BU SEZON0G · 0A
Asist00.00 / 90
Şut44.09 / 90
Kilit pas11.02 / 90
Başarılı dripling22.05 / 90
Kazanılan ikili55.11 / 90
Rating5.90
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Asist
0.000.00
Şut
4.092.09
Kilit pas
1.021.05
Kazanılan ikili
5.112.09
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
LİG SIRALAMALARINDA
13.
Championship2021 · Swansea · 38 maç
9asist13.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2021/22 · 18 G+A
GolAsist
2025/26
1
88
0
0
5.90
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut4%50 isabet
Kilit pas1
Drible2%67 başarı
İkili kazanılan5%56
Müdahale2
İlk 111
2024/25
24
149
1
0
6.65
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut4%25 isabet
Kilit pas2
İkili kazanılan3%16
Müdahale3
Faul1
G+A / 900.6
Kart1
2023/24
46
3.242
7
6
7.05
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut46%37 isabet
Kilit pas67
Drible38%40 başarı
İkili kazanılan150%44
Müdahale62
Faul2644 kazanılan
Ofsayt9
İlk 11406 yedek
G+A / 900.36
Kart8
2022/23
25
942
0
2
6.79
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut14%36 isabet
Kilit pas16
Drible16%47 başarı
İkili kazanılan47%51
Müdahale14
Faul517 kazanılan
Ofsayt8
İlk 11916 yedek
G+A / 900.19
Kart2
2021/22
38
2.956
9
9
7.06
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut32%44 isabet
Kilit pas52
Drible45%47 başarı
İkili kazanılan127%43
Müdahale29
Faul2252 kazanılan
Ofsayt5
İlk 11335 yedek
G+A / 900.55
Kart3
2020/21
20
1.356
3
2
6.77
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut15%53 isabet
Kilit pas26
Drible17%39 başarı
İkili kazanılan60%39
Müdahale17
Faul1622 kazanılan
İlk 11155 yedek
G+A / 900.33
Kart3
TOPLAM GOL1
İLK 11024 yedek girdi
KART1
FORMA12
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR1 gol
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 1 %100
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-115%62
- 4-3-35%21
- 3-4-2-12%8
- 3-4-31%4
- 4-4-21%4
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 12.08.2025 | QPRH | 3-2 | 88 | 4 | 5.9 | ||
| 13.05.2025 | SunderlandA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 09.05.2025 | SunderlandH | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 03.05.2025 | MiddlesbroughH | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 26.04.2025 | LutonA | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 21.04.2025 | PlymouthA | 3-1 | 29↑ | – | 6.5 | ||
| 18.04.2025 | West BromH | 2-0 | 1↑ | – | – | ||
| 14.04.2025 | Hull CityA | 1-1 | 1↑ | – | – | ||
| 09.04.2025 | PortsmouthH | 1-0 | 12↑ | 1 | 2 | 7.5 | |
| 05.04.2025 | BurnleyH | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 28.03.2025 | Sheffield UtdA | 3-1 | 13↑ | – | 6.9 | ||
| 15.03.2025 | SunderlandH | 3-0 | 10↑ | – | 6.7 | ||
| 11.03.2025 | DerbyA | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 08.03.2025 | Stoke CityH | 3-2 | –↑ | – | – | ||
| 01.03.2025 | Oxford UnitedA | 2-3 | 1↑ | – | – | ||
| 22.02.2025 | PrestonH | 2-1 | 19↑ | – | 6.6 | ||
| 15.02.2025 | Sheffield WednesdayA | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 09.11.2024 | Orlando City SCA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 01.11.2024 | Orlando City SCH | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 27.10.2024 | Orlando City SCA | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 20.10.2024 | DC UnitedA | 0-3 | 12↑ | 1 | 6.2 | ||
| 05.10.2024 | CF MontrealH | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 02.10.2024 | Chicago FireH | 4-3 | 11↑ | – | 6.9 | ||
| 28.09.2024 | Inter MiamiA | 1-1 | 20↑ | – | 6.2 | ||
| 14.09.2024 | CF MontrealA | 2-1 | 20↑ | 1 | 6.3 | ||
| 04.05.2024 | MillwallH | 0-1 | 74 | 2 | 7.3 | ||
| 27.04.2024 | NorwichA | 2-2 | 68 | 1 | 1 | 7.2 | |
| 20.04.2024 | HuddersfieldA | 0-4 | 74 | 1 | 2 | 7.5 | |
| 13.04.2024 | RotherhamH | 1-0 | 90 | 1 | 7.7 | ||
| 10.04.2024 | Stoke CityH | 3-0 | 77 | 1 | 2 | 7.5 | |
| 06.04.2024 | MiddlesbroughA | 2-0 | 65 | – | 6.5 | ||
| 01.04.2024 | QPRH | 0-1 | 23↑ | – | 6.5 | ||
| 29.03.2024 | Sheffield WednesdayA | 1-1 | 70 | 1 | 6.9 | ||
| 16.03.2024 | CardiffH | 2-0 | 71 | 1 | 7.5 | ||
| 10.03.2024 | Bristol CityA | 1-0 | 78 | – | 6.3 | ||
| 06.03.2024 | WatfordA | 1-1 | 61 | – | 6.7 | ||
| 02.03.2024 | BlackburnH | 2-1 | 71 | 1 | 1 | 7.0 | |
| 24.02.2024 | SunderlandA | 1-2 | 63 | – | 7.5 | ||
| 17.02.2024 | IpswichH | 1-2 | 90 | – | 6.6 | ||
| 13.02.2024 | LeedsH | 0-4 | 90 | 2 | 7.3 | ||
| 10.02.2024 | Hull CityA | 0-1 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 03.02.2024 | PlymouthH | 0-1 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 30.01.2024 | LeicesterA | 3-1 | 90 | 2 | 7.2 | ||
| 20.01.2024 | SouthamptonH | 1-3 | 90 | 1 | 5 | 7.9 | |
| 13.01.2024 | BirminghamA | 2-2 | 84 | – | 6.6 | ||
| 01.01.2024 | West BromH | 1-0 | 73 | 1 | 6.9 | ||
| 29.12.2023 | CoventryA | 2-2 | 45 | 1 | 7.2 | ||
| 26.12.2023 | SouthamptonA | 5-0 | 79 | – | 6.3 | ||
| 22.12.2023 | PrestonH | 2-1 | 90 | 2 | 2 | 8.2 | |
| 16.12.2023 | MiddlesbroughH | 1-2 | 81 | 1 | 6.9 | ||
| 12.12.2023 | Stoke CityA | 1-1 | 76 | 1 | 6.6 | ||
| 09.12.2023 | RotherhamA | 1-2 | 89 | 1 | 7.2 | ||
| 02.12.2023 | HuddersfieldH | 1-1 | 90 | 1 | 2 | 7.7 | |
| 29.11.2023 | LeedsA | 3-1 | 79 | 1 | 1 | 7.2 | |
| 25.11.2023 | Hull CityH | 2-2 | 90 | 1 | 3 | 7.9 | |
| 11.11.2023 | IpswichA | 3-2 | 71 | – | 6.5 | ||
| 04.11.2023 | SunderlandH | 0-0 | 77 | – | 6.9 | ||
| 28.10.2023 | BlackburnA | 0-1 | 83 | 3 | 7.0 | ||
| 24.10.2023 | WatfordH | 0-1 | 61 | – | 7.3 | ||
| 21.10.2023 | LeicesterH | 1-3 | 81 | – | 6.5 |
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2020–2025 · 154 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
SCOUT RAPORUAggregated only · 88 dk
Veri yetersiz: Dengeli orta saha profili
Örneklem ya da veri kapsamı bir yargıya varmak için yetersiz.
Güçlü yönler
Takip listesi adayıProfilde net bir zirve eksen yok; lig ve rol baglaminda izlenmeli.
Soru işaretleri
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Veri kapsamı uyarısıEvent/shotmap proxy yok; rapor aggregate istatistiklerle sinirli.
Veri kapsamı uyarısıOynadığı dakika, kesin bir yorum için henüz sınırlı.
Bir scout sırada neye bakar
- Şimdilik beklemede; veri veya performans güçlenirse tekrar değerlendirilmeli.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU40.4League Cup 2025
PERFORMANS52.788 dk
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 565 oyuncu
Scout skoru
%65
Performans
%88
Dakika
%74
Değer / getiri
%3
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru
%44
Performans
%80
Dakika
%39
Değer / getiri
%18
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Jaures AssoumouEstac Troyes · 23
%95
4gol
1asist
66scout
Ligue 2
Nico PazComo · 21
%70
11gol
5asist
79scout
Serie A
Franco MastantuonoReal Madrid · 18
%70
1gol
0asist
61scout
€45.00M
La Liga
Jaminton CampazRosario Central · 25
%69
5gol
0asist
63scout
Liga Profesional Argentina
Sofus JohannesenFC Fredericia · 18
%68
6gol
2asist
72scout
Superliga
Drissa CamaraGazişehir Gaziantep · 23
%61
3gol
6asist
75scout
Süper Lig
Kevin YakobAarhus · 25
%60
4gol
2asist
68scout
Superliga
Gennaro AcamporaPescara · 31
%60
1gol
0asist
51scout
€300K
Serie B
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum



