LİGJupiler Pro League
BU SEZON0G · 1A
Asist10.04 / 90
Şut170.68 / 90
Kilit pas60.24 / 90
Başarılı dripling70.28 / 90
Kazanılan ikili1074.25 / 90
Rating6.58
OYUNCU PROFİLİJupiler Pro League 2025 · 88 defanslar
- Müdahale 1.31 %26
- Pas arası 1.51 %80
- Blok 0.56 %51
- İkili mücadele %56 %44
- Pas isabeti %77 %13
- Faul (az iyi) 0.76 %67
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 2264 dakika oynadı.
KUPALAR
🏆
Division 1None · Belgium
🏆
Division 12023/2024 · Belgium
🥈
Challenger Pro LeagueNone · Belgium · 2nd Place
🥈
Challenger Pro League2024/2025 · Belgium · 2nd Place
2025/26
36
2.264
0
1
6.58
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut17%24 isabet
Kilit pas6
Drible7%64 başarı
İkili kazanılan107%56
Müdahale33
Faul195 kazanılan
Ofsayt1
İlk 112412 yedek
G+A / 900.04
Kart3
TOPLAM GOL1
İLK 112412 yedek girdi
KART3
FORMA13
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR1 gol
- 1-15' 1 %100
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 0 %0
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 3-4-1-215%47
- 5-3-26%19
- 3-1-4-25%16
- 3-5-24%12
- 3-4-32%6
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ36 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 09.05.2026 | Cercle BruggeH | 4-1 | –↑ | – | – | ||
| 03.05.2026 | DenderA | 2-1 | 87 | 1 | 6.6 | ||
| 26.04.2026 | Zulte WaregemA | 4-0 | 86 | – | 6.3 | ||
| 19.04.2026 | Zulte WaregemH | 0-2 | 97 | – | 6.9 | ||
| 11.04.2026 | Cercle BruggeA | 3-0 | 83 | – | 7.0 | ||
| 06.04.2026 | DenderH | 0-1 | 13↑ | 1 | 6.7 | ||
| 22.03.2026 | GenkH | 5-5 | 85 | 1 | 6.0 | ||
| 15.03.2026 | Cercle BruggeA | 1-3 | 92 | – | 6.5 | ||
| 06.03.2026 | AntwerpH | 0-0 | 93 | 1 | 7.3 | ||
| 27.02.2026 | Standard LiegeA | 1-1 | 84 | – | 6.5 | ||
| 22.02.2026 | KV MechelenH | 0-2 | 95 | 1 | 6.2 | ||
| 15.02.2026 | AnderlechtA | 0-0 | 92 | – | 6.9 | ||
| 08.02.2026 | Union St. GilloiseA | 2-1 | 88 | – | 6.6 | ||
| 30.01.2026 | GentH | 1-1 | 93 | – | 6.3 | ||
| 24.01.2026 | St. TruidenH | 1-2 | 92 | – | 6.7 | ||
| 16.01.2026 | Club Brugge KVA | 2-3 | 95 | 1 | 6.3 | ||
| 27.12.2025 | OH LeuvenH | 0-0 | 90 | – | 7.3 | ||
| 20.12.2025 | KVC WesterloA | 2-1 | 96 | 2 | 6.2 | ||
| 13.12.2025 | Zulte WaregemA | 2-2 | 90 | 2 | 6.6 | ||
| 05.12.2025 | DenderH | 1-2 | 90 | 1 | 2 | 6.6 | |
| 29.11.2025 | CharleroiA | 0-0 | 45↑ | – | 6.9 | ||
| 23.11.2025 | AnderlechtH | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 08.11.2025 | AntwerpA | 3-1 | 45↑ | – | 5.5 | ||
| 02.11.2025 | Cercle BruggeH | 2-1 | 24↑ | 1 | 6.0 | ||
| 26.10.2025 | GenkA | 1-1 | 10↑ | – | 6.7 | ||
| 18.10.2025 | KVC WesterloH | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 04.10.2025 | Zulte WaregemH | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 28.09.2025 | DenderA | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 20.09.2025 | OH LeuvenA | 1-2 | 1↑ | – | – | ||
| 13.09.2025 | Club Brugge KVH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 30.08.2025 | KV MechelenA | 3-2 | 90 | – | 6.2 | ||
| 24.08.2025 | Union St. GilloiseH | 0-0 | 48 | 2 | 6.6 | ||
| 17.08.2025 | St. TruidenA | 2-1 | 90 | 1 | 7.3 | ||
| 10.08.2025 | CharleroiH | 1-0 | 90 | – | 7.7 | ||
| 02.08.2025 | GentA | 1-0 | 90 | – | 6.3 | ||
| 26.07.2025 | Standard LiegeH | 0-2 | 90 | 1 | 6.0 |
ŞUT25
GOL1
xG1.6
xG FARKI-0.6under performing
DÖNÜŞÜM%4.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Korner11%44
- Taç sonrası5%20
- Duran top3%12
- Açık oyun3%12
- Asist sonrası3%12
Vücut bölgesine göre
- Kafa11%44
- Sağ ayak11%44
- Sol ayak3%12
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR25 şut
- 1-15' 2 %8
- 16-30' 3 %12
- 31-45' 3 %12
- 46-60' 4 %16
- 61-75' 5 %20
- 76-90+' 8 %32
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2025–2025 · 36 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2023-07-01
Olym. Charleroi
→
La Louvière
free transfer
Olym. Charleroi
→
La Louvière
free transfer
2022-08-03
US Saint-Malo
→
Olym. Charleroi
free transfer
US Saint-Malo
→
Olym. Charleroi
free transfer
2021-07-01
Aurillac-Arpaj.
→
US Saint-Malo
free transfer
Aurillac-Arpaj.
→
US Saint-Malo
free transfer
2020-07-01
Clermont B
→
Aurillac-Arpaj.
free transfer
Clermont B
→
Aurillac-Arpaj.
free transfer
2019-07-01
FC Martigues
→
Clermont B
free transfer
FC Martigues
→
Clermont B
free transfer
2018-07-01
Martigues U19
→
FC Martigues
-
Martigues U19
→
FC Martigues
-
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 2264 dk
Takip listesi: Agresif savunma profili
Profil takip listesine girecek kadar güçlü; maç izleme ve rol kontrolü gerekiyor.
Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Savunma etkisiMüdahale, pas arası ve ikili mücadele etkisi olumlu.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Bir scout sırada neye bakar
- Aynı mevkideki alternatiflerle karşılaştırma.
- Son beş maçtaki form eğrisi ve forma şansının istikrarı.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU66.3Jupiler Pro League 2025
PERFORMANS61.92264 dk
KARARİzlemeye değer66/100
◆ Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
Defansif bek
81.4
Klasik stoper
80.0
Ayağı iyi stoper
79.0
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 195 oyuncu
Scout skoru
%63
Performans
%56
Dakika
%80
Değer / getiri
%3
Tüm ligler · 8422 oyuncu
Scout skoru
%82
Performans
%68
Dakika
%90
Değer / getiri
%18
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği
100
80
100
Performans skoru
61.9
74
84
Pas hacmi / 90
36.81
42
88
İkili mücadele kazanma
56.02
58
97
Pas arası / 90
1.51
1.9
80
Müdahale / 90
1.31
3
44
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Amando LapageKVC Westerlo · 21
%95
0gol
0asist
79scout
Jupiler Pro League
Ibrahima BaFamalicao · 20
%92
1gol
1asist
81scout
€3.00M
Primeira Liga
Nathan NgoyLille · 22
%89
0gol
2asist
73scout
Ligue 1
Léo RealpeFamalicao · 24
%80
1gol
1asist
72scout
€4.00M
Primeira Liga
José CopeteValencia · 26
%69
0gol
0asist
66scout
La Liga
Noah EileNew York Red Bulls · 23
%66
1gol
0asist
73scout
Major League Soccer
Marco Di CesareRacing Club · 23
%64
1gol
0asist
74scout
Liga Profesional Argentina
Elydjah MendyNancy · 26
%60
2gol
0asist
71scout
€800K
Ligue 2
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum