LİGSüper Lig
BU SEZON0G · 0A
Kazanılan ikili10.38 / 90
Rating6.67
OYUNCU PROFİLİSüper Lig 2026 · 17 kaleciler
- Kurtarış 2.27 %44
- Yenen gol (az iyi) 0.76 %50
- Pas isabeti %58 %25
- Pas hacmi 35.2 %69
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 238 dakika oynadı.
KUPALAR
🏆
CupNone · Greece
🏆
Super League 1None · Greece
🏆
Ligat Ha'alNone · Israel
🏆
Super CupNone · Israel
🏆
Ligat Ha'al2019/2020 · Israel
🏆
Super Cup2019 · Israel
🏆
Super League 12014/2015 · Greece
🏆
Cup2014/2015 · Greece
🏆
Cup2012/2013 · Greece
🏆
Super League 12012/2013 · Greece
🥈
Super League 1None · Greece · 2nd Place
🥈
Super CupNone · Israel · 2nd Place
🥈
Toto Cup Ligat AlNone · Israel · 2nd Place
🥈
Super Cup2021 · Israel · 2nd Place
🥈
Toto Cup Ligat Al2019 · Israel · 2nd Place
🥈
Super League 12018/2019 · Greece · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2024/25 · 1 G+A
GolAsist
2026/27
3
238
0
0
6.67
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
İkili kazanılan1%100
İlk 113
2025/26
33
2.966
1
0
6.83
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut1%100 isabet
Kilit pas1
Drible2%100 başarı
İkili kazanılan9%69
Müdahale1
İlk 1133
G+A / 900.03
Kart3
2024/25
34
2.970
0
1
6.94
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Kilit pas1
Drible2%100 başarı
İkili kazanılan16%73
Faul26 kazanılan
İlk 11331 yedek
G+A / 900.03
Kart3
2023/24
33
2.790
0
0
7.01
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Kilit pas2
Drible1%100 başarı
İkili kazanılan17%59
Müdahale3
Faul25 kazanılan
İlk 11312 yedek
Kart3
TOPLAM GOL1
İLK 11691 yedek girdi
KART7
FORMA1
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR1 gol
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 1 %100
- 76-90+' 0 %0
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-1-4-136%54
- 4-2-3-122%33
- 5-3-24%6
- 3-5-22%3
- 4-4-22%3
- 3-1-4-21%1
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 30.08.2026 | BaşakşehirA | 1-1 | 85 | – | 5.9 | ||
| 22.08.2026 | Çorum FKA | 0-1 | 62 | – | 7.2 | ||
| 15.08.2026 | TrabzonsporH | 1-1 | 91 | – | 6.9 | ||
| 09.05.2026 | GenclerbirligiA | 3-2 | 88 | – | 6.9 | ||
| 03.05.2026 | KocaelisporH | 1-1 | 91 | – | 6.5 | ||
| 24.04.2026 | Istanbul BasaksehirA | 4-0 | 83 | – | 6.7 | ||
| 19.04.2026 | AlanyasporH | 1-0 | 87 | – | 7.2 | ||
| 12.04.2026 | GoztepeA | 3-3 | 92 | – | 6.2 | ||
| 04.04.2026 | KayserisporH | 2-0 | 86 | 1 | 1 | 8.0 | |
| 19.03.2026 | BesiktasA | 2-1 | 87 | – | 6.2 | ||
| 15.03.2026 | EyüpsporH | 1-0 | 94 | – | 6.9 | ||
| 08.03.2026 | KonyasporA | 1-1 | 95 | – | 7.9 | ||
| 28.02.2026 | RizesporH | 0-3 | 87 | – | 6.0 | ||
| 23.02.2026 | FenerbahceA | 1-1 | 101 | – | 7.5 | ||
| 16.02.2026 | Fatih KaragümrükH | 3-2 | 88 | – | 6.2 | ||
| 09.02.2026 | Gazişehir GaziantepA | 2-1 | 89 | – | 6.0 | ||
| 30.01.2026 | SamsunsporH | 0-1 | 84 | – | 7.5 | ||
| 23.01.2026 | TrabzonsporA | 2-1 | 90 | – | 6.2 | ||
| 18.01.2026 | AntalyasporH | 0-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 21.12.2025 | GalatasarayA | 3-0 | 94 | – | 6.3 | ||
| 12.12.2025 | GenclerbirligiH | 0-0 | 90 | – | 7.0 | ||
| 07.12.2025 | KocaelisporA | 0-0 | 90 | – | 8.3 | ||
| 29.11.2025 | Istanbul BasaksehirH | 1-3 | 90 | – | 4.9 | ||
| 23.11.2025 | AlanyasporA | 1-2 | 90 | – | 6.0 | ||
| 08.11.2025 | GoztepeH | 0-2 | 90 | – | 6.2 | ||
| 02.11.2025 | KayserisporA | 3-2 | 90 | – | 6.2 | ||
| 26.10.2025 | BesiktasH | 1-1 | 90 | – | 7.2 | ||
| 20.10.2025 | EyüpsporA | 2-0 | 90 | – | 8.0 | ||
| 05.10.2025 | KonyasporH | 1-1 | 90 | – | 7.3 | ||
| 28.09.2025 | RizesporA | 1-2 | 90 | – | 6.9 | ||
| 21.09.2025 | FenerbahceH | 1-1 | 90 | – | 5.7 | ||
| 17.09.2025 | SamsunsporA | 0-0 | 90 | – | 8.0 | ||
| 13.09.2025 | Fatih KaragümrükA | 0-1 | 90 | – | 7.3 | ||
| 30.08.2025 | Gazişehir GaziantepH | 2-3 | 90 | – | 6.5 | ||
| 18.08.2025 | TrabzonsporH | 0-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 09.08.2025 | AntalyasporA | 2-1 | 90 | – | 7.5 | ||
| 24.05.2025 | Gazişehir GaziantepA | 2-2 | 90 | – | 6.3 | ||
| 18.05.2025 | Istanbul BasaksehirH | 2-3 | 90 | – | 7.5 | ||
| 10.05.2025 | EyüpsporA | 0-3 | 90 | – | 7.5 | ||
| 05.05.2025 | TrabzonsporH | 1-1 | 90 | – | 6.5 | ||
| 19.04.2025 | SivassporH | 3-1 | 90 | – | 7.6 | ||
| 13.04.2025 | KayserisporA | 1-0 | 90 | – | 6.5 | ||
| 07.04.2025 | BesiktasH | 1-1 | 90 | – | 6.6 | ||
| 29.03.2025 | SamsunsporA | 0-2 | 90 | – | 8.5 | ||
| 15.03.2025 | AlanyasporH | 2-1 | 90 | – | 6.6 | ||
| 07.03.2025 | BB BodrumsporA | 1-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 02.03.2025 | GalatasarayH | 3-3 | 90 | – | 6.2 | ||
| 22.02.2025 | AntalyasporA | 2-1 | 90 | – | 6.7 | ||
| 16.02.2025 | FenerbahceA | 3-1 | 90 | – | 6.3 | ||
| 09.02.2025 | RizesporH | 3-2 | –↑ | – | – | ||
| 27.01.2025 | HataysporH | 5-4 | 90 | – | 6.9 | ||
| 19.01.2025 | KonyasporA | 3-3 | 90 | – | 7.0 | ||
| 13.01.2025 | GoztepeA | 5-0 | 90 | – | 6.5 | ||
| 05.01.2025 | Gazişehir GaziantepH | 2-2 | 90 | – | 6.5 | ||
| 23.12.2024 | Istanbul BasaksehirA | 2-2 | 90 | – | 8.0 | ||
| 13.12.2024 | EyüpsporH | 2-0 | 90 | – | 7.3 | ||
| 06.12.2024 | TrabzonsporA | 2-2 | 90 | – | 7.9 | ||
| 24.11.2024 | SivassporA | 0-0 | 90 | – | 8.5 | ||
| 08.11.2024 | KayserisporH | 1-2 | 90 | – | 6.9 | ||
| 02.11.2024 | BesiktasA | 1-3 | 90 | – | 6.9 |
ŞUT1
GOL1
xG0.0
xG FARKI+1.0over performing
DÖNÜŞÜM%100.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR1 şut
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 1 %100
- 76-90+' 0 %0
AKSİYON HARİTASI1542 aksiyon
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %11
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %13
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %11
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %10
Rakip kale →
EN SIK YAPTIĞI AKSİYONLAR1542
- Pas1146%75
- Kaleci topu aldı164%11
- Kurtarış75%5
- Top kazanma61%4
- Claim25%2
- Keepersweeper15%1
- Uzaklaştırma13%1
- Yumruklama11%1
- Hava topu5%0
- Penaltyfaced5%0
PİYASA DEĞERİ€350K-6.7%
KAÇIRDIĞI MAÇ1
DİSİPLİN2kart krallığı tablolarında
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2023–2026 · 103 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2021-09-17
Without Club
→
Atromitos
-
Without Club
→
Atromitos
-
2021-08-31
M. Tel Aviv
→
Without Club
-
M. Tel Aviv
→
Without Club
-
2021-06-30
Atromitos
→
M. Tel Aviv
End of loan
Atromitos
→
M. Tel Aviv
End of loan
2020-08-06
M. Tel Aviv
→
Atromitos
loan transfer
M. Tel Aviv
→
Atromitos
loan transfer
2019-07-01
Olympiacos
→
M. Tel Aviv
free transfer
Olympiacos
→
M. Tel Aviv
free transfer
2017-09-05
Olympiacos
→
Atromitos
free transfer
Olympiacos
→
Atromitos
free transfer
2017-06-30
Panionios
→
Olympiacos
End of loan
Panionios
→
Olympiacos
End of loan
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
05.2026
Sarı kart cezasıKadroda yok
1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟥
Super League 12022 · Atromitos
1kırmızı · 31 maç
🟥
Super League 12020 · Atromitos
1kırmızı · 18 maç
SCOUT RAPORUAyrıntılı olay verisi · 2966 dk
İzlemede: Dengeli kaleci profili
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Yaratıcı üretimAsist, kilit pas ve top taşıma katkısı güçlü.
Güvenilir veri kapsamıVeri kapsamı, bu okumayı yapmak için yeterli.
Soru işaretleri
Belirgin bir kırmızı bayrak yokMVP metrikleriyle belirgin risk cikmadi; coverage sinirlari yine kontrol edilmeli.
Model primi riskiModelin beklediği değer, güncel piyasa değerinin altında kalıyor.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU62.6Süper Lig 2025
PERFORMANS55.72966 dk
KARARVeri yetersiz59/100
◆ Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
Libero kaleci
83.7
Kurtarıcı kaleci
76.3
Role fit sinyali var ama confidence 98/100 ve risk 0/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 85 oyuncu
Scout skoru
%71
Performans
%62
Dakika
%99
Değer / getiri
%26
Tüm ligler · 2899 oyuncu
Scout skoru
%84
Performans
%64
Dakika
%95
Değer / getiri
%15
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği
100
80
100
Pas hacmi / 90
31.95
38
84
Ortalama rating
6.83
7.2
95
Performans skoru
55.7
76
73
Kurtarış / 90
2.61
3.2
82
Yenen gol / 90
1.4
1.3
0
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Yehvann DioufNice · 26
%95
0gol
0asist
66scout
€7.00M
Ligue 1
Ricardo GutierrezPuebla · 28
%86
0gol
0asist
62scout
Liga MX
Frederik RønnowUnion Berlin · 33
%77
0gol
0asist
56scout
€2.00M
Bundesliga
Mamadou SamassaLaval · 35
%67
0gol
0asist
66scout
€150K
Ligue 2
Édgar BadíaCultural Leonesa · 33
%65
0gol
0asist
62scout
€500K
Segunda División
Luis MalagónClub America · 28
%65
0gol
0asist
60scout
Liga MX
Lucas PerriLeeds · 28
%60
0gol
0asist
54scout
Premier League
Cezary MisztaRio Ave · 24
%60
0gol
0asist
72scout
€3.00M
Primeira Liga
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum