Niklas Hedl
Austria · Goalkeeper

Niklas Hedl

YAŞ24
BOY190
KİLO80
DOĞUM YERİWien
LİGUEFA Europa Conference League
BU SEZON0G · 0A
Asist00.00 / 90
Kilit pas10.17 / 90
Kazanılan ikili30.52 / 90
Rating6.68
OYUNCU PROFİLİUEFA Europa Conference League 2026 · 21 kaleciler
Kurtarış — %15 (1.72) Yenen gol (az iyi) — %40 (1.20) Pas isabeti — %85 (%83) Pas hacmi — %85 (38.4) 56 ORT. % 15 40 85 85
  • Kurtarış 1.72 %15
  • Yenen gol (az iyi) 1.20 %40
  • Pas isabeti %83 %85
  • Pas hacmi 38.4 %85
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 523 dakika oynadı.
KUPALAR
🥈 BundesligaNone · Austria · 2nd Place
🥈 CupNone · Austria · 2nd Place
🥈 Cup2023/2024 · Austria · 2nd Place
🥈 Cup2022/2023 · Austria · 2nd Place
🥈 Bundesliga2020/2021 · Austria · 2nd Place
🥈 Bundesliga2019/2020 · Austria · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2020/21 · 0 G+A
2020 0 2021 0 2022 0 2023 0 2024 0 2025 0 2026 0
GolAsist
2026/27 6 523 0 0 6.68
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
UEFA Europa Conference LeagueRapid Vienna 6 523 0 0 6.68
Kilit pas1
İkili kazanılan3%100
Müdahale2
İlk 116
2025/26 44 3.280 0 0 6.95
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
BundesligaRapid Vienna 34 2.520 0 0 6.98
UEFA Europa Conference LeagueRapid Vienna 10 760 0 0 6.84
Drible1%100 başarı
İkili kazanılan15%83
İlk 11368 yedek
Kart2
2024/25 10 960 0 0 7.21
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
UEFA Europa Conference LeagueRapid Vienna 10 960 0 0 7.21
Drible1%100 başarı
İkili kazanılan8%100
İlk 1110
2023/24 4 360 0 0 7.35
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
UEFA Europa Conference LeagueRapid Vienna 4 360 0 0 7.35
İkili kazanılan1%100
İlk 114
2022/23 6 570 0 0 7.03
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
UEFA Europa Conference LeagueRapid Vienna 6 570 0 0 7.03
İkili kazanılan3%75
İlk 116
2021/22 8 90 0 0 6.20
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
UEFA Europa LeagueRapid Vienna 6 0 0 0
UEFA Europa Conference LeagueRapid Vienna 2 90 0 0 6.20
İlk 1117 yedek
2020/21 2 0 0 0
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
UEFA Europa LeagueRapid Vienna 2 0 0 0
TOPLAM GOL0
İLK 113212 yedek girdi
KART1
FORMA1
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
4-2-3-1 — 21 4-2-2-2 — 7 4-4-2 — 5 4-3-3 — 3 3-4-3 — 2 3-4-1-2 — 1 39 maç
  • 4-2-3-121%54
  • 4-2-2-27%18
  • 4-4-25%13
  • 4-3-33%8
  • 3-4-32%5
  • 3-4-1-21%3
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
26.08.2026 Heart Of MidlothianH 1-1 120 6.3
20.08.2026 Heart Of MidlothianA 2-2 72 6.2
12.08.2026 PaideH 2-0 84 7.2
06.08.2026 PaideA 1-4 82 7.2
29.07.2026 FC Santa ColomaH 6-2 82 6.7
23.07.2026 FC Santa ColomaA 1-3 83 6.5
25.05.2026 RiedH 3-0 90 7.6
22.05.2026 RiedA 2-1 90 6.2
17.05.2026 Sturm GrazA 2-0 90 7.9
10.05.2026 Austria ViennaH 0-2 90 5.9
04.05.2026 Lask LinzA 3-1 90 6.3
26.04.2026 Red Bull SalzburgH 1-0 90 6.6
22.04.2026 TSV HartbergH 0-2 90 6.0
19.04.2026 TSV HartbergA 2-2 90 6.5
12.04.2026 Austria ViennaA 1-1 90 6.7
05.04.2026 Sturm GrazH 0-2 90 6.2
22.03.2026 Lask LinzH 4-2 90 6.6
15.03.2026 Red Bull SalzburgA 0-1 90 8.0
08.03.2026 Red Bull SalzburgH 1-0 90 8.9
01.03.2026 SCR AltachA 1-1 90 6.5
21.02.2026 Wolfsberger ACH 2-0 90 7.6
15.02.2026 Austria ViennaA 2-0 90 7.0
07.02.2026 TSV HartbergH 1-1 90 6.5
18.12.2025 ZrinjskiA 1-1 90 7.2
14.12.2025 FC BW LinzA 1-1 90 7.0
11.12.2025 Omonia NicosiaH 0-1 90 6.2
06.12.2025 RiedH 1-2
30.11.2025 Lask LinzA 3-0
27.11.2025 Raków CzęstochowaA 4-1
23.11.2025 Grazer AKH 1-2
09.11.2025 WSG WattensA 1-1
06.11.2025 Universitatea CraiovaH 0-1
02.11.2025 Sturm GrazH 2-1
26.10.2025 RiedA 0-2
23.10.2025 FiorentinaH 0-3 90 6.0
19.10.2025 Lask LinzH 0-2 90 7.2
05.10.2025 Red Bull SalzburgA 2-1 90 6.7
02.10.2025 Lech PoznanA 4-1 96 6.7
28.09.2025 Austria ViennaH 1-3 90 6.2
21.09.2025 Grazer AKA 1-1 90 6.6
14.09.2025 WSG WattensH 4-1 90 7.0
31.08.2025 TSV HartbergA 0-1 90 7.3
24.08.2025 Wolfsberger ACA 1-2 90 6.9
17.08.2025 SCR AltachH 0-0 90 7.3
14.08.2025 Dundee UtdA 2-2 120 8.5
10.08.2025 Sturm GrazA 1-2 90 9.3
07.08.2025 Dundee UtdH 2-2 90 6.5
03.08.2025 FC BW LinzH 1-0 90 7.0
31.07.2025 DečićH 4-2 94 5.9
24.07.2025 DečićA 0-2 90 7.7
17.04.2025 Djurgardens IFH 1-4 120 7.2
10.04.2025 Djurgardens IFA 0-1 90 8.2
13.03.2025 Borac Banja LukaH 2-1 120 6.7
06.03.2025 Borac Banja LukaA 1-1 90 7.2
19.12.2024 FC CopenhagenH 3-0 90 7.2
12.12.2024 Omonia NicosiaA 3-1 90 6.9
28.11.2024 Shamrock RoversH 1-1 90 6.9
07.11.2024 PetrocubA 0-3 90 7.7
24.10.2024 FC NoahH 1-0 90 7.2
02.10.2024 Istanbul BasaksehirA 1-2 90 6.9
PİYASA DEĞERİ€1.20M
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2020–2026 · 80 maç
Rapid Vienna 80maç 2020–2026
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2021-01-01 Rapid Wien II Rapid Vienna -
2018-07-01 AKA Rapid U18 Rapid Wien II -
2017-07-01 AKA Rapid U16 AKA Rapid U18 -
2016-07-01 AKA Rapid U15 AKA Rapid U16 -
2015-07-01 Rapid Youth AKA Rapid U15 -
SCOUT RAPORUHeatmap proxy · 2520 dk

İzlemede: Dengeli kaleci profili

Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.

Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Yaratıcı üretimAsist, kilit pas ve top taşıma katkısı güçlü.
Soru işaretleri
Belirgin bir kırmızı bayrak yokMVP metrikleriyle belirgin risk cikmadi; coverage sinirlari yine kontrol edilmeli.
Model primi riskiModelin beklediği değer, güncel piyasa değerinin altında kalıyor.
Bir scout sırada neye bakar
  • Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
  • Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
  • Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU70.0Bundesliga 2025
PERFORMANS56.42520 dk
KARARVeri yetersiz59/100
Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
Libero kaleci 81.7
Kurtarıcı kaleci 73.6
Role fit sinyali var ama confidence 70/100 ve risk 18/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 27 oyuncu
Scout skoru %77
Performans %62
Dakika %73
Değer / getiri %19
Tüm ligler · 2899 oyuncu
Scout skoru %95
Performans %66
Dakika %91
Değer / getiri %13
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği 100 80 100
Pas hacmi / 90 31.86 38 84
Ortalama rating 6.98 7.2 97
Performans skoru 56.4 76 74
Kurtarış / 90 2.32 3.2 72
Yenen gol / 90 1.21 1.3 7
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam