LİGPrimeira Liga
BU SEZON0G · 1A
Asist10.32 / 90
Şut30.97 / 90
Kilit pas20.65 / 90
Başarılı dripling20.65 / 90
Kazanılan ikili216.80 / 90
Rating6.41
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Asist
0.320.00
Şut
0.972.65
Kilit pas
0.650.66
Başarılı dripling
0.650.88
Kazanılan ikili
6.807.06
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
LİG SIRALAMALARINDA
🥉
League Cup2020 · Reading · 1 maç
3gol3.
5.
Championship2020 · Reading · 39 maç
19gol5.
7asist9.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆
Chinese Super LeagueNone · China PR
🏆
Chinese Super League2023 · China PR
🥈
Super CupNone · Iran · 2nd Place
🥈
Super Cup2025 · Iran · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2020/21 · 26 G+A
GolAsist
2025/26
32
278
0
1
6.41
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut3%33 isabet
Kilit pas2
Drible2%67 başarı
İkili kazanılan21%46
Müdahale5
Faul43 kazanılan
İlk 11131 yedek
G+A / 900.32
Kart1
2024/25
10
408
1
0
6.59
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut12%67 isabet
Kilit pas3
Drible4%44 başarı
İkili kazanılan32%42
Müdahale1
Faul1712 kazanılan
Ofsayt2
İlk 1146 yedek
G+A / 900.22
Kart11
2022/23
38
1.881
7
2
6.79
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut24%50 isabet
Kilit pas16
Drible13%50 başarı
İkili kazanılan112%43
Müdahale17
Faul2536 kazanılan
Ofsayt4
Penaltı2
İlk 111919 yedek
G+A / 900.43
2021/22
24
1.895
10
3
6.96
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut42%48 isabet
Kilit pas14
Drible24%65 başarı
İkili kazanılan107%41
Müdahale14
Faul2234 kazanılan
Ofsayt10
Penaltı1
İlk 11213 yedek
G+A / 900.62
Kart1
2020/21
40
3.080
19
7
7.07
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut71%54 isabet
Kilit pas39
Drible56%63 başarı
İkili kazanılan198%42
Müdahale10
Faul3666 kazanılan
Ofsayt13
Penaltı43 kaçan
İlk 11355 yedek
G+A / 900.76
Kart3
TOPLAM GOL21 penaltı
İLK 11537 yedek girdi
KART3
VAR2onu ilgilendiren karar
FORMA93
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR2 gol
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 1 %50
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 1 %50
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 0 %0
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-3-320%53
- 4-2-3-17%18
- 3-4-34%11
- 5-4-13%8
- 3-2-4-12%5
- 3-4-1-22%5
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 16.05.2026 | GuimaraesH | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 11.05.2026 | Santa ClaraA | 2-0 | 5↑ | – | – | ||
| 02.05.2026 | AVSH | 1-2 | 14↑ | – | 6.3 | ||
| 25.04.2026 | TondelaA | 0-2 | –↑ | – | – | ||
| 18.04.2026 | AlvercaH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 12.04.2026 | BenficaA | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 04.04.2026 | EstrelaH | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 21.03.2026 | FamalicaoA | 1-0 | 87 | 1 | 6.2 | ||
| 15.03.2026 | EstorilH | 0-1 | 27↑ | – | 6.5 | ||
| 07.03.2026 | MoreirenseA | 1-1 | 3↑ | – | – | ||
| 28.02.2026 | SC BragaH | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 21.02.2026 | AroucaA | 3-0 | –↑ | – | – | ||
| 15.02.2026 | FC PortoH | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 08.02.2026 | Casa PiaH | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 01.02.2026 | Sporting CPA | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 25.01.2026 | Rio AveH | 4-0 | 4↑ | – | – | ||
| 17.01.2026 | GIL VicenteA | 2-1 | 9↑ | – | 6.5 | ||
| 11.01.2026 | Santa ClaraH | 3-3 | –↑ | – | – | ||
| 02.01.2026 | GuimaraesA | 2-1 | 14↑ | 1 | – | 7.2 | |
| 21.12.2025 | AVSA | 2-2 | 16↑ | 1 | 6.2 | ||
| 15.12.2025 | TondelaH | 3-1 | –↑ | – | – | ||
| 07.12.2025 | AlvercaA | 1-0 | 1↑ | 1 | – | ||
| 29.11.2025 | BenficaH | 1-2 | 12↑ | – | 6.3 | ||
| 09.11.2025 | EstrelaA | 1-1 | 14↑ | – | 6.3 | ||
| 01.11.2025 | FamalicaoH | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 26.10.2025 | EstorilA | 1-1 | 13↑ | – | 6.3 | ||
| 04.10.2025 | MoreirenseH | 3-2 | –↑ | – | – | ||
| 28.09.2025 | SC BragaA | 0-1 | 14↑ | – | 6.7 | ||
| 20.09.2025 | AroucaH | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 13.09.2025 | FC PortoA | 1-0 | 16↑ | – | 6.2 | ||
| 30.08.2025 | Casa PiaA | 0-2 | 8↑ | – | 6.3 | ||
| 23.08.2025 | Sporting CPH | 1-4 | 21↑ | – | 6.3 | ||
| 27.04.2025 | AmedH | 3-0 | –↑ | – | – | ||
| 10.04.2025 | GenclerbirligiA | 2-1 | 73 | 2 | 6.3 | ||
| 06.04.2025 | PendiksporH | 0-0 | 90 | 1 | 6.3 | ||
| 28.03.2025 | 76 Iğdır BelediyesporA | 0-0 | 61 | 1 | 6.5 | ||
| 15.03.2025 | BolusporH | 1-0 | 25↑ | 2 | 5.6 | ||
| 09.03.2025 | Yeni MalatyasporA | 0-5 | 90 | 1 | 4 | 8.5 | |
| 06.03.2025 | KocaelisporH | 1-1 | 13↑ | 1 | 6.9 | ||
| 02.03.2025 | BandırmasporA | 2-0 | 29↑ | 1 | 6.6 | ||
| 23.02.2025 | SakaryasporH | 0-0 | 15↑ | – | 6.3 | ||
| 17.02.2025 | AdanasporA | 1-1 | 12↑ | – | 6.3 | ||
| 29.04.2023 | WiganH | 1-1 | 90 | 2 | 6.6 | ||
| 22.04.2023 | CoventryA | 2-1 | 90 | 1 | 3 | 7.5 | |
| 19.04.2023 | LutonH | 1-1 | 82 | 2 | 6.9 | ||
| 15.04.2023 | BurnleyH | 0-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 10.04.2023 | PrestonA | 2-1 | 90 | – | 6.7 | ||
| 07.04.2023 | BirminghamH | 1-1 | 97 | 1 | – | 7.2 | |
| 01.04.2023 | Bristol CityA | 1-1 | 29↑ | 1 | 1 | 7.3 | |
| 18.03.2023 | Hull CityH | 1-1 | 88 | 2 | 7.2 | ||
| 15.03.2023 | BlackburnA | 2-1 | 78 | 1 | – | 7.2 | |
| 11.03.2023 | MillwallH | 0-1 | 29↑ | – | 6.3 | ||
| 07.03.2023 | Sheffield UtdH | 0-1 | 14↑ | – | 6.3 | ||
| 04.03.2023 | MiddlesbroughA | 5-0 | 13↑ | – | 6.7 | ||
| 04.02.2023 | WatfordH | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 21.01.2023 | Stoke CityA | 4-0 | 23↑ | – | 6.3 | ||
| 14.01.2023 | QPRH | 2-2 | 12↑ | 1 | 6.6 | ||
| 02.01.2023 | West BromA | 1-0 | 18↑ | – | 6.7 | ||
| 30.12.2022 | NorwichA | 1-1 | 65 | 1 | 6.7 | ||
| 27.12.2022 | SwanseaH | 2-1 | –↑ | – | – |
ŞUT11
GOL0
xG0.9
xG FARKI-0.9under performing
DÖNÜŞÜM%0.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası6%55
- Korner4%36
- Duran top1%9
Vücut bölgesine göre
- Kafa7%64
- Sağ ayak3%27
- Sol ayak1%9
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR11 şut
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 11 %100
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2020–2025 · 144 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2025-02-11
Persepolis FC
→
Ümraniyespor
free transfer
Persepolis FC
→
Ümraniyespor
free transfer
2024-09-08
Umm Salal SC
→
Persepolis FC
free transfer
Umm Salal SC
→
Persepolis FC
free transfer
2024-02-12
SH Port
→
Umm Salal SC
free transfer
SH Port
→
Umm Salal SC
free transfer
2023-07-28
Reading
→
SH Port
free transfer
Reading
→
SH Port
free transfer
2019-08-06
Sheff Wed
→
Reading
€5.40m
Sheff Wed
→
Reading
€5.40m
2017-05-31
Blackburn
→
Sheff Wed
End of loan
Blackburn
→
Sheff Wed
End of loan
2017-01-30
Sheff Wed
→
Blackburn
loan transfer
Sheff Wed
→
Blackburn
loan transfer
2015-07-31
Nacional
→
Sheff Wed
€2.78m
Nacional
→
Sheff Wed
€2.78m
2013-06-30
Mirandela
→
Nacional
End of loan
Mirandela
→
Nacional
End of loan
2012-09-01
Nacional
→
Mirandela
loan transfer
Nacional
→
Mirandela
loan transfer
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
08.2025
injuredKadroda yok
3 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 278 dk
İzlemede: Dengeli hücum profili
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Oyun sürekliliğinde soru işaretiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika yeterince güçlü değil.
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Veri kapsamı uyarısıOynadığı dakika, kesin bir yorum için henüz sınırlı.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU32.5Primeira Liga 2025
PERFORMANS36.9278 dk
KARARVeri yetersiz41/100
ROL UYUMU2025
Baskıcı forvet
47.7
Bağlantı kuran forvet
45.9
Çizgi kanadı
44.1
Role fit sinyali var ama confidence 71/100 ve risk 36/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 177 oyuncu
Scout skoru
%24
Performans
%50
Dakika
%46
Değer / getiri
%14
Tüm ligler · 6526 oyuncu
Scout skoru
%31
Performans
%52
Dakika
%54
Değer / getiri
%19
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Ortalama rating
6.41
7.15
90
Müdahale / 90
1.62
1.4
100
Asist / 90
0.32
0.2
100
Performans skoru
36.9
76
49
İkili mücadele kazanma
45.65
50
91
Şut / 90
0.97
3
32
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Matias TamminenOsters IF · 24
%95
1gol
3asist
57scout
Allsvenskan
Santeri HaaralaDegerfors IF · 26
%79
0gol
1asist
41scout
Allsvenskan
Juan CavallaroSan Martin S.J. · 31
%73
0gol
1asist
32scout
Liga Profesional Argentina
Noah Jean HolmRosenborg · 24
%71
1gol
2asist
52scout
Eliteserien
Nicolò BusoMantova · 25
%67
1gol
2asist
61scout
€900K
Serie B
Ousseynou NiangUnion St. Gilloise · 24
%64
2gol
3asist
58scout
Jupiler Pro League
Aliou Badara TraoreVan Spor Kulübü · 24
%61
0gol
2asist
48scout
1. Lig
Alenis VargasManisa F.K. · 22
%60
1gol
2asist
59scout
1. Lig
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum

