LİGWorld Cup
BU SEZON0G · 0A
Kazanılan ikili92.23 / 90
Rating6.72
OYUNCU PROFİLİWorld Cup 2026 · 148 defanslar
- Müdahale 1.24 %41
- Pas arası 0.25 %8
- Blok 0.74 %82
- İkili mücadele %60 %54
- Pas isabeti %89 %50
- Faul (az iyi) 0.50 %71
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 363 dakika oynadı.
KUPALAR
🏆
Tournoi U20 4 Nations2017 · World
🏆
UEFA Europa League2016/2017 · Europe
🏆
Community Shield2016/2017 · England
🏆
League Cup2016/2017 · England
🏆
FA Cup2015/2016 · England
🥈
Championship2023/2024 · England · 2nd Place
🥈
UEFA Europa League2020/2021 · Europe · 2nd Place
🥈
Premier League2020/2021 · England · 2nd Place
🥈
Premier League 2 Division Two2019/2020 · England · 2nd Place
🥈
UEFA Super Cup2017/2018 · Europe · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2023/24 · 1 G+A
GolAsist
2026/27
4
363
0
0
6.72
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
İkili kazanılan9%60
Müdahale5
Faul23 kazanılan
İlk 114
2025/26
18
1.509
1
0
6.57
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut4%25 isabet
İkili kazanılan47%51
Müdahale18
Faul132 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11171 yedek
G+A / 900.06
Kart1
2024/25
22
1.717
0
1
6.56
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut2
Kilit pas5
Drible4%40 başarı
İkili kazanılan69%57
Müdahale31
Faul1712 kazanılan
İlk 11202 yedek
G+A / 900.05
Kart51
2023/24
32
1.380
0
1
6.93
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut2%50 isabet
Kilit pas5
Drible10%59 başarı
İkili kazanılan76%57
Müdahale25
Faul1914 kazanılan
İlk 111616 yedek
G+A / 900.07
Kart4
2022/23
4
254
0
0
6.88
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut1
Kilit pas1
Drible1%100 başarı
İkili kazanılan13%59
Müdahale5
Faul11 kazanılan
İlk 1131 yedek
Kart1
2021/22
27
527
0
0
6.50
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut1%100 isabet
İkili kazanılan21%52
Müdahale5
Faul33 kazanılan
İlk 11621 yedek
Kart1
2020/21
44
747
0
0
6.80
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Kilit pas1
Drible1%33 başarı
İkili kazanılan39%55
Müdahale21
Faul126 kazanılan
İlk 11737 yedek
Kart5
TOPLAM GOL4
İLK 115035 yedek girdi
KART10
FORMA16
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR4 gol
- 1-15' 1 %25
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 1 %25
- 46-60' 1 %25
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 1 %25
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-150%64
- 4-3-313%17
- 3-4-2-14%5
- 4-1-4-14%5
- 5-3-24%5
- 5-4-13%4
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 01.07.2026 | EnglandA | 2-1 | 89 | – | 6.7 | ||
| 27.06.2026 | UzbekistanH | 3-1 | 91 | – | 7.0 | ||
| 24.06.2026 | ColombiaA | 1-0 | 91 | – | 6.7 | ||
| 17.06.2026 | PortugalA | 1-1 | 92 | – | 6.5 | ||
| 24.05.2026 | WolvesH | 1-1 | 89 | – | 7.0 | ||
| 18.05.2026 | ArsenalA | 1-0 | 90 | – | 6.3 | ||
| 10.05.2026 | Aston VillaH | 2-2 | 84 | – | 6.3 | ||
| 02.02.2026 | SunderlandA | 3-0 | 45 | – | 5.7 | ||
| 24.01.2026 | TottenhamH | 2-2 | 96 | 1 | 2 | 7.0 | |
| 17.01.2026 | LiverpoolA | 1-1 | 98 | – | 6.7 | ||
| 06.01.2026 | AlgeriaA | 1-0 | 120 | 1 | 7.2 | ||
| 30.12.2025 | BotswanaA | 0-3 | –↑ | – | – | ||
| 27.12.2025 | SenegalA | 1-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 23.12.2025 | BeninH | 1-0 | 90 | 1 | 6.3 | ||
| 13.12.2025 | FulhamH | 2-3 | 77 | – | 6.0 | ||
| 29.11.2025 | BrentfordA | 3-1 | 90 | – | 5.2 | ||
| 22.11.2025 | ChelseaH | 0-2 | 90 | – | 6.6 | ||
| 08.11.2025 | West HamA | 3-2 | 90 | – | 6.9 | ||
| 01.11.2025 | ArsenalH | 0-2 | 90 | – | 7.6 | ||
| 26.10.2025 | WolvesA | 2-3 | 90 | – | 6.3 | ||
| 18.10.2025 | LeedsH | 2-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 05.10.2025 | Aston VillaA | 2-1 | 90 | – | 6.7 | ||
| 25.05.2025 | West HamH | 1-3 | 90 | – | 6.7 | ||
| 18.05.2025 | LeicesterA | 2-0 | 90 | – | 6.3 | ||
| 10.05.2025 | BrentfordH | 0-1 | 85 | – | 6.6 | ||
| 03.05.2025 | EvertonA | 2-2 | 1↑ | – | – | ||
| 20.04.2025 | ArsenalH | 0-4 | 90 | – | 6.6 | ||
| 13.04.2025 | ChelseaA | 2-2 | 90 | – | 6.5 | ||
| 05.04.2025 | WolvesH | 1-2 | 81 | – | 6.3 | ||
| 02.04.2025 | BournemouthA | 1-2 | 90 | – | 6.3 | ||
| 26.02.2025 | Manchester UnitedA | 3-2 | 80 | 1 | – | 6.7 | |
| 15.02.2025 | Aston VillaA | 1-1 | 40 | – | 5.3 | ||
| 01.02.2025 | SouthamptonH | 1-2 | 90 | – | 7.0 | ||
| 25.01.2025 | LiverpoolA | 4-1 | 90 | – | 6.0 | ||
| 19.01.2025 | Manchester CityH | 0-6 | 26↑ | – | 6.3 | ||
| 30.11.2024 | Nottingham ForestA | 1-0 | 79 | – | 6.5 | ||
| 24.11.2024 | Manchester UnitedH | 1-1 | 90 | – | 6.6 | ||
| 10.11.2024 | TottenhamA | 1-2 | 90 | – | 6.7 | ||
| 29.09.2024 | Aston VillaH | 2-2 | 90 | 1 | 6.2 | ||
| 21.09.2024 | SouthamptonA | 1-1 | 82 | – | 7.2 | ||
| 14.09.2024 | BrightonA | 0-0 | 90 | – | 7.9 | ||
| 31.08.2024 | FulhamH | 1-1 | 90 | – | 7.3 | ||
| 24.08.2024 | Manchester CityA | 4-1 | 89 | – | 6.5 | ||
| 17.08.2024 | LiverpoolH | 0-2 | 74 | 1 | 6.3 | ||
| 04.05.2024 | HuddersfieldH | 2-0 | 90 | – | 7.3 | ||
| 30.04.2024 | CoventryA | 1-2 | 90 | – | 6.9 | ||
| 27.04.2024 | Hull CityA | 3-3 | 90 | – | 6.2 | ||
| 13.04.2024 | MiddlesbroughH | 1-1 | 89 | – | 7.2 | ||
| 10.04.2024 | WatfordH | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 06.04.2024 | NorwichA | 1-0 | 62 | – | 6.6 | ||
| 01.04.2024 | SouthamptonH | 3-2 | 61 | – | 6.3 | ||
| 29.03.2024 | BlackburnA | 0-1 | 90 | – | 7.2 | ||
| 16.03.2024 | Sheffield WednesdayH | 6-0 | 90 | – | 7.3 | ||
| 09.03.2024 | CardiffA | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 05.03.2024 | Bristol CityH | 3-2 | 75 | – | 6.5 | ||
| 02.03.2024 | PlymouthA | 0-2 | 90 | – | 7.5 | ||
| 24.02.2024 | BirminghamH | 3-1 | 90 | 1 | 1 | 8.3 | |
| 20.02.2024 | RotherhamH | 4-3 | 15↑ | – | 6.6 | ||
| 14.02.2024 | MillwallA | 0-4 | –↑ | – | – | ||
| 10.02.2024 | West BromH | 2-2 | –↑ | – | – |
ŞUT3
GOL2
xG0.6
xG FARKI+1.4over performing
DÖNÜŞÜM%66.7
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Taç sonrası2%67
- Açık oyun1%33
Vücut bölgesine göre
- Sağ ayak2%67
- Kafa1%33
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR3 şut
- 1-15' 1 %33
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 1 %33
- 46-60' 1 %33
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 0 %0
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2019–2026 · 151 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
09.2026
Maç eksiğiKadroda yok
14 maç
03.2026
Aşil tendonu sakatlığıKadroda yok
6 maç
01.2026
Milli takım göreviKadroda yok
4 maç
12.2025
Kas sakatlığıŞüpheli
1 maç
08.2025
Injured DoubtfulKadroda yok
1 maç
03.2025
Uyluk sakatlığıKadroda yok
7 maç
02.2025
Kırmızı kart cezasıKadroda yok
1 maç
01.2025
Arka adale sakatlığıKadroda yok
3 maç
11.2024
Parmak sakatlığıKadroda yok
3 maç
03.2022
SakatlıkŞüpheli
6 maç
02.2022
SakatlıkKadroda yok
2 maç
09.2021
Loan agreementKadroda yok
1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
TRANSFER SÖYLENTİLERİ
Söylentiler üçüncü taraf haberleridir, gerçekleşmiş transfer değildir.
SCOUT RAPORUAyrıntılı olay verisi · 1209 dk
İzlemede: Dengeli savunmacı
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Güvenilir veri kapsamıVeri kapsamı, bu okumayı yapmak için yeterli.
Soru işaretleri
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU57.5Premier League 2025
PERFORMANS51.11209 dk
KARARVeri yetersiz57/100
ROL UYUMU2025
Klasik stoper
68.5
Defansif bek
67.5
Ayağı iyi stoper
66.7
Role fit sinyali var ama confidence 94/100 ve risk 8/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 211 oyuncu
Scout skoru
%52
Performans
%35
Dakika
%52
Değer / getiri
%25
Tüm ligler · 8422 oyuncu
Scout skoru
%60
Performans
%41
Dakika
%76
Değer / getiri
%18
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği
100
85
100
Ortalama rating
6.51
7.2
90
Pas hacmi / 90
41.24
45
92
İkili mücadele kazanma
48.68
68
72
Blok / 90
0.82
1.8
46
Pas arası / 90
0.74
1.8
41
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Federico BaschirottoCremonese · 29
%95
2gol
0asist
61scout
Serie A
Carl StarfeltCelta Vigo · 30
%86
1gol
0asist
55scout
€5.00M
UEFA Europa League
Pablo OrtízHouston Dynamo · 25
%85
1gol
0asist
64scout
Major League Soccer
Pantelis HatzidiakosFC Copenhagen · 28
%68
0gol
0asist
56scout
UEFA Champions League
Mikkel Konradsen CeideRosenborg · 24
%63
0gol
0asist
64scout
Eliteserien
Łukasz BejgerCelje · 23
%63
0gol
0asist
61scout
UEFA Europa Conference League
Boris PopovićArouca · 25
%62
1gol
0asist
65scout
Primeira Liga
Luís RochaSanta Clara · 39
%60
0gol
0asist
52scout
Primeira Liga
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum






Without Club
Stoke City