BU SEZON0G · 2A
Asist20.14 / 90
Şut40.27 / 90
Kilit pas70.47 / 90
Başarılı dripling70.47 / 90
Kazanılan ikili714.79 / 90
Rating6.53
OYUNCU PROFİLİJupiler Pro League 2022 · 104 orta sahalar
- Kilit pas 0.47 %14
- Asist 0.14 %62
- Drible 0.47 %35
- Pas isabeti %78 %49
- Top kapma 3.31 %51
- İkili mücadele %43 %17
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 1333 dakika oynadı.
KUPALAR
🏆
Play-offs 1/2None · Belgium
🏆
Play-offs 1/22022 · Belgium
2022/23
20
1.333
0
2
6.53
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut4%25 isabet
Kilit pas7
Drible7%33 başarı
İkili kazanılan71%43
Müdahale30
Faul2524 kazanılan
İlk 11173 yedek
G+A / 900.14
Kart5
2021/22
27
727
0
1
6.56
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut3%67 isabet
Kilit pas6
Drible6%60 başarı
İkili kazanılan46%46
Müdahale25
Faul1010 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11918 yedek
G+A / 900.12
Kart11
TOPLAM GOL0
İLK 1100 yedek girdi
MAÇ GEÇMİŞİ47 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 25.02.2023 | KV MechelenH | 0-2 | 14↑ | – | 6.3 | ||
| 18.02.2023 | Zulte WaregemH | 1-1 | 71 | – | 6.2 | ||
| 11.02.2023 | CharleroiA | 3-0 | 45 | – | 6.7 | ||
| 04.02.2023 | OH LeuvenH | 2-1 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 29.01.2023 | GenkA | 4-0 | 65 | – | 5.6 | ||
| 18.01.2023 | KortrijkA | 3-2 | 89 | – | 6.2 | ||
| 14.01.2023 | Standard LiegeH | 1-1 | 17↑ | – | 6.7 | ||
| 07.01.2023 | OostendeA | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 23.12.2022 | AS EupenH | 0-1 | 90 | 1 | 7.0 | ||
| 11.11.2022 | OH LeuvenA | 5-0 | 87 | – | 6.3 | ||
| 05.11.2022 | St. TruidenH | 1-2 | 90 | – | 6.3 | ||
| 30.10.2022 | Union St. GilloiseH | 1-2 | 64 | 1 | 6.7 | ||
| 23.10.2022 | GentA | 2-1 | 88 | – | 6.6 | ||
| 18.10.2022 | Cercle BruggeH | 0-1 | 71 | 1 | 7.3 | ||
| 14.10.2022 | KVC WesterloA | 2-2 | 90 | – | 6.6 | ||
| 08.10.2022 | OostendeH | 1-1 | 80 | – | 6.6 | ||
| 30.09.2022 | Standard LiegeA | 0-2 | 73 | 1 | – | 6.7 | |
| 16.09.2022 | AntwerpA | 2-1 | 45 | – | 6.2 | ||
| 10.09.2022 | Club Brugge KVH | 0-2 | 74 | – | 6.0 | ||
| 03.09.2022 | KV MechelenA | 2-3 | 90 | 1 | – | 6.9 | |
| 10.04.2022 | GenkH | 0-2 | 90 | 1 | 6.6 | ||
| 02.04.2022 | OostendeA | 2-2 | 35↑ | – | 6.3 | ||
| 05.03.2022 | Club Brugge KVH | 0-5 | 41 | – | 5.2 | ||
| 27.02.2022 | Zulte WaregemA | 1-0 | 49 | – | 6.6 | ||
| 23.02.2022 | GentA | 4-0 | 90 | 1 | 6.7 | ||
| 11.02.2022 | AntwerpH | 0-1 | 16↑ | – | 5.9 | ||
| 04.02.2022 | CharleroiA | 2-0 | 74 | – | 7.2 | ||
| 29.01.2022 | AS EupenH | 0-0 | 67 | – | 7.0 | ||
| 26.01.2022 | Beerschot WilrijkH | 2-1 | 76 | – | 6.6 | ||
| 22.01.2022 | St. TruidenA | 3-1 | 80 | 1 | – | 6.9 | |
| 18.01.2022 | Union St. GilloiseH | 0-4 | 86 | 1 | 7.5 | ||
| 27.12.2021 | KV MechelenA | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 27.11.2021 | St. TruidenH | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 07.11.2021 | GentH | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 30.10.2021 | Beerschot WilrijkA | 3-0 | –↑ | – | – | ||
| 22.10.2021 | CharleroiH | 1-3 | 2↑ | – | – | ||
| 16.10.2021 | Union St. GilloiseA | 4-2 | –↑ | – | – | ||
| 03.10.2021 | Zulte WaregemH | 5-1 | –↑ | – | – | ||
| 26.09.2021 | GenkA | 3-0 | 4↑ | – | – | ||
| 19.09.2021 | AntwerpA | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 12.09.2021 | Standard LiegeH | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 28.08.2021 | AS EupenA | 1-2 | 1↑ | – | – | ||
| 21.08.2021 | Cercle BruggeH | 2-1 | 16↑ | – | 6.2 | ||
| 14.08.2021 | OostendeH | 2-3 | –↑ | – | – | ||
| 08.08.2021 | AnderlechtA | 3-0 | –↑ | – | – | ||
| 31.07.2021 | KV MechelenH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 24.07.2021 | KortrijkA | 2-0 | –↑ | – | – |
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum