LİGLigue 1
BU SEZON0G · 0A
Asist00.00 / 90
Kilit pas20.12 / 90
Başarılı dripling20.12 / 90
Kazanılan ikili40.24 / 90
Rating6.76
OYUNCU PROFİLİLigue 1 2024 · 22 kaleciler
- Kurtarış 1.82 %0
- Yenen gol (az iyi) 1.39 %52
- Pas isabeti %67 %38
- Pas hacmi 26.2 %43
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 1486 dakika oynadı.
KUPALAR
🏆
UEFA Nations League2020/2021 · Europe
🏆
FIFA World Cup2018 Russia · World
🏆
Trophée des Champions2011/2012 · France
🏆
Coupe de la Ligue2011/2012 · France
🏆
Coupe de la Ligue2010/2011 · France
🏆
Trophée des Champions2010/2011 · France
🏆
Ligue 12009/2010 · France
🏆
Coupe de la Ligue2009/2010 · France
🥈
FIFA World Cup2022 Qatar · World · 2nd Place
🥈
Ligue 12021/2022 · France · 2nd Place
🥈
Trophée des Champions2020/2021 · France · 2nd Place
🥈
Ligue 12019/2020 · France · 2nd Place
🥈
UEFA Europa League2017/2018 · Europe · 2nd Place
🥈
UEFA European Championship2016 France · Europe · 2nd Place
🥈
Coupe de France2015/2016 · France · 2nd Place
🥈
Ligue 12012/2013 · France · 2nd Place
🥈
Ligue 12010/2011 · France · 2nd Place
🥈
Ligue 12008/2009 · France · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2022/23 · 1 G+A
GolAsist
2024/25
34
1.486
0
0
6.76
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Kilit pas2
Drible2%100 başarı
İkili kazanılan4%67
İlk 111717 yedek
Kaptan16maçta
2023/24
41
3.690
0
0
6.98
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Drible2%100 başarı
İkili kazanılan22%85
Müdahale3
Faul17 kazanılan
İlk 1141
Kart2
Kaptan26maçta
2022/23
45
3.726
0
1
6.85
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Kilit pas1
Drible1%100 başarı
İkili kazanılan12%71
Faul24 kazanılan
İlk 11423 yedek
G+A / 900.02
Kart1
Kaptan1maçta
2021/22
51
1.620
0
0
7.13
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Kilit pas2
İkili kazanılan6%75
Müdahale2
İlk 111833 yedek
Kart1
Kaptan18maçta
2020/21
43
3.875
0
0
6.67
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Drible1%100 başarı
İkili kazanılan11%92
İlk 1143
Kart1
Kaptan42maçta
TOPLAM GOL1
İLK 1110948 yedek girdi
KART3
FORMA30
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR1 gol
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 1 %100
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-3-330%24
- 4-4-227%22
- 3-4-2-123%19
- 4-2-3-118%15
- 4-1-4-116%13
- 3-5-29%7
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17.05.2025 | MarseilleA | 4-2 | 1↑ | – | – | ||
| 10.05.2025 | NiceH | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 03.05.2025 | ToulouseA | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 26.04.2025 | LyonA | 4-1 | –↑ | – | – | ||
| 18.04.2025 | NantesH | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 13.04.2025 | Le HavreA | 1-5 | –↑ | – | – | ||
| 06.04.2025 | AuxerreH | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 30.03.2025 | AngersA | 0-3 | –↑ | – | – | ||
| 15.03.2025 | LensA | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 08.03.2025 | Paris Saint GermainH | 1-4 | –↑ | – | – | ||
| 02.03.2025 | MontpellierA | 0-4 | –↑ | – | – | ||
| 21.02.2025 | ReimsH | 1-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 16.02.2025 | LilleH | 0-2 | –↑ | – | – | ||
| 08.02.2025 | Saint EtienneA | 0-2 | –↑ | – | – | ||
| 02.02.2025 | StrasbourgH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 25.01.2025 | MonacoA | 3-2 | –↑ | – | – | ||
| 18.01.2025 | Stade Brestois 29H | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 11.01.2025 | MarseilleH | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 03.01.2025 | NiceAC | 3-2 | 90 | – | 5.9 | ||
| 15.12.2024 | AngersHC | 2-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 08.12.2024 | NantesAC | 1-0 | 90 | – | 6.3 | ||
| 30.11.2024 | Saint EtienneHC | 5-0 | 90 | – | 7.0 | ||
| 24.11.2024 | LilleAC | 1-0 | 90 | – | 6.3 | ||
| 10.11.2024 | ToulouseHC | 0-2 | 45 | – | 6.0 | ||
| 03.11.2024 | AuxerreAC | 4-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 25.10.2024 | Le HavreHC | 1-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 19.10.2024 | Stade Brestois 29AC | 1-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 05.10.2024 | MonacoHC | 1-2 | 90 | – | 5.9 | ||
| 27.09.2024 | Paris Saint GermainAC | 3-1 | 90 | – | 6.6 | ||
| 21.09.2024 | LensHC | 1-1 | 90 | – | 6.7 | ||
| 15.09.2024 | MontpellierHC | 3-0 | 90 | – | 7.7 | ||
| 01.09.2024 | ReimsAC | 2-1 | 90 | – | 7.3 | ||
| 25.08.2024 | StrasbourgAC | 3-1 | 90 | – | 6.5 | ||
| 18.08.2024 | LyonHC | 3-0 | 90 | – | 7.7 | ||
| 19.05.2024 | ReimsAC | 2-1 | 90 | – | 6.3 | ||
| 12.05.2024 | LensHC | 1-1 | 90 | – | 7.2 | ||
| 04.05.2024 | MetzAC | 2-3 | 90 | – | 6.2 | ||
| 28.04.2024 | Stade Brestois 29HC | 4-5 | 90 | – | 5.9 | ||
| 20.04.2024 | NantesAC | 0-3 | 90 | – | 7.9 | ||
| 13.04.2024 | ToulouseHC | 1-2 | 90 | – | 6.2 | ||
| 07.04.2024 | MonacoAC | 1-0 | 90 | – | 7.3 | ||
| 31.03.2024 | StrasbourgAC | 2-0 | 90 | – | 7.3 | ||
| 17.03.2024 | MarseilleHC | 2-0 | 90 | – | 7.3 | ||
| 10.03.2024 | LilleAC | 2-2 | 90 | – | 7.6 | ||
| 03.03.2024 | LorientHC | 1-2 | 90 | – | 6.7 | ||
| 25.02.2024 | Paris Saint GermainAC | 1-1 | 90 | – | 6.7 | ||
| 22.02.2024 | AC MilanHC | 3-2 | 90 | – | 6.9 | ||
| 18.02.2024 | Clermont FootHC | 3-1 | 90 | – | 7.2 | ||
| 15.02.2024 | AC MilanAC | 3-0 | 90 | – | 6.6 | ||
| 11.02.2024 | Le HavreAC | 0-1 | 90 | – | 8.2 | ||
| 03.02.2024 | MontpellierHC | 2-1 | 90 | – | 8.2 | ||
| 26.01.2024 | LyonAC | 2-3 | 90 | – | 6.3 | ||
| 13.01.2024 | NiceHC | 2-0 | 90 | – | 7.3 | ||
| 20.12.2023 | Clermont FootAC | 1-3 | 90 | – | 7.2 | ||
| 17.12.2023 | ToulouseAC | 0-0 | 90 | – | 7.9 | ||
| 14.12.2023 | VillarrealHC | 2-3 | 90 | – | 6.3 | ||
| 09.12.2023 | MonacoHC | 1-2 | 90 | – | 6.7 | ||
| 03.12.2023 | MarseilleAC | 2-0 | 90 | – | 6.2 | ||
| 30.11.2023 | Maccabi HaifaAC | 0-3 | 90 | – | 6.9 | ||
| 26.11.2023 | ReimsHC | 3-1 | 90 | – | 6.6 |
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2005–2024 · 214 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
06.2023
Baldır sakatlığıKadroda yok
1 maç
08.2022
Diz sakatlığıŞüpheli
1 maç
01.2022
Ayak bileği sakatlığıKadroda yok
1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum



