7.6 | ||
| 13.04.2024 | CoventryH | 3-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 10.04.2024 | CardiffH | 0-1 | 79 | – | 7.2 | ||
| 06.04.2024 | LeicesterA | 2-1 | 58 | 1 | 6.5 | ||
| 01.04.2024 | PrestonH | 1-0 | 90 | – | 7.0 | ||
| 29.03.2024 | QPRA | 2-1 | 89 | – | 7.0 | ||
| 17.02.2024 | SunderlandH | 2-1 | 90 | – | 6.7 | ||
| 13.02.2024 | BlackburnH | 1-0 | 90 | – | 7.0 | ||
| 09.02.2024 | Sheffield WednesdayA | 2-0 | 90 | – | 6.6 | ||
| 03.02.2024 | West BromA | 1-0 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 20.01.2024 | Stoke CityA | 1-2 | 90 | – | 6.9 | ||
| 13.01.2024 | SwanseaH | 2-2 | 90 | – | 6.9 | ||
| 23.12.2023 | PlymouthA | 3-3 | 48 | – | 5.6 | ||
| 18.12.2023 | LeicesterH | 2-3 | 71 | 2 | 6.9 | ||
| 13.12.2023 | CardiffA | 0-1 | 90 | 1 | 7.7 | ||
| 08.12.2023 | CoventryA | 2-0 | 83 | 1 | 6.7 | ||
| 02.12.2023 | RotherhamH | 0-0 | 90 | 1 | 7.0 | ||
| 29.11.2023 | BlackburnA | 4-2 | 76 | 1 | 6.6 | ||
| 25.11.2023 | Sheffield WednesdayH | 2-1 | 90 | – | 7.2 | ||
| 04.11.2023 | IpswichH | 2-2 | 17↑ | – | 6.7 | ||
| 28.10.2023 | SouthamptonA | 3-1 | 69 | – | 7.2 | ||
| 25.10.2023 | Hull CityH | 0-2 | 70 | – | 6.9 | ||
| 21.10.2023 | MiddlesbroughA | 1-0 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 06.10.2023 | West BromH | 3-1 | 90 | – | 6.5 | ||
| 03.10.2023 | HuddersfieldH | 4-1 | 90 | 1 | 7.5 |
ŞUT10
GOL0
xG0.7
xG FARKI-0.7under performing
DÖNÜŞÜM%0.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Korner6%60
- Duran top3%30
- Taç sonrası1%10
Vücut bölgesine göre
- Kafa8%80
- Sağ ayak2%20
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR10 şut
- 1-15' 1 %10
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 1 %10
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 1 %10
- 76-90+' 7 %70
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2020–2026 · 137 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2023-07-01
Derby
→
Birmingham
€580k
Derby
→
Birmingham
€580k
2023-05-31
Birmingham
→
Derby
End of loan
Birmingham
→
Derby
End of loan
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟨
Championship2023 · Birmingham
12sarı · 36 maç
🟥
Championship2023 · Birmingham
1kırmızı · 36 maç
🟨
Championship2022 · Birmingham
13sarı · 35 maç
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 958 dk
İzlemede: Pas hacmi yüksek savunmacı
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Savunma etkisiMüdahale, pas arası ve ikili mücadele etkisi olumlu.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Veri kapsamı uyarısıShot sample dusuk; xG/90 siralamasi dikkatli okunmali.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU69.5Championship 2025
PERFORMANS78.1958 dk
KARARİzlemeye değer70/100
ROL UYUMU2025
Ayağı iyi stoper
84.1
Defansif bek
83.3
Agresif stoper
80.7
Ayağı iyi stoper
0
Klasik stoper
0
Agresif stoper
0
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 285 oyuncu
Scout skoru
%87
Performans
%100
Dakika
%50
Değer / getiri
%8
Tüm ligler · 8422 oyuncu
Scout skoru
%89
Performans
%96
Dakika
%71
Değer / getiri
%18
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Pas hacmi / 90
56.09
62
90
Performans skoru
78.1
76
100
Dakika güvenliği
67.7
82
83
İkili mücadele kazanma
60.9
64
95
Müdahale / 90
2.16
2.2
98
Pas arası / 90
1.69
1.8
94
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Rodrigo SamJuventude · 30
%95
1gol
0asist
68scout
Serie A
Marvin YoungSparta Rotterdam · 20
%89
0gol
1asist
82scout
Eredivisie
Kike SalasSevilla · 23
%75
1gol
0asist
78scout
€8.00M
La Liga
Lasse NielsenVejle · 37
%73
0gol
1asist
68scout
Superliga
David AffengruberElche · 24
%67
1gol
1asist
77scout
La Liga
Isaac CossierLe Mans · 19
%61
1gol
0asist
84scout
€50K
Ligue 2
Stian GregersenAtlanta United FC · 30
%61
0gol
1asist
67scout
Major League Soccer
Sadibou SanéMetz · 21
%60
2gol
1asist
84scout
Ligue 1
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum




Charlton
Walsall