Mamadou Sylla Diallo
Guinea · Midfielder

Mamadou Sylla Diallo

YAŞ25
BOY181 cm
KİLO75 kg
DOĞUM YERİConakry
LİGCzech Liga
BU SEZON1G · 0A
Gol10.13 / 90
Asist00.00 / 90
Şut30.38 / 90
Kilit pas10.13 / 90
Kazanılan ikili384.84 / 90
Rating6.80
OYUNCU PROFİLİUEFA Europa Conference League 2025 · 153 defanslar
Müdahale — %34 (1.27) Pas arası — %80 (1.53) Blok — %82 (0.89) İkili mücadele — %55 (%58) Pas isabeti — %24 (%79) Faul (az iyi) — %1 (1.91) 46 ORT. % 34 80 82 55 24 1
  • Müdahale 1.27 %34
  • Pas arası 1.53 %80
  • Blok 0.89 %82
  • İkili mücadele %58 %55
  • Pas isabeti %79 %24
  • Faul (az iyi) 1.91 %1
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 706 dakika oynadı.
KUPALAR
🏆 Cup2024/2025 · Czech-Republic
🏆 Coupe de France2021/2022 · France
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2025/26 · 1 G+A
2020 0 2021 0 2022 0 2025 1
GolAsist
2025/26 9 706 1 0 6.80
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
UEFA Europa Conference LeagueSigma Olomouc 9 706 1 0 6.80
Şut3%67 isabet
Kilit pas1
İkili kazanılan38%58
Müdahale10
Faul1510 kazanılan
İlk 1181 yedek
G+A / 900.13
Kart3
2022/23 22 1.568 0 0 6.73
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Jupiler Pro LeagueSeraing United 22 1.568 0 0 6.73
Şut3
Kilit pas3
Drible5%83 başarı
İkili kazanılan72%56
Müdahale42
Faul2310 kazanılan
İlk 11175 yedek
Kart71
Kaptan8maçta
2021/22 20 158 0 0 6.30
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Ligue 1Nantes 20 158 0 0 6.30
İkili kazanılan6%46
Müdahale4
Faul5
İlk 11218 yedek
Kart1
2020/21 5 12 0 0 6.60
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Ligue 1Nantes 5 12 0 0 6.60
İkili kazanılan2%100
Müdahale2
TOPLAM GOL0
İLK 111224 yedek girdi
KART5
FORMA33
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
4-2-3-1 — 11 4-4-2 — 6 4-3-3 — 4 3-4-3 — 3 5-3-2 — 3 3-5-2 — 2 29 maç
  • 4-2-3-111%38
  • 4-4-26%21
  • 4-3-34%14
  • 3-4-33%10
  • 5-3-23%10
  • 3-5-22%7
MAÇ GEÇMİŞİ56 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
19.03.2026 FSV Mainz 05A 2-0
26.02.2026 LausanneA 1-2 83 6.2
19.02.2026 LausanneH 1-1 83 6.9
18.12.2025 Lech PoznanH 1-2 90 1 5.6
11.12.2025 Lincoln Red Imps FCA 2-1 90 7.6
27.11.2025 CeljeH 2-1 90 7.2
06.11.2025 FC NoahA 1-2 90 1 1 7.3
23.10.2025 Raków CzęstochowaH 1-1 90 1 6.3
02.10.2025 FiorentinaA 2-0 90 7.3
11.02.2023 CharleroiA 3-0 11 6.6
04.02.2023 OH LeuvenH 2-1 2
29.01.2023 GenkA 4-0 90 6.6
22.01.2023 AnderlechtH 0-1 90 6.6
18.01.2023 KortrijkA 3-2 45 6.2
14.01.2023 Standard LiegeH 1-1 1
07.01.2023 OostendeA 1-2
11.11.2022 OH LeuvenAC 5-0 90 6.2
30.10.2022 Union St. GilloiseHC 1-2 90 1 7.3
23.10.2022 GentAC 2-1 90 6.9
18.10.2022 Cercle BruggeHC 0-1 90 1 6.7
14.10.2022 KVC WesterloAC 2-2 90 7.2
08.10.2022 OostendeHC 1-1 69 6.2
30.09.2022 Standard LiegeAC 0-2 90 6.9
16.09.2022 AntwerpAC 2-1 90 6.3
10.09.2022 Club Brugge KVH 0-2 90 7.0
03.09.2022 KV MechelenA 2-3 90 7.2
27.08.2022 GenkH 0-4 90 6.2
19.08.2022 AS EupenA 1-3 90 7.3
13.08.2022 CharleroiH 0-1 90 6.9
07.08.2022 AnderlechtA 3-1 90 6.3
31.07.2022 KortrijkH 0-1 90 1 7.3
21.05.2022 Saint EtienneH 1-1
30.04.2022 LensA 2-2 90 6.7
24.04.2022 BordeauxH 5-3
20.04.2022 MarseilleA 3-2
10.04.2022 Stade Brestois 29A 1-1
03.04.2022 Clermont FootA 2-3
19.03.2022 LilleH 0-1
12.03.2022 Estac TroyesA 1-0
27.02.2022 MetzA 0-0
14.01.2022 NiceA 2-1 68 5.9
09.01.2022 MonacoH 0-0
10.12.2021 LensH 3-2
05.12.2021 LorientA 0-1
01.12.2021 MarseilleH 0-1
31.10.2021 MontpellierA 2-0
17.10.2021 BordeauxA 1-1
27.08.2021 LyonH 0-1
22.08.2021 RennesA 1-0
15.08.2021 MetzH 2-0
06.08.2021 MonacoA 1-1
21.03.2021 LorientH 1-1
14.03.2021 Paris Saint GermainA 1-2
03.03.2021 ReimsH 1-2 11 6.6
28.02.2021 NimesA 1-1 1
20.02.2021 MarseilleH 1-1
SCOUT RAPORUAggregated only · 706 dk

İzlemede: Agresif savunma profili

Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.

Güçlü yönler
Savunma etkisiMüdahale, pas arası ve ikili mücadele etkisi olumlu.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Soru işaretleri
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Veri kapsamı uyarısıEvent/shotmap proxy yok; rapor aggregate istatistiklerle sinirli.
Bir scout sırada neye bakar
  • Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
  • Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
  • Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
  • Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU61.6UEFA Europa Conference League 2025
PERFORMANS67.1706 dk
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 603 oyuncu
Scout skoru %87
Performans %77
Dakika %92
Değer / getiri %11
Tüm ligler · 8422 oyuncu
Scout skoru %71
Performans %81
Dakika %65
Değer / getiri %18
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam