LİGWorld Cup
BU SEZON0G · 0A
Gol00.00 / 90
Asist00.00 / 90
Şut20.40 / 90
Kilit pas10.20 / 90
Başarılı dripling40.81 / 90
Kazanılan ikili428.46 / 90
Rating6.47
OYUNCU PROFİLİWorld Cup 2026 · 148 defanslar
- Müdahale 4.23 %99
- Pas arası 1.01 %56
- Blok 0.20 %30
- İkili mücadele %58 %46
- Pas isabeti %60 %0
- Faul (az iyi) 1.61 %12
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 447 dakika oynadı.
LİG SIRALAMALARINDA
7.
Premier League2025 · Dynamo · 24 maç
6asist7.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆
Trofeo de CampeonesNone · Argentina
🏆
Super Copa InternationalNone · Argentina
🏆
Super Copa International2023 · Argentina
🏆
Trofeo de Campeones2022 · Argentina
🥈
Super CopaNone · Argentina · 2nd Place
🥈
Liga Profesional ArgentinaNone · Argentina · 2nd Place
🥈
Liga Profesional Argentina2022 · Argentina · 2nd Place
🥈
Super Copa2021 · Argentina · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2025/26 · 4 G+A
GolAsist
2026/27
5
447
0
0
6.47
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut2%50 isabet
Kilit pas1
Drible4%44 başarı
İkili kazanılan42%58
Müdahale21
Faul86 kazanılan
İlk 115
Kart1
2025/26
10
814
1
3
7.10
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut7%14 isabet
Kilit pas17
Drible12%60 başarı
İkili kazanılan61%52
Müdahale22
Faul1510 kazanılan
İlk 1191 yedek
G+A / 900.44
Kart4
2024/25
24
1.222
0
0
6.92
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut6%33 isabet
Kilit pas16
Drible14%52 başarı
İkili kazanılan97%60
Müdahale47
Faul1515 kazanılan
İlk 111113 yedek
Kart1
2023/24
23
1.874
0
2
7.11
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut15%27 isabet
Kilit pas18
Drible25%69 başarı
İkili kazanılan170%61
Müdahale75
Faul2815 kazanılan
İlk 11212 yedek
G+A / 900.1
Kart51
2022/23
42
301
0
0
6.83
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut4
Kilit pas1
Drible8%67 başarı
İkili kazanılan34%65
Müdahale8
Faul54 kazanılan
İlk 11240 yedek
Kart4
2021/22
31
1.585
1
2
6.84
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut15%33 isabet
Kilit pas14
Drible21%57 başarı
İkili kazanılan115%56
Müdahale50
Faul2319 kazanılan
Ofsayt3
İlk 111813 yedek
G+A / 900.17
Kart61
2020/21
7
337
0
0
6.80
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut2%50 isabet
Kilit pas3
Drible3%100 başarı
İkili kazanılan29%51
Müdahale9
Faul65 kazanılan
İlk 1134 yedek
Kart2
TOPLAM GOL2
İLK 115519 yedek girdi
KART12
VAR1onu ilgilendiren karar
FORMA4
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR2 gol
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 1 %50
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 1 %50
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-135%50
- 4-3-321%30
- 4-4-29%13
- 4-5-12%3
- 5-4-12%3
- 3-4-31%1
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar2aldığı asist
Onun asist yaptıkları7verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 04.07.2026 | FranceH | 0-1 | 98 | – | 6.3 | ||
| 29.06.2026 | GermanyA | 1-1 | 99 | – | 6.9 | ||
| 26.06.2026 | AustraliaH | 0-0 | 90 | 1 | 6.0 | ||
| 20.06.2026 | TürkiyeA | 0-1 | 81 | 1 | 8.0 | ||
| 13.06.2026 | USAA | 4-1 | 79 | 0 | 5.1 | ||
| 23.08.2025 | Nizhny NovgorodH | 3-0 | 90 | 1 | – | 7.9 | |
| 17.08.2025 | CSKA MoscowH | 1-3 | 90 | 2 | 6.2 | ||
| 10.08.2025 | FC SochiA | 1-1 | 90 | 3 | 6.7 | ||
| 02.08.2025 | FC KrasnodarA | 1-0 | 90 | – | 6.7 | ||
| 26.07.2025 | FC RostovH | 1-0 | 90 | 1 | 1 | 7.6 | |
| 18.07.2025 | BaltikaH | 1-1 | 90 | 1 | 1 | 7.3 | |
| 16.02.2025 | River PlateA | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 10.02.2025 | Talleres CordobaA | 0-1 | 90 | – | 7.3 | ||
| 02.02.2025 | Sarmiento JuninH | 2-0 | 94 | 1 | – | 7.2 | |
| 24.01.2025 | Deportivo RiestraH | 0-2 | 90 | – | 7.0 | ||
| 13.12.2024 | Barracas CentralA | 3-3 | 90 | – | 6.3 | ||
| 07.12.2024 | Instituto CordobaH | 2-0 | 94 | – | 7.5 | ||
| 30.11.2024 | BanfieldA | 0-1 | 90 | – | 7.3 | ||
| 25.11.2024 | Defensa Y JusticiaH | 0-0 | 97 | – | 7.2 | ||
| 07.11.2024 | Talleres CordobaA | 1-2 | 95 | – | 6.6 | ||
| 03.11.2024 | Boca JuniorsH | 1-0 | 96 | 2 | 7.3 | ||
| 28.10.2024 | Atletico TucumanA | 1-0 | 54↑ | – | 7.2 | ||
| 18.10.2024 | IndependienteH | 0-2 | 45↑ | – | 7.2 | ||
| 05.10.2024 | Newells Old BoysA | 2-1 | 90 | – | 7.3 | ||
| 01.10.2024 | Gimnasia L.P.H | 0-0 | 66↑ | 1 | 7.3 | ||
| 22.09.2024 | HuracanA | 3-0 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 13.09.2024 | Union Santa FeH | 1-1 | 12↑ | – | 6.9 | ||
| 30.08.2024 | Sarmiento JuninA | 0-0 | 39↑ | 2 | 6.6 | ||
| 25.08.2024 | Godoy CruzH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 17.08.2024 | Central Cordoba de SantiagoH | 1-1 | 90 | – | 6.2 | ||
| 09.08.2024 | Deportivo RiestraA | 3-1 | 82 | – | 7.3 | ||
| 04.08.2024 | TigreH | 3-2 | –↑ | – | – | ||
| 30.07.2024 | Argentinos JRSA | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 25.07.2024 | Belgrano CordobaH | 3-2 | –↑ | – | – | ||
| 21.07.2024 | River PlateA | 2-2 | 14↑ | – | 6.5 | ||
| 14.06.2024 | Racing ClubH | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 25.05.2024 | Estudiantes L.P.H | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 20.05.2024 | San LorenzoA | 1-1 | 33↑ | – | 6.6 | ||
| 12.05.2024 | Independ. RivadaviaH | 0-2 | 45 | – | 6.3 | ||
| 30.07.2023 | Barracas CentralH | 2-0 | 90 | 1 | – | 8.2 | |
| 25.07.2023 | Instituto CordobaA | 2-1 | 90 | – | 7.2 | ||
| 16.07.2023 | BanfieldH | 2-2 | 90 | 4 | 7.7 | ||
| 09.07.2023 | Defensa Y JusticiaA | 2-2 | 90 | – | 6.9 | ||
| 04.07.2023 | Velez SarsfieldH | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 30.06.2023 | PlatenseA | 0-1 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 24.06.2023 | Talleres CordobaH | 2-1 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 10.06.2023 | Boca JuniorsA | 1-1 | 97 | – | 6.5 | ||
| 05.06.2023 | Atletico TucumanH | 2-1 | 90 | 2 | 7.3 | ||
| 27.05.2023 | IndependienteA | 1-1 | 99 | – | 7.5 | ||
| 21.05.2023 | Newells Old BoysH | 1-0 | 94 | 1 | 7.2 | ||
| 15.05.2023 | Gimnasia L.P.A | 1-0 | 90 | 1 | 6.7 | ||
| 06.05.2023 | HuracanH | 1-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 22.04.2023 | Sarmiento JuninH | 2-1 | 90 | 1 | 6.6 | ||
| 18.04.2023 | Godoy CruzA | 4-4 | 90 | 1 | – | 7.2 | |
| 12.04.2023 | Central Cordoba de SantiagoA | 1-1 | 90 | 2 | 7.5 | ||
| 07.04.2023 | Arsenal SarandiH | 3-0 | 93 | 1 | 7.0 | ||
| 02.04.2023 | TigreA | 2-1 | 90 | – | 7.2 | ||
| 21.03.2023 | Argentinos JRSH | 0-0 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 12.03.2023 | Belgrano CordobaA | 0-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 04.03.2023 | River PlateH | 0-2 | 105 | – | 6.9 |
ŞUT1
GOL0
xG0.1
xG FARKI-0.1under performing
DÖNÜŞÜM%0.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR1 şut
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 1 %100
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 0 %0
SCOUT RAPORUAggregated only · 540 dk
İzlemede: Dengeli savunmacı
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Yaratıcı üretimAsist, kilit pas ve top taşıma katkısı güçlü.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Savunma etkisiMüdahale, pas arası ve ikili mücadele etkisi olumlu.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Veri kapsamı uyarısıEvent/shotmap proxy yok; rapor aggregate istatistiklerle sinirli.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU55.4Premier League 2025
PERFORMANS61.5540 dk
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 139 oyuncu
Scout skoru
%86
Performans
%75
Dakika
%92
Değer / getiri
%1
Tüm ligler · 8422 oyuncu
Scout skoru
%55
Performans
%67
Dakika
%60
Değer / getiri
%18
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Flávio NazinhoCercle Brugge · 22
%95
3gol
7asist
74scout
Jupiler Pro League
Jean Lambert Evan's AllanRodez · 27
%94
0gol
3asist
54scout
Ligue 2
Jonathan ClaussNice · 33
%90
2gol
5asist
64scout
€4.50M
Ligue 1
Norlan GillotRAAL La Louvière · 23
%76
2gol
3asist
66scout
Jupiler Pro League
Denso KasiusAZ Alkmaar · 23
%76
1gol
3asist
66scout
€6.00M
UEFA Europa Conference League
Alex GrimaldoBayer Leverkusen · 30
%68
8gol
7asist
53scout
€20.00M
Bundesliga
Keita KosugiDjurgardens IF · 19
%62
0gol
5asist
76scout
Allsvenskan
Lasse GüntherSV Elversberg · 22
%60
0gol
7asist
72scout
€1.20M
2. Bundesliga
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum