Gol50.18 / 90
Asist20.07 / 90
Şut592.09 / 90
Kilit pas301.06 / 90
Başarılı dripling240.85 / 90
Kazanılan ikili1264.45 / 90
Rating6.83
OYUNCU PROFİLİJupiler Pro League 2023 · 48 forvetler
- Gol 0.18 %23
- Şut 2.1 %70
- Asist 0.07 %34
- Kilit pas 1.06 %40
- Drible 0.85 %49
- İkili mücadele %41 %36
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 2546 dakika oynadı.
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2023/24 · 7 G+A
GolAsist
2023/24
35
2.546
5
2
6.83
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut59%47 isabet
Kilit pas30
Drible24%38 başarı
İkili kazanılan126%41
Müdahale25
Faul3662 kazanılan
Ofsayt24
İlk 11305 yedek
G+A / 900.25
Kart3
2022/23
23
1.079
2
1
6.59
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut16%50 isabet
Kilit pas12
Drible8%27 başarı
İkili kazanılan58%42
Müdahale13
Faul2032 kazanılan
Ofsayt8
İlk 111310 yedek
G+A / 900.25
Kart2
2021/22
25
1.490
2
2
6.60
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut33%48 isabet
Kilit pas18
Drible8%23 başarı
İkili kazanılan61%43
Müdahale16
Faul1028 kazanılan
Ofsayt11
İlk 111510 yedek
G+A / 900.24
Kart5
TOPLAM GOL0
İLK 1100 yedek girdi
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 11.05.2024 | RWDMH | 2-0 | 63 | 1 | 3 | 7.7 | |
| 05.05.2024 | KortrijkA | 1-0 | 25↑ | – | 6.2 | ||
| 26.04.2024 | CharleroiH | 1-2 | 66 | – | 6.9 | ||
| 21.04.2024 | CharleroiA | 1-0 | 85 | – | 6.3 | ||
| 13.04.2024 | RWDMA | 3-1 | 14↑ | – | 6.7 | ||
| 16.03.2024 | Standard LiegeA | 4-0 | 45 | 2 | 6.7 | ||
| 10.03.2024 | St. TruidenH | 1-0 | 70 | – | 7.3 | ||
| 03.03.2024 | AnderlechtA | 1-0 | 31↑ | 1 | 6.9 | ||
| 25.02.2024 | Cercle BruggeH | 0-2 | 16↑ | 1 | 6.6 | ||
| 18.02.2024 | GentH | 0-2 | 90 | – | 6.7 | ||
| 10.02.2024 | Club Brugge KVA | 4-0 | 90 | 1 | 6.7 | ||
| 04.02.2024 | KV MechelenH | 0-1 | 27↑ | 1 | 6.6 | ||
| 31.01.2024 | CharleroiA | 1-0 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 28.01.2024 | AntwerpH | 1-0 | 67 | – | 6.9 | ||
| 24.01.2024 | RWDMA | 0-1 | 83 | 5 | 6.3 | ||
| 26.12.2023 | OH LeuvenA | 3-0 | 90 | 2 | 7.0 | ||
| 23.12.2023 | Union St. GilloiseH | 1-2 | 63 | – | 6.7 | ||
| 15.12.2023 | KVC WesterloA | 2-0 | 90 | 3 | 7.3 | ||
| 10.12.2023 | GenkH | 1-3 | 90 | 2 | 6.6 | ||
| 02.12.2023 | KortrijkH | 1-1 | 87 | 4 | 6.7 | ||
| 25.11.2023 | Cercle BruggeA | 2-0 | 90 | 2 | 6.7 | ||
| 11.11.2023 | RWDMH | 1-3 | 68 | 1 | 5 | 6.3 | |
| 03.11.2023 | St. TruidenA | 1-1 | 96 | 1 | 6.5 | ||
| 28.10.2023 | CharleroiH | 2-0 | 90 | 3 | 7.3 | ||
| 20.10.2023 | Union St. GilloiseA | 4-1 | 90 | 2 | 6.6 | ||
| 08.10.2023 | AntwerpA | 4-1 | 75 | 1 | 1 | 7.0 | |
| 30.09.2023 | AnderlechtH | 1-3 | 86 | 1 | 4 | 6.9 | |
| 24.09.2023 | GentA | 2-1 | 80 | 1 | 6.9 | ||
| 17.09.2023 | Standard LiegeH | 1-3 | 90 | – | 7.0 | ||
| 02.09.2023 | KV MechelenA | 1-0 | 72 | 1 | 6.7 | ||
| 26.08.2023 | OH LeuvenH | 3-1 | 85 | 1 | 4 | 7.5 | |
| 20.08.2023 | KortrijkA | 1-3 | 73 | 2 | 1 | 8.0 | |
| 13.08.2023 | Club Brugge KVH | 0-5 | 90 | 3 | 6.9 | ||
| 05.08.2023 | GenkA | 0-1 | 89 | 3 | 6.9 | ||
| 29.07.2023 | KVC WesterloH | 2-2 | 90 | 2 | 6.2 | ||
| 18.02.2023 | AntwerpA | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 01.02.2023 | GenkH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 27.01.2023 | Standard LiegeA | 3-1 | –↑ | – | – | ||
| 17.01.2023 | OH LeuvenA | 1-1 | 78 | – | 6.3 | ||
| 14.01.2023 | St. TruidenH | 0-2 | 30↑ | – | 6.2 | ||
| 07.01.2023 | CharleroiH | 1-2 | 9↑ | – | 6.3 | ||
| 23.12.2022 | Seraing UnitedA | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 12.11.2022 | Zulte WaregemA | 5-5 | 90 | 1 | 5 | 5.9 | |
| 30.10.2022 | AnderlechtA | 4-2 | 30↑ | – | 6.5 | ||
| 22.10.2022 | KV MechelenA | 2-1 | 11↑ | – | 6.3 | ||
| 18.10.2022 | OH LeuvenH | 4-2 | –↑ | – | – | ||
| 15.10.2022 | Cercle BruggeA | 5-1 | 73 | – | 6.3 | ||
| 09.10.2022 | GentH | 0-4 | 23↑ | 1 | 6.9 | ||
| 02.10.2022 | St. TruidenA | 0-1 | 64 | – | 6.3 | ||
| 18.09.2022 | Union St. GilloiseH | 1-2 | 72 | 1 | – | 7.2 | |
| 10.09.2022 | OostendeA | 1-0 | 90 | 2 | 6.6 | ||
| 03.09.2022 | KortrijkH | 0-1 | 90 | – | 7.3 | ||
| 28.08.2022 | KVC WesterloA | 0-1 | 86 | 1 | 2 | 7.3 | |
| 19.08.2022 | Seraing UnitedH | 1-3 | 45 | 1 | 6.2 | ||
| 14.08.2022 | AntwerpH | 0-1 | 76 | 2 | 7.3 | ||
| 06.08.2022 | GenkA | 4-2 | 78 | 1 | 6.2 | ||
| 31.07.2022 | Club Brugge KVH | 2-1 | 70 | 1 | 6.9 | ||
| 23.07.2022 | CharleroiA | 3-1 | 64 | 1 | 6.7 | ||
| 09.04.2022 | OostendeH | 0-2 | 90 | 4 | 6.2 | ||
| 03.04.2022 | GenkA | 5-0 | 81 | 1 | 6.3 |
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum