LİGSuperliga
BU SEZON5G · 1A
Gol20.39 / 90
Asist10.20 / 90
Şut81.58 / 90
Kilit pas132.56 / 90
Başarılı dripling61.18 / 90
Kazanılan ikili193.74 / 90
Rating6.98
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Gol
0.391.36
Asist
0.200.00
Şut
1.582.26
Kilit pas
2.561.36
Başarılı dripling
1.181.81
Kazanılan ikili
3.7410.40
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
LİG SIRALAMALARINDA
12.
Eredivisie2023 · NEC Nijmegen · 19 maç
11gol12.
35.
Superliga2025 · FC Copenhagen · 4 maç
2gol35.
1asist48.
55.
UEFA Champions League2025 · FC Copenhagen · 3 maç
3gol55.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆
SuperligaNone · Denmark
🏆
DBU PokalenNone · Denmark
🏆
1. DivisionNone · Denmark
🏆
DBU Pokalen2024/2025 · Denmark
🏆
Superliga2024/2025 · Denmark
🏆
1. Division2018/2019 · Denmark
🥈
DBU PokalenNone · Denmark · 2nd Place
🥈
1. DivisionNone · Denmark · 2nd Place
🥈
1. Division2020/2021 · Denmark · 2nd Place
🥈
DBU Pokalen2017/2018 · Denmark · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2023/24 · 16 G+A
GolAsist
2025/26
12
656
5
1
7.19
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut13%69 isabet
Kilit pas16
Drible10%45 başarı
İkili kazanılan42%51
Müdahale18
Faul410 kazanılan
Penaltı4
İlk 1175 yedek
G+A / 900.82
2024/25
16
755
0
1
6.96
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut14%43 isabet
Kilit pas19
Drible11%61 başarı
İkili kazanılan44%47
Müdahale19
Faul710 kazanılan
Ofsayt1
İlk 1179 yedek
G+A / 900.12
2023/24
21
1.823
12
4
7.39
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut38%79 isabet
Kilit pas30
Drible38%60 başarı
İkili kazanılan133%49
Müdahale42
Faul1233 kazanılan
Penaltı2
İlk 11201 yedek
G+A / 900.79
Kart2
2022/23
15
925
3
1
6.85
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut16%62 isabet
Kilit pas14
Drible20%42 başarı
İkili kazanılan60%48
Müdahale20
Faul414 kazanılan
Ofsayt2
İlk 11114 yedek
G+A / 900.39
Kart1
2021/22
28
1.750
4
0
6.71
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut25%40 isabet
Kilit pas24
Drible52%56 başarı
İkili kazanılan131%47
Müdahale31
Faul1136 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11217 yedek
G+A / 900.21
TOPLAM GOL96 penaltı
İLK 113029 yedek girdi
KART2
VAR3onu ilgilendiren karar
FORMA8
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR9 gol
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 1 %11
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 1 %11
- 61-75' 3 %33
- 76-90+' 4 %44
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-128%52
- 4-3-310%19
- 4-4-28%15
- 3-4-2-13%6
- 4-4-1-13%6
- 3-4-32%4
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar3aldığı asist
Onun asist yaptıkları2verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 27.08.2025 | FC Basel 1893H | 2-0 | 64 | 2 | 7.3 | ||
| 23.08.2025 | OdenseH | 1-1 | 90 | 2 | 6.9 | ||
| 20.08.2025 | FC Basel 1893A | 1-1 | 21↑ | – | 6.9 | ||
| 15.08.2025 | FC NordsjaellandA | 1-3 | 82 | – | 6.5 | ||
| 12.08.2025 | Malmo FFH | 5-0 | 71 | 1 | 1 | 8.3 | |
| 08.08.2025 | AarhusH | 2-3 | 90 | 1 | 2 | 7.7 | |
| 05.08.2025 | Malmo FFA | 0-0 | 21↑ | – | 6.9 | ||
| 01.08.2025 | FC FredericiaA | 0-2 | 90 | 1 | – | 6.7 | |
| 29.07.2025 | DritaA | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 26.07.2025 | VejleH | 2-0 | 90 | 3 | 6.6 | ||
| 22.07.2025 | DritaH | 2-0 | 22↑ | 2 | 2 | 8.9 | |
| 18.07.2025 | ViborgA | 2-3 | 15↑ | 1 | 1 | 7.5 | |
| 13.03.2025 | ChelseaA | 1-0 | 13↑ | – | 6.9 | ||
| 06.03.2025 | ChelseaH | 1-2 | 25↑ | – | 6.5 | ||
| 20.02.2025 | 1. FC HeidenheimA | 1-3 | 56↑ | – | 7.0 | ||
| 13.02.2025 | 1. FC HeidenheimH | 1-2 | 66 | – | 7.2 | ||
| 19.12.2024 | Rapid ViennaA | 3-0 | 35↑ | – | 6.3 | ||
| 12.12.2024 | Heart Of MidlothianH | 2-0 | 10↑ | – | 6.7 | ||
| 28.11.2024 | Dinamo MinskA | 1-2 | 18↑ | 1 | 6.9 | ||
| 07.11.2024 | Istanbul BasaksehirH | 2-2 | 90 | 3 | 7.9 | ||
| 24.10.2024 | Real BetisA | 1-1 | 62 | – | 6.2 | ||
| 03.10.2024 | JagielloniaH | 1-2 | 69 | 1 | 6.7 | ||
| 29.08.2024 | KilmarnockA | 1-1 | 9↑ | 1 | 6.9 | ||
| 22.08.2024 | KilmarnockH | 2-0 | 33↑ | – | 7.2 | ||
| 15.08.2024 | Baník OstravaA | 1-0 | 48↑ | 1 | 6.9 | ||
| 07.08.2024 | Baník OstravaH | 1-0 | 77 | 1 | 7.2 | ||
| 01.08.2024 | MagpiesH | 5-1 | 70 | 6 | 7.3 | ||
| 25.07.2024 | MagpiesA | 0-3 | 74 | 1 | – | 7.5 | |
| 06.03.2024 | Manchester CityA | 3-1 | 32↑ | 1 | 6.9 | ||
| 13.02.2024 | Manchester CityH | 1-3 | 81 | 1 | 2 | 7.3 | |
| 28.01.2024 | GO Ahead EaglesA | 2-2 | 90 | 1 | 3 | 7.0 | |
| 20.01.2024 | TwenteH | 1-0 | 90 | 3 | 7.3 | ||
| 14.01.2024 | FeyenoordA | 2-2 | 90 | 1 | 1 | 6.2 | |
| 15.12.2023 | Fortuna SittardH | 4-1 | 90 | 2 | 2 | 9.2 | |
| 09.12.2023 | PEC ZwolleA | 1-3 | 90 | 2 | 7.9 | ||
| 06.12.2023 | AZ AlkmaarA | 1-2 | 90 | 1 | 1 | 7.0 | |
| 03.12.2023 | AjaxH | 1-2 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 26.11.2023 | GO Ahead EaglesH | 1-1 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 11.11.2023 | TwenteA | 3-3 | 90 | 2 | 4 | 9.3 | |
| 05.11.2023 | FC VolendamH | 3-3 | 90 | 1 | 1 | 6.3 | |
| 21.10.2023 | Almere City FCH | 1-1 | 90 | 1 | 3 | 8.5 | |
| 07.10.2023 | HeerenveenA | 1-1 | 90 | – | 6.7 | ||
| 01.10.2023 | VitesseH | 1-3 | 90 | 1 | 1 | 8.0 | |
| 23.09.2023 | UtrechtH | 3-0 | 90 | 1 | 2 | 7.3 | |
| 16.09.2023 | PSV EindhovenA | 4-0 | 90 | 1 | 6.7 | ||
| 01.09.2023 | Sparta RotterdamA | 1-1 | 90 | 2 | 6.9 | ||
| 26.08.2023 | WaalwijkH | 3-0 | 90 | 2 | 1 | 7 | 9.9 |
| 18.08.2023 | HeraclesA | 2-1 | 90 | – | 6.3 | ||
| 13.08.2023 | ExcelsiorH | 3-4 | 90 | 1 | – | 6.2 | |
| 19.02.2023 | ExcelsiorA | 0-3 | 88 | 1 | 1 | 7.3 | |
| 11.02.2023 | CambuurH | 0-0 | 19↑ | – | 6.5 | ||
| 15.01.2023 | VitesseA | 0-0 | 84 | 1 | 7.0 | ||
| 08.01.2023 | AjaxH | 1-1 | 84 | 1 | 6.3 | ||
| 13.11.2022 | WaalwijkH | 6-1 | 83 | 1 | 5 | 7.3 | |
| 04.11.2022 | CambuurA | 0-1 | 86 | 1 | 1 | 7.0 | |
| 30.10.2022 | PSV EindhovenA | 3-0 | 90 | 2 | 6.7 | ||
| 23.10.2022 | GO Ahead EaglesH | 3-3 | 90 | 1 | 2 | 7.2 | |
| 16.10.2022 | Sparta RotterdamA | 2-0 | 57 | – | 6.6 | ||
| 08.10.2022 | ExcelsiorH | 1-1 | 90 | – | 7.0 | ||
| 02.10.2022 | FeyenoordH | 1-1 | 68 | 1 | 6.9 |
ŞUT11
GOL2
xG2.5
xG FARKI-0.5under performing
DÖNÜŞÜM%18.2
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası8%73
- Penaltı2%18
- Açık oyun1%9
Vücut bölgesine göre
- Sağ ayak8%73
- Sol ayak2%18
- Kafa1%9
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR11 şut
- 1-15' 1 %9
- 16-30' 2 %18
- 31-45' 3 %27
- 46-60' 1 %9
- 61-75' 2 %18
- 76-90+' 2 %18
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2017–2025 · 92 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2024-02-01
NEC Nijmegen
→
Copenhagen
€5.00m
NEC Nijmegen
→
Copenhagen
€5.00m
2021-07-01
Silkeborg IF
→
NEC Nijmegen
€500k
Silkeborg IF
→
NEC Nijmegen
€500k
2018-03-08
Silkeborg U19
→
Silkeborg IF
-
Silkeborg U19
→
Silkeborg IF
-
2016-07-01
Silkeborg Yth.
→
Silkeborg U19
-
Silkeborg Yth.
→
Silkeborg U19
-
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
01.2026
Diz sakatlığıKadroda yok
9 maç
02.2023
SakatlıkŞüpheli
1 maç
01.2023
SakatlıkKadroda yok
6 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 457 dk
İzlemede: Dengeli hücum profili
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Şut kalitesiŞut haritası ve xG, ceza sahasındaki tehdidi doğruluyor.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Yaratıcı üretimAsist, kilit pas ve top taşıma katkısı güçlü.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Veri kapsamı uyarısıOynadığı dakika, kesin bir yorum için henüz sınırlı.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU55.5Superliga 2025
PERFORMANS70.2457 dk
KARARVeri yetersiz60/100
ROL UYUMU2025
Bağlantı kuran forvet
64.8
Baskıcı forvet
62.4
Çizgi kanadı
58.9
Role fit sinyali var ama confidence 85/100 ve risk 22/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 104 oyuncu
Scout skoru
%52
Performans
%77
Dakika
%48
Değer / getiri
%2
Tüm ligler · 6526 oyuncu
Scout skoru
%69
Performans
%88
Dakika
%63
Değer / getiri
%19
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Performans skoru
70.2
76
92
Ortalama rating
6.98
7.2
97
Kilit pas / 90
2.56
1.6
100
Pas hacmi / 90
43.72
34
100
Asist / 90
0.2
0.32
62
Gol / 90
0.39
0.38
100
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Junya ItoGenk · 32
%95
6gol
5asist
62scout
Jupiler Pro League
Florent HasaniAmed · 28
%94
4gol
4asist
64scout
1. Lig
Tobias HeintzIFK Goteborg · 27
%86
9gol
7asist
73scout
Allsvenskan
Fiete ArpOdense · 25
%78
10gol
4asist
73scout
Superliga
Joaquín Tobio BurgosEstudiantes L.P. · 21
%77
3gol
1asist
63scout
Liga Profesional Argentina
Francisco TrincãoSporting CP · 26
%71
7gol
12asist
66scout
Primeira Liga
Kerem AktürkoğluFenerbahçe · 27
%60
7gol
7asist
69scout
Süper Lig
Pablo PagisLorient · 23
%60
10gol
5asist
82scout
Ligue 1
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum

