LİGUEFA Europa League
BU SEZON0G · 1A
Asist00.00 / 90
Şut10.40 / 90
Kilit pas10.40 / 90
Başarılı dripling20.79 / 90
Kazanılan ikili114.36 / 90
Rating6.49
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Asist
0.003.60
Kilit pas
0.403.60
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
LİG SIRALAMALARINDA
🥇
Süper Lig2020 · Besiktas · 31 maç
17asist1.
🥇
Cup2020 · Besiktas · 4 maç
1asist1.
9.
Süper Lig2021 · Besiktas · 35 maç
7asist9.
70.
UEFA Europa League2025 · Lyon · 1 maç
1asist70.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆
Trophée des ChampionsNone · France
🏆
Super CupNone · Türkiye
🏆
Community ShieldNone · England
🏆
CupNone · Türkiye
🏆
Süper LigNone · Türkiye
🏆
Cup2023/2024 · Türkiye
🏆
Super Cup2022 · Türkiye
🏆
Community Shield2021 · England
🏆
Cup2020/2021 · Türkiye
🏆
Süper Lig2020/2021 · Türkiye
🏆
Trophée des Champions2012 · France
🥈
Trophée des ChampionsNone · France · 2nd Place
🥈
Ligue 1None · France · 2nd Place
🥈
Ligue 12017/2018 · France · 2nd Place
🥈
Trophée des Champions2016 · France · 2nd Place
🥈
Ligue 12015/2016 · France · 2nd Place
🥈
Trophée des Champions2015 · France · 2nd Place
🥈
Ligue 12014/2015 · France · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2020/21 · 25 G+A
GolAsist
2025/26
24
252
0
1
6.49
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut1%100 isabet
Kilit pas2
Drible2%100 başarı
İkili kazanılan11%35
Müdahale5
Faul92 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11222 yedek
G+A / 900.36
2024/25
25
1.463
3
2
7.02
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut21%52 isabet
Kilit pas36
Drible15%42 başarı
İkili kazanılan68%34
Müdahale20
Faul2422 kazanılan
Ofsayt6
Penaltı21 kaçan
İlk 11178 yedek
G+A / 900.31
Kart51
2023/24
30
1.305
1
4
7.00
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut24%54 isabet
Kilit pas38
Drible19%53 başarı
İkili kazanılan76%42
Müdahale29
Faul3320 kazanılan
Ofsayt3
Penaltı1
İlk 111317 yedek
G+A / 900.34
Kart6
2022/23
11
501
2
3
7.09
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut7%86 isabet
Kilit pas19
Drible9%64 başarı
İkili kazanılan21%38
Müdahale6
Faul84 kazanılan
Ofsayt1
Penaltı1
İlk 1174 yedek
G+A / 900.9
Kaptan2maçta
2021/22
40
3.160
5
7
7.28
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut54%54 isabet
Kilit pas95
Drible79%64 başarı
İkili kazanılan232%47
Müdahale76
Faul4561 kazanılan
Ofsayt3
Penaltı2
İlk 11373 yedek
G+A / 900.34
Kart9
2020/21
34
2.418
8
17
7.51
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut41%51 isabet
Kilit pas93
Drible55%55 başarı
İkili kazanılan178%46
Müdahale44
Faul3547 kazanılan
Penaltı3
İlk 11304 yedek
G+A / 900.93
Kart5
TOPLAM GOL76 penaltı
İLK 112034 yedek girdi
KART10
FORMA18
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR7 gol
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 1 %14
- 61-75' 4 %57
- 76-90+' 2 %29
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-141%77
- 4-3-35%9
- 3-4-2-13%6
- 4-3-1-22%4
- 4-1-4-11%2
- 5-3-21%2
ASİST AĞI
Onun asist yaptıkları3verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 25.04.2026 | AuxerreH | 3-2 | –↑ | – | – | ||
| 19.04.2026 | Paris Saint GermainA | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 12.04.2026 | LorientH | 2-0 | 45 | – | 6.5 | ||
| 05.04.2026 | AngersA | 0-0 | 26↑ | – | 6.7 | ||
| 22.03.2026 | MonacoH | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 15.03.2026 | Le HavreA | 0-0 | 14↑ | – | 6.5 | ||
| 08.03.2026 | Paris FCH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 01.03.2026 | MarseilleA | 3-2 | –↑ | – | – | ||
| 22.02.2026 | StrasbourgA | 3-1 | –↑ | – | – | ||
| 15.02.2026 | NiceH | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 07.02.2026 | NantesA | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 03.01.2026 | MonacoA | 1-3 | –↑ | – | – | ||
| 14.12.2025 | Le HavreH | 1-0 | 5↑ | – | – | ||
| 07.12.2025 | LorientA | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 09.11.2025 | Paris Saint GermainH | 2-3 | 64 | – | 6.2 | ||
| 02.11.2025 | Stade Brestois 29A | 0-0 | 14↑ | – | 6.2 | ||
| 29.10.2025 | Paris FCA | 3-3 | –↑ | – | – | ||
| 26.10.2025 | StrasbourgH | 2-1 | 13↑ | – | 6.6 | ||
| 18.10.2025 | NiceA | 3-2 | 22↑ | 1 | 6.7 | ||
| 05.10.2025 | ToulouseH | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 28.09.2025 | LilleA | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 25.09.2025 | UtrechtA | 0-1 | 25↑ | 1 | – | 6.5 | |
| 19.09.2025 | AngersH | 1-0 | 1↑ | – | – | ||
| 14.09.2025 | RennesA | 3-1 | 23↑ | – | 6.5 | ||
| 31.05.2025 | HataysporH | 5-2 | 15 | 1 | 6.6 | ||
| 25.05.2025 | BesiktasA | 1-2 | 78 | 1 | 6.6 | ||
| 18.05.2025 | GoztepeH | 6-3 | 1↑ | – | – | ||
| 10.05.2025 | KonyasporA | 2-1 | 14↑ | 1 | 6.6 | ||
| 03.05.2025 | Gazişehir GaziantepH | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 16.03.2025 | BB BodrumsporH | 0-2 | 79 | – | 6.2 | ||
| 02.03.2025 | AlanyasporH | 3-1 | 89 | 1 | 1 | 1 | 8.0 |
| 22.02.2025 | SamsunsporA | 2-3 | –↑ | – | – | ||
| 17.02.2025 | GalatasarayH | 1-2 | 19↑ | – | 6.7 | ||
| 09.02.2025 | KasimpasaA | 3-2 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 02.02.2025 | FenerbahceA | 3-2 | 78 | 2 | 5.9 | ||
| 26.01.2025 | Adana DemirsporH | 3-2 | 89 | 1 | 1 | 8.3 | |
| 18.01.2025 | Istanbul BasaksehirA | 2-0 | 90 | 2 | 6.7 | ||
| 11.01.2025 | HataysporA | 1-2 | 90 | 1 | 4 | 8.2 | |
| 03.01.2025 | BesiktasH | 1-1 | 90 | 1 | 7.3 | ||
| 22.12.2024 | GoztepeA | 3-0 | 86 | – | 6.2 | ||
| 14.12.2024 | KonyasporH | 1-1 | 87 | 1 | 7.6 | ||
| 09.12.2024 | Gazişehir GaziantepA | 1-0 | 90 | 3 | 7.2 | ||
| 01.12.2024 | KayserisporH | 3-0 | 84 | 1 | 7.9 | ||
| 23.11.2024 | EyüpsporA | 1-2 | 89 | – | 6.6 | ||
| 09.11.2024 | TrabzonsporH | 3-1 | 89 | – | 7.0 | ||
| 02.11.2024 | SivassporA | 2-1 | 56 | – | 6.7 | ||
| 21.10.2024 | BB BodrumsporA | 0-1 | 18↑ | 1 | – | 7.3 | |
| 28.09.2024 | AlanyasporA | 1-0 | 24↑ | – | 6.7 | ||
| 22.09.2024 | SamsunsporH | 0-1 | 18↑ | 1 | 7.3 | ||
| 26.05.2024 | KasimpasaA | 2-1 | 11↑ | – | 6.7 | ||
| 03.05.2024 | RizesporH | 3-2 | 86 | 1 | 1 | 8.9 | |
| 27.04.2024 | FenerbahceA | 2-1 | 45↑ | – | 6.5 | ||
| 19.04.2024 | AnkaragucuH | 2-0 | 76 | 2 | 6.9 | ||
| 13.04.2024 | SamsunsporH | 1-1 | 77 | – | 7.5 | ||
| 04.04.2024 | Istanbul BasaksehirA | 1-1 | 71 | 1 | 6.9 | ||
| 11.03.2024 | Gazişehir GaziantepA | 2-0 | 28↑ | – | 7.0 | ||
| 03.03.2024 | GalatasarayH | 0-1 | 30↑ | 1 | 7.0 | ||
| 25.02.2024 | İstanbulsporA | 0-2 | 13↑ | – | 6.7 | ||
| 19.02.2024 | KonyasporH | 2-0 | 9↑ | 1 | 6.3 | ||
| 04.02.2024 | TrabzonsporH | 2-0 | 90 | 1 | 7.0 |
ŞUT4
GOL0
xG0.3
xG FARKI-0.3under performing
DÖNÜŞÜM%0.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Açık oyun2%50
- Asist sonrası1%25
- Korner1%25
Vücut bölgesine göre
- Kafa2%50
- Sol ayak2%50
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR4 şut
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 1 %25
- 76-90+' 3 %75
AKSİYON HARİTASI182 aksiyon
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %59
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %61
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %56
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %47
Rakip kale →
EN SIK YAPTIĞI AKSİYONLAR182
- Pas116%66
- Top teması14%8
- Faul11%6
- Müdahale7%4
- Hava topu6%3
- Top kazanma6%3
- Korner kazandırma5%3
- Kurtarılan şut4%2
- Top kaptırma3%2
- İkili mücadele3%2
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2020–2025 · 164 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
02.2026
Kas sakatlığıKadroda yok
18 maç
10.2025
Kadro dışıKadroda yok
2 maç
09.2025
WoundKadroda yok
2 maç
04.2025
Kas sakatlığıŞüpheli
4 maç
04.2025
SakatlıkŞüpheli
5 maç
03.2024
Sarı kart cezasıKadroda yok
2 maç
06.2023
Kasık sakatlığıŞüpheli
1 maç
05.2023
Kasık sakatlığıKadroda yok
2 maç
01.2023
Ayak parmağı sakatlığıŞüpheli
2 maç
01.2023
Ayak parmağı sakatlığıKadroda yok
3 maç
09.2022
SakatlıkKadroda yok
1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟥
Süper Lig2024 · Rizespor
1kırmızı · 23 maç
SCOUT RAPORUAyrıntılı olay verisi · 227 dk
Veri yetersiz: Dengeli orta saha profili
Örneklem ya da veri kapsamı bir yargıya varmak için yetersiz.
Güçlü yönler
Takip listesi adayıProfilde net bir zirve eksen yok; lig ve rol baglaminda izlenmeli.
Soru işaretleri
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Veri kapsamı uyarısıOynadığı dakika, kesin bir yorum için henüz sınırlı.
Bir scout sırada neye bakar
- Şimdilik beklemede; veri veya performans güçlenirse tekrar değerlendirilmeli.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU32.7Ligue 1 2025
PERFORMANS37.2227 dk
KARARVeri yetersiz40/100
ROL UYUMU2025
Top kapan ön libero
43.7
Derinden oyun kurucu
40.2
Box-to-box orta saha
37.6
Role fit sinyali var ama confidence 76/100 ve risk 36/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 263 oyuncu
Scout skoru
%24
Performans
%49
Dakika
%43
Değer / getiri
%29
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru
%30
Performans
%53
Dakika
%53
Değer / getiri
%18
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Ortalama rating
6.49
7.1
91
Müdahale / 90
1.98
3.2
62
Performans skoru
37.2
75
50
Pas hacmi / 90
42.03
50
84
İkili mücadele kazanma
35.48
58
61
Pas arası / 90
0.4
2.3
17
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Damjan KovačevićTSV Hartberg
%95
1gol
1asist
57scout
€400K
Bundesliga
Mario MartínGetafe · 21
%76
2gol
0asist
52scout
€60.00M
La Liga
Noah SöderbergOsters IF · 24
%74
0gol
0asist
57scout
Allsvenskan
WendersonIF Elfsborg · 26
%68
0gol
1asist
55scout
Allsvenskan
Imam JagneIFK Goteborg · 22
%68
1gol
0asist
54scout
Allsvenskan
Santiago TrigosU.N.A.M. - Pumas · 23
%66
0gol
0asist
54scout
Liga MX
João SimõesSporting CP · 18
%60
0gol
0asist
47scout
€15.00M
UEFA Champions League
Youssouf DiarraCadiz · 27
%60
1gol
1asist
59scout
€800K
Segunda División
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum

