LİGLeague Cup
BU SEZON0G · 0A
KUPALAR
🏆
Scottish Cup2019/2020 · Scotland
🥈
Premiership2020/2021 · Scotland · 2nd Place
🥈
Championship2016/2017 · England · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2024/25 · 4 G+A
GolAsist
2025/26
8
259
0
0
6.75
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut2%100 isabet
Kilit pas5
İkili kazanılan16%73
Müdahale2
Faul41 kazanılan
Ofsayt1
İlk 1135 yedek
Kart2
2024/25
46
4.041
4
0
7.00
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut31%29 isabet
Kilit pas10
Drible5%71 başarı
İkili kazanılan208%66
Müdahale37
Faul2816 kazanılan
Ofsayt7
İlk 11451 yedek
G+A / 900.09
Kart4
Kaptan12maçta
2023/24
38
3.206
1
0
6.99
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut25%32 isabet
Kilit pas6
Drible5%56 başarı
İkili kazanılan173%65
Müdahale37
Faul2513 kazanılan
Ofsayt2
İlk 11353 yedek
G+A / 900.03
Kart10
2022/23
30
17
0
0
4.30
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut1
Drible1%100 başarı
İkili kazanılan4%80
2021/22
30
1.434
1
0
7.19
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut16%38 isabet
Kilit pas4
Drible1%100 başarı
İkili kazanılan86%65
Müdahale15
Faul155 kazanılan
Ofsayt1
İlk 111515 yedek
G+A / 900.06
Kart7
Kaptan1maçta
2020/21
5
360
0
0
6.40
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut2
İkili kazanılan18%58
Müdahale3
Faul81 kazanılan
İlk 1141 yedek
Kart1
TOPLAM GOL5
İLK 116350 yedek girdi
KART13
VAR2onu ilgilendiren karar
FORMA4
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR5 gol
- 1-15' 1 %20
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 1 %20
- 46-60' 1 %20
- 61-75' 2 %40
- 76-90+' 0 %0
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-157%56
- 4-3-327%26
- 3-4-2-16%6
- 3-5-26%6
- 3-1-4-23%3
- 3-4-33%3
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar5aldığı asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 09.12.2025 | Sheffield UtdA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 29.11.2025 | QPRH | 3-1 | 34↑ | – | 7.2 | ||
| 25.11.2025 | Oxford UnitedH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 22.11.2025 | BirminghamA | 4-1 | 90 | 1 | 6.7 | ||
| 08.11.2025 | LeicesterH | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 05.11.2025 | Sheffield WednesdayA | 1-1 | 45 | – | 6.2 | ||
| 01.11.2025 | Hull CityH | 0-2 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 12.08.2025 | WatfordA | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 03.05.2025 | CardiffH | 4-2 | 89 | 1 | 2 | 7.9 | |
| 26.04.2025 | MiddlesbroughA | 0-0 | 90 | – | 7.6 | ||
| 21.04.2025 | MillwallA | 3-1 | 90 | 1 | 1 | 7.3 | |
| 18.04.2025 | PortsmouthH | 3-5 | 90 | – | 6.6 | ||
| 11.04.2025 | BurnleyA | 2-1 | 90 | 1 | 7.3 | ||
| 08.04.2025 | SunderlandH | 0-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 05.04.2025 | PlymouthA | 2-1 | 90 | – | 6.6 | ||
| 29.03.2025 | West BromH | 1-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 14.03.2025 | Bristol CityA | 2-1 | 90 | – | 7.2 | ||
| 11.03.2025 | Sheffield WednesdayH | 2-3 | 90 | – | 7.0 | ||
| 07.03.2025 | Oxford UnitedH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 01.03.2025 | BlackburnAC | 1-1 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 22.02.2025 | Stoke CityHC | 4-2 | 90 | – | 6.5 | ||
| 15.02.2025 | Hull CityAC | 1-1 | 90 | 1 | 7.5 | ||
| 11.02.2025 | PrestonHC | 0-1 | 90 | 2 | 7.0 | ||
| 08.02.2025 | DerbyH | 1-1 | 90 | – | 7.2 | ||
| 01.02.2025 | WatfordA | 0-1 | 90 | – | 7.3 | ||
| 25.01.2025 | SwanseaH | 5-1 | 90 | 2 | 7.3 | ||
| 22.01.2025 | LeedsA | 2-0 | 90 | – | 6.3 | ||
| 18.01.2025 | Sheffield UtdA | 2-0 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 04.01.2025 | CoventryH | 2-1 | 90 | 2 | 7.0 | ||
| 01.01.2025 | LutonA | 0-1 | 90 | – | 7.6 | ||
| 29.12.2024 | QPRH | 1-1 | 90 | 2 | 6.2 | ||
| 26.12.2024 | MillwallHC | 2-1 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 21.12.2024 | SunderlandAC | 2-1 | 82 | – | 6.3 | ||
| 15.12.2024 | BurnleyHC | 1-2 | 90 | – | 6.9 | ||
| 10.12.2024 | PortsmouthAC | 0-0 | 90 | – | 7.3 | ||
| 07.12.2024 | QPRA | 3-0 | 90 | – | 6.3 | ||
| 30.11.2024 | LutonH | 4-2 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 26.11.2024 | PlymouthH | 6-1 | 90 | 1 | 2 | 7.2 | |
| 23.11.2024 | West BromAC | 2-2 | 90 | – | 7.2 | ||
| 09.11.2024 | Bristol CityHC | 0-2 | 90 | 2 | 6.9 | ||
| 05.11.2024 | Sheffield WednesdayAC | 2-0 | 90 | – | 7.0 | ||
| 02.11.2024 | CardiffAC | 2-1 | 90 | 3 | 6.9 | ||
| 27.10.2024 | MiddlesbroughH | 3-3 | 90 | – | 6.7 | ||
| 22.10.2024 | PrestonA | 2-2 | 90 | 1 | 1 | 7.2 | |
| 19.10.2024 | Stoke CityA | 1-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 05.10.2024 | Hull CityH | 4-0 | 90 | – | 7.3 | ||
| 01.10.2024 | LeedsH | 1-1 | 90 | – | 7.3 | ||
| 28.09.2024 | DerbyA | 2-3 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 21.09.2024 | WatfordH | 4-1 | 90 | 1 | 7.0 | ||
| 14.09.2024 | SwanseaA | 1-0 | 90 | – | 6.7 | ||
| 31.08.2024 | CoventryA | 0-1 | 90 | 2 | 7.6 | ||
| 24.08.2024 | Sheffield UtdH | 1-1 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 17.08.2024 | BlackburnH | 2-2 | 90 | 1 | 6.3 | ||
| 10.08.2024 | Oxford UnitedA | 2-0 | 90 | – | 6.2 | ||
| 16.05.2024 | LeedsA | 4-0 | 90 | – | 6.2 | ||
| 12.05.2024 | LeedsH | 0-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 04.05.2024 | BirminghamA | 1-0 | 75 | – | 7.0 | ||
| 27.04.2024 | SwanseaH | 2-2 | 90 | 5 | 8.0 | ||
| 20.04.2024 | Bristol CityH | 1-1 | 90 | – | 6.7 | ||
| 13.04.2024 | PrestonA | 0-1 | 90 | – | 7.0 |
ŞUT2
GOL0
xG0.1
xG FARKI-0.1under performing
DÖNÜŞÜM%0.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Vücut bölgesine göre
- Sağ ayak1%50
- Kafa1%50
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR2 şut
- 1-15' 1 %50
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 1 %50
- 76-90+' 0 %0
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2009–2025 · 157 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
01.2023
HastalıkŞüpheli
3 maç
08.2022
Loan agreementKadroda yok
1 maç
04.2022
Uyluk sakatlığıKadroda yok
2 maç
01.2022
Ayak bileği sakatlığıŞüpheli
2 maç
12.2021
Sarı kart cezasıKadroda yok
1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 259 dk
Veri yetersiz: Pas hacmi yüksek savunmacı
Örneklem ya da veri kapsamı bir yargıya varmak için yetersiz.
Güçlü yönler
Takip listesi adayıProfilde net bir zirve eksen yok; lig ve rol baglaminda izlenmeli.
Soru işaretleri
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Veri kapsamı uyarısıShot sample dusuk; xG/90 siralamasi dikkatli okunmali.
Veri kapsamı uyarısıOynadığı dakika, kesin bir yorum için henüz sınırlı.
Bir scout sırada neye bakar
- Şimdilik beklemede; veri veya performans güçlenirse tekrar değerlendirilmeli.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU38.4Championship 2025
PERFORMANS48.7259 dk
KARARVeri yetersiz43/100
ROL UYUMU2025
Ayağı iyi stoper
48.2
Klasik stoper
43.8
Defansif bek
38.2
Role fit sinyali var ama confidence 66/100 ve risk 36/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 285 oyuncu
Scout skoru
%18
Performans
%30
Dakika
%30
Değer / getiri
%8
Tüm ligler · 8422 oyuncu
Scout skoru
%24
Performans
%37
Dakika
%47
Değer / getiri
%18
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Pas hacmi / 90
65.68
62
100
İkili mücadele kazanma
72.73
64
100
Performans skoru
48.7
76
64
Ortalama rating
6.75
7.2
94
Müdahale / 90
0.69
2.2
31
Blok / 90
0.35
1.5
23
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Soner GönülSamsunspor · 28
%95
0gol
0asist
54scout
€600K
Süper Lig
Miguel NavarroTalleres Cordoba · 26
%92
0gol
1asist
63scout
Liga Profesional Argentina
Alex TellesBotafogo · 33
%83
0gol
2asist
40scout
CONMEBOL Libertadores
Hakan BilgiçKeçiörengücü · 33
%78
0gol
1asist
46scout
1. Lig
Andy RobertsonLiverpool · 31
%68
1gol
0asist
46scout
€40.00M
Premier League
Ali DereKeçiörengücü · 33
%68
0gol
3asist
63scout
€800K
1. Lig
Sam JunquaReal Salt Lake · 29
%60
1gol
1asist
60scout
Major League Soccer
Kieran TierneyCeltic · 28
%60
0gol
1asist
50scout
UEFA Europa League
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum





