LİGChampionship
BU SEZON0G · 0A
Gol00.00 / 90
Asist00.00 / 90
Şut21.61 / 90
Kilit pas10.80 / 90
Başarılı dripling00.00 / 90
Kazanılan ikili54.02 / 90
Rating6.72
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Asist
0.000.00
Başarılı dripling
0.000.83
Kazanılan ikili
4.024.71
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2022/23 · 6 G+A
GolAsist
2026/27
3
112
0
0
6.72
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut2%50 isabet
Kilit pas1
İkili kazanılan5%56
Müdahale4
Faul1
İlk 1121 yedek
2025/26
19
325
0
0
6.62
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Drible3%100 başarı
İkili kazanılan17%50
Müdahale8
Faul42 kazanılan
İlk 11316 yedek
Kart2
2024/25
40
3.049
3
2
7.01
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut23%30 isabet
Kilit pas18
Drible22%40 başarı
İkili kazanılan217%51
Müdahale95
Faul5055 kazanılan
Ofsayt2
İlk 11337 yedek
G+A / 900.15
Kart8
2023/24
8
502
0
1
6.86
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut6%17 isabet
Kilit pas5
Drible2%40 başarı
İkili kazanılan35%47
Müdahale11
Faul812 kazanılan
İlk 1153 yedek
G+A / 900.18
Kart3
2022/23
30
1.854
5
1
6.80
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut12%42 isabet
Kilit pas8
Drible10%38 başarı
İkili kazanılan123%53
Müdahale39
Faul2841 kazanılan
İlk 11219 yedek
G+A / 900.29
Kart81
TOPLAM GOL4
İLK 113824 yedek girdi
KART12
FORMA19
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR4 gol
- 1-15' 1 %25
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 2 %50
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 1 %25
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-141%66
- 4-4-29%15
- 4-3-38%13
- 4-1-4-12%3
- 3-5-21%2
- 5-4-11%2
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar4aldığı asist
Onun asist yaptıkları3verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 05.09.2026 | MiddlesbroughH | 0-1 | 67 | 1 | 6.8 | ||
| 29.08.2026 | BlackburnA | 1-2 | 45 | 1 | 6.7 | ||
| 22.08.2026 | BoltonH | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 24.05.2026 | ChelseaH | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 17.05.2026 | EvertonA | 1-3 | –↑ | – | – | ||
| 09.05.2026 | Manchester UnitedH | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 02.05.2026 | WolvesA | 1-1 | 11↑ | – | 6.2 | ||
| 24.04.2026 | Nottingham ForestH | 0-5 | –↑ | – | – | ||
| 19.04.2026 | Aston VillaA | 4-3 | –↑ | – | – | ||
| 12.04.2026 | TottenhamH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 22.03.2026 | NewcastleA | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 14.03.2026 | BrightonH | 0-1 | 4↑ | – | – | ||
| 11.02.2026 | LiverpoolH | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 07.02.2026 | ArsenalA | 3-0 | –↑ | – | – | ||
| 02.02.2026 | BurnleyH | 3-0 | –↑ | – | – | ||
| 24.01.2026 | West HamA | 3-1 | 47↑ | – | 6.7 | ||
| 17.01.2026 | Crystal PalaceH | 2-1 | 7↑ | – | – | ||
| 07.01.2026 | BrentfordA | 3-0 | 17↑ | – | 6.7 | ||
| 04.01.2026 | TottenhamA | 1-1 | 59 | – | 6.2 | ||
| 01.01.2026 | Manchester CityH | 0-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 28.12.2025 | LeedsH | 1-1 | 90 | – | 6.7 | ||
| 20.12.2025 | BrightonA | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 24.05.2025 | Sheffield UtdA | 1-2 | 90 | – | 6.2 | ||
| 13.05.2025 | CoventryH | 1-1 | 119 | 1 | 6.9 | ||
| 09.05.2025 | CoventryA | 1-2 | 90 | – | 6.6 | ||
| 03.05.2025 | QPRH | 0-1 | 90 | – | 6.7 | ||
| 26.04.2025 | Oxford UnitedA | 2-0 | 20↑ | 1 | 6.9 | ||
| 15.03.2025 | CoventryA | 3-0 | 69 | 1 | 6.3 | ||
| 11.03.2025 | PrestonH | 1-1 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 08.03.2025 | CardiffH | 2-1 | 34↑ | – | 6.9 | ||
| 28.02.2025 | Sheffield WednesdayA | 1-2 | 12↑ | – | 6.7 | ||
| 22.02.2025 | Hull CityH | 0-1 | 90 | – | 7.5 | ||
| 17.02.2025 | LeedsA | 2-1 | 90 | – | 6.3 | ||
| 12.02.2025 | LutonH | 2-0 | 90 | 1 | 7.0 | ||
| 08.02.2025 | WatfordH | 2-2 | 90 | 1 | 1 | 7.5 | |
| 03.02.2025 | MiddlesbroughA | 2-3 | 90 | – | 6.9 | ||
| 25.01.2025 | PlymouthH | 2-2 | 76 | 1 | 7.5 | ||
| 21.01.2025 | DerbyA | 0-1 | 74 | 1 | 6.9 | ||
| 17.01.2025 | BurnleyA | 0-0 | 90 | 1 | 8.2 | ||
| 05.01.2025 | PortsmouthH | 1-0 | 45↑ | – | 7.2 | ||
| 01.01.2025 | Sheffield UtdH | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 29.12.2024 | Stoke CityA | 1-0 | 67 | – | 6.9 | ||
| 26.12.2024 | BlackburnA | 2-2 | 90 | 1 | 7.5 | ||
| 21.12.2024 | NorwichH | 2-1 | 85 | 1 | – | 6.6 | |
| 14.12.2024 | SwanseaA | 2-3 | 70 | 2 | 6.3 | ||
| 10.12.2024 | Bristol CityH | 1-1 | 27↑ | – | 6.6 | ||
| 07.12.2024 | Stoke CityH | 2-1 | 11↑ | 1 | 6.3 | ||
| 09.11.2024 | CoventryH | 2-2 | 90 | 1 | 1 | 6.7 | |
| 06.11.2024 | PrestonA | 0-0 | 90 | – | 6.7 | ||
| 02.11.2024 | QPRA | 0-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 26.10.2024 | Oxford UnitedH | 2-0 | 90 | – | 7.0 | ||
| 23.10.2024 | LutonA | 1-2 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 20.10.2024 | Hull CityA | 0-1 | 90 | – | 7.3 | ||
| 04.10.2024 | LeedsH | 2-2 | 90 | 2 | 7.2 | ||
| 01.10.2024 | DerbyH | 2-0 | 90 | – | 7.3 | ||
| 28.09.2024 | WatfordA | 2-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 21.09.2024 | MiddlesbroughH | 1-0 | 90 | – | 7.6 | ||
| 14.09.2024 | PlymouthA | 3-2 | 90 | 1 | 6.6 | ||
| 31.08.2024 | PortsmouthA | 1-3 | 90 | 1 | 7.0 | ||
| 24.08.2024 | BurnleyH | 1-0 | 90 | 1 | 7.5 |
ŞUT2
GOL0
xG0.1
xG FARKI-0.1under performing
DÖNÜŞÜM%0.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Taç sonrası1%50
- Duran top1%50
Vücut bölgesine göre
- Sol ayak1%50
- Kafa1%50
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR2 şut
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 1 %50
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 1 %50
AKSİYON HARİTASI94 aksiyon
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %44
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %55
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %40
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %22
Rakip kale →
EN SIK YAPTIĞI AKSİYONLAR94
- Pas57%61
- Uzaklaştırma10%11
- Faul6%6
- Top kaptırma6%6
- Hava topu5%5
- Bloke edilen pas5%5
- Top teması2%2
- Top kazanma1%1
- İsabetsiz şut1%1
- Çalım1%1
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2020–2026 · 102 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
03.2026
SakatlıkKadroda yok
2 maç
11.2025
Bilek sakatlığıKadroda yok
6 maç
09.2025
Wirst injuryKadroda yok
2 maç
08.2025
Fractured ThumbKadroda yok
2 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
TRANSFER SÖYLENTİLERİ
Söylentiler üçüncü taraf haberleridir, gerçekleşmiş transfer değildir.
SCOUT RAPORUAyrıntılı olay verisi · 325 dk
İzlemede: Agresif savunma profili
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Savunma etkisiMüdahale, pas arası ve ikili mücadele etkisi olumlu.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Veri kapsamı uyarısıOynadığı dakika, kesin bir yorum için henüz sınırlı.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU54.2Premier League 2025
PERFORMANS57.0325 dk
KARARVeri yetersiz55/100
ROL UYUMU2025
Agresif stoper
52.4
Defansif bek
49.7
Ayağı iyi stoper
47.8
Role fit sinyali var ama confidence 76/100 ve risk 36/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 211 oyuncu
Scout skoru
%38
Performans
%54
Dakika
%32
Değer / getiri
%25
Tüm ligler · 8422 oyuncu
Scout skoru
%52
Performans
%55
Dakika
%51
Değer / getiri
%18
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Ortalama rating
6.62
7.1
93
Performans skoru
57
74
77
Müdahale / 90
2.22
3
74
İkili mücadele kazanma
50
62
81
Pas arası / 90
1.11
2.2
50
Blok / 90
0.28
1.2
23
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Joane GadouRed Bull Salzburg · 18
%95
0gol
0asist
68scout
UEFA Europa League
Pau CasadesúsGranada CF · 22
%71
1gol
0asist
76scout
€300K
Segunda División
Kadir KarayigitAdana Demirspor · 20
%71
0gol
0asist
69scout
1. Lig
Nahuel MolinaAtletico Madrid · 27
%68
0gol
0asist
50scout
€15.00M
UEFA Champions League
Eray KorkmazEsenler Erokspor · 22
%66
0gol
0asist
66scout
1. Lig
Enes DemirtasAdana Demirspor
%62
0gol
1asist
63scout
1. Lig
Francisco ChissumbaAlverca · 20
%61
0gol
0asist
71scout
Primeira Liga
Kevin PiconSantos Laguna · 21
%60
0gol
0asist
61scout
Liga MX
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum

